INCOGNITO MODA DAMSKA

Świętochłowice

Opinie o INCOGNITO MODA DAMSKA

bhbhbhb 2011-10-11 20:49:18
Zgadzam się w 200% z Martą i aaaa. UWAŻAJCIE na tą firmę!!!!!!!!!!!!
xxxxxxl 2013-06-18 23:29:03
dla wlascicielki pani (usunięte przez administratora)(specjalnie napisalam imie i nazwisko z malej litery bo ta baba dla mnie to jest dno) wszystkie panie ,ktore tam pracuja to sa "glupie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] debilki, idiotki, nieuki i nieudaczniki" tych epitetow nazbieraloby sie duzo wiecej ,mialam te nieprzyjemnosc pracowac tam prze dwa miesiace i uwierz mi z takim traktowaniem pracownic nie spotkalam sie wczesniej , ani pozniej - takst do pracownic (usunięte przez administratora)Dziwie sie ,.ze ta firma wogole jeszcze funkcjonuje i zastanawiam sie co robi PIP , URZAD SKARBOWY ,oraz dlaczego w pobliskich miastach nikt z URZEDU PRACY nie zainteresuje sie tym faktem ,ze ta .......robi nabor pracownic doslownie 24 h/na dobe przez cale lata na okraglo .Sylwia
xxxxxxl 2013-06-18 23:45:21
Droga "KULKO" wlascicielka firmy "INCOGNITO" miala juz przez cale lata swojej dzialalnosci tyle roznych kontroli PIPU , URZEDU SKARBOWEGO . zdarzylo sie nawet tak (i to nie raz), ze zamknela zaklad i nie chciala wypuscic pracownic , to jedna z pracujacych tam Pan zadzwonila na straz pozarna, i to straz jak podjechala podstawila drabine i pracownice mogly wyjsc przez okno z budynku . Zastanawiam sie jak nasze panstwo moze dopuszczac do tego , ze takie firmy jak INCOGNITO sa w stanie funkcjonowac przez tyle lat , bez zadnych konsekwencji ?! ?!/!!!! Sylwia
niedowiary 2014-02-05 16:37:46
Naprawdę ,aż tak źle ??? . Chętnie pogadam z Tobą na ten temat.
Anka 2016-07-07 20:51:08
Koszmarna kobieta wydziera się na pracowników traktuje jak śmieci i oszukuje na kasie nie wypłaca na czas i zawsze ma wymówki żeby odwlec wypłatę. Tyran nie pracodawca. Wszystko musi być pod jej dyktando bo jak nie to wylatujesz. Nie masz prawa głosu i sprzeciwu obłęd.
Zostaw swoją opinię o INCOGNITO MODA DAMSKA - Świętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INCOGNITO MODA DAMSKA