Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Maniek

Czytam te ogloszenia bo myślałem żeby się wybrać ale widzę pewien problem... Ludzie... 105 za mieszkanie 33 za ubezpieczenie 25 za transport A i weź jeszcze śpiwór, sztućce, poduszkę i prześcieradło... I dopiesek: i zarobisz żebyśmy mogli dalej ludzi robic w ciula... Wiecie o tym że okradacie ludzi którzy jadą tylko po to żeby troszke zarobić? Że wam nie wstyd wysyłać maile i sms z wielkimi stawkami... Ale no dobra. Proszę o odpowiedź na 1 pytanie: 1. Czy godziny w tygodniu sa zapewnione (tak z dokladoscia)? I nie piszcie ze m zadzwinic. To informacja dla wszystkich - żeby wiedzieli jak to wyglada

Rolnik
@Maniek

Jeszcze trzeba doliczyc koszt dojazdu i ewentualnie powrót z Holandii, a ceny busów jak i paliwa obecnie powalają.

Ciekawy

Witam Mam pytanie w sprawy pracy w Tilburg w magazynie H&M jak wygląda z lokacjami godzinami pracy i zarobkami byłbym mega wdzięczny za informację

twój stary
@Ciekawy

na odpowiednich działach jak dostaniesz planning 6 dni z weekendami to na spokojnie 500 eurosów+ aczkolwiek u mnie na packingu i u kolegi na pickerce już coraz częściej puszczają szybciej do domu bo nie ma co robić więc pewnie również będę zawijał rakietę stąd.

Były pracuś xd
@Ciekawy

Z godzinami w GXO jest jak z loterią raz potrafią probowac wrzucic na 12h a po kilku dniach znów 3-4 max godziny zdazalo sie ze oddelegowywali już przed samym wpisaniem w liste obecności ja jechalam w styczniu wiec to dość słaby okres lecz nic w tej firmie sie od lat nie zmienia. Trzeba sie wkręcić żeby te godziny byly. Jesli chodzi o lokacje ja bylem w riel ok.20 min samochodem od pracy lokacja wporządku z ludzmi bywalo roznie ale nasza hausmeister Aneta dbała o wszystko i bylo raczej czysto, schludnie i przyjemnie. Jak nie robisz wałów to agencja nawet w okresie z mala iloscia pracy bedzie starac sie dawac wiecej dni jak nie to mozesz sobie dopowiedziec :) pracowalem ok. Rok temu wiec informacje dosc swieze Pozdrawiam powodzenia

Olka
@Były pracuś xd

Ale od czego w sumie zależy ta ilość godzin? Ile ogólnie udało Ci się zarobić? Czemu już tu nie pracujesz? Są jakieś premie okolicznościowe np. na święta?

Olka
@Olka

Ilość godzin zależy od aktualnego zapotrzebowania.Nie ma premii świątecznej poza ciastkami ....w Sylwestra jest praca od 2 w nocy do 12

@Olka

Czemu akurat tak? Za tę nockę, w dodatku sylwestrową, można dostać jakiś dodatek do pensji? I czy są tutaj jakieś opcje żeby się z kimś w grafiku zamienić na zmiany?

Migotka

W Sylwestra pracuje się od 5-15 a później jeszcze od 3-12.Premia to dodatkowa zniana...

Henia
@Migotka

Czyli praca w sylwestra jest obowiązkowa? Tak na serio z tą premią mówisz? Dodatkowa zmiana do wyboru kiedy chcesz czy sami przydzielają ten przywilej?

Ryszard

Cześć, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o pracy w magazynie dla Arvato ? Jakie warunki? Jak zakwaterowanie? Wyrabianie normy... ?Itp. dziękuję

Daniel
@Ryszard

Zależy od działu, i klienta do którego należy magazyn. Ja jestem na medycznym od 4 miesięcy i różnie bywa, czasami stoimy i nic nie robimy, czasami puszczają nas godzinę wcześniej do domu ale tak żeby w ogóle pracy nie było przez cały dzień nigdy się nie zdarzyło, w outbound norm nie ma, a w inbound głównie szpanują numerami. A zakwaterowanie to też różnie, byłem tylko w nistelrode i w heijen. Nistelrode to mały piętrowy domeczek z łóżkami i kiblem na piętrze, a kuchnia i jakąś kanapa na dole. (Ciężko to wytłumaczyć ale tych domeczkow jest ze 150) Heijen to taki stary zamek jakiegos księcia, kuchnia wspólna i pokoje dość małe.

Daniel
@Ryszard

A, i jeszcze dodam że za pełny tydzień na rękę jest pomiędzy trzystadziesięć i trzystatrzydieści. I mały tip dla tych którzy zaczynają, w Holandii obowiązuje zwrot ubezpieczenia dla pracowników na minimalnej, można się o to zgłaszać tak naprawdę co miesiąc, z maksimum do 6 miesięcy w stecz.

Damian

Z całego serca nie polecam pracy w Claassen logistics. Praca jest bardzo ciężka i monotonna. Prawie cały dzień stoi się w jednym miejscu i przepakowywuje bardzo ciężkie kartony (20-30kg) z jednego pudełka do drugiego. Dużym plusem są stałe i stabilne godziny pracy, ale niestety nie przekłada się to na dobre zarobki. Tygodniowa wypłata po odliczeniach to około 365 €. Takie zarobki mogły robić wrażenie 10 lat temu ale w tych czasach to bardzo mało. Zakwaterowanie jest w budynku który został "zaadaptowany" na hotel pracowniczy z komisariatu policji.... Większość pokoi nie ma otwieranego okna. Podczas upałów wysoka temperatura w pokoju staje się nie do wytrzymania. Dojazd do pracy (prawie 10 km) odbywa się na starych, wysłużonych rowerach.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Monia

Hej. Chcę wyjechać do pracy przez agencje e&a we wrześniu i szukam towarzyszki jakiejś dziewczyny na wspólny wyjazd żeby było różniej:) wiec jeśli byłabys chętna to podaję e-mail. moniaa110892@gmail.com:))

K

Witam. Pracuje ktoś w Tilburgu GXO? Proszę o szczerą opinie:)

Redżi555

Cześć, czy jest ktoś na cebulkach kwiatowych w Eikhuizen? Czy praca na polu,hali?

Sebastian

Tilburg albo Oss Planuje ja(20m) ze znajomym (19m) wyjechać 25 lub 1 z e&a do tilburga albo oss na voice picking, jakies opinie na temat tych lokacji i rówieśnicy którzy też się wybierają?

@Sebastian

Cześć. O tamtej lokacji i pracy nie wiem nic, ale zapytaj o pracę w Syncreonie w Venray . Naprawdę polecam i pracę i lokacje, masz całe mieszkanie na 2 osoby i praca super, bez spiny, bez normy żadnej , robisz jak chcesz i naprawdę super atmosfera. Zapraszam, sam tu pracuje bardzo długo i polecam!!!

Aaaa

Mam ofertę do Belgii miasto houthalen-helchteken, praca w genk niby magazyn z kamieniem dekoracyjnym itd. rozładunki załadunki wózkiem a także picking kartonów 20kg .fotki z kwaterą wygląda na hotel 5gwiazdek a jaka rzeczywistość tego i pracy może ktoś pracował niech da znać

Obecny

Agencja sama w sobie nie jest zła, kasa na czas, można się dogadać z biurem. Najgorsze są niektóre lokacje, my jesteśmy aktualnie na Ringbaan noord 21. Nie dostaliśmy pokoju z oknem, ponieważ nie podobaliśmy się hausmajstrom. Pan Jacek i jego (usunięte przez administratora) która myśli ze jest właścicielką agencji bardzo uporczywie dręczy mieszkańców. Ludzie są obrażani od brudasów i (usunięte przez administratora) Kobieta Jacka hauajstra(usunięte przez administratora)obgaduje mieszkańców do tego podobno grzebie ludziom w rzeczach że niby narkotyków szuka. Będziemy się kontaktować w tej sprawie z biurem, ponieważ zaczynamy ich się bać

Rolex
@Obecny

Nikt nie ma prawa grzebac w Twoich rzeczach bez Twojej zgody. Znam przypadek dwoch hujmajstrow co bez zgody lokatorow przeszukiwali pokoje i oboje juz nie pracuja w agencji.

Klaudka
@Obecny

To, którego dnia zwykle jest kasa na koncie? Była kiedyś sytuacja przez którą trzeba kontrolować tak ludzi? Jakie są zapisy w umowach?

X-men

Ktoś pracował dla Oriental Merchant w Oss? Jak praca i lokacja? Godziny zapewnione? Są jakieś normy? Jest szansa na pokój 1 os.? Jak z dojazdami?

Wiktoria

Na własną rękę kwatery też nie pozwalali znaleźć? Czy wtedy już po prostu by nie opłacali jej? A kasa tam jaka była pomimo tego?

Moja opinia po miesięcznej pracy w GXO Tilburg: 1. Zakwaterowanie Trafiła mi się świetna lokacja w Dogen. Czysto, spokojnie, cicho, ładne pokoje, siłownia. Z tego byłam bardzo zadowolona. 2. Towarzystwo na lokacji Jechałam (niestety) sama i nie wiedziałam na kogo trafię w pokoju. Trafiła mi się bardzo męcząca babka, cały czas zagadywała, męczyła głowę. Później się wyprowadziła i na jej miejsce przyszła babka, która pierwszego dnia spiła się winiaczem z butelki i chrapała, a później się awanturowała. Po pracy na nocki takie atrakcje naprawdę nie są zbyt przyjemne. To chyba jeden z najtrudniejszych dla mnie elementów, czyli fakt, że mieszka się z obcą osobą, brak poczucia bezpieczeństwa. Następnym razem nie pojadę sama. 3. Praca Pakowanie ubrań, fizycznie niezbyt ciężka, ale obciążająca psychicznie, praca w hałasie, nie można mieć słuchawek, do tego ludzie tworzą swoje grupki i angażują się w pracę w chory sposób. Polaczki myślą, że cokolwiek znaczą, bo są poziom wyżej. To da radę wyczuć bardzo szybko i rzygać się chce od takiego podejścia ludzi do siebie, ale jak ktoś potrafi się odciąć od tego to będzie mu na pewno łatwiej. Poza tym też parę osób było całkiem spoko. Pracownik agencji na miejscu bardzo pomocny, ale też nie wszyscy są tacy. Czułam się zaopiekowana i całkiem nieźle, ale z drugiej strony czułam się też jak śmieć traktowana. Jak ktoś ma większe ambicje życiowe to może być ciężko, ale można też trochę pokory złapać. Pracowałam tylko miesiąc, bo dla mnie było to zbyt duże psychiczne obciążenie. Ta chlejąca baba i hałas w pracy. Trochę żałuję, bo lokacja była naprawdę super. Radzę się jednak wybierać z kimś znajomym albo chociaż z kimś, kogo lepiej się zna

witam mam pytanie odnośnie pracy w gxo hoogeveen jak z godzinami i ile można wyciągnąć oraz domki jak atmosfera o dojazd do pracy nie pytam bo wiem ze rowerem i ogólnie czy warto

A

Jakie opinie o pracy w Hollander ? Jaka ilość godzin ? Jakie jest dobre zakwaterowanie ? Jaki dojazd do pracy ? Jakie zarobki ?

Danuta
@A

No, też jestem ciekawa. Mnie to zakwaterowanie najbardziej interesuje. Czy pokoje sa jednoosobowe czy wieloosobowe? I czy te kwatery to za darmo są od firmy, czy trzeba ileś płacić za nie?

Domi
@Danuta

kazda firma ma ponad 10 mozliwosci gdzie moga cie dac jedne blisko dojezdzasz rowerem inne daleko i jedziesz rowerm 30 min inne sa w w sasiednich miastach i jedziesz samochodem z agencji - takie male baczki, dostajesz karte i mozesz tankowac ale nie mozna pozwiedzac nl - jedynki nie dostaniesz chyba ze tam siedzisz kupe lat albo masz uklad z hausem na danej lokacji jest ich bardzo malo i pewnie caly czas kilkadziesiat osob przychodzi ze jak sie zwolni to oni czekaja, kiedys placilo sie stowe ponoc od wakcji poszla oplata w gore i jest ~115E za tydzien/osobe

Janek

Rewelacja! Właśnie odebrałem list z holenderskiej skarbówki, że w 2015 roku posiadałem samochód służbowy wraz z prośbą o potwierdzenie tablic rejestracyjnych lub anulowanie. Problem jest taki, że wówczas pracowałem tylko dla E&A, a pierwszą służbówkę w Holandii to w 2018 roku poprowadziłem. Co to za kabaret?! A i jak jesteś kierowcą to nie daj sobie wmówić, że nie masz prawa nawet do sklepu pojechać. Rocznie przysługuje Ci 500 km, czyli jakieś 9.5 km tygodniowo!

lolita

hej, mam pytanko, jeśli po prostu po jakims czasie mi sie nie spodoba i złoże wypowiedzenie, muszę przepracować te 30 dni bo dostane karę. Jednak czy za te dni dostane wynagrodzenie? I JESZCZE JEDNO pytanko , jeżeli nie złoże wypowiedzenia a po prostu zrezygnuje z pracy tak aby mnie wyrzucili i wrócę do polski, to czy dostane za to jakąś karę?

To
@lolita

Nie dostaniesz kary. Nigdy. Umowa jest na tydzień i sami ją tak skonstruowali. Nawet czasem nie ogarną, czy nadal pracujesz

alicja

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w GXO Eindhoven przy pakowaniu ubrań. Pracował ktoś ? Jakie macie doświadczenia ? Jak zakwaterowanie?

tez szukam

Maialam to samo wiec poszlam do nich osobiscie bo tez nie szlo sie dodzwonic, sporo studentow i maturzystow, kazdy szuka teraz cos dla siebie i znajomych na wakacje - kazdemu mowia ze maja tylko oferty na stale a jak sie pojawi cos na wakajki to od razu znika

Praca

Witam, jakie macie opinie o pracy w GXO Eindhoven? Razem z dziewczyną chcemy wyjechać do Holi w przeciągu 2 tygodni. Wie ktoś może jak wygląda praca, zakwaterowanie i dojazdy?

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A