Modecom S.A.

Opinie o Modecom S.A.

salamander 2015-03-10 10:50
Prelek- z tego co wiadomo to potrzebują jeszcze na specjaliste ds. sprzedaży telefonicznej.
Śmiało wysyłaj CV
kultura 2015-10-19 21:24
Czy aktualne ogloszenia na pracuj.pl na stanowisko Koordyantora ds. Sieci to fake czy powazne oferty? Tak sie rozwiajaj, ze oglo na cala PL ?
kolo 2016-02-02 16:57
Tak na weekendy dziewczyna do towarzystwa i 1000 Euro kieszonkowego
pol 2016-02-04 21:43
Ofert poważne, ale nie polecam sama firma ok, ale ludzie zatrudniający i kierujący to porażka brak umiejętności, brak komunikacji pełna improwizacja, amatorstwo i ich błędy zostaną na pracownika zwalone i się go pozbywają by nie dowiedział się zarząd, kto popełnia błędy tak naprawdę.
niem 2016-03-01 09:55
kolega jasiek napisal prawde, ludzie "zarzadzajacy" jedynie sa na papierze, a mobbing to ich ulubiona czynnosc. polecam omijac firme - praca na max 3 miesiace.
pol 2016-04-06 14:05
Ciekawe jak nazwać przypadek jak kogoś się wyrzuca z pracy po zarzutem wyproszenia kierownika ze sklepu i wszystkim pracownikom i górze tak się mówi, a prawdy nikt nie zna a no, że kazano pracownikowi robić, rzeczy na które firma nie ma zgody na sklepie i oczywiście zamiast bronić pracownika to całą winę się na niego zwala i wymyśla jeszcze inne rzeczy które nie miały miejsca by tylko nie wyszła prawda na jaw. Czy to kur.. czy brak profesjonalizmu. Jak taki człowiek ma się czuć stara się wykonywać jak najlepiej polecenia służbowe, ma pecha że ktoś się dopatrzy, że nie ma na to zgody w danej firmie i płaci za to że mu kazano wylatuje i jak psychicznie ma się czuć to może nie mobbing ale jednak coś gorszego.
Dorota 2016-07-08 12:38
Ktoś pisiada informacje odnośnie zarobków KAM?
Dorota 2016-07-08 12:38
Ktoś pisiada informacje odnośnie zarobków KAM?
maja 2016-07-08 12:43
własnie zastnawiam się ak teraz będzie wyglądała praca jako Młodszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych, bo chyba premie tutaj sa troche na innej zasadzie, nie sądzicie?
(L)ECH 2016-10-29 14:25
Modecom to pracodawca z ogromnym potencjalem. Panuje tam swietna atmosfera pracy, a relacje miedzy pracownikami sa bardzo sumpatyczne, wrecz rodzinna atmosfera. Jedynie co to lokalizacja jest trochę słaba, zwłaszcza dla osób pracujących po prawej stronie Wisły. Pracuje już tutaj ponad rok i poczynilem ogromne postepy w rozwoju osobowym. Awans przyszedł po pół roku, w wraz z nim znakomita podwyżka i nowiutki służbowy Passat. Pełne zaufanie szefa i decyzyjnosc w kluczowych kwestiach daja mi poczucie, że trafiłem dobrze.

Pit 2016-11-21 19:02
Ja pracowałem uczciwie, starałem się i wykonywałem wszystkie swoje obowiązki utożsamiałem się z firmą jej produktami i miałem wiele pomysłów na zwiększenie sprzedaży, ale chyba miałem pecha bo trafiłem na menadżerkę, której się chyba nie spodobałem i odebrała mnie za kłamcę co mnie mocno zabolało. Poza tym powinien być jeden kierownik a nie trzech. Podziękowano mi po okresie próbnym i mam wrażenie, że zapłaciłem za czyjeś błędy jak to POL wyżej już opisał a nie własne. Więc nie mogę pozytywnie się wypowiedzieć o firmie bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę sieci handlowych, w innych działach atmosfera pracy wydawała się dobra.
Anonim 2016-12-05 14:34
Pracowałem w firmie Modecom rok.Nie polecam.Brak komunikacji między przełożonym a pracownikiem.
Zwalniają bez podania przyczyny.Traktują ludzi jak śmieci.
Byly pracownik 2016-12-22 17:35
Śmieszna firma. Brak komunikacji dyrektorów/menadżerów z pracownikami. Chaos w przepływie informacji spowodowany dużą ilością osób "decyzyjnych". Chcą być profesjonalistami w tym co robią Ale słabo im to wychodzi. Warunki pracy oferowane są dobre ale po krótkim czasie wychodzi ze były to tylko słodkie obietnice. Traktują ludzi przedmiotowo. Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. Szczerze odradzam pracy na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie.
Były pracownik 2017-03-26 21:13
Pracowałem tu trzy lata, atmosfera i wspolpracownicy naprawdę w porządku. Komunikacja i przepływ informacji faktycznie kuleje, osób decyzyjnych za dużo (dyrektorów sprzedaży jest dwóch i nie bardzo wiadomo który od czego) a i tak jak chcesz coś załatwić to idź do prezesa. A koniec końców i tak cię zwolnią z dnia na dzień, bo podobno firma oszczędza, chociaż pod siedziba stoi non stop przynajmniej 10 służbowych samochodów których nikt nie używa, a prezes kupuje obok drugą halę magazynową pod wynajem, która od roku stoi pusta.
antek 2017-04-14 09:08
Nie polecam niestety. Powtarzające się wcześniej komentarze o braku komunikacji pomiędzy szefostwem a pracownikami są prawdą. Pomiędzy działami zresztą też. Ale taką atmosferę wprowadza sam Prezes, który nie szanuje pracowników. Kupuje nowe Passaty, robi hiper-zatrudnienie bez przemyślenia a potem zwalnia na potęgę. Po prostu lubi żyć na pokaz. Malowanie trawy na zielono to standard w tej firmie. Bardzo ładne biuro nie tworzy atmosfery pracy..... Żaden z dyrektorów (a to firma składająca się z dużej ilości dyrektorów, menedżerów.. ) tak właściwie nie ma nic do powiedzenia. Prezes podejmuje decyzje za które potem obwinia podwładnych, nie wywiązuje się z obietnic. Zawsze odpowiada "Pomyślimy". Za ładną siedzibą, dobrymi autami służbowymi, chwaleniem się produktami z logo reprezentacji po prostu kryje się totalny brak profesjonalizmu, chaos, nie mówiąc już o tym jak firma jest naszpikowana kamerami, systemami do śledzenia pracy, skrupulatnie sprawdzanym czasem pracy po kartach dostępu. A za to że w samochodzie służbowym nie włączy się kamera, która też jest tam zamontowana jest kara :) Nie ma kompletnie żadnego zaufania do pracownika.
Były pracownik 2017-04-14 09:11
Pozdrawiam Biuro Zarządu, świetny wpis :)
PK 2017-04-23 23:49
A ja tam uważam, że jest pięknie i miło. Wszyscy dogadują się ze sobą i ciężko pracują. Można w kuchni zrobić sobie herbatkę, jedzenie i usiąść w otoczeniu pięknej przyrody. Czasami przyjdzie Pan Prezes i powie nawet smacznego. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie usłyszeć takie słowa od tego wspaniałego i wielkiego człowieka. Szefostwo wyrozumiałe, zawsze pochwali, motywuje do dalszej pracy. Ostatnio większość osób zwolniła się z pracy! Nie mogli już wytrzymać nowej kawy z ekspresu. Ja na szczęście nie muszę, piję tylko herbatkę owocową. Dział Kadr wspaniale dba o mój rozwój. Proponują dopasowane do moich umiejętności szkolenia. Ostatnio byłam na kursie równego wkladania karteczek do segregatora. Zaliczyłam aż na 80 procent. To ogromny postęp i mój osobisty sukces. Pani z kadr powiedziała, że w lipcu zaproponuje mi kolejne szkolenie. Nie mogę się doczekać! Zdobywam w tej firmie cenne doświadczenie z różnych dziedzin. Nauczyłam się np. jak dobrze wypadać przed kamerą, bo jest ich tam wiele. Wizyty w toalecie umila przepiekna muzyka. To nasza świątynia relaksu i ciszy.
Wojciak 2017-04-24 15:41
Kolesie szefa dymają go finansowo na każdym kroku, ludzi coś potrafiących już tam praktycznie nie ma
Zostaw swoją opinię o Modecom S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modecom S.A.