logo

"PONAR - Wadowice" S.A.

Wadowice

Opinie o "PONAR - Wadowice" S.A.

gregor0691 2014-04-16 12:16:49
Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i boli mnie brak docenienia naprawdę dobrze pracujacych ludzi!. Jak można pracować wydajnie gdy aby żyć trzeba dorabiać po godzinach a co za tym idzie jesteśmy coraz bardziej zmęczeni
ktoś 2015-02-19 06:39:02
Witajcie przeszedłem proces rekrutacji w tej firmie i zastanawiaam sie czy zmienić obecną prace na firme ponar czy mozecie mi doradzic jaka atmosfera tam panuje jak z awansami i czy na ewentualne podwyżki można liczyć pozdrawiam
mariusz 2015-03-07 09:41:39
zapomnij robie tu kilka lat zarobki max 1600 netto starzy co mają układy to ponad 2tyś lekko z sobotą biorą pozdro
Operator 2016-09-25 12:41:26
Z firmy uciekajä pracownicy w tym mc odeszło chyba z 6 fachowcòw nie ma mc zeby ktos nie odszedl ;) dobra firma do nauki zawodu uczä szkolä a potem odajä fachowca do firmy obok ;) bo kto bedzie robił za 2300 brutto na cnc? Nie te czasy! Sam zaraz zwieje ...
Zostaw swoją opinię o "PONAR - Wadowice" S.A. - Wadowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PONAR - Wadowice" S.A.