Opinie o Sport Produkt w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sport Produkt. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sport Produkt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport Produkt w Będzin

Klient

Warunki tragiczne, budynek z zewnątrz to jakaś speluna, kadra która tu pracuje chyba tyle co zeszli z drzew ale nawet do średniowiecza nie dotarli. Panie pracujące w hr, księgowości czy przy sprzątaniu to stare kwoki które mają problem o wszystko. Pan "prezes" to buc. Zatrudniają ludzi dla kwitka z urzędu pracy jakaś fikcja. Taki mały (usunięte przez administratora). Jak ktoś zatrzymał się karierowo w czasach prehistorycznych to ogarnie.

@pracodawca
@Monia

Długoletni pracownicy to od dawna mają umowy o pracę, obecnie potrzebują konserwatorów na Strefie Ekonomicznej w Tucznawie. Bo chyba z ochroną środowiska mają już umowę zlecenie do 31 Sierpnia.

Jest praca dla montera przy montażu podzespołów do sprzętu AGD. Właściwie prócz zdolności manualnych niczego więcej nie wymagają. Znacie może jakie jeszcze warunki proponują bo nie ma tego w ogłoszeniu. Stawka poszła w górę?

Oli Nowy wpis

Słuchajcie jak się pracuje w biurze? Atmosfera ? Rozwój pracownika? Są szkolenia ? Warunki dobre ? Polecacie ?

Wiecie coś o nadgodzinach? Czy zdarzają się często lub rzadko? Chodzi mi o pracę jako Pracownik utrzymania czystości. Napisali, że praca jest od 6 do 14. A ponad to coś się zdarza? Jest opcja doroboenia sobie do tego? Choćby nadgodizny dla chętnych?

Klient

Zuzanna
@Klient

Mąż znalazł ofertę na pracownika fizycznego + zastanawia się nad aplikacją ale w ogłoszeniu są tylko godziny pracy. Możesz dać znać na jakiej umowie tu jest zatrudnienie i czy dobrze płacą?

@Zuzanna

Ja byłem o 9:45 dziś na rozmowie, podejrzewam że chodzi o segregację palet w Tucznawie. Pani Kadrowa mówiła że 22,80 PLN brutto stawka godzinowa. Podobno robota ciężka. Cóż jeśli mąż chce tam pracować niech aplikuje, ale po rozmowie z panią z kadr jest tydzień do namysłu. Jest jeszcze jedna oferta konserwator. Ale to reszty mąż dowie się na miejscu.

@Klient

A sorki to Zuzanna pytała ciebie. Ja też mam pytanie: Jak wygląda robota w Tucznawie? Znasz kogoś stamtąd? Praca przy paletach.

Zuzanna
@Kandydat

Ten czas do namysłu jest dla kandydata czy pracodawcy? Każdego przyjmują? W ogóle to jak taka rozmowa tu wygląda? O co pytają?

@Zuzanna

Na początku dostaje się kwestionariusz do wypełnienia. Rozmowa z panią z kadr sprowadza się do tego czy kandydat ma jakieś pytania. Zostawia się kopię CV ,i ma się tydzień do namysłu. Pani podaje wizytówkę firmy. I to tyle. Pytanie tylko czemu odradza? Coś w tym jest.

Elżbieta
@Kandydat

Co tam w tym kwestionariuszu jest? Odpowiadasz na pytania, które pani mogłaby sama zadać? To ile czasu takie spotkanie trwa tak w ogóle? Potem jeszcze jakies etapy są czy nie?

@Elżbieta

Tak,nic innego tam nie ma. Jeśli chodzi o Magazyniera bez UDT to o znajomości obsługi komputera itd. Jak sobie pani poczyta, to zmienia ofertę na np konserwator. Żeby jednoosobowa firma robiła remont hal. Trzeba uważać bo firma daje Umowę zlecenie na daną robotę. A wiadomo zlecenie się kończy to bye,bye jak klient nie zadowolony. Także nie polecam w Będzinie.

Monia
@Kandydat

Tylko na zleceniu można pracować? Czy bardziej zasłużeni długoletni pracownicy dostają umowę o pracę? Jest taka szansa?

@pracodawca Nowy wpis
@Monia

Monter

CV wysłane elektronicznie.Po 2 dniach telefon,czy jestem zainteresowana.I to wszystko.

Czy ma Pani czym dojechać,bo my o 5:50 zaczynamy

Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Witam, czy ktoś pracował w firmie w Tucznawie w pobliżu Dąbrowy Górniczej? Jaka jest atmosfera w pracy i kierownictwo stosunkuje się do pracowników?

Czy w firmie Sport Produkt praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Konserwator, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Beata

Co, to na serio? A na święta bożego narodzenia są jakieś premie pieniężne? Na takie właśnie wyjątkowe okazje, są dodatki finansowe?

Dariusz

Na stronie firmy wisi ogłoszenie na montera do montażu podzespołów do sprzętu AGD. Prócz tego że można sobie wybrać umowę nie ma żadnych informacji. Ktoś już aplikował i może powiedzieć jak przebiega rozmowa? Wystaraczy raz się spotkać i od razu jest odpowiedź?

Olenka

Polecacie szczególnie z jakich powodów?

Jakie dodatki na święta na hali pracownicy produkcji na dzieci wzięli?

Oleh

Robota w biuro dobra? Trzeba umieć język?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sport Produkt? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

snowbear

Tak można liczyć na telefon :) bo wszyscy pracownicy używają prywatnych :)

sport

Proponował bym Pani która szuka (usunięte przez administratora) już na każdej możliwej stronie z ogłoszeniami o prace,żeby się rozpędziła a ściana znajdzie ją sama...wstawiaja ogłoszenia od lat i dosyć że robota na (usunięte przez administratora)umowie to za zabawne pieniądze...ogłoszenie na stronie Urzedu Pracy mnie rozbraja,praca jako Magazynier-Kierowca,wymagania prawo jazdy kat.C,na wózki widłowe i (usunięte przez administratora)jeszcze na magazynie a wypłata 3150 brutto :-)no śmiech i poczucie humoru dopisuje a suma sumarum ląduje sie na robieniu w Johnson Electric.Ludzie którzy maja mózg zamiast papki jak ta Pani która puszcza te ogłoszenie w sieci,omijajcie to z daleka dla zdrowia fizycznego i psychicznego.Tam kierownictwo jesli to można tak nazwać zatrzymało się w siedemnastym wieku gdzie była już końcówka ery (usunięte przez administratora)...

Krzak Firma

Żenada,ta firma ma wiecznie ogłoszenia o prace bo nikt tam robic nie chce,mydla oczy i nic wiecej.Nie polecam.

Czy firma Sport Produkt oferuje elastyczne godziny pracy?

Olo

Czy są przyjęcia na produkcje

Rafał

Na kogo trzeba szczególnie uważać? Jakaś Pani Basia ?

Były

Zatrudniają ciagle nowych pracowników na umowy śmieciowe . Tylko po to żeby mieć pracowników jak jest więcej pracy . Jak jest mniejsza dostawa to wysyłaj na wolne . Na 2 tygodnie pracy byłam tylko 4 dni . Oczywiście za wolne nie płacą. Szukają naiwnych mydła oczy ze będzie normalna umowa a co miesiąc jest umowa zlecenie . Nie polecam atmosfera tez nie jest miła

0lkar

Witam mogę powiedzieć Pani kadrowa rewelacja odpowiednia osoba na stanowisku kompetętna kontaktowa obowiązkwa bradzo miła

Dawid
@0lkar

Pozytywnie oceniasz osobę, która pracuje w dziale kadr. Zastanawia mnie, jaką sprawę załatwiałeś w tej firmie? Być może masz jakieś informacje, które mogłyby być dla mnie pomocne. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy w tym miejscu.

Maku
@Dawid

Ja Ci odpowiem. W UP dostaniesz skierowanie i info 17 brutto na godzinę , Pani z kard powie Ci że dwójkę zarobisz po czym dostaniesz umowę zlecenie na obróbkę uszczelek i za sztukę dostaniesz 9 gr. Faktycznie będziesz lutować maleńkie wtyczki według specyfikacji i pierwszego dnia jak dasz radę zrobić 100 to będzie sukces norma to 400 szt. Policz sobie to *0,09. Uszczelki obrabiają starsze panie z grupą inwalidzką. Byłam dwa dni ,dziś dano mi umowę do podpisania podczas lutowania , taki myk, co bym nie czytała . Jak przeczytałam ,trafił mnie szlak.

Cokolwiek
@Maku

Norma jest aczkolwiek nie możesz zarobić mniej niż najniższa krajowa, tak mówią przepisy.

Dawid
@Maku

Czyli w Urzędzie Pracy mówią, że jest to stawka 17 zł/h a w rzeczywistości firma płaci na akord? W takim razie warto byłoby poinformować UP o tej rozbieżności. Czy Ty lub ktoś z pozostałych pracowników podejmował takie działania?

Ona
@Cokolwiek

Norma jest to prawda, ale zmuszają Cię żeby robić ponad bo dostaniesz premie czyli marne 100 zl

echo
@0lkar

Zgadza się kadry na najwyższym poziomie pełen profesjonalizm miłe i sympatyczne dwie Panie P. Dorota i Beata idzie się do biura z wielką przyjemnością .

Raf

Jak wam się podoba w tej firmie? Atmosfera? Ludzie?

echo
@Raf

Pani kierownik Agata bardzo profesjonalna miła i sympatyczna osoba. Tyle o Pani kierownik .Brygadzistka trzeba samemu ocenic. pisac .żle lepiej wcale.

Julia

Od paru miesięcy pojawiają się jedynie wpisy zawierające same pytania odnośnie firmy. Nikt na nie niestety nie odpowiada. Czy pracownicy już tutaj nie zaglądają? Wcześniej pojawiały się posty od osób pracujących w Sport Produkt. Co się zmieniło w ostatnim czasie?

Xyz
@Julia

Sport Produkt rekrutuje pracowników ale do Johnson Electric na 3 zmiany i proponuje najniższą krajową.

Styl

Jaki styl zarządzania? Kto podejmuje decyzję o awansie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sport Produkt - Będzin

• Jak się pracuje w Sport Produkt?

Zobacz opinie na temat firmy Sport Produkt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sport Produkt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sport Produkt?

Kandydaci do pracy w Sport Produkt napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sport Produkt