Opinie o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Conkret Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Conkret Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Czym w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Monika

O, no to fajnie. A jak właściwie wygląda ten regulamin jeśli chodzi o premie? Znaczy, tam jest napisane, kto i za co dostaje premie? Czy jest tam jakiś system liczenia premii napisany, dzięki czemu jak się spełni warunki, to premia zawsze jest?? A i czą jakieś zapisy, ze jak się awansuje, to premia też rośnie?

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy biurowej w firmie Conkret? Np. pracy w kadrach/księgowości. Jak wyglądają warunki pracy? Podejście ze strony kierownictwa/innych współpracowników? Zarobki? Czy warto aplikować?

@Remek

Tak, oczywiście, że można. Osobie z doświadczeniem łatwiej będzie sprawnie "wejść" w nowe obowiązki - ale wszystko to też kwestia predyspozycji, zaangażowania i motywacji :)

Nie Polecam!! Nowy wpis

Ludzie!!! jak zamierzacie tam pracować zasięgnijcie rzetelnej opinii ludzi, którzy tam pracują lub pracowali. Rozmowa w cztery oczy. Na forum oczywiście wszystko będzie kolorowo i fajnie. Premie, ludzie, atmosfera kraina miodem płynąca. Rzeczywistość jest całkowicie inna... wszystko będzie OK jak wykonujesz polecania dyrektorów, kierowników. Jak masz swoje zdanie to się nie nadajesz!! A na koniec, jak kierownictwu nie pasuje to co mówisz i myślisz (i najgorsze.... możesz mieć rację) wykorzystają wszystkie możliwe sposoby aby Ci dać do zrozumienia, że się myślisz!! Stracisz premię, nie dostaniesz urlopu i dosłowne (usunięte przez administratora) typu "...jesteś głupi i nic nie rozumiesz..." Wakacyjny urlop to fikcja!!! Nie Polecam!!

OneWayTicket Nowy wpis
@Nie Polecam!!

????????????

Mia Nowy wpis

Fajnie, że atmosferę oceniacie pozytywnie ponieważ zastanawiam się nad złożeniem dokumentów na stanowisko Specjalistki ds. administracji sprzedaży z j. angielskim. Godziny praco podano jako 8-16, zdarza się, że pracy jest na tyle dużo, że trzeba zostawać po godzinach? Wtedy odbieracie jako wolne czy wypłacane są dodatkowe pieniądze?

Monika Nowy wpis
@Mia

Witam. Na tym stanowisku nadgodziny raczej się nie zdarzają, a jeśli tak, to w pierwszej kolejności zawsze odbiór w czasie wolnym w ciągu trzymiesięcznego, kwartalnego okresu rozliczeniowego.

Litol

Może się ktoś wypowiedzieć o dziale utrzymania ruchu? Jak wygląd sprawa? Czy współpracownicy wykorzystują młodych? Na jakie etaty jest tam praca 2,3 zmiany czy 4 brygady?

@Litol

Witam, standardowo utrzymanie ruchu pracuje od poniedziałku do piątku od 7-15 plus czasem soboty, jeśli jest dużo pracy do wykonania. Młodszy mechanik zawsze przyucza się przy Starszym Mechaniku. Zachęcam do złożenia swojego CV i przybycia na rozmowę.

@Monika

Tak, ale co z ludźmi w tym dziale i szerzej w firmie? Jaką postawa przeważa, koleżeńska, czy wręcz przeciwnie? 8 godzin dziennie przyszłoby mi tu spędzać w takim, a nie innym gronie, dlatego prosiłbym o odpowiedź.

Tam gdzie ludzie, tam charaktery, ale uważam, że przeważa postawa koleżeńska i współpraca - to podstawa budowania relacji i jakości pracy.

@Monika

A co z uprawnieniami SEP? Widziałem w ofercie, że ich posiadanie jest mile widziane. Czy aplikując bez tych uprawnień mam realne szanse na zatrudnienie? Zastanawiam się czy pracodawca pomaga w zdobyciu uprawnień ( finansowo).

W przypadku Elektryka, Elektroautomatyka i Automatyka posiadanie uprawnień SEP (E I grupa) jest konieczne. W przypadku mechanika, mile widziane :)

Wiem ze już wygasło ogłoszenie na kierownika produkcji ale mnie interesowałaby praca jako szeregowy pracownik produkcji. Są co jakiś czas przyjęcia? Na stronie firmy znalazłem link który przekierowuje do aplikowania ale nie ma podanych konkretnych stanowisko pracy. Warto wysłać CV w ciemno?

@Pracodawca Witam serdecznie. Tak, zachęcam do przesłania swojego CV na mój adres email: rekrutacja@conkret.com.pl. Aktualnie posiadamy wakaty tylko dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe UDT, ale zawsze warto złożyć swoje CV.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Utrzymania Ruchu?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy autobusy z Chełmży jeżdżą ? Jeśli tak to czy na stanowisko magazyniera również dowożą ?

Witam serdecznie. Oferujemy m.in. rozbudowany system premiowy, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo dobrych warunkach.

Irena
@Monika

dzień dobry. Co konkretnie oznacza ten rozbudowany system premiowy? Czy jest jakaś szansa na jego omówienie, żeby mieć potencjalne wyobrażenie jak wyniki będą się na niego przekładać?

@Irena

Witam serdecznie. Zachęcam do kontaktu: 506-265-323. Pozdrawiam

@Monika

zeby zachecic osoby do wyslania cv nie moglaby Pani tutaj napisac tak oficjalnie o tym systemie premiowym ? bardzo nie lubie dzwonic i zawracac komus glowy

@Karolina

Zajmuję się rekrutacją, więc śmiało proszę dzwonić - jeśli nie będę mogła rozmawiać, oddzwonię.

Miniu
@Karolina

Czy niezależnie czy się przyjmnie bezpośrednio przez zakład czy przez agencje to się wyjdzie powyżej 3200?

Mooo
@Monika

Czy przyjmując się przez agencje jakie będą moje zarobki ??

@Irena

System premiowy :) hahaha . Kpina z pracowników

Heniek
@Kasia

A co jest z tą premią, że tak ją podsumowałaś? Napiszesz, ile jej dają i jakie są warunki jej uzyskania? No i co poza tym warto byłoby Twoim zdaniem wiedzieć o robocie, gdybym od stycznia planował się tu zatrudnić?

Pani
@Kasia

Czyli rzadko idzie dostać premie czy targety są nieosiągalne? Bo miałam właśnie pytać czy można ją uzyskać każdego miesiąca, ale wychodzi na to, że raczej nie. W ogóle w umowie jest wzmianka o premiach żeby mieć to zapisane na papierze?

@Pani

Premie są uznaniowe, zapisane w Regulaminie Wynagradzania. Trzeba się solidnie postarać, żeby takiej premii nie otrzymać.

@Monika

Czy jest rekrutacja na stanowisko magazyniera/ki?

Jak wygląda sprawa grafiku w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Harmonogram pracy jest znany z góry na dany kwartał, a kwestie ewentualnych urlopów, są na bieżąco ustalane z przełożonym danego działu.

@Monika

I co z tych ustaleń z przełożonym danego działu zazwyczaj wynika? Są jakieś trudności, by cieszyć się dwutygodniowym urlopem?

Na jaką stawkę mogę tutaj liczyć jako operator? Widzę, że różnie opisujecie atmosferę pracy, może powiecie mi jak to teraz wygląda, warto?

Nie polecam pracy w Conkret, pracowałem tam krótko ale dosyć intensywnie, większość stałych pracowników myje sobie ręce nawzajem albo podkręca ci maszyny jak pakujesz palety, albo zwiększają ci naelektryzowanie foli żeby ci strzelała po rękach prądem jeśli jesteś nowym prscownikoem, jak coś ci nie pasuje to nie możesz nic powiedzieć bo dostaniesz zjeby od typiary co udaje chłopaka w dodatku została mianowana na zmianową i myśli że wszystko jej wolno, każdy każdego obgaduje, jak nie robisz tego co inni to jesteś gorzej traktowany xD musisz się dostosować do poziomu niektórych tam pracujących, czasami wydawało się jak by ten zakład to była jedna wielka szajka ludzi którzy wykorzystują nowych pracowników aby samemu iść np na urlop kiedy idzie jakieś ciężkie zlecenie, i zapewne tak jest, od razu to widać, dużo pracowników wykorzystuje nowych jak wszędzie ale tam nikt nie chce pracować dlatego jak ktoś się nauczy nawijać folie to już jest (usunięte przez administratora) i sprawdzany, testowane są jego możliwości, i psychika, nie polecam, nie możesz robić swoim tempem bo mają problem ze musisz to zrobić i koniec, porównują pracowników, jednocześnie liczą na to że ktoś zostanie, osobiście byłem wykończony po tygodniu pracy w tej pseudo firmie, aktualnie mam pracę z o wiele większymi zarobkami a co najlepsze nawet się nie spociłem zarabiając dwa razy więcej niż w Conkret gdzie po tygodniu masz zakwasy, chyba że masz znajomości i lubisz włazić komuś w (usunięte przez administratora) Wszystko na temat

Emilia

to testowanie pracowników, trochę strasznie zabrzmiało. Mówisz, że w drugiej firmie zarabiasz 2 razy więcej, to ile ci płacili i jakie stanowisko zajmowałeś? Aż tak niewyobrażalnie to brzmi.

@Emilia

Jak ktoś z góry przychodzi negatywnie nastawiony do pracy i jest zmęczony "pracą" od samego patrzenia na maszynę, to potem łatwo wypisywać takie rzeczy. Wszyscy mądrzejsi, nie będą wierzyć w takie bzdury. Tyle w temacie.

Dawid

A ja dodam jeszcze że brygadzisci śpią na nockach , na popoludniowkach po 16 to samo , na rozdmuchach siedzą na krześle w telefonach albo śpią , reszta robi za nich , tylko ludzie stojący na maszynach ciężko pracują . Ludzie zrób je coś z tym. Poszedłem do innej firmy tu nie ma czegoś takiego kazdy pracuje uczciwie i najlepsze jest to że brygadzisci zarabiają trzy razy więcej a totalnie nic nie robią . Czemu ? Słabe to w rządnej innej firmie się z tym się spotkałem

Dawid
@Monika

Jak ktoś siedzi na krześle trzy hale dalej i nie widzi na własne oczy jak to wygląda to nie powinien wyrażać opini jak jest naprawdę . Jeśli ktoś chce to pracuje nawet ciężka praca Ale najbardziej boli gdy widzisz niesprawiedliwość gdy robisz trzy razy więcej a reszta siedzi w telefonie albo schowa się gdzieś żeby ich nie było widać ...i tyle w temacie uczciwej pracy Pozdrawiam

Bogdan
@Dawid

To ile zarabia brygadzista mnie nie obchodzi, a jedynie to, ile płacą nowym? Swoją drogą, czy przełożonym brygadzistów znane są ich zwyczaje?

Polecam pracę w tej spółce I nie polecam pracy w tej spółce Szefostwo o niczym nie wie Dyrektorzy zawsze mają wyłączone telefony, kierownicy niektórzy głębią i (usunięte przez administratora)fizycznie i psychicznie pracowników czując się nietykalnymi . Młodzi mechanicy i opreatorzy rzetelni i dokładni pracują nie majac premi w innym przypadku mają zabierane premie. Kierownicy przyjmujący młodego pracownika mają mniejsze nakłady finansowe niż na pracowników w średnim i podeszłym wieku . Pozdrawiam serdecznie tych kierowników, brygadzistów i operatorów którzy podchodzą do drugiego człowieka z empatią i charyzmą .

Iza
@Paweł

Ciekawy punkt widzenia dałeś. czy jak ktoś robi swoje to też jest narażony na tego typu sytuacje? Podstawa pensji chociaż tu dobra? Wspominasz o zabieranych premiach, za co mogą je odebrać?

Ragnar
@Paweł

Nie zgadzam się. Młodzi zarobią czasem więcej bo nie płacą podatku. Wszyscy dostają adekwatne pieniądze do stanowiska. Premie sprawiają że można zarobić więcej niż w innych zakładach w okolicy. Na własne życzenie zarobisz mniej. No i luzik nie ma takiej napinki że cię zwolnią itd jak raz czy dwa coś odwalisz. Praca zmianowa i średnio ciężka ale nie dla ludzi którzy myślą że przyjdzie do pracy i już za to mu się coś należy.

ABC

Wszystko super tylko coś w kadrach nie trybi. Ostatnio nie ma miesiąca zeby kadry czegos nie wywinely na wyplatach. Stale człowiek musi kontrolować swój kwitek. Jak byla poprzednia nasz pani od wypłat to nie bylo tego. Teraz za jedną normalna kadrową zatrudnili dwie które kompetnie nie mają chyba pojęcia o co chodzi. Czlowiek urobi się na tej produkcji a jak przychodzi 10 to nie powinno być tak że czlowiek drży czy pani dobrze policzy wyplate.

@ABC

Skoro ma Pan/Pani odwagę napisać taką opinię, to z identyczną odwagą zapraszam do siebie na wyjaśnienia - ponieważ od momentu ostatnich zmian w dziale personalnym nikt nie zgłaszał się do nas z powodu domniemanych i tak poważnych błędów w naliczonych wypłatach, jakie Pan/Pani sugeruje.

Emka

Witam, mam kilka pytań. 1. Czy pracują w firmie Conkret dziewczyny poza sortownią? Jeśli tak, to gdzie? 2. Czy młodej osobie (20 lat), nie pracującej nigdzie wcześniej, byłoby tam bardzo ciężko?

@Emka

Witam, tak, kobiety pracują jeszcze jako operatorki przewijarki folii, ale tam aktualnie nie posiadamy wolnych wakatów. Odpowiadając na drugie pytanie, pracuje u nas wiele osób bez doświadczenia, prosto po szkole i świetnie sobie radzą - wszystko to chęć do pracy i pytanie, z jaką motywacją dana osoba tą pracę rozpoczyna.

Wiolka
@Monika

A na sortowni jakie zarobki dla takiej osoby bez wcześniejszego doświadczenia? Czy właśnie wykazując się przez okres próbny silną motywacją czy widocznymi chęciami do pracy można liczyć na wzrost wynagrodzenia?

@Wiolka

Witam. Zawsze bazujemy na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii uznaniowej. Zachęcam do złożenia CV. Szczegóły zawsze omawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Adka
@Monika

A za co konkretnie dajecie premie uznaniową, jakiego rzędu to są kwoty? Premie generalnie ma się co miesiąc czy zdarzają się gołe wypłaty?

@Adka

Premia jest uznaniowa i zależy od wydajności, żeby jej nie dostać, trzeba się "postarać".

Chcę aplikować na stanowisko automatyka, w ogłoszeniu jest podane, że firma zapewnia niezbędne narzędzia do pracy, czyli co konkretnie? Za szkolenia podnoszące kwalifikacje podpisujecie lojalki? Jak to działa?

Witam. Niezbędne narzędzia pracy, czyli wszystko, co byłoby Panu potrzebne do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Jeśli chodzi o szkolenia, to nie podpisujemy tzw. "lojalek", natomiast szkolimy pod potrzeby danego stanowiska pracy i głównie są to w przypadku tego stanowiska szkolenia SEP, wózki widłowe, suwnice, podesty itp.

Sławomir
@Monika

A, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Ja bym był zainteresowany. Na jaki zatem czas podpisywana jest pierwsza umowa o pracę i jak z zaopatrzeniem w robocze ubrania, indywidualne środki ochrony, tj. kaski, rękawice? No i po prostu, z podejściem do bezpieczeństwa na zakładzie?

@Sławomir

Proszę złożyć swoje CV, spotkamy się i o wszystkim porozmawiamy na miejscu, pokażemy także stanowisko pracy. Pracownicy oczywiście są wyposażani w odzież roboczą i niezbędne środki ochrony indywidualnej.

Witam,chciałbym dopytać, jak długo trwa zwykle proces rekrutacji nowych pracowników? Po jakim czasie od zamieszczenia w sieci ogłoszenia o pracę firma kontaktuje się z potencjalnymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną?

xyz
@Tomek

Też się chętnie dowiem.Jestem ciekawa czy oferty były już rozpatrywane/czy odbyły się rozmowy rekrutacyjne.Zastanawiam się czy jest sens jeszcze aplikować...

@Tomek

Witam serdecznie. Wszystko zależy od stanowiska na jakie poszukujemy pracowników oraz od pilności danego zatrudnienia. Jeśli chodzi o produkcję, rekrutujemy na bieżąco, zazwyczaj kontaktujemy się z wybranymi kandydatami z ciągu tygodnia od momentu złożenia CV. W przypadku rekrutacji specjalistycznych, zazwyczaj czekamy 2 tygodnie na spływ aplikacji i wtedy umawiamy wybranych kandydatów.

Sabrina
@Monika

I wszystkie rekrutacje są jednoetapowe? Czy jak mąż złoży cv na produkcję mimo, że nikogo aktualnie nie potrzebujecie to może liczyć na odzew gdy będzie wolny etat? Od jakich stawek zaczyna się pracę na produkcji?

@Sabrina

Oczywiście, że tak - kontaktuję się z kandydatami, jak tylko pojawia się zapotrzebowanie. Decyzję odnośnie zatrudnienia zazwyczaj podejmujemy podczas pierwszego spotkania. Jeśli chodzi o wynagrodzenie wszystko szczegółowo omawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na którą serdecznie zapraszam.

Witam. Oczywiście, że warto aplikować. O szczegółach możemy porozmawiać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcam do przesłania swojej aplikacji. Z poważaniem, Monika Podlaszewska

Joanna

A co tam, jest nowa oferta jakaś? Dobrze trafiłam, bo właśnie miałam pytać. Szybko odpowiadają w ogóle na zgłoszenia do pracy?

@Joanna

Tak, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko w dziale księgowości. Ogłoszenie jest na pracuj.pl

Remek
@Monika

Widzę. Czy kierunkowe wykształcenie wyższe i minimum trzy lata doświadczenia w zawodzie, to konieczność, czy i ze średnim wykształceniem można objąć u Was stanowisko księgowego?

@Monika

@Monika Od kiedy planujecie zatrudnić nowego pracownika na stanowisku księgowej/księgowego? Czy poszukujecie kogoś 'od zaraz'?

Najlepiej "od zaraz", ale jeśli trzeba, poczekamy :)

@Remek

Witam serdecznie, proszę o przesłanie swojego CV. Mamy dla kobiet jeszcze kilka wolnych wakatów.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. rekrutuje na stanowisko Księgowa. Może ktoś planuje aplikować?

Joanna

Na ich stronie internetowej wyraźna informacja, że szukają ludzi do pracy jako pracownik produkcji. Widzę, że są trzy podstanowiska, czy można wybrać, gdzie się będzie pracować? Osobiście mam doświadczenie jako pakowaczka spore.

@Joanna

Witam. Panie u nas pracują głównie na Sortowni, są jeszcze pojedyncze wakaty. Jako Pakowacze pracują u nas Panowie z uwagi na dopuszczalne normy dźwigania.

Bogdan
@Monika

A propos dźwigania w pracy, to jak firma pomaga zatrudnionym osobom w wykonywaniu pracy na stanowisku sortowacza? Ile Państwo płacicie za tego rodzaju pracę?

Ni

Witam jak wygląda praca na sortowni jest ok czy poraszka ?

Zostaw merytoryczną opinię o Conkret Sp. z o.o. - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Conkret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Conkret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conkret Sp. z o.o.?

Conkret Sp. z o.o.