Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Ciekawa

Cześć. Czy ktos pracuje przy sadzonkach?

Maniek
@Ciekawa

Ja przy sałatkach robię, ale nie wiem czy to jest to samo.

Czesio

Żenada, przyjazd na lokację podaną w SMS, czekasz 2 godziny i jedziesz na inna, 90km dalej. Organizacja (usunięte przez administratora)

No
@Czesio

Czasem obecnie zamieszkali sie buntuja bo maja dobre warunki a potem nie ma miejsc dla nowych. Kilka razy widzialem sytuacje typu chlop nie chcial zwolnic jedynki i sie przeprowadzic przez co nowa osobe musieli dac gdzie indziej. O takich rzeczach nikt ci nie powie zycie

Witam. Mam pytanie czy nadal obowiązuje kwarantanna po przyjeździe do Holandii??

Danny

Witam czy może ktoś cos powiedzieć o firmie Simon Loos w Tilburgu? Praca jako kierowca jakie tam są warunki/ludzie? Dzięki Pzdr

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Olczi

Hej:) planuje przyjechać na dwa miesiące, lipiec-sierpień, stad moje pytanie czy agencja e&a przyjmuje na okres dwóch miesięcy do pracy? Jak wyglada praca w takim okresie, jest praca i godzinki czy ich brak? Ewentualnie może jest tu ktoś kto ma doświadczenie na odzieżowym w Lisse i jest w stanie się wypowiedzieć na temat pracy , warunków mieszkaniowych itp. Jesli ktoś ma tez jakieś konkretne opinie na temat tej agencji to rowniez chetnie poczytam:)

Zaduzogadacie
@Olczi

Nigdy nie mow w rozmowie ze chcesz wyjechac tylko na 2 miesiace. Zaszufladkuja cie do kiepskiej firmy sezonowcow gdzie jest cisnienie a stawke bedziesz miec jak kolega w lajt robocie ktora jest caly rok. To co nazywasz zatrudnieniem to smieciowka ktora konczysz z 1 dniowym wyprzedzeniem. Nie podoba ci sie dluzej robic/wracasz do szkoly konczysz umowe i papa. Po co ludzie robicie sobie (usunięte przez administratora) na starcie? Za duzo gadacie a potem placzecie na barakach w polu. Prosto i jak krowie na rowie: kazda praca jest dostepna, umowe konczysz kiedy chcesz. Gdy zadeklarujesz konsultantce na starcie sie tylko na 2 miesiace skreslisz sobie mozliwosc pracy w fajnych firmach.

zgadzamsie
@Olczi

zgadzam się z zaduzogadacie. Nie mów że chcesz jechać na 2 miesiące, mów że jak najdłużej wtedy jest szansa na fajną prace z fajnymi ludźmi i mieszkanie w jakimś normalnym zakwaterowaniu. Skoro mówisz ze chcesz na 2 miesiące to dadzą cię na prace sezonową w polu i będziesz ryć czy deszcz czy słońce. Zakwaterowanie tez będzie dostosowane do sezonowców. Jeśli chcesz mieszkać w (usunięte przez administratora) z pijakami to powiedz, że chcesz jechać na krótko, jeśli nie to się nie przyznawaj na ile planujesz jechać. A umowa to umowa zlecenie, do rozwiązania w każdej chwili.

Wiesio-gruby głos

Ja też nie płacę podatku drogowego. Jeżdżę takim starym BMW X5 taki stary złom. Ta moja stara Beta jest pospawana z kilku BMW. Zostawia 4 ślady bo jest skoszona i kopci na czarno jak z pieca CO. Pracuję w XPO, mam gruby głos i jestem obwieszony łańcuchami z żelaza pozłacanymi i z tąbaku. Ta moja pordzewiała BMW to złom, ma ponad 15 lat, jest po kilku dzwonach, jest bita i ledwo jeździ. Nie płacę podatku drogowego za tą moją stara skoszona BETE na polskich blachach. Aż się dziwię że holenderskie służby jeszcze mnie nie zwinęli za jeżdżenie na polskich blachach tym moim starym kopciuchem, niesprawnym technicznie złomem co 4 ślady zostawia i na dodatek nie płacę podatku drogowego za tą moją ponad 15 letnią poszpachlowana BMW X5.

Knur
@Wiesio-gruby głos

Niech policja Holenderska podjedzie na parking w Waalwijk i sprawdzi który polaczek ma opłacony podatek drogowy w NL. Wszystkim ,którzy nie mają opłaconego podatku drogowego należy skonfiskować ich stare gruchoty na polskich blachach . Następnie wezwać spycha i te wszystkie szroty 15 letnie czy starsze złomy zepchnąć do kanału . Niech płacą podatek drogowy albo niech wyciągają swoje pordzewiałe złomy na polskich blachach z kanału . Najechało do NL Polaków w 15 letnich złomach sprowadzonych od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach i nie płacą podatku drogowego za te gruchoty które mają 15 lat i więcej .

Obrotnypolack
@Knur

Co niejeden bierze teraz lizing na dochody zza granicy na nowa toyote aygo 2021 rejestruje sobie w polszy na słupa i przyjezdza nie placi podatku. Zmieniaja sie trendy kolego a nowe auto zwraca mniej uwagi policjanty mysla ze jakis wysłannik koordynatorek na blachach OP jedzie pilnowac roboli.

Janek
@Obrotnypolack

Wielki znawca tematu z Ciebie widzę jest, jakbyś chciał wiedzieć to "leasing" a nie lising to po pierwsze tym bardziej, że jesteś w Holandii więc helo... można wziąć tylko na firmę , po drugie primo Politie przyjeżdża często na parking hotelu np? Veenendalu i spisuje numery polskich tablic, można opłacać podatek drogowy czyli za użytkowanie drogi mając polskie tablice rejestracyjne, a do 3 miesięcy od wjechania samochodu na teren Holandii jako osoba zatrudniona przez agencję pośrednictwa pracy żadnego podatku drogowego się nie płaci, dopiero po 3 miesiącach należałoby się samemu zgłosić, z tym,że dopiero przy kontroli drogowej Policja każe się zgłosić do Belastingu i generalnie nie ma kar wstecznych, problem byłby dopiero przy drugiej kontroli drogowej jeśli by wystąpiła a by się nie zgłosiło po pierwszej kontroli , z kolei jako turysta ma się prawo jeździć na polskich tablicach i polskim ubezpieczeniu na terenie Holandii przez 2 tygodnie

Obrotnypolack
@Janek

Malo w zyciu widziales. Twojego pokroju osoby dalej mysla ze jak zarejestruja auto na partnerke to ich belasting nie sieknie. Ludzie prowadza podwojne/potrojne zycie typowe polaczki. Wg polacka 2/3 meldunki w roznych panstwach to standard .Wg UE jest to nielegalne. Taki polack mieszkajacy w nijmegen na aucie z blachami de kleve smieje sie w twarz bo niemca transgranola nie skontroluja. Co do leasingu- konsumencki czy wynajem dlugoterminowy nie potrzeba firmy. Masz kase na koncie karte kredytowa/zdolnosc i bez problemu. Wklad wlasny tez oczywiscie wymagany. Golas nie dostanie. To gdzie sie znajdujesz to fikcja rownie dobrze mozesz miec w umowie lesingu ze mieszkasz u cioci jadzi za lodówką w bialymstoku a jezdzisz sobie w nl. Pisanie o spisach tablic sobie daruj od tego maja jak chcą renault zoe ze skanerem na dachu/ samochody policyjne z kamerami w maskownicy. Tam policja tylko przyjezdza jak ktos sie nozycuje lub maja napad agresywnego dresa xpo po 3 żuberkach i specyfiku. Prawda jest taka ze problemem nikt sie nie przejmuje/kontrole sa rzadko i zwykle dla picu ze coś robią a ty naogladales sie reklam polskiej ubezpieczalni ktora nia nawet nie jest.

???

Wchodzę sobie przeczytać jakieś poważne opinie o agencji, a tu połowa kometarzy pyta się czy są jakieś melanże, a druga połowa pisze coś o jakichś podatkach drogowych.

Ja tak samo..
@???

Gowork to trochę ściek. Powinni zatrudnić więcej moderatorów i zrobić z tym portalem jakiś porządek, bo normalny człowiek niczego się tu nie dowie. Poziom tego portalu dorównuje jakiejś kafetria.pl.

Xxx

Tilburg. Praca na magazynie z odzieżą. Jakieś opinie?

Polski Robol

Witam czy pracował lub pracuje ktoś na stanowisku operatora linii produkcji sałatek w Zwaagdij, jak wygląda tam zakwaterowanie i zarobki. Mam nadzieję że jest dużo patoli żebym miał z kim melanżować, pozdrawiam!

Karola

Hejka. Pracował ktoś przez agencje E&A w Venlo albo Tillburgu przy ubraniach? Właśnie z chłopakiem dostaliśmy takie oferty i się zastanawiamy. Zależy nam na dobrych warunkach bo chcemy jechać na dłużej. Pozdrawiam :)

Witam. Pracuje może ktoś teraz w Hessing Helmond bądz Zwagwaijk? Jak z godzinami pracy? ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem.

Głodna Jola

Hej pracuje ktos z zywnoscią przez ta firme? Chetnie bym pomogła i przy okazji zarobiła pieniąszki. Ale to przeciesz one nie najwazniejsze... Dajcie jakis namiar na dobre wyroby

Marek24422

Hejka, wybiera się ktoś lub pracuje na magazynie odzieżowym w Lelystad? Poproszę o opinie :) Priv daje maila zefrys1992@interia.pl

Irek

Wybiera się ktoś do pracy po świętach z wielkopolski lub dolnego śląska??

Poszedlem na dol do biura jutro mili panowie usuwaja fordzika z terenu parkingu bo ibis sobie nie zyczy polskich aut. Nie bedzie jedzonka z boni i czekac bedziecie teraz na autokar za 20 euro tygodniowo.

Marko

XD

PL Blachy

A tak na poważnie to Policja holenderska powinna się ostro wziąć za tych dziadów co na polskich blachach jeżdżą po Holandi. Dlaczego jedni mają auta na holenderskich blachach i płacą podatek drogowy a inni nic sobie z tego nie robią i nie płacą podatku drogowego. Druga sprawa to te stare złomy na polskich blachach, stare, niesprawne, 15 letnie i starsze wy-pier - dki. Sprowadzone do Polski od Helmuta po 2 Niemcach i 4 Turasach. Agencje pracy powinne zakazać parkowania szrotom na polskich blachach. Wszystkie złomy na polskich blachach powinne być zepchniete do kanału. Nauczą się płacić podatek drogowy jak będą wyciągać z kanału swoje stare pordzewiałe złomy na polskich blachach.

Panowie zlomiarze pytaja ktorego jurnego chopoka te bmw i audi w dieslu na podjezdzie. Bedzie duzo czesci na demontaz juz maja jeden garaz w roterdamie chetny odkupic zlomy

Podatek Drogowy
@PL Blachy

Najechało (usunięte przez administratora)na polskich blachach do NL. I podatku drogowego nie chcą płacić bo kasy będzie mało na chlanie najtańszego piwa i palenie zioła. Ci co bujają się po NL złomami na polskich blachach to piją najtańsze piwo,jeżdżą autami 15 letnimi i starszymi gruchotami, nie znają języków obcych, nie kupują papierosów tylko kręcą skręty aby jak najtaniej było. Jedzą jedzenie z przeceny. Oto Polacy jeżdżący 15 letnimi złomami na polskich blachach i nie płacący podatku drogowego.

Kogucik
@Podatek Drogowy

Dobra juz nie placz kilkaset euro w kieszeni odkladam kase na mojom horom curke. Jezdze bmw e61 3.0d z dwoma turbami hehe biedaku co spadl z rowerka. Pije zuberka i pale malboro/i lub/zielone

minioros

cebulaki w szparagi , złotówy i biedaki tay nigdy nie będą szanowani. wstyd za takich nieudaczników .

Corvey w Fordziku Tablice PL
@PL Blachy

Sam nie wiem na co czeka agencja E&a Każdy pracownik z Polski parkujący na parkingu agencji powinien opłacić podatek Drogowy. Agencja powinna powiadomić policję holenderską i te wszystkie auta na polskich tablicach rejestracyjnych powinno się sprawdzic pod kątem opłacenia podatku drogowego. Właścicielom aut które jeżdżą po Holandii na polskich tablicach i nie płacą podatku należy od holować te ich stare gruchoty na policyjny parking i nałożyć maksymalną karę pieniężna. I te wszystkie fordziki czy pasaciki powinno się od holować na policyjny parking lub zezlomowac graty.

Świt Pogromca Normy
@Podatek Drogowy

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska polaczku ze tłuczesz sie autokarem na klepanie sałatek a po nocce czekasz na transport 3 godziny podczas gdy ci co swoim autem przyjechali śpią po nocce dłużej niż ty? Cos ci ubędzie jak oni podatku nie zapłacą za auto który to podatek pójdzie na jurnego mohameda żeby trzaskał kolejnego wyznawcę na socjalu? Otrząśnij sie i zamiast szczuć na rodaka przyłóż sie do robienia normy na sałatkach bo inaczej wrócisz do Polski do pracy za 2000 zł miesiecznie ha ha i ha...

Nabożna Pobożna

Sam klepiesz salatki

Corvey w Fordziku Tablice PL
@Kogucik

Mamy z dziewczyną Fordzika starego ponad 15 letniego złoma i tym Fordem pordzewiałym jeździmy z Hotelu do pracy. Nie ciśniemy się w autobusie. Bo nasz ford jest na polskich blachach i my podatku drogowego z dziewczyną nie płacimy. I nie będziem płacić he he he he. Bo nas nie stać.

Ford blachy PL
@Świt Pogromca Normy

Wiesz gdzie mogę zgłosić tych Polaków co nie płacą podatku drogowego ? Chyba trzeba na policję zadzwonić i powiedzieć , że na parkingu stoją auta na polskich tablicach rejestracyjnych . Niech policja sobie pospisuje numery rejestracyjne . Jak sprawdzą i zobaczą , że nie jest zapłacony podatek drogowy za fordzika czy pasacika to taką karę wlepią że CORVEI będzie na Mpt-ku jeździł miesiąc czasu aby zapłacić karę he he he he .

Puławy
@Świt Pogromca Normy

Zgłaszać na policję tych Polaków cebulakow corvei i szoferów wózków mpt, tych co wstyd Polsce przynoszą i śmigają swoimi taczkami na polskich tablicach i drogowego podatku nie płacą.

Aby zarobić
@Świt Pogromca Normy

Najbardziej wstyd jest za tych Polaków co jeżdżą po NL na polskich blachach. Najbardziej wstyd jest za tych Polaków co jeżdżą po NL na polskich blachach i nie płacą podatku drogowego. Najbardziej wstyd jest za tych Polaków : Co przy sałatkach robią, wstyd jest też za corvey, pickerow i tych co na wózkach mpt jeżdżą i śmieci zbierają. Całe to pożal się Boże towarzystwo dojeżdża do pracy swoimi autami 15 letnimi siepami. Dojeżdżają złomami na polskich blachach i podatku drogowego nie płacą.

Kogucik
@Aby zarobić

Nie bende nic placic nie mam forda a bmw. Szpan jest jak zjezdzam do polski bo mi nie przedluzaja kontraktu i mam urlop pol roku i caly czas faza A. Przez te pol roku jezdze po polsce i wyrywam malolaty wiec co placic za caly rok????? jakis smieszny podatek a i ja mam obracane rejestracje hehe u chinczyka sobie kupilem i temu po autostradach nie jezdze tylko polnymi drozkami i od belga wjezdzam. Nie majom na mnie haka he he he he jestem agent 007

Knur
@Podatek Drogowy

Na policję zadzwońcie, podajcie nr. rejestracyjny polskiego gruchota, gdzie stary gruchot stoi zaparkowany. Przyjadą dopi..... taką karę Polaczkowi to na drugi raz od razu po przekroczeniu granicy NL taki Polaczek w swoim gruchocie opłaci podatek Drogowy.

Maciej
@PL Blachy

można jeździć na PL blachach w Niderlandii do 3 miesięcy jako pracownik tymczasowy agencyjny , potem samochód musi ponownie przekroczyć granicę i tak jakby znów wjechać do Niderlandii i znów są 3 miesiące i tak w kółko, albo zgłosić do Belastinfu i zapłacić nie pamiętam ile ale jakoś 30-70 Euro na 3 miesiące bez żadnej zmiany tablic normalnie na Polskich także trochę się dooeduukujcie zanim coś ktoś pisze .

PL Blachy
@Maciej

70 euro na 3 miesiace to sie placi za leciutkie benzynowe czinqueczento. Ty sie doedukuj i zobacz jakimi rydwanami przyjezdzaja ortaliony. Najczesciej stary 15 letni Kombiak na rope siep zdechly po niemcu i dzwonach skladany z trzech. Dodatkowo wypchany po tylne okno tobołkami emigranta i słoikami od mamy. Za diesla 1600kg placisz przynajmniej te 400 euro na 3 miesiace. Za samochod pokroju q7 czy touareg 600+ na 3 miesiace. 2700zl polaku 4 razy w roku za to ze twoj dieselek uzytkuje drogi. Jest taki paszczur grubas z zeewolde ktory wozi sie v10 TDI i tego nie placi. Kwota zaleglego podatku na 100% poslala by go za kratki.

Olga
@Maciej

Znam takich co siedzą w Niderlandi już grubo ponad 3 miesiące i taczają się po Niderlandi prawie 18 letnimi ramolami. Więc łamią prawo i takich trzeba zgłosić. Skończy się taczanie prawie 18 letnim złomem na polskich blachach z Hotelu do pracy. Będą cebularze z wózków MPT autobusem do pracy jeździć a nie 18 letnim złomem na polskich blachach bez opłaty podatku drogowego. Będzie koniec jazdy niesprawnym złomem na Blachach PL.

Nabozny pobozny
@228

Co to za faszysta Ibis ktoremu polskie blachy nie pasujo? Jezdem w unia to mam prawo przyjechac do olandii swoim trakiem co nie?

Nabożna Pobożna
@Nabozny pobozny

Teren prywatny za brame ale już! W Waalwijku parking peka w szwach od pl aut. Chowają sie zderzakami za żywoplotkiem biedne karaluszki.

Świt Pogromca Normy
@Ford blachy PL

Mohamedow i Mokebe tez tak chętnie zgłaszasz na milicje czy jaj ci brak polaczku?

Czarna

Hej czy jest ktoś z Koszalina kto planuje wyjazd z agencji ? :)

Gregory
@Czarna

Ja planuję niedługo wyjazd do Holandii okolice Koszalina.

Kaaaaaarolinaaaa

Witam chciałam zapytać czy xpo II Tilburg na h&m jest dużo godzin jak to tam wygląda? ???? Jakie wypłaty? ????

Kamil
@Kaaaaaarolinaaaa

brak godzin na tą chwile praca lekka

Kaaaaaarolinaaaa

Witam jak wygląda praca w xpo II w Tilburgu na h&m? ???? Jakie wypłaty gdzie lokalizację szczegóły proszę ????

XPO

Witam , ktoś się może wypowiedzieć na temat XPO Tilburg, jak wyglada sytuacja z godzinami?

Mrozni
@XPO

A co chcesz wiedzieć?

ZapytacZ
@Mrozni

Wiesz może czy na Tilburg II ciuchy HM są teraz godziny żeby śmiało robić 5dni a nie po 3 i wolne? Są przestoje teraz czy raczej nie ?

Mrozni
@ZapytacZ

Wiesz 3 dni to juz i tak duzo jak dla agencyjnego. Ja mam kontrakt to musze wyrobic godziny bo inaczej im sie nie oplaca. Polecam cos innego szukac, cos co nie ma przestojow z powodu ilosci zamowien - tzn produkcje spozywcza. Nigdy bym drugi raz nie zdecydowal sie na zbieranie zamowien czy co innego. Ta robota czesto sezonowa jakies przestoje itp. Lepiej ciagle miec stale godziny zaslyszalem ze na salatkach duzo pracy maja np Hessing tasma leci ludzie zawsze beda potrzebni

@ZapytacZ

Pracuje na new brandach od grudnia, nigdy nie było 3 dni pracy. 5,6 to norma.

Lilia

Czy dostał ktoś już Jaaropgave?

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 795.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 408, z czego 145 to opinie pozytywne, 133 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A