MIL-MAR

Siedlce

Opinie o MIL-MAR

xsd 2013-06-22 12:14:50
w tej firmie juz nie zostalo nic dobrego, szczerze odradzam prace tutaj, szef wymysla sobie jakies terechowe ryczaltu nie doklada, od kiedy wejda viatolle na bialorusi pewnie calkiem sie pozegnamy z tamtymi drogami i trzeba bedzie jezdzic sobie za pol darmo na terechowa, ryczaltu i tak na styk a w razie problemow nie ma co liczyc na jakis zwrot kosztow. ja nie planuje tracic nerwow na M9, nie polecam
xxx 2013-07-27 12:29:07
z tego co slyszalem to szukaja kierocow na rosje, na zachod nie potrzebuja o dziwo, bo za niemcy placa 850zl za kurs, nie wiem czemu sa chetni za tyle jezdzic
manio 2014-04-17 01:06:27
Życie okrutne. Było dużo lepiej tylko najgorzej jak ktoś szkłem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie pod ciera
Mil-Mar R.I.P. 2016-04-27 21:30:55
Ciekawe, ciekawe, gołe 900 zł za niemcy, żadnej podstawy, a już o rosji nie wspomne, kto teraz płaci poniżej 1200 zl za moskwe wracając szlakiem z paliwem, tak poniżej, bo oczywiście prezes nic do zezwolenia nie dołoży a ryczałtu brakuje, trzeba też zapomnieć o zwrotach jakichkolwiek kosztów, już od dawna tu była lipa, ale teraz to już prawdziwa tragedia jest, a ten komentarz to pisał chyba sam prezes, bo na pewno nie żaden kierowca, a zapomniał bym na niemcy to już tylko przychodzą same swierzaki na przyuczenie bo nikt normalny o tej firmie nie mysli na poważnie
eso 2016-05-22 16:43:34
Dziwie sie kto za takie pieniądze chce jeżdzić, Uwazajcie na kierowce o ps strazak
Zostaw swoją opinię o MIL-MAR - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIL-MAR