Opinie o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Lider branży outsourcingu

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Marek Nowy wpis

Uważacie ze firma się rozwija ? Nie mogę znaleźć o niej dużo informacji

Asia Nowy wpis

Wydaje mi się, że całkiem nieźle tutaj się ostatnio kroi, moja koleżanka dostała prace i fajnie jest

yoanna Nowy wpis

no to ciekawe czy to jeszcze nadal aktualne bo ja byłabym zainteresowana właśnie takim stanowiskiem koordynatora grupy sprzedażowej. niestety nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji czy to jest wciąż świeże ogłoszenie i nie wiem czy w takim razie jest sens im cv wysylać i inwestować w papier.

Bortan Nowy wpis

Niby tak, ale widziałem, że ponad 30 dni temu prowadzona była rekrutacja na koordynatora grupy sprzedażowej, więc chyba można powiedzieć, że coś się jeszcze w tej firmie kręci na terenie Lublina. Tylko zastanawiam się czy ich polem działania przypadkiem nie jest cała Polska, bo Lublin nie wydaje się zbyt dużym miejscem na tego typu sprzedaże.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HOBBIT SP Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
szupunar

pracowałem 3 dni od 9 do 20 w terenie a trzeciego dnia policja się zgarnela wszytsko i dostałęm mandat albo do wyboru sprawa sodowa jak pracujecie to odrazu mówcie ze chcecie umowe o prace podpisac

domin

Hejo firma tzw "Capital care" czy coś mająca swoją siedzibę pod adresem 35/1 Chopina Lublin to akwizycja cyfry +. Jeśli ktoś lubi chodzić po domach, nie ma sumienia i naciągac naiwnych ludzi proszę bardzo. Byłem wcześniej na rozmowie w firmie capital care i oczywiście zostałem przyjęty na akwizycję do cyfry +. Ich telefon to (usunięte przez administratora) .Dziś miał być mój 1 dzień w pracy. Wyszedłem tak szybko jak wszedłem, bo nie chciałem wejść do furgonetki. Owszem pod 35 jest jakaś firma dominanta czy cuś, ale lokal 35/1 to tylko i wyłącznie akwizycja. Odradzam.

kazekxx

TO JEST CHŁAM JEDYM SŁOWEM BYLEM TAM NIBY NA PIERWSZYM DNIU PRACY DO SAMEGO KONCA NIC NIE POWIEDZIEL NACZYM PRACA POLEGA CO SIE OKAZAŁO MASZ CHODZIC PO DOMACH I NAMAWIAC LUDZI DO ZAKUPU CYFRY + A KASA TEZ JAST OD KAZDEJ PODPISANEJ UMOWY PROWIZYJNIE CZAS PRACY OD 9 DO 19 CZASEM NAWET NIC NIE ZARABIAJAC !!!!!!!!!!!!!!!!!JEDNYM SŁOWEM OMIJAC Z DALEKA TYCH (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gustaw pierwszy

capital care chopina 35/1 w budynku jest masa innych firm (usunięte przez administratora)! albo taki ciemnogród, ale ludziom się nie chce pracować

maro31

a ja sie dostała do tego capital czy kapital, czy capitol już sam nie wiem, ale 3 dni temu dostałem telefon, że zaczynam od 15ego muszę tylko donieśc dane swoje i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melon

po miesiącu zadzownili- że sie nie zakwlaifikowałem dobre zajeło im miesiąc czasu żeby mnie nie przyjąć

bulwers

a będę jeszcze jakieś przyjecia wysłałam CV chyba 2 tygodnie temu i nic bez sensu mało poważane traktowanie, mogliby chociaż z szacunku napisac, czy są zainteresowani i co robić czekac czy co!!!!!!

marta

ja byłam , ale do mnie nikt nie dzwownił, chyba się nie dostałam jednak szkoda. .... chyba dostałaś moje stanowisko, cóż!!!!! szukam dalej powodzenia melon

melon

Mam pytanie. czy ktoś był może wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie na ulicy Chopina 35/1 (firma Capital). I czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tej firmie bo poszedłem na rozmowę nie wiedząc na jaki kierunek i wychodząc również nie wiedziałem. dzisiaj do mnie zadzwoniono ze mam w poniedziałek przyjść tam do pracy ale nie powiedziano mi na jakie stanowisko, co miałbym robić i itp. czy ktoś mógłby mi pomoc i doradzić. z góry dziękuje

martin

zgadzam się, pracowałem tylko przez wakacje ( szkoło witaj!!!!) ale jest ok kasa na czas- bez proszenia się, że czas wypłaty ludzie w porządku nie wszyscy się dostają ale warto, może teraz... hejas hejas ludzie!!!!

wujo bobo

Praca OK. Jeśli ktoś nie chce pracowac, nie bd nigdzie pracował taka prawda. W Internecie każdy pisze to co chce, i konkurencja zapewne też. a wiec zapraszam do firmy osoby zainteresowane :)

dla mnie ok

lololo

lolek - 2012-09-07 15:05:45 Ok dzieki a mozecie mi powiedziec czym tak naprswde zajmuje sie ten capital bylem na rozmowie i nic tak naprawde sie nie dowiedzialem .mialo byc doractwo finansowe a to jest chyba zwykla akwizycja ludzie piszcie nazwy tych firm a nie po adresach bo tam jest kilka firm i nie wiadomo ktora opinia jest do czego ;) takze bardzo prosze powiedzcie mi cos o tym capital care .pozdro ;)ja jak pracowałem zajmowałem się kompletowaniem dokumentów, telefony do klientów, obsługa w biurze i takie tam pierdoły odeszłem bo miałem mieć pracę w Londynie, a się okazało, ze kicha wyszła w (usunięte przez administratora) a przycieli a do firmy spowrotem nie przyjęli i ... tyle

lolek

do lolek

już wiem Capital Care Chopina 35/1 Lublin pracowałem 1 rok temu, teraz znowu są przyjęcia, zgłosiłam się i czekam na odpoweidź

do lolek

Zostaw merytoryczną opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin