Opinie o Insefarm Sp. z o.o. w Śmiłowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Insefarm Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Insefarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Insefarm Sp. z o.o. w Śmiłowo

Czy Insefarm Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Ciekawe.

Patrzę na datę i godziny wpisu i wydaje mi się, ze ktoś tu wylewa żale po kilku kielonkach na odwagę ;) sugerujesz, ze pisze to ktoś inny niż w rzeczywistości - mój nick to nic innego jak inicjały wiec chyba nie trudno się domyślić ;) napisałem opinię na podstawie wielu lat doświadczeń pracy w Insefarmie… nie spotkałem się z praktykami, o których piszesz… cześć z nich nie mieściła się w moich kompetencjach ale na temat temperatur w transporcie to mogę powiedzieć wiele i był zawsze olbrzymi nacisk by była prawidłowa. Co do reszty to powiem tak - piszesz jako anonim i rzucasz oskarżenia… bardzo to nieeleganckie, niehonorowe i niegodne. Jak wiesz o sytuacjach, które nie powinny mieć miejsca to forum i anonimowe konto nie jest najlepszym miejscem do załatwiania tego typu spraw. No chyba, ze to jakaś forma terapii, jeśli Ci lżej to w sumie OK. Napisz coś pod prawdziwym nazwiskiem i wtedy będzie to bardziej wiarygodne… myśle, ze to tylko w Twojej głowie takie wpisy robią wrażenie… tak serio to nikt się nimi nie martwi i co gorsze nikt nie bierze anonimów na poważnie… nie poznali się na Tobie, pogonili Cię lub uniemożliwili „przepał” paliwa? No trudno - wyciągnij wnioski i nie żyj przeszłością ;) PS: Przywołana z imienia osoba jest mi znana z zawodowej tylko strony i przez cały czas współpracy „TOP TOPÓW” wiec zamiast się czepiać bierz przykład ;) Pozdrawiam i myśle, ze czas kończyć już te nasze wywody. A jak już to pod prawdziwym nickiem, a nie anonimowo…

KB

8lat współpracy wiec chyba mogę się obiektywnie wypowiedzieć ???? z sentymentu zaglądam w opinie i przeżyłem szok… bo nie mam pojęcia dlaczego ktoś wypisuje tutaj krzywdzące oceny. JEŚLI SZUKASZ FIRMY PROFESJONALNEJ, POUKŁADANEJ, STABILNEJ I CENISZ SOBIE WYSOKI POZIOM OTOCZENIA - Insefarm to świetny wybór! Polecam firmę obiektywnie i z czystym sumieniem!

@Ciekawe

Prowadzenie spółki nie polega na dawaniu podwyżek każdemu, zawsze i za wszystko… nie wiem kto przyszedł, kto zwolnił, kto dostał, a kto zasłużył… wiem tylko, ze ja przez 8lat czułem się zawsze doceniony i szanowany, a wspomniana przez Ciebie Pani Prezes w mojej opinii jest osoba słowna ale wymagająca… może tak naprawdę z tym ostatnim masz problem? ;) napisałem swoją ocenę i jej nie zmienię - świetna firma, sprawnie zarządzana, poznałem tam fajnych ludzi i wiele się nauczyłem. POLECAM KAŻDEMU.

rob Nowy wpis

nie polecam nikomu , 3 miesiące pracy i i dziekuje . jesli ktoś wie jak jest u byłego senatora w spółkach to rozumie

Widzę, że w większości padały opinie od kierowców? a co z biurem? Dopytuję, bo właśnie oferta wisi na pewnym portalu. Opis zadań zdaje się być standardowy, co natomiast można rozumieć poprzez ten myślnik o możliwościach na rozwój? czy w strukturze także? opiszecie bieżąca atmosferę? warto podesłać teraz cv?

Siema Nowy wpis

Odradzam pracę w biurze. Możesz dostać zadanie koszenia trawy od kochanej Pani Prezes. ????

@Siema

A wyżej padło, że opis zadań zdaje się być standardowy, to czemu z jakąś kosiarką tu wyskakujesz? :D w ogóle ja już tej oferty dla przykładu nie widzę, zdjęli ją? ktoś się dostał? Opowiecie jak wygląda wdrożenie i czy faktycznie trawę się kosi? A co będzie zimą?

Tak

Insefarm to firma która nie szanuje pracowników. Tylko ciągle pretensje, premia ciągle ta sama nawet jak firma biła rekordy sprzedaży... Dobra premia, tak ale dla handlowców ale osoba która zarządza zapomina że na ten wynik pracują wszyscy pracownicy. Prośba o podwyżkę kończy się niczym lub 200zl brutto... Śmiech prawda? Osoba która zarządza potrafi w swoim gabinecie walić ręka w biurko, krzyczeć na pracownika i robić inne cyrki... W firmie potrafiła odwołać wogole firmową bo ktoś bramy wjazdowej nie zamknął... Śmiech... Jaki zarząd takie opinie.tam gdzie faktycznie jest spoko, nie ma takich oponi. Ktoś powie ze pisali ludzie którym coś nie pasuje. A pasuje? To co się dzieje w firjie6to norma? To jest wiocha i świadczy o osobie która zarządza.

@Tak

„ktoś zostawił otwarta brame…” - dla firmy z tej branży i w obecnej sytuacji (ASF!), to tak jakby ktoś zostawił pałace się ognisko w biurze… najłatwiej napisać anonim na portalu i obsmarować firmę i szefa nie powiem czym, a w realu kłaniać się nisko i udawać „przyjaciela”. Nie wiem dlaczego wdałem się tutaj w taka polemikę ale jak już w tym jestem to napisze kolejny raz - prowadzenie firmy/spółki to nie jest fundacja charytatywna. Firma tez ma rosnące koszty, każda firma obecnie - rośnie ZUS, energia, produkty niezbędne do funkcjonowania. Dlatego jak się zatrudniasz i zgadzasz na uzgodnione warunki płacowe to nie pisz anonimowo i nie płacz publicznie… dostałeś podwyżkę, która Cię nie zadowala, to uargumentuj dlaczego powinieneś zarabiać więcej i przekonaj pracodawcę jak ważny jesteś w firmie. Jak jesteś dobry to Cię docenią wszędzie, jak nie to postaraj się bardziej lub kulturalnie podziękuj za prace i pokaż klasę w innej firmie. Czy to takie trudne, serio? Pewnie przez te wszystkie lata się poznaliśmy osobiście i dlatego jestem tak poirytowany takimi opiniami w necie bo w realu nie widziałem nikogo takiego kto by płakał i narzekał, ze musi pracować w Insefarmie. Ja byłem tutaj 8lat i złego słowa powiedzieć nie mogę! A, ze Szefowa wymagająca? No tak wymagająca wobec siebie to i wymaga od otoczenia - dla mnie jasna i komfortowa sytuacja! Prosty i skuteczny przepis na sukces! Jak jest zbyt intensywnie dla Ciebie to nie trać energii na pisanie anonimowych głupot…

Ciekawe.
@KB

Liczenie kierowcom paliwa i czepianie się o pół litra więcej i pisanie oświadczeń to też normalne? Oczywiście teraz to nie problem bo został jeden. A Pan P. L? Pewnie, lepiej otoczyć się swoimi i mieć wszytsko gdzieś. Ale spokojnie karma wraca. Pamiętaj o tym M.S

@Ciekawe.

@KB

Czy możliwe, że zdanie jest zależne od zajmowanego stanowiska oraz okresu, w którym ktoś akurat był zatrudniony? 8 lat stażu pewnie odzwierciedliło się w jakiś sposób w podwyżkach? jeśli tak to czy jest szansa na ich przytoczenie? i czy prócz finansów taki staż doprowadza do zwiększenia liczby jakichkolwiek przywilejów w firmie?

Ciekawe
@KB

Bzdura... Kierowcy chcieli podwyżki, zaczęli głośno mówić o (usunięte przez administratora) w tej firmie to Prezesowa zwolniła ich i przeszła na firmę zewnętrzną... Myślę, że to już każdemu dużo powie :)

@Ciekawe

Kiedy doszło do tego całego przejścia na outsourcing? Czy to oznacza, że kierowcy już nie będą przyjmowani? Co z innymi stanowiskami, jakie mimo wszystko są jeszcze dostępne pod samą firmą?

@Ciekawe

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Insefarm Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mayor

Hmm. Zastanawiam się czy osoby piszące takie komentarze naprawdę angażują się w swoją firmę i nie mają sobie niczego do zarzucenia ? Wszędzie jest źle gdzie nas nie ma . Nikt nikogo Nigdzie nie trzyma na siłę każdy jest panem swego losu . Ale szczerze nie rozumiem tego typu negatywnych komentarzy łatwiej jest pisać z ukrycia niby anonimowo Gdzie tak naprawdę nie jesteśmy bo łączy nas IP kompa. Dziś w mojej firmie zwolniono 12 osób z wieloletnim doświadczeniem nie biorąc pod uwagę ich personali a przynależność terytorialna bo można ich zastąpić rozdzielnic ich pracę na innych . Czasy są inne niż jakiś czas temu i naprawdę niektóre wypowiedzi powinno być przemyślane bo Oczerniając pracodawcę przyznajemy się do dobrowolnej zgody na te Działania. Ludzie nie doceniają tego co mają myślą że im wszystko się należy ale za co ? Na uśmiech ? No nie sądzę każdy pracodawca analizuje opłacalność pracownika bo w naszym państwie to niczego nie można być pewnym nic nie jest zagwarantowane i pracownicy nie potrafią się powstrzymać tylko od razu rozpalają ogień ???? współpracuje z firmą insefarm i uważam że pracują tam Ludzie na wysokim poziomie od udzielanych informacji koordynowanie zamówień po rozwiązywanie problemów jak się jakieś urodzą zawsze można na nich liczyć ale zawsze znajdzie się jakiś rodzynek w firmie . Nie wyobrażam sobie aby któryś z moich pracowników mogą by posunąć się do takiego czynu . Jeśli pojawiają się problemy to rozwiązujemy je w swoim gronie a nie sra..my w gniazdo . Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego .

kapitan bomba
@Mayor

Może cię zadziwię, ale osoby pracujące w insefarm angażują się w swoją pracę - i co z tego mają? Pracę 6-7 dni w tygodniu za marną pensyjkę? Pomiatanie i obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami? Jeśli uważasz, że tak się powinno zarządzać firmą to gratulacje. Jeśli w twojej firmie zwolniono (usunięte przez administratora) osób to firma jest po prostu marnie zarządzana - ciekawe ile w tym czasie zarząd dostał podwyżek. Uważasz, że pracownik dostaje pensję za jak to piszesz "uśmiech"? Może się zdziwisz ale nie - pracownik pracuje na swoją pensję oraz na pensję całego zarządu przez który jest tak pomiatany.

Czy masz może jeszcze jakieś dodatkowe info z bieżącej sytuacji w firmie? Nic się od dłuższego czasu tu nie pojawiało a po prostu zastanawiam się nad aktualnymi warunkami zatrudnienia jakie mogą tu mieć. Wiecie ile teraz osób się zatrudnia i czy ten temat z wątku został ostatecznie rozwiązany?

Jo

Jak się tak zarządza to wtedy takie są efekty. Gdyby w firmie było spoko to nikt by nie poruszał tematów wewnetrznych. (usunięte przez administratora).. Ludzie chcą żyć, jeść, zribic opłaty i jeszcze coś z tego mieć... Firma zbankrutuje jak dostaną parę stówek podwyżki? (usunięte przez administratora)

Dziwne

Sytuacja jest iście kuriozalna. Większość negatywnych wpisów pojawiło się w przeciągu ostatnich 2-3 tygodni. Jest to dość dziwne i jak dla mnie świadczy o tym że ktoś tu próbuje namieszać i zaszkodzić..

Brak słów

Witam. Proszę się tak dobrze rozpędzić i walnąć w głowę. Co Wy tutaj wypisujecie? Nie pasuje jakiemuś pracownikowi coś i swoje żale wywala tutaj, serio? U mnie byście już nie pracowali, nie potraficie rozmawiać w 4 oczy to żegnam. Ładnie jakiegoś pracownika fantazja poniosła. Jak dzieci.

@Brak słów

Właśnie też czytam i nie wierzę, pracowałem w wielu firmach i gdy mi coś nie pasowało to się poprostu zwalniałem. Wcześniej nie widziałem żadnego wpisu i nagle z dnia na dzień macie tak duży problem? Mam propozycję, otwórzcie swoje firmy i zobaczycie jak to jest prowadzić działalność.

Problem polega na tym że mam kontakt z wieloma pracownikami waszej firmy. Powtórzę kolejny raz, kiedy pracowałem na umowie o pracę gdy miałem problem rozmawiałem o nim z pracodawcą twarzą w twarz, gdy nie było możliwości rozwiązania to poprostu zmieniłem miejsce pracy. Proponuję naprawdę założyć swoją firmę zatrudnić parę osób i zobaczyć jak to jest może będzie wam lepiej, ewentualnie zobaczycie ja to jest . POWODZENIA ŻYCZĘ :)

...

Odradzam wszystkim pracę tutaj. Inflacja rośnie, wszędzie drożyzna a podwyżek brak... (usunięte przez administratora) W każdej spółce tego właściciela są podwyżki i pracownik szanowany aby nie odszedł tylko tutaj cykr (usunięte przez administratora)

@...

Masz teraz na myśli podwyżkę indywidualną czy grupową dla wszystkich? w tamtym roku ile wynosiły?

...

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Były
@...

Masz rację - (usunięte przez administratora) i kilometr mułu.

Jak wygląda sprawa grafiku w INSEFARM Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

....

Wszystko zależy na jakie stanowisko? ale można sie dogadać.

Mirek

Firma godna polecenia. Firma z ogromnym doświadczeniem w branży. Przestrzegane są zasady bioasekuracji na najwyższym poziomie. Nasienie z prawie 100% skutecznością. Spółce zaufałi klienci na terenie całego kraju. Polecam pracodawce jak i firmę do współpracy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INSEFARM Sp. z o.o.?

Firma godna polecenia????

admin

Opłaca się pracować w firmie INSEFARM Sp. z o.o. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Insefarm Sp. z o.o. - Śmiłowo

• Jak się pracuje w Insefarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Insefarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insefarm Sp. z o.o.?

Insefarm Sp. z o.o.