Faxim

Opinie o Faxim

akka 2011-02-16 09:48
Nazwa firmy zawiera jeszcze imię i nazwisko właściciela ale celowo jej nie wpisałem.
Odradzam składanie aplikacji do tej firmy wszystkim którym przyjdzie to do głowy. Firma zarządzana jest przez jednego człowieka, który praktykuje techniki policyjne, śledzie maile wszystkich pracowników (ma podgląd na skrzynki pocztowe - online) i za szyby obserwuje cały czas całą firmę. Wymaga ogromu pracy, nie dając do tego narzędzi. Krytykuje wszystko i wszystkich, mobbing jest tu wpisany od pierwszego dnia! Poniża pracowników i wyśmiewa się z nich w obecności innych. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników, którzy po dostaniu w kość są po prostu zwalniani albo odchodzą szybko sami, często z płaczem i upokożeni maksymalnie. Warunki sanitarne są opłakane, brak zaplecza socjalnego jest bardzo uciążliwe. Omijać z daleka!!!
Zigfried 2011-02-27 04:10
jak wyżej potwierdzam to co napisał kolega wyżej wrzaski, i hasło typu \"nie polemizuj ze mną\" to chleb powszedni, osoba zarządzająca firmą nie nadaje się nawet do kierowania ruchem w Pcimiu dolnym na ulicy jednokierunkowej. Pozdrawiam właściciela, omijać z daleka
owel 2016-05-04 20:48
beatka,może po prostu nie wszyscy chcieliby tutaj pracować - to nie jest do końca pewne... Z tego co wiem nie każdy pracownik ma na start szansę na umowę o pracę ani powazne zarobki. Zastanawiam się tylko czy podwyżki są realne.
AAA 2017-04-21 08:04
Odradzam pracę w tej firmie. Mobbing i molestowanie seksualne jest na porządku dziennym. Wielu pracowników okupiło pracę w tej firmie depresją i leczeniem psychiatrycznym.
Zostaw swoją opinię o Faxim - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faxim