DAWID Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o DAWID Sp. z o.o.

anonim 2011-08-19 13:37:58
powiem wam tak w aseleben chujnia z grzybnia koszt tam 700 zl + jedzienie 300 zl aj zraobilem 2700 650 euro i tak co tydzien dostajecie 30 euro na jedzenie !!! wykorzystywanie polakow jest tam straszne maja cie tam z a nicc ze tak grzecznie napisze robisz w soboty niedziele !!! jedzynie co sie oplaca to jechac na sortownie ale ludzia o slabych nerwach nieradze bo jest tam masakra za caly miesac pracy zaroblem tam 650 euro przez 40 dni pracy masakra nieradze tam jechac jedzcie do prywatnego goscia tam dostaniecie za litr 0.50 euro centow a u mayera 0,30 euro centow !!! a slowacy ktorzy tram zakladaja dachy maja na godzine 22 euro + sniedania obiady kolacje !!!!! to oni zarobia !!! niejedzcie tammmmm
MariuszK 2016-07-26 13:00:07
hahah koledze sie pomyliła firma ^ u Dawida tylko w Czestochowie sie pracuje. Powiem tak, pan Jurek to bardzo uczciwy czlowiek i dba o swoich pracownikow. Ludzie pracuja tam po kilkadziesiat lat. Wiadomo jak to jest w Polsce, da sie zarobic ale bez szału. Ogólnie polecam ta firme
Zostaw swoją opinię o DAWID Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAWID Sp. z o.o.