Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Ja imowo gora

No, to jutro od 5:20 rano będzie znowu nalot obcych rejestracji na Janikowo. Wsioki z wioch będą się zlatywać na janipol jak muchy do (usunięte przez administratora)

Hehe
@Ja imowo gora

A Janikowo to nie wiocha?

Robson
@Ja imowo gora

Nazwy własne np. Janipol piszemy z wielkiej litery. Na wiosce tego uczyli, ale widocznie chodziłeś do ekskluzywnej miejskiej szkoły i nie starczyło czasu na mniej ambitne zagadnienia z pisowni. Poza tym zlatywać na Janipol to mogą np. gołębie.

Wsiok z Janikowa Nowy wpis
@Ja imowo gora

Raperek nie masz co robić w domu?

Robson Nowy wpis

W „Janipolowoec” zamiast zamiast trzeciej samogłoski „o” powinno być „i”. Janipol piszemy z wielkiej litery. Potem powinna być kropka. Koniugacja czasownika „ssać” poprawnie brzmi „Ty ssiesz”, a nie jak kolega pozwolił sobie napisać „ssasz”. Gratuluję wykształcenia.

Niebieski kolega Nowy wpis

Mam koło niego szafkę.. niestety czuć od niego nie raz a to alkohol a to pot, kolega chyba nie wie że istnieje coś takiego jak np. dezodorant czy też pasta do zębów… wstyd że taki młody chłopak a tak zaniedbany fuuuj :///// Kolego zadbaj o siebie będę wdzięczny ;)))))))

nieprcujacy już tu 3 lata

Ale wy tu wszyscy narzekacie ludzie,ja nie wiem po co to wszystko jest???jak się nie podoba jeden z drugim to się zwolnij i poszukaj lepszej pracy jak ja to zrobiłem i wtedy udowodnisz pracodawcy że tak źle was traktuje jak piszecie...czytam od czasu do czasu te wasze wypociny i współczuję...sam osobiście miłych wspomnień nie mam ale trzeba coś w życiu zrobić by sobie polepszyć... Pozdrawiam

... Nowy wpis
@nieprcujacy już tu 3 lata

Hahah typowo, non stop narzekają jak im tam źle a sami nie mają jaj żeby zmienić pracę, bo się boją że trafią gorzej ???? masakra ile jadu jest w ludziach, weźcie się ogarnijcie i przestańcie narzekać na zakład albo zmieńcie pracę...

Monter

Jak to jest że chłopaki gibią a Jarek sobie chodzi jak panienka po podeście ?

@Monter

Wypychanie satelit braciszkowi to klasyk w jego wykonaniu, nikomu nie pomaga, ciastek mu wchodzi pomóc na podest, a on go jeszcze zwyzywa, że ma mu się w robote nie (usunięte przez administratora) Potem chłop się dziwi, że nikt mu nie chce pomóc. Co do wcześniejszych postów pani KJ, Jarosław kochany jest w większości akcji glównym prowodyrem konfilktów z pakowaczami. To,że krzyczą do niego o meble to jest dla pani problem? Teraz każdy obawia się krzyczeć do Jarka, bo jeszcze kochany stivi poleci po premii. Także karma wraca drogi Jarosławie.

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Tropiący pies

Ciekawe kto jutro będzie śmierdział alkoholem czy węszący Stiwen kogoś wytropi i po.....li . Zbierze kolejne pochwały za kablowanie.

Tańczący z wilkami
@Tropiący pies

Wódą to moim skromnym zdaniem połowa tapicerni będzie śmierdzieć tam pracują sami degustatorzy taniego alkoholu. Piją i szukają zapomnienia przed pięknym poniedziałkiem Ha ha ha ha ha

Co to są wyrównanie do wypłaty odnośnie podwyżki 24 zł ?

Młody człowiek

Kiedy Rafał wrucisz do pracy

Rafał
@Młody człowiek

Wrócę jak opanujesz ortografię.

Toker

Jak dobrze słyszałem od innych na szatni to po prostu ten kolega niebieski to brudas i w końcu po prostu się umył Mydło to nic strasznego mój drogi ;)))))

Swqy
@Toker

Jakbyś chciał wiedzieć to się chłopak mydła nie boi bo jest czysty i zadbany a jak jesteś cwaniak w necie to przyjdz i powiedz to prosto w oczy kozaczku ;)

Tap

Dajcie spokój temu Stefanowi robi to samo co wcześniejszy zastępca kierownika bo co ma innego niby robić ??? Jest od tego żeby kierownikowi pomoc aby jakoś ta produkcja szła ale i żeby rozwiązywać problemy, które zgłaszają mu pracownicy. On przynajmniej przejdzie i się przywita a nie patrzy na kogoś jak na więźnia, którego trzeba ukarać. Każdy z wybranych na to stanowisko robił to samo co on więc dajcie chłopakowi spokój jest wiele innych problemów w tej firmie o których tu nikt nie napisze bo po co lepiej czepiać się kogoś i wyśmiewać.

BURAK
@Tap

No nie da wiary. Co się dzieje kolega sam się broni Stefan pomyśl czy warto samemu wstawiać wpisy . No tak tonący brzytwy się łapie.

Zen
@Tap

Co ty piszesz przecież po za tym że stoi na podeście z założonymi rękoma lub machając nimi.. nie robi nic prowokując i stresujac załogę. On pomaga kierownikowi chyba przeszkadza!!!!!!! Sieje złą atmosferę i niepokój

impersonalny
@Tap

Tak masz rację jest dużo problemów o których nikt nie pisze a każdy wie. Część z nich jest maskowana, fakt. Problem z niechęcią do "Stefana" nie jest że "nie robi roboty" i tu się zgodzę, na początku kariery zbudował sobie opinię i to za nim już będzie chodzi. Tak lekceważący sposób podchodzenia do ludzi to jaki reprezentował na początku i potem z przebłyskami to ostatnio było jak jeszcze pan (celowo z małej litery ) S. Urzędował wyższe stanowisko. Jednakże dodam że "Stefanowi" daleko do niego.

Brygadzista

Pani Joanno ,dziękuję bardzo za przekazaną informację, postaram się coś z tym zrobić .Pozdrawiam

Miś

Dokładnie to jest zwykły i niestety jeśli nie krzykniesz to nie zrozumie Tylko brata ma za wzór i mu podoycha dobre meble i jak można nie dostać ataku nerwicy inni pakują badziewie a brat satelity I czemu szukacie winnych jeśli Jarek sam prowokuje

Pracownicy

Witam Obstawili tapicernie takimi ludźmi jak Stefanek i faktycznie jak to wszystko ma iść po właściwym torze . Sam kierownik nie jest w stanie uciągnąć tego mając pod sobą osobę z którą nikt się nie liczy. Sam więcej zrobi. Ten Stiwen to piąte koło u wozu które przeszkadza w pracy kierownikowi i załodze. Myślę ? Biorąc pierwszego lepszego me..La z pod sklepu - dał by radę tak samo jak Stiw stojąc z założonymi rękoma lub nimi machając w lewo i prawo. Proponuję postawić jego atrapę wyjdzie na to samo tylko po kosztach. Proszę pomyśleć czy nie mamy racji

Robert Lewandowski

To znowu zmiany na tapicerni dały efekt, podesty pełne mebli przez dwie zmiany, wszyscy jadą jak (usunięte przez administratora) 8h, a i tak ciągle pełne. Najmniejszy podest a 8 monterów dają tam. Kiedy ktos wkońcu przejrzy na oczy?

Ktoś kto pracuje
@Robert Lewandowski

Panie Robercie jestem fanem ale firma ma plan... A w planie: -pogorszenie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego pracowników -zyskanie jak największego kapitału za pomocą taniej siły roboczej -gdy ktoś powie że nie było nic mówione o nadgodzinach i pracownicy nie mają czym wrócić to pracownik jest porównywany do dziecka bo stawia się gdyż nie ma czym wrócić -wydanie dużej kwoty na zmiany których nikt nie oczekuje tylko wystarczyło by podwyższyć stawki ale mają to gdzieś bo jesteśmy tylko tanią siłą roboczą -no i najprościej w świecie ludzie którzy potrafią stanąć na podeście i patrzyć jak właściciel na swoich (usunięte przez administratora) mają w planach podbijać swoje ego bo byli gnębieni w szkołach Jak widzimy plan jest tylko jak daleko nas to zaprowadzi i jak długo pracownicy będą to znosili? Przekonajmy się

...

wypłaty za akord śmiech na sali... bez premii i kwartalnej ledwo można osiągnąć najniższa krajowa... w lutym była lepsza wypłata a nie było kwartalnej hahah

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak wygląda praca w tej firmie, czy jest ciężko/trudno? Czy kobiety są mile widziane? Jak wyglądają zmiany?

Bizon

@pracodawca kiedy podwyżki?Ludzie na akordzie nawet mają niższe stawki niż najniższa krajowa na godzinę

Zarząd
@Bizon

W odniesieniu do ostatnich zapytań kolektywu robotniczego odnośnie podwyżek płac zarząd zakładu kierując się od zawsze maksymą iż: "pieniądze szczęścia nie dają" podjął decyzję, aby nie obniżać standardu szczęścia załogi, dlatego wniosek odnośnie podwyżki płac zostaje oddalony ze skutkiem natychmiastowym. Tylko w zgniłym zachodzie kapitaliści omamiają swoich obywateli pieniędzmi, aby łatwiej można było nimi sterować. Nie pozwolimy na to jako zarząd ! Każdy obywatel ma prawo do wolności i szczęścia.

Kolektyw robotniczy
@Zarząd

Osobę na stanowisko Happiness Manager zatrudnimy od zaraz.

To co dzieje się w tej chorej firmie to kpina !!! Pani prezes jest pani na dobrej drodze do zamknięcia zakładu. Wgl nie dbacie o pracownika z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej czasy na elementy są notorycznie obcinane teraz już nawet o połowę. Opamiętajcie się w końcu i zacznijcie coś robić żeby zatrzymać pracownika bo dużo nas już nie zostało a będzie jeszcze mniej gdyby nie wypożyczenia z tapicernia już nie mielibyście obsady na stolarni a jeszcze bardziej dokręcanie śrubkę. Pracownik w firmie jest najważniejszy żadne taśmy czy inne ulepszenia nie pomogą jeśli nie będzie ludzi. Skończcie ten terror który zaczął się gdy pan B... objął stanowisko dyrektora i dla pracownika postanowił dać minimum w zamian ładowania pieniędzy w bzdurne zmiany jak nowe taśmy, które miały pomagać a utrudniają pracę . Daleko tak nie zajdziecie nie polecam tej firmy nikomu

Kokietka

Pracującą sobotę za tydzień :D

Jhg

Może czas informować tapicerów o ucinaniu czasów my przychodzimy tam zarobić a nie stać na podeście tak jak kierownik Karol z założonymi rękoma i tak naprawdę nikt nie wie na czym jedno stanowisko polega może na mierzeniu czasu telefonem?albo podpierniczaniu kolegów?że 2 sekundy za szybko na przerwe idą?chłopie ogarni się trochę bo widzę że już zapomniałeś jak to jest na stole pracować żebyś czasem nie skończył jak jamajka pozdrawiam i wesołych świąt życzę

Nick Janikowo
@Jhg

Więcej róbcie na przerwach przed godziną 6 przechodzę przez tapicer nie 6 40 to już niektóre osoby robią a tak na marginesie nikt na innych działa nie informuje o ucinaniu czasów

impersonalny

W czym problem ? Zapisujesz czas w którym osoba wychodzi piszesz pismo wrzucasz do skrzynki i niech sprawdzą na kamerach. Nie dostaną upomnienia czy nagany ale może chociaż ustną naganę ( bo nawet ostatnio można już przychodzić zielonym do pracy lekko w stanie wątpiącym ich stanowiska ) ale za to bólu (usunięte przez administratora) gwarantowany. A jak nie to idź do ambasadora na tapicerni słyszałem że gościu zawsze szedł i gadał co kto ma do powiedzenia.

Katolik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy Wielki Piątek jest dniem wolnym od pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 534, z czego 87 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 294 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.