Delikatesy ABC Tadeusz Matelak

Słupsk

Opinie o Delikatesy ABC Tadeusz Matelak

xxx 2012-04-24 08:32:30
Nie polecam ! Sklep funkcjonuje dopiero 2 lata ilość pracowników w ciągu tego czasu zmienia się co kilka miesięcy a to muwi samo za siebie zarobki jak na spozywke masakryczne praca ciezka atmosfera straszna nie polecam
A K I W 2012-04-24 18:56:37
To prawda sklep zagadka na początku raj na ziemi dopuki nie upominasz się o swoje jest ok a potem dowidzenia
xxx 2012-04-28 22:05:11
Nie polecam
klient 2012-04-29 22:06:43
a może to wszystko wina pracowników, którzy psują atmosferę w sklepie i przez to takie częste zmiany? Z tego co wiem, to wiele pracownic tam pracuje od początku do tej pory. Miły sklepik, lubię tam robić zakupy:), a jak komuś nie pasuje to do molocha droga otwarta...
xxx 2012-06-05 22:25:57
Miła atmosfera ale dzięki komu ? Jakby zmiany pracowników były z ich winy to dlaczego co 4 mies zmienia się ekipa ? Dla
ja 2015-12-22 15:18:03
Nie fajnie jest tam pracować!!! Miałam tą przyjemność/ raczej nie przyjemność pracować tam jakiś czas temu - krótko pracowałam ale do dzisiaj nie wierzę że tak może być w jakiejkolwiek pracy!!! Podziwiam te dziewczęta , które już tam jakiś czas pracują!!! Ja nie wytrzymałam . Pozdrawiam
anonim 2016-01-04 12:56:51
Pracowałem w delikatesach abc, zarobki marne a i praca pozostawia wiele do życzenia.
ja 2016-01-04 13:33:29
jest ok
mitek 2016-05-14 17:11:07
@tyur a od kogo masz takie informacje? Mam nadzieję, że to teraz się zmieni, w sumie zaraz mija połowa roku.
Zostaw swoją opinię o Delikatesy ABC Tadeusz Matelak - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy ABC Tadeusz Matelak