Lanet sp.z.o.o

Wrocław

Opinie o Lanet sp.z.o.o

anonim 2009-07-31 22:23:18
Jeżeli chodzi o pracę w helpdesku tej firmy to wszystko jest ok poza pewnym łysym, grubym i fałszywym.... Każdy kto tam pracuje to wie doskonale o kogo chodzi. Ze wszystkim leci do kierownika, skarży niczym [usunięte przez moderatora] w szkole podstawowej, a sam po godzinach obgaduje go i śmieje się z niego. A więc - kasa jest spoko, atmosfera poza zmianą u [usunięte przez moderatora] jest ok. Polecam - choć nie rozwiniecie tam skrzydeł, bo pracownicy helpdesku są skutecznie blokowani.
wporzo 2010-12-03 12:15:15
Praca na helpdesku OK, jak się robi to co ma się robić to nikt się nie czepia. Jak ktoś się obija to niech nie liczy na to, że mu się upiecze. [usunięte przez moderatora] spoko, dużo spraw rozwiązują, nawet jak potrzeba była wyjść wcześniej, to nie robili problemu, czasem nawet extra premię udało się złapać, nie lubią jak ktoś się spóźnia (ale to nikt raczej nie lubi :)) Ogólnie przyjazna atmosfera, czasami dzwonią zryci klienci szczególnie z płatnościami (bo im nie działa).
helpdeskowiec 2010-12-09 18:35:27
Ja pracuje tam już 1,5 roku i nie narzekam. Na początku było ciężko, dużo spraw do ogarnięcia i procedur ale koordynatorzy zawsze pomagali.
Nie ma co narzekać, przydała by się większa kasa i umowy o pracę :)
Atmosfera koleżeńska, chyba, że ktoś się podpadnie koordynatorom. Ale to już trzeba być wybitnym. W każdym razie Koordynatorzy nie lubią jak się krzyczy na Klientów (nawet jak klient nie ma racji i wyzywa)
pracownik 2011-04-07 15:46:48
Ja też tam pracowałem i prawda jest taka że koordynator [usunięte przez moderatora] ma bardzo mała wiedzę, jest bezczelny, chamski i nigdy nikomu nie pomagał, a wręcz przeszkadzał w wykonywaniu pracy lub swoją zwalał na innych. Klimat może 1,5 roku temu był fajny ale obecnie po prostu go nie ma, został stłamszony i w tym momencie jest to mały [usunięte przez moderatora], a pracownicy są tylko pionami do odstrzału.
zenua 2011-06-21 19:39:10
ojejku jejku kolejny biedny pracownik ktory rozstal sie z praca mimo swojej gigantycznej wiedzy i zapalu do pracy :) coz widze ze w kazdym call center jest tak samo, nie ma jak to wyplakac sie na forum :) na kazdym CC jest tak samo, przelozeni nic nie wiedza a pracownicy sa zajebisci :) Pozdro z CCIG :)
Dodzo 2011-06-21 23:04:53
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteś nie pracownik - żeby pracować w helpdesku trzeba mieć jaja jak berety Jak byłeś leszczu to wyleciałeś Na leszczy nie ma miejsca w helpdesku Tu nie ma lipy jest zapierdziel i pot na czole tak ma być - to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chronionej Koordynator to nie masażystka i nie bedzie Cie po plecach miział Tylko najlepsi i najtwardsi zostają na zmianie u [usunięte przez moderatora]
khgv 2016-05-21 11:13:29
@pikio jak mozesz wyjasnić co onzacza że rekrutacja jest ukryta? Bo powiem szczerze pierwszy raz się z czyms takim stykam i nie wiem co o tym myśleć.
Zostaw swoją opinię o Lanet sp.z.o.o - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lanet sp.z.o.o