Modecom S.A.

Opinie o Modecom S.A.

Filip_83 2014-08-29 13:58
Witam, interesuje mnie oferta pracy na stanowisko Key Account Managera. Czy to jest nowe stanowisko czy ktoś już pracował na tym stanowisku? Czy narzędzia do pracy do samochód, komputer i telefon czy coś jeszcze?
prelek 2015-03-03 21:39
Ktoś wie czy jeszcze poszukują kogoś na miejsce specjalisty do spraw sprzedaży telefonicznej? Czy ktoś był na rozmowie? Pewnie się powtórzę ale niech ktoś napisze jak to jest z przyjęciami w firmie - ma bardzo dobrą lokalizację więc przynajmniej dojazd do pracy byłby dobry. Czy proponują jakiś sprzęt do pracy - telefon, laptop itp.?
salamander 2015-03-10 10:50
Prelek- z tego co wiadomo to potrzebują jeszcze na specjaliste ds. sprzedaży telefonicznej.
Śmiało wysyłaj CV
ogoczi 2015-07-08 22:40
Ehm. No w tej chwili to nie poszukują nikogo na takie stanowisko jest jednak ciekawe ogłoszenie na Specjalista ds. sieci handlowych oraz na Reprezentant Handlowy. Czyli to samo co przedstawiciel handlowy. I jest to chyba lepsza opcja bo zawsze można przecież dostać jakieś premie uznaniowe czy coś takiego.
kultura 2015-10-19 21:24
Czy aktualne ogloszenia na pracuj.pl na stanowisko Koordyantora ds. Sieci to fake czy powazne oferty? Tak sie rozwiajaj, ze oglo na cala PL ?
pol 2016-02-04 21:43
Ofert poważne, ale nie polecam sama firma ok, ale ludzie zatrudniający i kierujący to porażka brak umiejętności, brak komunikacji pełna improwizacja, amatorstwo i ich błędy zostaną na pracownika zwalone i się go pozbywają by nie dowiedział się zarząd, kto popełnia błędy tak naprawdę.
Dorota 2016-07-08 12:38
Ktoś pisiada informacje odnośnie zarobków KAM?
Dorota 2016-07-08 12:38
Ktoś pisiada informacje odnośnie zarobków KAM?
maja 2016-07-08 12:43
własnie zastnawiam się ak teraz będzie wyglądała praca jako Młodszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych, bo chyba premie tutaj sa troche na innej zasadzie, nie sądzicie?
(L)ECH 2016-10-29 14:25
Modecom to pracodawca z ogromnym potencjalem. Panuje tam swietna atmosfera pracy, a relacje miedzy pracownikami sa bardzo sumpatyczne, wrecz rodzinna atmosfera. Jedynie co to lokalizacja jest trochę słaba, zwłaszcza dla osób pracujących po prawej stronie Wisły. Pracuje już tutaj ponad rok i poczynilem ogromne postepy w rozwoju osobowym. Awans przyszedł po pół roku, w wraz z nim znakomita podwyżka i nowiutki służbowy Passat. Pełne zaufanie szefa i decyzyjnosc w kluczowych kwestiach daja mi poczucie, że trafiłem dobrze.

Pit 2016-11-21 19:02
Ja pracowałem uczciwie, starałem się i wykonywałem wszystkie swoje obowiązki utożsamiałem się z firmą jej produktami i miałem wiele pomysłów na zwiększenie sprzedaży, ale chyba miałem pecha bo trafiłem na menadżerkę, której się chyba nie spodobałem i odebrała mnie za kłamcę co mnie mocno zabolało. Poza tym powinien być jeden kierownik a nie trzech. Podziękowano mi po okresie próbnym i mam wrażenie, że zapłaciłem za czyjeś błędy jak to POL wyżej już opisał a nie własne. Więc nie mogę pozytywnie się wypowiedzieć o firmie bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę sieci handlowych, w innych działach atmosfera pracy wydawała się dobra.
Anonim 2016-12-05 14:34
Pracowałem w firmie Modecom rok.Nie polecam.Brak komunikacji między przełożonym a pracownikiem.
Zwalniają bez podania przyczyny.( usunięte przez administratora )
Byly pracownik 2016-12-22 17:35
Śmieszna firma. Brak komunikacji dyrektorów/menadżerów z pracownikami. Chaos w przepływie informacji spowodowany dużą ilością osób "decyzyjnych". Chcą być profesjonalistami w tym co robią Ale słabo im to wychodzi. Warunki pracy oferowane są dobre ale po krótkim czasie wychodzi ze były to tylko słodkie obietnice. ( usunięte przez administratora ) . Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. Szczerze odradzam pracy na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie.
Były pracownik 2017-04-14 09:11
Pozdrawiam Biuro Zarządu, świetny wpis :)
PK 2017-04-23 23:49
A ja tam uważam, że jest pięknie i miło. Wszyscy dogadują się ze sobą i ciężko pracują. Można w kuchni zrobić sobie herbatkę, jedzenie i usiąść w otoczeniu pięknej przyrody. Czasami przyjdzie Pan Prezes i powie nawet smacznego. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie usłyszeć takie słowa od tego wspaniałego i wielkiego człowieka. Szefostwo wyrozumiałe, zawsze pochwali, motywuje do dalszej pracy. Ostatnio większość osób zwolniła się z pracy! Nie mogli już wytrzymać nowej kawy z ekspresu. Ja na szczęście nie muszę, piję tylko herbatkę owocową. Dział Kadr wspaniale dba o mój rozwój. Proponują dopasowane do moich umiejętności szkolenia. Ostatnio byłam na kursie równego wkladania karteczek do segregatora. Zaliczyłam aż na 80 procent. To ogromny postęp i mój osobisty sukces. Pani z kadr powiedziała, że w lipcu zaproponuje mi kolejne szkolenie. Nie mogę się doczekać! Zdobywam w tej firmie cenne doświadczenie z różnych dziedzin. Nauczyłam się np. jak dobrze wypadać przed kamerą, bo jest ich tam wiele. Wizyty w toalecie umila przepiekna muzyka. To nasza świątynia relaksu i ciszy.
Buły pracownik 2017-05-16 09:27
Jak większość stwierdzam brak kompetencji kadry zarządzającej i brak komunikacji.
Zarobki są zadowalające i zaplecze socjalne (kuchnia, kawa, herbata) ale to koniec. Cały czas ktoś jest zwalniany brak informacji o przyczynach daje poczucie że firma sobie nie radzi i tak szuka oszczędności. ( usunięte przez administratora ) Jak ktoś szuka pacy na stałe to odradzam.
ZHP 2017-05-19 19:39
O czym Ty piszesz człowieku? Przecież w tej firmie nie ma kadry zarzadzajacej!
Anonim 2017-06-08 13:38
Odradzam. Potwierdzam to co napisali poprzednicy. Brak kadry zarządzającej, KAM'owie kopią pod sobą dołki, zwolnienia bez podania przyczyny. Firma z zewnątrz wygląda na solidną ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Modecom S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modecom S.A.