Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

Pracownica

Pracuje w tej firmie już jakieś 15 lat i powiem jedno żenada to co ostatnio sie dzieje wymagania wielkie rodzinka B i zięcia (chłopie umyj się wkoncu ) przerost masy nad treścią Nie powiem na jakim sklepie pracuje boję się nagonki na moją osobę i na sklep Wieczne wymagania wiecznie ciśnięcie na polecanie aktywnej dzial mięsny musi polecać produkty w których zawartość wody jest powyżej 50 procent klienci tego nie chca kupować wiecznie za mało wiecznie więcej ale żeby docenić pracownika to w tej firmie nie uświadczysz bony socjalne nic więcej od kilku lat masz i się (usunięte przez administratora) ciesz jeśli liczysz na jakąś jubileuszowke to zapomni na premie zapomni . Moj mąż już od dawna mi mówił idz od tych (usunięte przez administratora)i wyzyskiwaczy .ale niestety w okolicy brak innej możliwości zarobkowych (usunięte przez administratora) i zero szacunku dla pracowników Panie Karolu postawił Pan na zle osoby które to prowadzą pamiętam czasy gdzie chciało sie iść do pracy a teraz modlę się żebym miała wypadek żebym nie musiała iść do tego piekła strach iść do pracy bo nie wiesz co znowu wymyślą Panie Karolu popytaj się twoich pracowników pojeździ na sklepy zobacz czy są starzy pracownicy i zapytaj się ich moze powiedza ci prawdę jeśli nie będzie zastraszeni Czy po to stworzyłeś tą firmę żeby ludzie ludzi gnębili TM to nie skrot od twoj market to poprostu tyraj (usunięte przez administratora) W tej firmie zrobisz teraz karierę jeśli będziesz innych traktował jak (usunięte przez administratora) to wtedy szybko awansujesz Przykro mi to pisać ale to prawda Dojrzałam do decyzji żeby to opisać i odejść z tego piekła

Klientka

Nie polecam zakupów w sklepie Jeziora Wielkie, mięso nieświeże, pani obsługująca odąsana kierowniczka, kilka razy tam byłam przejazdem i zawsze bałagan, zwiędnięte warzywa, plotki tylko na to jedynie jest czas

@Ona

A ja widzę w internecie ofertę pracy na stanowisko Kasjera i firma oferuje również niepełny etat. Mówisz, że na same soboty nie ma szans. To może orientujesz się, ile godzin tygodniowo najmniej trzeba zrobić na tej posadzie? :-) Chciałabym sobie dorobić.

Cześć, magazynier na jakie dodatki może liczyć? Zauważyłem w opinii dla sprzedawców, że chyba wycofano dodatek od działu mięsnego. Nie wiem nawet ile wynosił ale czy na magazynie może być teraz podobnie? też widziałem tamta ofertę z ósemką z przodu

Farba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Cóż, obowiązki coraz większe, pracowników coraz mniej. Kiedyś był dodatek na dział miesny, dlaczego go zabrano? Później się dziwicie, że nikt nie chce pracować. Zero motywacji. Kaufland, Lidl, Biedronka mówią o strajkach. Problemy bardzo podobne. A kiedy u nas?

Ktoś pytał o to czy istnieje możliwość rozwoju a przecież na samym froncie oferty ze strony www wprost została wpisana „możliwość rozwoju”, tylko o jaki jej zakres mogło chodzić? jest dostępne ogłoszenie dla Grafika, jest tu może ktoś kto już pracował i mógłby ocenić? Warto złożyć CV? jakie mogą być zarobki?

Ja Nowy wpis

Co ile lat jest podwyższane stażowe ?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Czy istnieje możliwość rozwoju w Twój Market?

Często na magazyn szukają? Wygasła mi ta oferta z miesiąc temu, w której pisali o tym, że 8,000 można na spokojnie zarobić. tylko, że sześciu osób tam potrzebowali, dlatego się orientuję. jakie konkretnie wyniki ma się na magazynie teraz do wyrobienia, że premie chcą za nie dać? Tak jest w opisie

Pracownica

Widzę tutaj jakieś komentarze o nagłaśnianiu pewnych spraw a właśnie szukają przy tym do siebie dyrektora operacyjnego. Ciekawi mnie reakcja aktualnych kandydatów w takiej sytuacji. Wymaganego doświadczenia nie posiadam ale ciekawi mnie praca za kwoty od 7 do 19 tys. możecie z własnego doświadczenia ją opisać?

MagazynierTM

Pracuje od ponad roku na magazynie i nie polecam tam iść. W pracy przekraczany jest limit 40 godzin tygodniowo. Ludzie pracują po 10 lub 12 godzin. W umowie formalnie pracują 8h, nieformalnie to dłużej. Tłumaczą to dużą ilością pracy, a nie mogą zrobić trzech zmian po 8 godzin. Sprzęt jest wadliwy, mocno wyeksploatowany od poprzednich właścicieli i zaniedbany. Większość wózków jest posputa lub nie nadaje się do kompletacji. Ludzie muszą wchodzić po regałach po towar, bo ich wózki nie są dostosowane do ich pracy. Serwis ciągle naciąga firmę na kasę, by mieć lepszy zarobek, a nie żeby naprawić w 100% wózek. Co niektórzy jeżdżą wózkami w niebezpieczny sposób, gdzie jedna taka akcja skończyła się przejechaniem stopy innej pracownicy. Po dziś dzień winna osoba tego zdarzenia nie została ukarana i do dziś jeździ tym samym wózkiem. System na którym pracujemy powinien zostać zmieniony na nowszy i łatwiejszy w obsłudze. Szukanie, przypisywanie lub usuwanie towaru na magazynie, to skontaktować się trzeba z biurem, bo ma takie uprawienienia. Haczyk jest taki, że to młodzi, niezorganizowani ludzie i na nich polegać, to jest masakra. Towary są sprowadzane z innych sklepów, by mieć tanie zamówienia na nie. Przykład, chusteczki z czeskiego tesco. Kierowniczka zatrudnia małodoświadczonych, młodych i niedojrzałych ludzi. Stąd są później opóźnienia w dostawach, problemy z sprzętem, wygłupy i masa problemów z dyscypliną. Regulamin pracy jest tam ciągle łamany. Zwrócenie nam uwagi, owszem daje nam karę, ale nie na stałe jak obiecuje kierowniczka, tylko na parę dni i o sprawie zapominają wszyscy, np. zakaz palenia papierosów, zakaz wchodzenia do biura osobom nieuprawnionym. I tak w kółko. Reaguje tylko wtedy jak pracownik lub sam Białecki naskarży lub pokaże nagranie. Wymyśla jakieś dziwne stanowiska jak: owijarkowy, paletowy, rozładunkowy, załadunkowy czy konsolidacja palet. Nie uczy tych ludzi nowych umiejętności, dbają o porządek za innych, gdzie w regulaminie jest że wszyscy mają to robić, a na dodatek wkurza to, że tylko to robią i nic więcej, nie pomogą gdy jest ciężko w pracy, zwłaszcza gdy skończą swoją robotę. Robi wyjazdy, spotkania integracyjne, gdzie jest masa alkoholu, a ludzie stwarzają zagrożenie po pijaku i niejednokrotnie były takie sytuacje. Produkty są przywożone na sklepy w większości uszkodzone lub po terminie, gdzie są zwracane póżniej z powrotem na magazyn. Bo biorą najpierw najpierw produkty z najbliższą datą terminu ważności , dopiero potem te świeże. Czasem jest też tak, że niektóre produkty takie jak mięso, wędliny pakują do niewyczyszczonych skrzyń od mięsa. Skąpstwo. Szkoda słów o kierowcach firmy. Część się spóźnia z przywożeniem towarów. Przywożą na magazyn masę śmieci, palet , skrzyń tworząc straszny bałagan na magazynie, przez co zrobienie idealnego porządku mija się z celem. Do samego Białeckiego mam przekaz. Albo pan coś zmieni w firmie, albo pan przyzna się do błędu i sprzeda pan firmę konkurencji, która lepiej traktuje pracowników. Sprawa zgłoszona zostanie do odpowiednich instytucji. Proszę innych o nagłaśnianie tej sprawy.

Mela

Szef powinien zająć się kierownikiem w Kleczewie na 3maja. Pani kierownik w ciągu pracy wychodzi sobie z pracy, robi przerwy by zawieść dziecko do szkoły potem odebrać. Sklep to nie miejsce zabaw dla dzieci a jej syn ciągle przesiaduje w biurze. Masakra.

@Mela

a jest teraz oferta na magazyn ale widzę, że nie do was jednak, bo na Nieświastów. Mimo wszystko u was tez zarabia się od 4 do 8 tys? i co do stanowiska kierowniczego tak z ciekawości jaki jest typowy zakres obowiązków? nie pracowałem to nie wiem. Można w ogóle awansować?

Klientka

@Klientka

A tak z ciekawości tylko.. Jeśli faktycznie miałoby być tak jak w tym opisie to ktoś próbował grzecznie zwrócić tam na to uwagę? Jaki byłby efekt? Ciekawa jestem ewentualnej reakcji i czy faktycznie jest tam tak źle jak wynika z opisu. To co tu ostatecznie wchodzi w zakres obowiązków?

@Lidia

Tak akurat zgadzam się z tej pani opinia o Jeziorach Wielkich ,pani kierownik non stop odasana chodzi ,nie wiadomo jak to odbierac jej zachowanie i jej wzrok na sobie odczuwany,nie wiem czy mozna wejść zakupy czy nie

@Klient

Kolejny klient wystawia opinię? A co z pracownikami w takim razie, czemu z ich strony taka cisza tu jest? Ile osób docelowo tam pracuje, wiadomo? Ciekawa jestem atmosfery w środku

Ona
@Lidia

Nikt cię nie zatrudni na studiach dziennych, bo niedziele są w większości niehandlowe a tam jest bardzo dużo pracy przez cały tydzień. Jedyne luźniejsze dni to chyba 2 dni po wigilii a tak to ciagle jest masa pracy. Żaden kierownik nie zatrudni pracownika tylko na soboty

@Ona

Były pracownik 23.07.2023 21:48 Nie polecam pracy w Twoim Markecie w Kaliszu. Pracowałam tam prawie 3 lata z każdym miesiącem było coraz gorzej. Regionalna (usunięte przez administratora) Na sama myśl o tej kobiecie robi mi się słabo. (usunięte przez administratora)i brak kultury osobistej to wizytówka tej „Pani” zwolniła magazyniera bezpodstawnie, jednego z najlepszych jaki był do tej pory. Wpada na sklep krzyczy na pracowników przy klientach, straszy zabraniem premii, naganami i tym ze szef w końcu zamknie market. Znęca sie psychicznie nad pracownikami za mało ciasta czym wy chcecie obrót obronić za dużo ciasta co wy z tym ciastem zrobicie a sama kazała zwiększyć zamówienie. Dezorganizuje prace zespołu twierdzi ze nikt nic nie potrafi i każdy jest słaby tylko Maria która strzela z ucha na każdym kroku jest cudownym pracownikiem. Od kiedy odeszła kierowniczka dopiero jest jeden chaos i cyrk na sklepie Ukrainka pokazuje co potrafi. Obecny kierownik to marionetka w rękach regionalnej jest bo musi być. Pracujesz za dwóch czasami za trzech bo każą zwalniać a roboty nie ubywa.

Madzia

A w takim razie za co można utracić premie? I czy to się kończy na samym straszeniu czy rzeczywiście premie są zabierane? Dużo w ogóle tej premii dostają pracownicy?

Twój Market poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Budowlany. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Klient

Nie polecam Twój Market w Jeziorach Wielkich .Jestem stałym klientem ,poszłam normalnie na zakupy a zostałam jeszcze upokorzona przy kasie.czlowiek nigdy nic nie ukradł a beszczelnie ci przeszukują torebkę bo pani kierownik nie może patrzeć na klientke i mrugnela pracownikowi żeby przeszukać.zeby upokorzyć czlowieka!jak tak mozna!?Pani kierownik??już dawno powinna zostać z tego miejsca wyrzucona, za dużo sobie pozwala bo jak na kogos nie może patrzeć to się mści w sklepie.czlowiek idzie na zakupy to patrzy krzywo jakby miala zaraz cie udusić. Jak można nakazac przeszukać torebkę klientowi jeszcze przy dziecku??brak słów..pani kierownik tylko klientów odstrasza swoim zachowaniem.jeszcze trochę i pozbędzie się reszty klientów bo coraz więcej osób narzeka na ten market.potraktowali jak złodzieja.nic człowiek nie mówił ale mieso nie zawsze świeże nie raz śmierdziało ,zupki dla niemowlaków w sloiczkach też się trafiło na przeterminowane.juz napewno w tym sklepie nie zrobię zakupów!!!

@Klient

Nie zgadzam się z tą opinią. Robię tutaj zakupy nie mal, że codziennie. Pracownicy są jak najbardziej mili i przyjaźni. Pani kierownik również sympatyczna, nie spotkałem się z upokorzeniem czy z brakiem szacunku. Mięso również świeże jak najbardziej polecam ten sklep nie rozumiem po ktoś wypisuje takie rzeczy skoro to nie jest zgodnę z prawdą

@Klient

Nikt specjalnie nie wypisuje czegoś co nie jest zgodne z prawdą.kazdy wyraża swoją opinię z czym się spotkał.a to że Pan akurat nie ma złej opini na ich temat to dobrze ze pan się nie spotkał z upokorzeniem w markecie bo nikomu bym tego nie życzyła.ale każdy pisze z czym się spotkał a nie swoje wymysły.

anonim11

WSZYSTIM KTÓRZY CHCĄ PODJĄĆ PRACĘ W TWÓJ MARKET BYM BARDZO ODRADZAŁA. Pracowałam w jednych ze sklepów sieci Twój Market w Wielkopolsce. Jest wiele rzeczy do życzenia, od atmosfery do ciągłych nie uzasadnionych pretensji. WIECZNY (usunięte przez administratora) i pretensję ze strony KIEROWNICZKI REGIONALNEJ , której sposób zwracania się do pracowników świadczy o niskim poziomie jej inteligencji i braku szacunku do pracowników. Ale zaczynając od początku - zaczynasz pracę jako kasjer- sprzedawca. Przychodzisz pierwszy dzień do pracy. Żadnego dłuższego szkolenia wdrążającego odnośnie pracy na sklepie czy obsługi kasy fiskalnej - praca na zasadzie SIADAJ I RÓB. Po kilku dniach uczą Cię pracy na cukierni , no bo wiadomo jak ktroaś z dziewczyn zachoruje to też tak wrazie ''W'' musisz być na tym stanowisku. Taka sama sytuacja dotyczy działu mięsnego też MUSISZ nauczyć się SAMODZIELNEJ obsługi maszyn do krojenia (podkreślam samodzielnej bo nikt Ci instruktarzu ani szkolenia nie udzieli bo nie ma na to czasu). I tak zaczynając od kasjera musisz po jakimś czasie być wszędzie ponieważ Pan Białecki nie zatrudnia pracownikow na stałe tylko wymienia ich jak rękawiczki wedle punktu widzenia KIEROWNICZKI REGIONALNEJ . Praca w nadgidzinach , tak na zasadzie przyjdż zapłacimy Ci za te nadgodziny. Kiedy dochodzi do wypłacania - słuchaj nie wypłacimy Ci musimy oddać Ci dni wolne. Urlopy letnie? Urlop letni w formie 5 dniowej . bo przecież KIEROWNICZKA REGIONU nie wyraziła zgody na normalny dwutygodniowy bo przecież kto będzie pracował na sklepie. Panujący bałagan na dziale mięsnym i stare, śmierdzące wykładane do sprzedaży mięsa , które oferują klientom. Towar który przyjeżdża z bardzo krótkim terminem , promocję w gazetce non stop te same , a później klienci mają pretensję do pracownic , że w kółko to samo w promocji. Zarobki, nie najgorsze najniższa krajowa + premia uznaniowa. Ale chaos, bałagan, fatalna atmosfera na sklepie daję dużo do życzenia w takiej pracy. Żadnego słowa ''DZIĘKUJĘ'' od KIEROWNICZKI REGIONALNEJ tylko ciągłe pretensję i plucie jadem z jej strony. Nawet gdyby człowiek tam padł na twarz to i tak by było, że jest wszystko źle zrobione. W sklepie w którym pracowałam byli praocwnicy non stop ''wymieniani'' , zwolnienia a za miesiąc ogłoszenie w internecie, że potrzeba do pracy. Także to moja opinia na temat pracy w TM.

Ktoś
@anonim11

Hej. Widocznie źle trafilaś na ludzi ? Zdążyłam zauważyć, że miejsce pracy " budują" ludzie z którymi się współpracuje. Mi się wydaje, że jak robisz swoje to sie nikt nie uczepi :) Źle się czujemy w towarzystwie to lepiej odejść jak nie ma szans na jakąś zamiane.

Rychu
@anonim11

Dlaczego nie można zwrócić butelek po piwie zakupionych w twoim markecie w innym sklepie waszej firmy?????

Lidia

Napisałby mi ktoś jak tutaj współpraca ze studentami przebiega? widziałam jak jedna pani chciała się zorientować nad pracą od października ale nikt nie udzielił odpowiedzi i zastanawiam się dlaczego. Jest tutaj problem z przyjmowaniem tych ze studiów dziennych? Można także dowiedzieć się czegoś więcej na temat relacji z kierownictwem? widziałam jedną dość negatywną opinię na ten temat a ciekawa Jestem bieżącej atmosfery

Dagmara

Witam. Na lm.pl widziałam ogłoszenia że szukają osób do pracy na głównym magazynie. Moje pytanie dotyczy stawki. Na jaką można liczyć na sam początek i jak to wygląda godzinowo mniej więcej. Od października zaczynam studia zaoczne i chciałam jeszcze dopytać czy da radę dostosować grafik do zajęć na uczelni czy raczej nie. Dzięki za odpowiedzi.

Wloclawek

Pracuje we wloclawku juz pare lat. To co tam sie dzieje przechodzi ludzkie granice. Nie ma nawet komu sie poskarzyc bo Pani regionalna jest bardziej kolezanka kierowniczki niz osoba przed ktora czuje sie respekt. A pani kierowniczka? Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Ciagle krzyki wyzwiska a twoj dzien w pracy zalezy od tego czy sie poklocila z mezem czy nie albo czy jej przyjacioleczka pani K jej nie nabuntowala. Ciagle ja manipuluje i tylko one ich zdaniem pracuja i wszystko robia dobrze a reszta jest (usunięte przez administratora) w trakcie godzin pracy jezdza sobie do solarium. Czy to normalne! Niech szefostwo sie przyjzy pracy kierownika i porozmawia z innymi pracownikami ale na osobnosci i bez uprzedzenia zeby pani Natalia nie ustalila z nami wczesniej wersji zastraszajac nas. Juz wszyscy mamy dosyc tego jedni odchodza a drudzy chodza na chorobowe. Pozdrawiam szefostwo i mam nadzieje ze podejda do sprawy na powaznie!!

Czy pracownicy Twój Market mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

AAAAA

Nie, jak sobie sami nic nie zorganizują to nic nie ma. My czasem wychodziłyśmy na piwo po pracy tak same z siebie. U Białeckiego były tylko jakieś urodziny firmy chyba na które oddelegowano kilka osób, a reszta w tym czasie tyrała w markecie

WUJA

BIAŁECKI JEST OBRZYLIWY, UWIELBIA TRESOWAĆ PRACOWNIKÓW, TAKA CHOROBLWA PRZYPADŁOŚ, ŻEBY DOTLENIĆ SOBIE CHORĄ PSYCHIKĘ, ODSZEDŁEM ZA 40 DNI PRACY, BO NIE LUBIĘ UŻERAĆ SIĘ Z PRZYGŁUPAMI, A W SZCZEGÓLNOŚCI Z ZASCHNIĘTĄ BASIĄ, NO I DO DNIA DZISIEJSZEGO ANI ZŁOTÓWKI, RZAŁONY JEST WŁAŚCICIEL I TE UDAJĄCE BARDZO PRACOWITYCH (usunięte przez administratora) NAPASTJĄCY TYCH UCZCIWYCH PRACOWNIKÓW, KTÓRZY NA WIDOK SZEFA, ODRAZU OSTREJ SRACZKI DOSTAJĄ, A GDY SZEF BJAŁECKI ODJEDZIE, TO ODRAZU DO PRZEŚLADOWANIA TYCH SPOKOJNYCH PRZYSTĘPÓJA, PRZBIEGLI POGANIACZE PRACOWNIKÓW, ALE SAMI SIĘ OPIERDALAJĄ, SZKODA SOBIE ŻYCIE MARNOWAĆ Z TAK CHORYMI PSYCHOPATAMI.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market