Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.

Opinie o Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Izolator Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś nie polecam bardzo słabe zarobki na tle innych firm pracodawca nie myśli o pracownikach na święta nawet złotówki nie dawał o paczce ze słodyczami dla dziecka zapomnijcie w sezonie letnim nawet wody gazowanej nie było jest to typowa praca przejściowa w poszukiwaniu nowej lepszej co to za przyjemność z wypłaty że stanplusa ledwo wystarczało mi na rachunki bieżące a gdzie życie jedzenie czy coś z ubrania kupić naprawdę nie polecam nie adekwatne zarobki do wykonywanej pracy

Mmm Nowy wpis

Rok 2010/2011

Celina Nowy wpis

Pamiętamy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Zofia

Myślę że spełnię kryteria i oczekiwania mojego przyszłego pracodawcy

Zofia

Mam pytanko czy w firmie jest wolny etat na kierowniczkę od spraw związanych z montażem mebli bo słyszałam że z tego stanowiska istnieje duża bardzo duża szansa awansu na sam szczyt

Bastian

Odp jest bardzo prosta każdy wie na jakich warunkach działa umowa śmieciowa zwana potocznie oczywiście jest to umowa korzystna tylko dla pracodawcy dla pracownika już nie umowa o pracę już nie to wiąże się z dodatkowymi kosztami dla pracodawcy trzeba drugie tyle co na umowie pracownika odprowadzić składki do ZUSu trzeba płacić za zwolnienie lekarskie w przypadku zwolnienia zapłacić odprawę pracownikowi (usunięte przez administratora)

Ile osób jest w kadrze ?

Martyna

Jakie warunki oferują stolarzom? Posiadam doświadczenie 4 letnie

Henryk

Taka cisza na forum wskazuje, że dobrze się tu pracuje. Może potrzebują pracowników?

Gosia
@Henryk

Firma, w której zamówiłam meble kuchenne, zleciła wykonanie frontów w Stan Plus. Po krótkim czasie lakier zaczął odpryskiwać na łączeniu z płytą po lewej stronie. Front od obudowy zmywarki zaczął lekko puchnąć i odpryski z każdym dniem były bardziej widoczne. Firma wykonująca usługę przekazała zdemontowane fronty do reklamacji. Po ocenie "specjalisty" ds jakości uznał on , że są to uszkodzenia mechaniczne a front od zmywarki został rozmiękczony przez wodę. Mogą wymienić na nowy po dodatkowej odpłatności !! To chyba jakiś żart. Pytam: jaka jest zatem trwałość tych frontów? Moje były używane ok. trzech miesięcy. Co z jakością, rzetelnością i dbałością o zadowolenie klienta . Na pewno nie polecę tej firmy i wykonawca moich mebli zapewne też nie będzie więcej korzystał z usług firmy Stan Plus- a raczej Stan MINUS .

@Gosia

mam dokładnie tę samą sytuację. Meble mialy sluzyc 10 lat... po miesiącu pierwsze popuchnięcia, odprystki itd itp... talze pewnie za 2 lata wymiana.. (usunięte przez administratora)

Patryk

Zauważyłem że obecnie poszukują osób na stanowisko elektromechanika, może ktoś wypowie się obiektywnie czy warto aplikować,? Przeglądam oferty pracy firm w okolicy od pewnego czasu, i widzę że według opinii ludzi pracujących w tych firmach nie warto nigdzie pracować bo wszędzie źle.

Szymon
@Patryk

Przypuszczam, że na wspomnianym przez Ciebie stanowisku wymagane jest doświadczenie zawodowe. Dlatego też chciałbym wiedzieć, czy pracowałeś kiedyś jako elektromechanik i masz doświadczenie w tym zawodzie?

Hanna

Widzę, że w wątku firmy znajduje się dużo negatywnych opinii.Czy głównym powodem waszego niezadowolenia jest obecnie panująca atmosfera w pracy? Od ostatniej wypowiedzi minęło już kilka miesięcy. Czy po waszych wpisach sytuacja w firmie uległa zmianie?

Lech Janerka

Pracował ktoś w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Szukam opinii.

Przeprosiny

Oświadczam że Ja Michał Kucharski zam. w Kołbiel dopuściłem się złamania prawa oraz naruszenia dobrych obyczajów poprzez zamieszczenie wpisu na portalu internetowym www.gowork.pl dotyczącego Mazowieckiej Fabryki Mebli STANPLUS SPJ w Mińsku Mazowieckim oraz jej pracowników. Przepraszam za naruszenie dóbr osobistych , zniesławienie i narażenie na utratę dobrego imienia zarówno Firmę Stanplus, jak i pracujących w niej osób poprzez pomówienie , którego jestem sprawcą. Treść komentarza, którego jestem autorem jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwej i oszczerczej opinii na temat Mazowieckiej Fabryki Mebli STANPLUS SPJ orz jej Pracowników. Michał Kucharski.

Grzesiek

Firma jest dobra ale może dlatego, że jeśli ktoś nie boi się pracy i zna się na tym co robi to nie narzeka.

Ktoś

Pracowałem tam i szczerze nie polecam, zarobki niskie nieadekwatne to wykonywanej tam pracy, atmosfera w pracy też dobra nie jest i(usunięte przez administratora)

Bogdan

Ostatni komentarz pokazuję firmę Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus poprzez pryzmat jakości ich usług. Trzeba jednak wiedzieć, iż ten wątek powinien zawierać opinię o pracodawcach. Na ich oficjalnej stronie w zakładce kariera: http://www.stanplus.pl/kariera.html znajdziecie aktualne oferty pracy w tej firmie. Może ktoś z Was ma w planach aplikowanie?

starszy topór ksywa dziadek do orzechów :-)

(usunięte przez administratora)wypłaty najniższe, i jeszcze nie waż się o podwyżke spytać, na mikołaja nie dają nawet ani na jajeczko. nie wiem co się dzieje z tą polską.... weż utrzymaj rodzine za taką pensje....

starszy topór ksywa dziadek do orzechów :-)

Samochody kupują po 400 tysięcy, a wypłaty najniższe, i jeszcze nie waż się o podwyżke spytać, na mikołaja nie dają nawet ani na jajeczko. nie wiem co się dzieje z tą polską.... weż utrzymaj rodzine za taką pensje....

co ty nie powiesz

jak jestes taki zadowolony to zdradz wszystkim po ile godzin sie robi i w ilu tarach dostaje wyplate.

był i widział
@co ty nie powiesz

Ludzie zasuwają całymi dniami w soboty i niedziele w pyle kurzu za śmieszne pieniądze. Śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Iwona Nałęcz Robert Nałęcz sp.j.