PHU TOWEMO Monika Szczygiel

Otwock

Opinie o PHU TOWEMO Monika Szczygiel

oszukany 2014-01-10 10:58:15
Przeważnie nierejestruje pracowników, a jak rejestruje to tylko operatorów i kierowców i to na najniższą krajową,wypłaty bardzo często w kilku ratach,najczęściej wyganiani bez wypłaty ci którzy przepracowali 1 miesiąc na czarno
montgomery12-45 2014-04-19 20:31:15
pozbawiona ludzkich odrochow kobieta i nieuczciwy pracodawca
okradziony 2014-12-12 14:36:47
Zlodziej! Tyle moge powiedziec na temat tego czlowieka, jesli mozna nazwac go czlowirkiem. Nie ma szacunku do nikogo! Jesli chcesz pracowac w beznadziejnej firmie bez persprktyw to polecam. Nie wyplaca pensji na czas i czesto urywa za byle co! Poprostu ZLODZIEJ!!
pracownik 2014-12-13 15:24:31
OSZUST I KRĘTACZ!!!JEŻELI KTOŚ MA OCHOTĘ NA PRACE U CZŁOWIEKA KTÓRY ZWYKŁYCH LUDZI MA ZA NIC TO POLECAM TEGO PANA.Pensja często nie wypłacana na czas,nakładanie na pracowników kar pieniężnych np.za przyjście do pracy w stanie tzw." wczorajszym" gdy sam szef potrafi wychodząc z biura zataczać się w obecności pracowników.Ogólna moja ocena to -100 odradzam wszystkim prace w tej firmie!
tomek 2015-12-15 18:20:53
to desperaci nie pracownicy
bylem widzialem 2016-01-02 15:46:49
Ogloszenia sa na olx.Szuka operatorow.Zwyklych pracownikow nie szuka poniewaz zatrudnia podwykonawcow z okolic lublina i radomia ktorzy zmieniaja sie dwa razy w roku.osobiscie odradzam ta firme oczywiscie kazdy ma prawo pojsc i zobaczyc jak wyglada praca u pana T.powodzenia!
wlasnie 2016-01-08 12:52:00
wlasnie planuje tam pojsc na kiero co o tym sadzicie
cycolina 2016-03-09 21:18:57
Sz nie jest taki zły jak zasuwasz to płaci, jak jesteś lewy albo sie nie znasz to kopa dpa brama. Jest cwaniak i ściemniacz ale ktory prywaciarz nie jest.
jaco 2016-05-17 22:14:01
jak masz stanwosiko kierownika to nie masz sie czym przejmować sam rzadzisz.
Zostaw swoją opinię o PHU TOWEMO Monika Szczygiel - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU TOWEMO Monika Szczygiel