Opinie o Maksimiliana Polska Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maksimiliana Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maksimiliana Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maksimiliana Polska Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Tutaj w spedycji jest tylko jedna osoba zatrudniana? Wnioskuję po wypowiedzi prezesa, gdzie wspomniał o tym, że spedytor jest osobą po studiach. Wiadomo czy dział spedycji będzie powiększany? Planują kogoś zatrudnić w najbliższym czasie?

Marcin Pogorzelski Nowy wpis

Wwa92 Anonim przez duże A ;) nikogo nigdy nie oszukałem dowodem na to jest kilkunastu normalnych kierowców którzy jeżdżą po kilka i kilkanaście lat. Którzy prezentują wysoki poziom i kulturę osobistą. Jest również wiele przykładów kierowców którzy do nas wracają ale ze względu na Rodo nie będę ich tutaj podawał :) co do sprzętów to zatrudniam 2 doświadczonych mechaników i każda zgłoszona awaria jest natychmiast naprawiana ( jeździmy po Europie nasze pojazdy przechodzą skrupulatne kontrole w Szwajcarii Austrii itd także o czymś to świadczy :) drinki piję za swoje pieniądze a za komentarz z narkotykami sprawa dzisiaj zostaje zgłoszona na Policję za próbę zniesławienia. Masz 24h na usunięcie tego w przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona na Policję i pomimo że myślisz że jesteś anonimowy to się mocno przejedziesz :) nie wspomnę o oskarżaniu mnie o okradanie kierowców :) w razie chęci przeprosin mój numer zapewne masz :) masz 24h

Maciej 87 Nowy wpis

To pewnie jeden z tych kierowców którzy nie potrafią się wysłowić ,w Twoim towarzystwie Marcin nigdy nie podjęli sensownej dyskusji na argumenty. Z własnego doświadczenia wiem, że z Prezesem Maksimiliany można się dogadać na każdej płaszczcyznie współpracy. Oczywiście nie jest to facet bezpłciowy ,jak niespełnieni Panowie kierowcy którzy tutaj wyrzucają swoje frustracje anonimowo! (usunięte przez administratora)

Marcin Pogorzelski

Piszę tutaj jako Prezes / Założyciel spółki Maksimiliana Polska. Prowadzę ją od 15 lat, otworzyłem ją z moim już teraz byłym wspólnikiem Edvardasem Savickis którego kilka lat temu spłaciłem. Przez 15 lat nikogo nie oszukałem a te wszystkie ( dla mnie dziwne ) opinie to zapewne Panowie kierowcy którzy są tutaj anonimowi i mogą sobie napisać co im tylko przyjdzie na myśl w zemście za to że jednego drugiego czy dziesiątego zwolniłem za to co na wyprawiał. Wielu kierowców którzy pracują w mojej firmie są w niej kierowcami prawie od samego początku jej powstania. O czymś to świadczy co nie ? ???? Przychodzą nowi normalni kierowcy którzy po przyuczeniu sobie fajnie radzą. Nie bede teraz zniżał się do poziomu Was anonimowych ludków którzy żyją nienawiścią do drugiego człowieka, którzy żyją tym aby tylko komuś zaszkodzić a sami nie widzą swoich błędów, którzy często gęsto nie potrafili prawidłowo zabezpieczyć towaru lub wyjechać z rajki nie uszkadzając kabiny innego prawidłowo zaparkowanego zestawu, których kultura osobista była poniżej zera, którzy jak weszli do biura to trzeba było je przez kilkanaście minut wietrzyć, którzy niestety ale nie rzadko w dosyć młodym wieku nie posiadali zębów jedynek dwójek nie wspominając o reszcie, którzy byli nastawieni tylko i wyłącznie na pieniądze nie oferując kompletnie nic swoją osobą. Pamiętaj jeżeli to czytasz na miano KIEROWCY ZAWODOWEGO trzeba sobie zapracować i zasłużyć a niestety duża większość z was tu anonimowo komentujących to delikatnie mówiąc ŁĄCZNIKI MIEDZY Kierownica a PEDAŁAMI. Uściślając w mojej firmie całość wynagrodzenia idzie na konto i zarobki na dzień dzisiejszy to około 9k na rękę. Tabor posiadamy na bieżąco serwisowany, jest dwóch doświadczonych mechaników a spedytor jest po studiach a nie po gimnazjum ???? Normalnych chętnych do pracy ludzi na poziomie zawsze zapraszamy do naszego Teamu a nieudacznikom mylącym Webasto z dewasto i nie potrafiącym korzystać z chociażby nawigacji z góry dziękujemy za współpracę - proszę omijać nasza firmę - SZANUJMY SWÓJ CZAS. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia i tyle samo powrotów co wyjazdów. Marcin Pogorzelski

Marcin Pogorzelski

Piszę tutaj jako Prezes / Założyciel spółki Maksimiliana Polska. Prowadzę ją od 15 lat, otworzyłem ją z moim już teraz byłym wspólnikiem Edvardasem Savickis którego kilka lat temu spłaciłem. Przez 15 lat nikogo nie oszukałem a te wszystkie ( dla mnie dziwne ) opinie to zapewne Panowie kierowcy którzy są tutaj anonimowi i mogą sobie napisać co im tylko przyjdzie na myśl w zemście za to że jednego drugiego czy dziesiątego zwolniłem za to co na wyprawiał. Wielu kierowców którzy pracują w mojej firmie są w niej kierowcami prawie od samego początku jej powstania. O czymś to świadczy co nie ? ???? Przychodzą nowi normalni kierowcy którzy po przyuczeniu sobie fajnie radzą. Nie bede teraz zniżał się do poziomu Was anonimowych ludków którzy żyją nienawiścią do drugiego człowieka, którzy żyją tym aby tylko komuś zaszkodzić a sami nie widzą swoich błędów, którzy często gęsto nie potrafili prawidłowo zabezpieczyć towaru lub wyjechać z ramki nie uszkadzając kabiny innego prawidłowo zaparkowanego zestawu, których kultura osobista była poniżej zera, którzy jak weszli do biura to trzeba było je przez kilkanaście minut wietrzyć, którzy niestety ale nie rzadko w dosyć młodym wieku nie posiadali zębów jedynek dwójek nie wspominając o reszcie, którzy byli nastawieni tylko i wyłącznie na pieniądze nie oferując kompletnie nic swoją osobą. (usunięte przez administratora) Uściślając w mojej firmie całość wynagrodzenia idzie na konto i zarobki na dzień dzisiejszy to około 9k na rękę. Tabor posiadamy na bieżąco serwisowany, jest dwóch doświadczonych mechaników a spedytor jest po studiach a nie po gimnazjum ???? Normalnych chętnych do pracy ludzi na poziomie zawsze zapraszamy do naszego Teamu (usunięte przez administratora). Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia i tyle samo powrotów co wyjazdów. Marcin Pogorzelski

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maksimiliana Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Krystyna

Dlaczego? Pracowałeś tam? Co się działo?

Były
@Krystyna

Tak pracowałem za 26 dni pobytu w aucie i ponad 13.500 km wypłata w kopercie 5800 zł i tekst przecież Pan zarobił w tym miejscu najwięcej wypłaty

@Były

czyli wypłata rozczarowała? o co było napisane w umowie, bo chyba na takie warunki byś się z taką łatwością nie godził za taką kasę? jak to możliwe?

Danuta

Dlaczego tak sądzisz?ze wystawiają sami sobie opinie ? Pracowałeś tam? Jaka była atmosfera pracy? Płacili w terminie ?

Edyta

A co z autem nie tak, że piszesz, że tak je określasz?

Weronika

Co on konkretnie tak źle robi, że kolejna osoba mu coś wypomina tutaj?

Krystyna

dlaczego odradzasz współpracę? coś więcej możesz napisać? ;-) bo mówisz tu o jednej osobie tylko...

Weronika

Kurcze szkoda, że tak się przejechałeś z nimi... A co Ci w oczy tak mniej więcej mówili o tej wypłacie a co serio dali? Jak duża różnica była? I po jakim czasie odszedłeś?

Justyna

A zgodnie z podpisaną umową o prace on sobie może pozwolić na takie miesięczne opóźnienie? Może warto to sprawdzić i ewentualnie gdzies to zgłosić?

GrubaDupa
@Justyna

Dokładnie trzeba zgłosić i mam taki zamiar

@GrubaDupa

A tak właściwie to dokąd jak już takie rzeczy się zgłasza? i ogólnie to czy już może to zrobiłeś?

Weronika

Ale czemu aż tak smutnej przyszłości im wróżysz? :( Tzn., no widzę opinie, że i się zwalniają i wszystko jest "pseudo" ale nie sądzisz, że jakkolwiek mogliby się z tego jakoś uratować?

Weronika

Czemu twierdzisz, że są "z łapanki"? Nie mają odpowiedniej wiedzy i źle się z nimi współpracuje? Czy masz jakieś inne info?

marcin

z dzierzgonia so najlepsze firmy na świecie

Jeny jaki komentarz ze to tu jeszcze wisi.. zwolnili cię i się wyzywasz teraz czy co??

Anonimowy

Pracowałem parę lat temu a znajomi nadal pracują a więc. Doczepienie się o wszystko zwłaszcza o spalanie bo liczy się norma. Kierowca ma jakiś problem radź sobie sam adwokat firmy to firmy ale kierowcy (usunięte przez administratora). Wypłaty liczone różnie raz podstawa + premia raz dniówki Marcin sam nie wie jak liczyć oczywiście podstawa na konto (usunięte przez administratora). Mechanik kiedyś był dobry teraz jest kierowca z ambicjami na mechanika który już został zwolniony i ponownie zatrudniony. Atmosfera dość napięta wszystko szybko szybko.(usunięte przez administratora) Przerzut 150 od domu normalne bo nie zjedzie się na pusto nie ważne że ty po 2 tygodniach będziesz dzień później ale 100 złoty w kieszeni. Samochody nowe fakt ale szczycenie się Man (fake) Lion porażka. Ucinanie wszystkiego nawet kierowca nie dostaje już bonu na obiad na myjniach aby było 5 złoty taniej.(usunięte przez administratora) Na plus na pewno wypłata ale nie kwota tylko termin wypłaty zawsze 10(usunięte przez administratora)

Joo
@Anonimowy

Komar to nadaje się ale do robienia kawy ????????

@Anonimowy

Ok faktycznie przegięcie co się tam dzieje. No żeby nawet bonu na obiad nie dostawać, bo ucinają to jaja trochę.xd Co oni nie wiedzą, że z pełnym zadowolonym brzuszkiem pracownik będzie lepiej sobie funkcjonował? A jeszcze gorzej, że wiedzieli, że to mają to już smutne, bo taki niedosyt będzie... :( Do tego czasu coś jeszcze poucinali kierowcom? I ilu od tego czasu do teraz odeszło?

SB

Transport wykonany profesjonalnie zgodnie z ustaleniami. Polecam przewoźnika

Normalny

Napisał to zapewne rozczarowany siofer który najlepiej leżałby kałdunem do góry drapiąc się cały dzień po jajcach. A jak już pojedzie w trasę to nie potrafi wrócić bez szkody, nie wspominając o ekonomicznej jeździe :-) i zapewne dla którego problemem jest spedytorowi dać znać JESTEM ZAŁADOWANY RUSZAM. Taki profesjonalista od siedmiu boleści ????

Normalny

Ludzie się zwalniają bo nie chce im się pracować. Stała kadra pracuje od wielu wielu lat. A ostatnio trafiają się same niewypały. Lenie i nieudacznicy. Ja sam jeżdżę od 7 lat ;-) a co do szefa to jak ktoś jest dla niego wporządku to on też jest wporządku

Grzes

A na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Może wystarczy być dobrym pracownikiem a nie będzie powodu do narzekania

@kalosz, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @nicram, rozumiem, że pracujesz w Maksimiliana Polska Dzierzgoń, tak? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @marcin, a Ty? Pracujesz w Maksimiliana Polska Dzierzgoń? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

nicram

u nas kierowcy maj abrdzo dobrze ponad 3 na łap,e

Zostaw merytoryczną opinię o Maksimiliana Polska Sp. z o.o. - Dzierzgoń

• Jak się pracuje w Maksimiliana Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maksimiliana Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maksimiliana Polska Sp. z o.o.?

Maksimiliana Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 81
    82-440 Dzierzgoń
  • NIP: 5792167409 REGON: 220623156 KRS: 0000307933

Maksimiliana Polska Sp. z o.o.