"Smay" sp. z o.o.

Kraków

Opinie o "Smay" sp. z o.o.

anonim 2011-02-18 11:07
Mam pytanie czy trudno dostać się do pracy w firmie \'\' SMAY\'\' ?
Jeżeli tak to z kim najlepiej się kontaktować .

Z góry dziękuję !
anonim 2011-06-21 14:33
pisać na praca@smay.pl
ZbukU 2016-03-09 01:16
czemu zostały usunięte prawdziwe opinie o firmie? Zenada, portal w ogole nie jest wiarygodny, regulamin regulaminem, ale co innego pisać jak to była sama prawda ciekawe kto za tym stoi, ze usunięto te opinie. Co niewygodne były fakty, ktore zostały tu podane? 40 stopni na hali w lecie itd przeciez nie trzeba sie doktoryzować zeby poznać prawdę o tej firmie, w której pracownikow traktuje sie jak smieci wystarczy zobaczyć srednia ocene 2/6 z 20 ocen Nie trzeba ukończyć psychologii, aha osoba, która pisała opinie wyżej na pewno tam nie pracowała albo ociepla wizerunek firmy klamiac, blazenada
smieszna firma 2016-03-09 10:48
Zgadzam się z opinią wyżej, na hali totalny syf, produkcja w amatorskich warunkach, toalety tak brudne jak 20 lat temu na dworcu, jadalnia mała ogólnie warunki fatalne.
hehe 2016-04-13 17:18
Widzę znów ogłoszenia, taka wspaniała firma a nikt nie chce przyjść - te opinie powyżej w 100% zgodne z prawdą, szukają dalej jeleni do pracy
Kosiu 2016-08-16 18:59
Polecam Firmę
Miła Atmosfera w Pracy
Szatnie czyste
Ubikacje Też
Trochę małe zarobki ale da się przeżyć ;)
Polecam ;)
abcd 2016-11-01 14:00
2 tys netto dla inzyniera. Smieszne
Zwierzątko 2016-11-03 14:36
Dramat.
bubu 2017-03-25 11:38
Coż za wspaniała Firma, och to Firma jest nad Firmami, co to nikt nie słyszał o rownie wspanialej Firmie
Dawid 2017-08-22 15:30
Pracuje w tej firmie od 3 dni... dłużej tam nie zostaje po prostu śmiech na sali ci się tam dzieje... jeśli to czytasz nie chodź tam do pracy najgorsza robota w krk...
Zostaw swoją opinię o "Smay" sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Smay" sp. z o.o.