Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o.

Tarnobrzeg

Opinie o Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 17:36
Masz wiedzę na temat firmy Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.
Kajtek 2016-05-19 14:50
słabe zarobki na umowie próbnej no i częste rotacje z brygady do brygady. Ogólnie praca nie jest ciężka i atmosfera nawet ok.
Bogdan 2017-03-07 18:03
9polepszyło sie coś z zarobkami?zrobili podwyżki?
Jerzy 2017-03-08 21:11
Wypłata na czas i kierownictwo w porządku tylko żeby po 3 miesiącach była podwyżka to byłoby ekstra.
mgr inż. 2017-05-08 17:31
Witam,

zdecydowanie odradzam wszystkim pracę w zakładzie "PIOTROWICE II" (Tarnobrzeg/Machów).

Pracodawcy nie szanujący pracownika! Chamstwo, prostota i wyzysk - to słowa najlepiej opisujące podejście Pracodawcy. Szanowny Pan dyrektor Wiesław MURIAS prezentuje swoją osobą najniższy poziom kultury, zerowy szacunek dla pracownika!!!!!

Nawet jeśli ktoś pracuje bardzo długo w tej firmie to nie może liczyć na UCZCIWĄ I ADEKWATNĄ DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW podwyżkę.

Podsumowując to co chcę przekazać - całkowity BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA (szczególnie ze strony wyżej wspomnianego Pana W. Murias (który chyba za bardzo "zachłysnął się" swoim stanowiskiem i chyba zapomniał, że kiedyś podobno sam sprzedawał oranżadę ;) ).

NIE POLECAM i radzę omijać tego Pracodawcę szerokim łukiem!!!

Ps. A pracownikom odradzam picie oranżady jaką zakład im zapewnia - proszę sprawdzić skład, zawarty jest ASPARTAM (E951), który według wielu naukowców jest rakotwórczy...

NIE pozdrawiam...
elektron 2017-05-12 23:26
A jak tam na sterowni jest?
Zostaw swoją opinię o Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o. - Tarnobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o.