Opinie o Coral Travel Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Coral Travel Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coral Travel Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coral Travel Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Coral Travel Poland Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Były pracownik Nowy wpis

CORAL PROWADZI TERAZ INTENSYWNA KAMPANIA REKRUTACJI 50 REZEDENTOW (FRAJEROW) GOTOWYCH PRACOWAC W SKANDALICZNYCH WARUNKACH ZA POL DARMO. (usunięte przez administratora)IE PODPISUJCIE Z NIMI ZADNYCH UMOW. TO CO ZASTANIECIE W TURCJI TO JEST (usunięte przez administratora)PRACY!

Czy pracodawca Coral Travel Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

223 Nowy wpis

Hej. A czy ktoś był animatorem zagranica z coral travel i bylby w stanie opowiedziec jak to wygladalo i jaka ma opinie na ten temat?

Coral Travel Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Należności. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Teraz w branży turystycznej przez pandemie jest dosyć ciężko. Jak firma sobie radzi z ta sytuacja ?

Nie polecam

Firma turecka i traktowanie ludzi chyba też "tureckie". Ogólnie jest to korpo dla ludzi po 40, którzy nie mieli innego pomysłu na życie. Młodsi to chyba tylko na infolinii. Firma wymaga jakichś zadań rekrutacyjnych na stanowiska wyższe niż junior. Wymagają w procesie rekrutacji przyjścia do firmy i wykonania zadania testowego (zdalnie nie można). Takie zadania to można dawać do wykonania juniorom, a nie osobą z kilkuletnim doświadczeniem i portfolio. Jeśli odmówisz wykonania zadania, to nie mają problemu, żeby dać umowę, a po tygodniu dać wypowiedzenie pod byle pretekstem.

Ala

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał nad pracą rezydenta to tragedia i nie polecam. Warunki gorzej niż tragiczne, brudne pokoje, często bez klimatyzacji (a temp. w sezonie to ponad 40 stopni). Pracuje się w sezonie nawet 20 godzin dziennie, z czego płacą za kilka, bo okazuje się np że nie ma dla Ciebie powrotu z lotniska i musisz czekać kilka godzin w nocy aż ktoś inny będzie wracał. Często też nie ma zapewnionych noclegów kiedy w nocy trzeba jechać do Antalyi, albo są w brudnych pokojach w łóżkach w któryś ktoś już spał i przy okazji zostawił na przescieradle różne wydzieliny. W pierwszym sezonie nie ma co liczyć na nic więcej niż transfery i może raz w tygodniu wycieczki, zwłaszcza jak jest się dziewczyną. O zapewnionym jednym dniu w tygodniu wolnym też można często pomarzyć, a na skargi o łamanie praw pada z reguły odp. "jak ci się nie podoba to wracaj do Polski". Kokosów nie ma, warunki straszne, a traktowanie przez Turków z biura urągające ludzkiej godności.

Sssss

Nie polecam pracy w księgowości! mega duża rotacja- co parę miesięcy pracownicy uciekają, na stanowisko młodszego księgowego dają obowiązki dla księgowego, ale kasę adekwatną do niższego stanowiska. Atmosfera w pracy - dramat. Układy, układziki i wieloletni pracownicy wysługujący się nowymi.

Ewelina

Jeśli chodzi o Wezyra w Wawie to bardzo fajni ludzie pracują na niższych szczeblach lecz na wyższych to już zaczynają się schody w złą stronę, [usunięte przez moderatora] to Profesorzy w Spychologii i dokładnego wychodzenia z pracy nawet jeśli nie wszytko jest zrobione. Pensja to moim zdaniem 1500 PLN minimum netto obecnie. Jeśli chodzi o nadgodziny to NIE RÓB ponieważ nie oddają godzin i nie płacą za nie. Pracowałam tam kilka miesięcy i na szczęście udało mi się dostać pracę z której jestem zadowolona. Pozdrawiam ludzi o dobrych nerwach.

Słowa kojarzące się z wezyr holidays (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w wezyr holidays: Najbardziej nie podobało mi się w wezyr holidays:

Zostaw merytoryczną opinię o Coral Travel Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coral Travel Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coral Travel Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coral Travel Poland Sp. z o.o.?

Coral Travel Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Coral Travel Poland Sp. z o.o.