Opinie o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Frenx

A na jaką kasę można liczyć? Płacą na czas ???

@Frenx

juz wielokrotnie koleżko pisano - 6500 zł netto za 11500 km:)

bankier
@rydwan

a czy jest realnie wykręcić z 10 na lape?

@bankier

kolego drogi wszystko jest możliwe jak wiesz:). Jeździsz więcej zarabiasz więcej proste jak konstrukcja cepa.

@bankier

to zresztą bardzo łatwo policzyć ile km musisz zrobić żeby przytulic dyszkę;)

Nicker
@rydwan

Dobra ile ty tak realnie wyjmujesz bez zbędnego spinania sie??? te 9 na łape jest?

@Nicker

Raz jest raz nie ma - zależy ile śmigasz w trasie. od ciebie zalezy w duzej mierze

Jaro
@rydwan

TO akurat prawda ale chyba nie dotyczy tylko ich ale innych takze.

absterek

Masz 1-2 tygodnie w trasie, nie więcej niż 2 weekendy. Można też dodatek zgarnąć za dobre wyniki

bencc
@absterek

Mistrzu a można sie samemu zgłąszać na trasy? w sensie wiecej km to wiecej geldów:0?

@bencc

Jak sobie to wyobrażasz? Wetdy mogła by być sytuacja że np do Włoch nie jeździ nikt:D

Staff
@rydwan

Znajomek mi opowiadał , że robił a takiej firmy to wybierali preferowane trasy i to nawet przez jakis czas działałao:D

@Staff

Sam dobrze napisałeś że przez jakiś czas:)( Firma to firma i działa ponad wszystko.

Lopez
@absterek

faktycznie mają taki rozkład ze do maksymalnie 2 tygodni w trasie a tak baza?

Trener
@Lopez

Mogę ci napisać/powiedzieć że tak ale jak chcesz jeździć to możesz nie wychodzić z trucka:)

Natalia

I jak wam się pracuje w WEGA-A Sp. z o.o.? Obecnie można zgłaszać się do tego pracodawcy przez formularz w linku http://www.wega-a.pl/700-oferty-pracy.html. Zamierzacie aplikować? Jak dotąd ten pracodawca miał dobre opinie - zgadzacie się? Zainteresowała mnie również kwestia szkoleń które oferuje pracodawca. Czy ktoś z nich korzystał? Może się wypowiedzieć na temat jakości?

Frenx

Ile weekendów za granicą i jaki mają w ogóle system, ile tygodni w trasie?

@Frenx

wyżej kolega odpowiedział na to pytania. jak widzisz nie ma tragedii - kobita zrozumie;d

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Team Leader w firmie WEGA-A Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Frenx

No i jak to przykładowo wychodzi i jak z tymi dietami ?

absterek

Kaska niezła – zależy od przebiegu, wydajności, weekendów za granicą etc, diety…

Frenx

Jakie tam warunki teraz w wedze oferują a lohrach ???

Jerzy

WEGA-A ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Warto tu dostać się do pracy!!

All
@Jerzy

Juruś a ty pracuejsz. na czym jeździsz i gdzie? i jaka kaska?

@All

Właśnie kolego jak tam u ciebie? realnie ile cashu na łapke?

ber
@anonymous

No widzicie tak mocno pracuje ze nie odpisuje:). Albo już wydaje kasiure zarobioną:)

Wikkktor

Spoko nie ma problemu, moim zdaniem warto. Kasa dobra, płacą na czas.

Silo

A ile ma sie wolnego po weekendzie spędzonym w trasie? Gole 45h i ogien czy coś więcej?

enzek

Super dzięki wielkie, mam nadzieję że aktualne wszystko i bo zamierzam się z nimi lada chwila kontaktować. Dzięki raz jeszcze!

Wikkktor

Ja robisz więcej km to kwota rośnie 4 stówki za 500km, do tego dopłaty za weekend za granicą i jest też premia za wyniki. Ogólnie ok. Transport busem pod auto jest.

enzek

A jakieś dodatki jeszcze są? I jak z transporterm pod auto? Różne opinie słyszałem ale szukam czegoś sensownego finansowo a to wygląda dobrze.

Wikkktor

Trasy są tygodniowe i dwutygodniowe, tak mniej więcej pól na pól z naciskiem lekkim na krótsze.

enzek

No dobra a faktycznie jest opcja dostarczania pod auto ? jak trasy są czasowo rozkładane na ile tygodni??

@enzek

Traski masz mistrzu jak niżej pisałem - 1-2 tygodnie i baza

enzek

A jak konketnie to wygląda? jest szansa żebyś podpowiedział jaka kasa etc?

@enzek

Gościu 6500 ziko na reke przy 105000 km zrobionych + reszta za wyjeżdzone

Wikkktor

Minimum do płacy gwarantowanej to 10,5kkm i wtedy jest 6,5k zł na rękę. W tym są wliczone diety.

Wikkktor

Jak wyrabiasz swoje minimum to masz płacę gwarantowaną.

enzek

Siemano, kasa jest dobra w wedze na autotransporterze? Są jakies oficjalne warunki zatrudnienia ???

młody

panowie wszystko ładnie pięknie jak sie uda wyjechac 10500 km a jezeli nie to za km wyjdzie 0.51 gr. za km za samochody tez nie zaplaca i za wekend jezeli byłeś też nie dostaniesz tych trzech stówek co obiecują

Zostaw merytoryczną opinię o WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w WEGA-A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGA-A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042