Opinie o Szachownica (Joart S.A.) w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Joart S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joart S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joart S.A. w Bolesławiec

Batman

Pracowałam w sklepie szachownica już jakiś czas temu na umowie o pracę. Jedynym dobrym wspomnieniem z tej firmy to współpracownice które były na prawdę super. Reszta to jakaś masakra. Nikt tam nic nie wie, żadnego porządnego przeszkolenia pracowników, rotacja pracowników jest taka że nie warto się do kogoś przyzwyczajać. Jak ja zaczynałam prace to osoba która miała największy staż pracowała tam zaledwie 4 miesiące... Wypłata to taki chyba standard jak na sieciówki ale brak jakichkolwiek benefitów czy zniżek pracowniczych. Najgorzej wspominam panów z działu IT, którzy nie mieli za grosz zrozumienia że ktoś się dopiero uczy i cały czas dzwonili z pretensjami

@Batman

Już dajcie spokój tym rksom. To też ludzie tacy jak Wy. Nie podoba się praca to ją zmień. W każdej firmie znajdzie się ktoś, kto nie wszytkim przypadnie do gustu. Tym bardziej jeśli mówimy o sieciówkach. Pracowałam w tej firmie kilka lat . Nie zawsze było kolorowo. Były potknięcia, błęd i nieład na sklepie. Jeśli widzieli że się starasz głowy nie urwali. Miałam spokój. Firma daje szansę ludziom. Najłatwiej wszystko skrytykować i użalać się nad sobą. I nie bronię tu firmy na oślep. Ale jeśli ktoś trochę już pracuje to ma porównanie. Nie jest to idealny pracodawca. Cóż, pracując godzisz się na takie warunki. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jak to mówią - u sąsiada trawa zawsze bardziej zielona. Nie wiem, może akurat tak trafiłam. Ale w tej firmie każdy rks z którym pracowałam potrafił docenić. I często pomógł, nawet w prywatnych sytuacjach pomógł na tyle ile mógł. Nie wymagajcie cudów. Postawcie się na ich miejscu. Dużo rzeczy nie od nich zależy. Rks/dyrektor gdy wchodzi na salon i nie widzi syfu ma też ludzkie oblicze. Pogada, pożartuje. Przecież oni są od kontrolowania i oceny. Za to im płacą. Miłego dnia

500plus

Rks to nie matka od prywatnych spraw jak piszesz więc chyba pomyliłaś adres swojej matki z rksa. Chyba nie bardzo rozumiesz na czym polega to stanowisko, i na pewno nie na matkowaniu, tylko realnych wymogach no wybacz. Wspaniale, że jesteś liz o tył kiem osób na wyższych stanowiskach ale uwierz nie masz się czym chwalić bo to raczej wstyd. Pracuje tu i dlatego też nie należy się godzić na takie warunki, tylko wypowiadac się w przeciwieństwie do ciebie udając że jest ok, i robić z siebie przyjaciółkę rksa by zyskiwać przychylność. Jeśli ktos wymaga od ciebie porządku w 1osobe cały dzień, zrobionych instrukcji, csa, itd a sam nie jest w stanie tego zrobić to o czym ty mówisz. Ale jak rks zajmuje się prywatnymi sprawami twoimi No to brawo dla rksa i Ciebie, normalnie hit hitów. Nie, nie są od kontrolowania mylisz się są od współpracy, mądrej współpracy polegającej na realnym rozliczaniu zadań i możliwości, wsparcia sprzedaży nie twoich domowych problemów bo praca to nie czas i miejsce na to. Wpierw trzeba stanąć samemu cały dzień na sklepie zrobić te wszystkie zadania, wyniki, obsłużyć, vm, a później cokolwiek zarzucać pracownikom i popisywać się

Alongtimego

Pracowałem tam całkiem nie dawno w zasadzie nieistotne -przez ten czas rks na swoich drodze spotkałem Kilka ,owszem zgodzę się są od tego by oceniać cisnąć itp a dlaczego, a dlatego ze nad nimi siedzą ludzie krótszy własne rozumy pozjadali myśląc ze znając się na całym Marketingu tabelkach wskaźnikach widzący tylko $$$. Sam byłem świadkiem jak jeden z dyrektorów uznał ze po co takim pracownik który chce mieć chociaż jeden weekend wolny przecież im się musi zgadzać wskaźnik, dostępność itp.Firma która próbuje się porównać do nie jednej lepszej sieciówki a jest daleko za murzynami niech mi nikt nie mówi ze jest jak Wszędzie żadnych dodatków podstawowych które w każdym normalnym „zakładzie” są, o premiach nie wspomnę zawsze Wszystkiego za mało z wszystkiego trzeba było się tłumaczyć rozliczać. Do supportów na inne sklepy zmuszanie pod presja a jak Przychodziło do rozliczeń to trzeba było się wytłumaczy co do każdego Km i litra benzyny a i tak z ciebie złodzieja robili .. wiec o czym my tu mówimy. Jeśli Kiedyś było tak kiepsko to Jak teraz może być okey? Gdzie dziewczyny zostają same zdane na siebie ...i Prawda jest to co powiela w wielu opiniach tylko dobra ekipa w porządku kierownik trzyma cie w tej robocie. To tyle

Batman

A czy ja cokolwiek powiedziałam na rks? Nie. Nie podobało mi się i już dawno zmieniłam pracę. Owszem nie ma firm idealnych, ale pracowałam kiedyś w dla większej sieciówki odzieżowej i było lepiej, lecz musiałam poszukać czegoś innego po przeprowadzce i trafiłam na Joart, więc jest po prostu pole dla sieci Szachownica na wprowadzenie ulepszeń (poza niektórymi osobami to polecam zmienić ten przestarzały POS, który tylko spowalnia pracę sprzedawców)

Nowa

Pseudofirma, zero szacunku do pracownika, (usunięte przez administratora) w papierach, można by tak wymieniać...

Cześć chciałam zapytać jak wyglada teraz praca w szachownicy opłaca się składać podanie na kierownika? Pracowałam kiedyś jako sprzedawca w szachownicy i warunki były całkiem spoko ale zastanawiam się czy coś się od tego czasu zmieniło? Na jaki etat zatrudnia się kierownika bo w ogłoszeniu pisze ze niepełny ? I ciekawi mnie bo Dużo ogłoszeń aktywnych ludzie się zwolnili czy były jakieś grupowe wypowiedzenia? Dzięki za rzetelne opinie

Niki

Teraz nikt w tej firmie nawet kierownicy nie maja pełnego etatu. Ludziom pokończyły się umowy wiec firma ich nie przedłużyła, w Ci są mądrzy odeszli sami. Pieniądze beznadziejne, pracy dużo, jedna osoba na cały sklep musi robić wszystko sama a oni o wszystko mają pretensje. Ogólnie nie polecam chyba, że jesteś bardzo zdesperowana i to jedyna opcja na pracę. Firma nawet dokumentów o l4 czy opiekę nie potrafi złożyć do zusu i ludzie czekają po dwa, trzy miesiące na wypłaty. DRAMAT

@Niki

Orientujesz się jakie są zarobki kierownika na 3/4 etatu? Czy są jakieś premie?zastanawiam się czy wysłać cv....

Buhahaha
@Karmina

No jasne 1000zl gwarantowanej co miesiecznej premii do stanowiska tak jak w ofercie. Puknij sie w glowe. I pewnie dostaniesz ta prace:D

@Buhahaha

O co ci chodzi?Wiadomo,ze kokosów nie będzie ale pytam bo zastanawiam się czy warto składać aplikacje...w ogłoszeniu chwala się, że jakieś premie są, konkursy itd...ale czy jest to realne w obecnym czasie? Poza tym kierownik na zmniejszony etacie? Trochę to dziwne. ..

Werka
@Karmina

konkursów nie ma i nie było nawet przed pandemią to co ktoś nazwał konkursem to była możliwość zgarnięcia karty podarunkowej na 300 zł dla całego zespołu (śmiech) premia? kiedyś może i była za wyrobienie planu całkiem okej teraz to musisz się prosić żeby Ci podstawę wypłacili. wynagrodzenie na stanowisku KS to jest jakieś 150-200 zł więcej niż najniższa krajowa (brutto rzecz jasna) wiec można się zastanowić czy warto za takie pieniądze. dodam tylko ze na sklepie dalej funkcjonuje zasada 1 osoba na zmianie zatem jesli pracowalas już wczesniej to masz odrobine szczęścia bo znasz system i to jak wyglada praca ale jak ktoś kto nie miał styczności z ta firma chce podjąć prace to niech zastanowi się 10 razy zanim zaaplikuje cv. No i oczywiście dużo meili od szanownej rks3 która myśli ze pracuje z robotami i nawet w dobie pandemii wytyka ci zbyt niska konwersje czy upt

@Werka

Szok!!To jak sprzedawca teraz 1400 go kierownik jakieś 1600 i jeszcze odpowiedzialność dużą. ...kto im przyjdzie pracować na takich warunkach. ..masakra...

4za10 !!!

Ogólnie jest ciężko z praca, także warto złożyć CV :) A poza tym, zmieniło się to, ze gdy przyszedł wirus i wielka niewiadoma czy będziemy mieć pracę?! I tak się stało, osobą którym kończyła się umowa firma nie przedłużyła dalej. Musiałaby dać już umowy na czas nieokreślony ( w większości starych pracowników) wiec lepiej jest zatrudnić kogoś nowego i dać mu tyle samo albo mniej. Tutaj zawsze było mało kasy czyli na 3/4 etatu w tym roku to 1540 zł a w porywach z tzw.premia 1600 zł. Dominuje najniższa krajowa. Najlepiej zarobiły osoby na umowę zlecenie. Jeżeli chodzi o sama prace itd.to proponuje tobie poczytać wszystkie komentarze na temat tej firmy od połowy marca 2020 do czerwca tego roku. Wtedy dowiesz się jak się pracuje( albo pracowało ) i co mówią o tym Ci wszyscy co przeżyli to siedzenie w domu w czasie pandemii a potem wrócili do pracy w maju! Pozdrawiam ;)

True

Tak w zasadzie to wszystko co jest napisane w ofercie pracy to bujda jedyne co jest prawda to ze oferują umowę o prace. Konkursów nie ma, prywatnej opieki nie ma, comiesięcznej premi nie ma, możliwości awansu nie ma chyba ze z umowy zlecenie na umowę o prace za mniejsze pieniądze, atrakcyjna postawa? Tak myśle ze każdy jako osoba funkcyjna chciałby pracować na 3/4 etatu, kompleksowe wdrożenie? postawią Cię na sklepie i radź sobie! Bo pracujemy po JEDNEJ OSOBIE NA CAŁY DZIEŃ i na koniec praca w młodym zespole tu chyba wkradł się błąd i miało być praca w małym zespole bo nikt psychicznie w tej pracy nie wytrzyma!!

Sprzedawca

Byłam na rozmowie około 2 tyg temu do szachownicy w carrefour w legnicy.Pierwsze wrażnie bardzo dobre,niestety tylko pierwsze wrażenie.Rozmowa na zapleczu gdzie walały sie kartony.Po drugie straszny (usunięte przez administratora) na magazynie.A najbardziej zbulwersowało mnie pierwsze pytanie pani kierownik: Czy ma pani dzieci??? A co to wogóle za pytanie nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia przy staraniu się o pracę.Gdy odpowiedziałam, że tak to mina pani zżedła i już nie była zainteresowana moją kandydaturą.Serdecznie odradzam.

Czy mam dzieci?????

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nowy

Mam nadzieję że to Pan panie prezesie przeczyta lub ktoś Panu doniesie. (usunięte przez administratora) Ta policja powina Pana zamknąć za przekręty. Prezes który mówi że kupił za swoje pieniądze gwizdki dla ludzi aby wygwizdać prezydenta(usunięte przez administratora)

Nowa
@nowy

Wcześniej czy później i tak go zamkną i pójdzie siedzieć

Popieram
@nowy

Nie wspominając już o tym ze na jeden sklep gdzie pracuje 5,6,7 os dał 300/400 h wiec po co trzyma tych pracowników żeby na 10 h ktoś przyszedł na miesiąc. ?? Śmieszny jest najgorsza firma jaka znam. Nie ma gorszej.

????
@Popieram

Gdzie tyle osób pracuje większość salonów ma po 2 max 3 os

Małowaznekto

Pracowałam w tej firmie kilka lat , praca nie jest zła, ale nikt nigdy Cię nie docenił jako pracownika. Nie widzieli twoich plusów tylko i wyłącznie same minusy.(usunięte przez administratora)

student

Cześć. Chciałam dopytać jak teraz wygląda praca w szachownicy? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Czy warto aplikować?

:-)
@student

Wynagrodzenie na czas,ale mało jest godzin więc kokosów nie zarobisz.

Ada
@:-)

Na czas? Chyba tylko u Ciebie

Mamaaaa

Hej, chciałam tylko zapytać, czy któraś z mam, dostała już może wypłatę za zasiłek macierzyński, lub l4 ciążowe

Nika20
@Mamaaaa

L4 ciążowe dostałam 26 czerwca, a na zasiłek macierzyński czekam, miał być dziś przelew.

@Nika20

Bo. Nadal czekam na zasiłek i żadnej decyzji ani nic...

Nika
@Mamaaaa

Zasiłek macierzyński też już otrzymałam. Od czasu złożenia wszystkich dokumentów do czasu wypłaty to trzeba czekać 30 dni.

Mamaaaa

Ktoś wie czy w jeleniej czy w Żarach outlet jest otwarty ?

Pracująca

W Żarach jest otwarty parę godzin dziennie.

Solidarność

Zapraszam e-mail: michal.kukula@inter.ikea.com

I jak długo oni będą to ciągnąć myślą ze już do końca przez cały czas będzie jedna osoba na sklepie.. to będzie taki (usunięte przez administratora) z reszta już jest ze klienci nie będą chcieli wchodzic do tego sklepu a jak pracownicy się wkurzą to tez nie będą robić za grosze sami jak maszyny wszystko na raz bez żadnego wsparcia moze wtedy przejrzą na oczy jak im się interesik sypnie :).

As
@Zgłoś

Klienci wchodzą, wręcz się pchają... U mnie była zamknięta roleta w końcu pół godziny przerwy się należy.. Zaś Pani się mnie zapytała z jakiej racji mam przerwę

Halyna

Czy jest ktoś dzisiaj sam na sklepie i ma zamiar wykonywać zadania z VM na dziś do godziny 15?? Śmiech na sali.

@Halyna

Pamiętaj o przecence i CS :) a w lipcu to juz w ogóle będzie cacy z taką ilością godzin i oni mysla ze bede po 2 osoby na sklepie przez caly miesiac? Niech sie licza ze nikt nie przyjdzie do pracy :)

Zarobiona

Co do pracy na sklepie to może RKS zajmie się w końcu kontrola pracy kierowników A nie jakimiś pierdołami ? Pracy jest co raz więcej ludzi co raz mniej a do tego wszystkiego kierownik się zachowuje jakby pracował w biurze i zarządzał pracownikami a nie tam pracował jak wszyscy inni. Rozumiem ze ma wydawać polecenia i kontrolować ale pracować chyba tez wypada a nie tylko kawki popijać na zapleczu czy rozmawiać godzinami przez telefon. Skoro nam ktoś wydaje polecenia im tez ktoś powinien a nie nic nie robić i do tego kombinować żeby czasem się nie narobić a robota potem stoi w miejscu skoro tylko pojedyncze osoby normalnie pracuja to się potem nie dziwcie ze nic nie jest zrobione na sklepu.

Pracująca
@Zarobiona

To mogę współczuć Ci tylko mając takiego kierownika. I od razu mówię że nie wszyscy tacy są . Ja mam świetną kierowniczke którą pracuje tak samo A nawet czasami o wiele więcej niż trzeba . Pozdrawiam

Kierowniczka
@Zarobiona

Nie wrzucaj wszystkich kierowników do jednego wora, z tego miejsca mogę Ci tylko współczuć kierownika, bo ja sobie nie wyobrażam żeby moi pracownicy robili więcej ode mnie, bo jestem taki samym pracownikiem jak oni i wykonuje ta samą robotę co każdy! ;) Pozdrawiam serdecznie

4za10 !!!
@Zarobiona

Zgadzam się, w naszym sklepie tak samo. Kierownik od rana udaje, ze pracuje czyli czyta emaile i w między czasie mówi, ze jest dużo pracy( tylko dziwne jest to, ze gdy jest przecena, przerzuty czy wielkie zmiany VM to kierownika akurat nie ma pracy, właśnie wtedy ?! Prawie zawsze ranne zmiany do 13 czy 14, bo jak twierdzi potem już nie będzie się nic działo, wiec idzie do domu?! Poza tym możliwość brania urlopu kiedy tylko się da, wybierania nadgodzin, których nie ma?! Bo kiedy miałyby się zrobić nadgodziny, jak kierownik nigdy nie przyszedł szybciej do pracy ani nie został dłużej ??! Hahaha, tylko się śmiać. Ktoś dawno temu dał na to przyzwolenie. W innych firmach, korporacjach taki Ktoś - już by nie pracował. Tutaj ten kierownik jest tylko z nazwy.

Uuuu
@4za10 !!!

Chyba wiem o której kierowniczce mowa :)))))(

Xy
@Uuuu

w sklepie w którym pracowałam było tak samo. Kierowniczka same ranne zmiany, rzadko kiedy była na drugiej zmianie albo cały dzień. Czesto zdarzało się jej mieć grafiku do 18 a wychodziła sobie o 13 albo odbierała jakieś śmieszne nadgodziny których nie miała. Telefon przylepiony do ucha praktycznie przez cały czas pracy i nie były prowadzone rozmowy służbowe tylko rozmowy prywatne. Jak któraś chciała pójść do sklepu po (usunięte przez administratora) wodę to zawsze skrzywiony wzrok a sama na zakupy wychodziła i potrafiło jej nie byc z pół godziny albo i dłużej :) oczywiście faworyzowanie. Nowa dziewczyna znajoma kierowniczki dostała więcej godzin od dziewczyn które pracowały już tu dłużej i ogarniał wszystko na sklepie i śmieszne teksty że ktoś nie może zostać do 17 bo nie może się przemeczac, ale ty musisz za nią przyjsc choćby nie wiem co. Obserwowanie dziewczyn na sklepie czy przypadkiem ze sobą nie gadają a sama stała przy kasie i się rozgadywala z zastępca. :)

Uuuu
@Xy

Dlaczego tego nie zgłosicie ?

Xy
@Uuuu

Po co? Kto by nam uwierzył? Jak kierowniczka i RKS to dobre koleżanki.

4z10 !!
@Uuuu

A co może zwykły Kowalski? Przecież mówimy o kierowniku!? Poza tym , dziwni mnie to bardzo, ze pani RKS nie sprawdza swojego kierownika i tak bardzo ufa. Grafik pracy przesłany na dysk ( oczywiście ten właściwy ) a na pulpicie ten drugi,w którym non stop są zmieniane godziny wyjścia kierownika. Bo przecież gdzieś trzeba sobie poprawiać te nadgodziny! A czy RKS nie dziwi, dlaczego jest tak duża rotacja, ze dziewczyny odchodzą z pracy!? I to nie chodzi o prace! Tam gdzie pracuje odeszło 3/4 zespołu przez kierownika i raczej niemożliwe, żeby się zmówili, bo dziewczyny nie znały się. Oczywiście rozmowy przez tef.to normalna sprawa , a potem wszyscy przy kasie w telefonach. I jeszcze na koniec , nie ma nic gorszego jak twój kierownik obgaduje Ciebie i Ciebie, z innym pracownikiem a potem z tym innym pracownikiem z Tobą mówi o innych!!!? W ten sposób zjednuje sobie ludzi ale na krótko, bo dziewczyny odchodzą z pracy. Smutne jest to, ze na takie stanowisko trafia ktoś, kto Jest niekompetentny. W innych korporacjach są szkolenia dla kierowników ,to nie są osoby z przypadku?! Wiec jeżeli RKS ma pretensje o wyniki sprzedaży to proszę winić kierownika , dlaczego gdy coś się dzieje to akurat jest w domu ?! Bo nie cyferki tworzą sukces tylko Ludzie ..

Prosba
@4z10 !!

Zgłoście to gdziekolwiek. Jeżeli uważacie, ze taka osoba nie powinna pracować na tym stanowisku

Q.w.r.r.t.t.

Który outletu jest otwarty ? Chce wykupić dużą ilosc odzieży dla rodzin które straciły wszystko w pożarze, duża ilość za niską cenę i potrzebuje do tego fakturke

Wspolczuje

Teraz to tylko współczuje tym wszystkim pracownika, którzy zostali sami podczas wyprzedaży. W każdym najmniejszym sklepiku na sklepie przebywa min. dwóch pracowników ze względów bezpieczeństwa u nas także powinno tak być w każdym jednym sklepie. Nie rozumiem jak na takiej powierzchni sklepów jak są w naszej firmie może dalej przebywać jeden pracownik to jest śmieszne i niby z jakiej racji dalej utrzymują taka (usunięte przez administratora) zasadę przecież ludzie już normalnie chodzę do sklepów i nie mogą zwalać na to ze jest niby dalej za mało klientów czy niby dla naszego własnego bezpieczeństwa, Natłok pracy i klientów traktują pracowników jak w auschwitz. Proponuje aby szefostwo zobaczyło jak to jest robić wszystko samemu może wtedy zrozumieją ze jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami.

Aga

A wyobrazacie sobie teraz wyprzedaze od piatku i jedną osobę samą przez kilka godzin jak już się wszystko rozkręci????? Przecena, obsługa, kasowanie, informowanie o promocjach, sprzątanie przymierzalni, syf na sklepie, sprawdzenie i wyrabianie dostawy plus na pewno VM.... Czy to jest zgodne z prawem, że na sklepie gdzie nieraz jego powierzchnia jest bardzo duża pracuje jedna osoba? To jest obóz pracy, człowiek się stara jak może a i tak dostaje 1000 maili z jakimiś żalami. Powinniście się cieszyć, że ludzie w ogóle wrócili do pracy. I ciągłe straszenie zwolnieniami, bo są lepsi też chyba podchodzi pod jakiś paragraf :)

Ada
@Aga

Po co się spieszysz? Rób sobie powoli i olej. Nie wyrobisz się trudno nie twój problem???? nie będzie więcej osób na sklepie to nic nie będzie zrobione proste, niech sami przyjadą i zrobią

Szacunek

Przykre jest to, że firma traktuje każdego jednego pracownika jak byle kogo... Może firma zaczęłaby doceniać pracowników, których ma dzięki którym ten interes się kręci, bo narazie wymaga się od pracowników Bóg wie czego, a od siebie się nic nie daje... Wiecznie źle wiecznie coś nie pasuje, za niskie CS za niskie UPT, ale to, że plan wyrobiony na 100% to przecież nieważne. Powiesz swoje zdanie co o tym myślisz, to wielkie Halo, bo regionalna oburzona jak Ty możesz mieć inne zdanie na ten temat niż ona. Mała rada dla Pani RKS 3 „Traktuj ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany” Dziewczyny dają z siebie 100000% żeby sklepy działały, zamiast wylewać swoją złość, może warto byłoby powiedzieć im coś miłego, a nie wiecznie niezadowolenie!!! Bo w końcu dzięki nim to wszystko się kręci, bo są pracują i to w większości sklepów pojedynczo, bez żadnej pomocy!!! A pracy coraz więcej!!!! Najgorsza robota wykonywana jest na sklepach, ale tego się już nie widzi, bo przecież po co... zawsze znajda się (usunięte przez administratora) które będą wazeliną, a Ci co prawdę mówią, zawsze będą potępiane!!!!!

Halo

Wie ktoś może kiedy skończy się ten cały cyrk na kółkach? Epidemia epidemią, ale się już prawie skończyła a my dalej stoimy w miejscu. Zero godzin zero wypłat a ludzie by chcieli normalnie zarabiać jak wcześniej. Tylko u nas w firmie dzieją się takie bez sensowne rzeczy. Nawet sklepu nie można zamknąć żeby normalnie iść na przerwę ciagle wydziwiają. Mam nadzieje ze w końcu pomyślą o innych ludziach a nie tylko o sobie.

Ona
@Halo

Pracujecie po jednej osobie na zmianie i nie macie przerwy?

@Halo

A jaki masz problem chodzić na 6h i kolejna na 6h?wtedy przerwa Ci nie przysługuje i z głowy problem masz

No
@Ona

A jak mam na nią iść skoro ludzie ciagle chodzą po sklepie ? Chyba ktoś musi ich pilnować. No chyba ze mam ich zamknąć czy wygonić ale chyba nie wypada.:)

Aha.
@Aloha

Jakbyś nie wiedziała to na 6h pracy tez przypada Jedna przerwa.

@Aha.

Tłumaczyć jak dzieciom...wymieniacie się zmianami więc jedna przychodzi na za piętnaście logicznie liczy kasetkę itd , a ranna schodzi za piętnaście do domu czyli ma niepełne 6h, wieczorem druga schodzi pół h wcześniej i też ma niepełne. Jak już taki wielki problem macie żeby to rozwiązać, swoją drogą więcej przerw macie w trakcie tych godzin niż myślicie, już każda wielce nieprzerwanie pracuje przez 6h jasne. Problem też wielki zamknąć na 15 minut, tego to zupełnie nie rozumiem co stoi na przeszkodzie

@Aloha

Ja nie wierze w to co czytam, jestem ciekawa kto się wypowiada na temat tego jak się pracuje na takich zmianach bo na pewno nie ktoś kto pracuje na sklepie. Jeszcze na początku można było to zrozumieć bo faktycznie ludzi nie było jakoś dużo także wszystko można było pogodzić, ale teraz jak już prawie wszystko wróciło do normy. Instrukcje do wykonania na już, obsługa na sklepie, dostawa obsługa na kasie i to ma zrobić jedna osoba, której przecież nie należy się przerwa bo ma jej dużo w ciągu dnia. No śmiech na sali. Jeszcze dojdzie do tego, że będą nas sprawdzać czy faktycznie chodzimy na te przerwy czy pracuje bo przecież formy nie stać żebyśmy byli na przerwie i nie płacą nam za to... Cyrk na kółkach.

Marian
@Aloha

Czy tłumaczyć jak dzieciom?! Tak !!! Czy tutaj jest wszystko logiczne ?! Nie!!! Dlaczego jak wróciliśmy do pracy czyli 4 maja tzw. Przedstawiciele firmy kierownik i RKS nawet nie raczyli wysłać jakiegokolwiek emaila, ze spuszczajcie kratę i róbcie przerwę?! Przecież to oczywiste, w końcu jesteś tylko ty sama w sklepie , No pewnie! Czego nie rozumiesz !?? Trochę w tym wszystkim zabrakło wyrozumiałości i wsparcia dla pracowników, bo nie cyferki tworzą biznes a Ludzie ..

@Marian

Ojej takie biedne nieporadne ojojoj, tak ciężko wpaść na pomysł by zamknąć sobie na 15minut sklep, no wybitne myślenie rzeczywiście tutaj potrzebne . Dzwonicie do rksa z pier do la mi non stop średnio co pół godziny , a tutaj skoro nie potraficie podjąć prostej oczywistej decyzji zamykam wieszam kartkę przerwa do godz 13:15 i idę jeść, to problem zadzwonić nagle czy można tak zrobić? Wieszam kartkę, zamykam i czesc... po sprawie, a nie szukanie problemu na siłę

Babsko
@Aloha

Łatwo się mówi jak się siedzi na tym l4 w domu nie? :D Jakoś kazdy kto pracuje od tego 4 maja dobrze rozumie ze to wszystko wcale nie jest taka łatwa sprawa owszem jakoś sobie radzimy a dlaczego bo jakoś musimy skoro nikt się nie zainteresuje jaka jest sytuacja czy jest nam potrzebna pomoc na sklepie Czy nie jesteśmy zdani sami na siebie. Jeśli firma by była chociaż trochę ogarnięta i pomyślał o swoich pracownikach zrobiłaby chociaż tyle co tydzień w wybrany dzień VM i inne zadanka i minimum dwie osoby a nie ze wymyśla w kazdy inny dzień i jedna osoba musi latać po całym sklepie raz robić ich wymyślane zadania a raz ludzi pilnować i obsługiwać. Nigdy tak nie robili wiec nie wiedza jak to jest jakby sobie tak postali sami na sklepie te przynajmniej pare h to by wiedzieli jak to jest łatwo się kieruje wszystkim z biureczka.

hih
@Aloha

@Aloha jak zamknąć sklep na 15 minut będąc sklepem w galerii handlowej kiedy przez cały czas, średnio około 5-10 osób jest na salonie? Mam podejść i poprosić, "sory ale teraz przerwa?" O ile w sklepie ulicznym może by takie zamknięcie na przerwę uszło to w galerii już nie.. raz że klienci a po drugie w galeriach nikt nie zamyka sklepu na 15 minut, bo to wiąże się z zasadami obowiązującymi w CH. Także jeśli ktoś mówi, że nie ma takiej możliwości to jej nie ma i uwierz w to

Ona
@hih

Pierdoły gadasz. Galerie wydają tabliczki sklepom (możesz o nią poprosić) z napisem, że wracasz za 15 min! Przerwa każdemu przysługuje.

4za10

Zgadza się, to strona ,gdzie zostawia się swoją opinie o pracodawcy. Trzeba było sobie stworzyć grupę na Messenger jak maja kierownicy i tam wypisywać te wszystkie info o ZUS, zasiłkach itd. Oczywiście to przykre, ze teraz wszyscy muszą czekać za swoimi pieniędzmi, ale przykre było tez to kiedy kierownicy i RKS namawiali na branie tych wszystkich zasiłków i L4!!! Co do samej pracy, ktoś w jakimś komentarzu nie raz pisał „ Jak się Tobie nie podoba, to zmień pracę!” Pewnie, nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli, wiec tkwimy w tym co jest „ bo z braku laku dobry kit” znacie to ?! Bo kurde, pieniądze jeszcze nie rosną na drzewie. Sama praca byłaby Ok, gdyby kierownik myślał bardziej o pracy i swoim zespole a nie wychodził o 13 albo 14 do domu. To nie biuro! W sklepie zawsze jest coś do pracy. Jak ktoś myśli inaczej, to pomylił stanowiska! Tak było przed pandemią. Teraz praca w Szachownicy ?! Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Joart S.A. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Joart S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Joart S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joart S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joart S.A.?

Kandydaci do pracy w Joart S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042