Opinie o Tomasz Skórzewski Pink Elephant w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Skórzewski Pink Elephant. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Skórzewski Pink Elephant o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Skórzewski Pink Elephant w Kalisz

Marek Nowy wpis

To prawda ze nie płacą zbyt dobrze ?

wealos Nowy wpis

znak, szczerze wątpię bo słyszałem, że nie dają zbyt wysokich pieniędzy

Ewa Nowy wpis

Dawno tak dobrze mi się nie współpracowało jak z tą firmą, przychodziłam na spotkania i tylko akceptowałamn, pomysły maja niesamowite i idealnie dopasowane do mojej działalności. Polecam!

Natali Nowy wpis

Polecam agencję, ruszałam z nową firma na rynku i potrzebowałam fachowej pomocy w projektowaniu logo oraz rozleklamowaniu jej w Kaliszu. Pink Elephant spisała się w 100%, przeprowadzili bardzo dobrą kampanie i juz mam zyski. Polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tomasz Skórzewski Pink Elephant? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Teresa

Gorąco zachęcam do współpracy z tą firmą, to profesjonaliści w każdym calu, wykonywali broszurki i foldery na potrzeby mojej formy i spisali się znakomicie, projekt wykonali pomysłowo, polecam

Asia

Współpraca z Pink Elephant to czysta przyjemność, znają się na reklamie jak mało kto, dlatego gorąco polecam skorzystanie z ich usług. Przeprowadzona jakiś czas temu akcja promocyjna mojej restauracji przy współpracy z Pink Elephant odniosła niebagatelny sukces. Do dziś nasz lokal odwiedzają tłumy gości dzięki przemyślanej reklamie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Skórzewski Pink Elephant - Kalisz

Tomasz Skórzewski Pink Elephant
  • Wał Staromiejski 12 lok. 42
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6181667276 REGON: 020738180

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042