Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

podlasie

chce jedna osoba z podlasia dolaczyc do 3 dziewczyn bo szukamy jednej osoby na wyjazd...

A gdzie jedziecie?

ena

kiedy jedziecie i gdzie

Ile macie latek dziewczynki i gdzie się wybieracie? Pozdrawiam Januszek

@Świt bi

18 18 i 19 pozdrawiamy samanta, jessica i jagódka

@podlasie

Do jakiej pracy jedziecie? Wiecie już gdzie będziecie pracować i mieszkać? Lubię takie młode brzoskwinki jak wy dziewczynki :-* chłopaczków tez lubię :-* Pozdrawiam Januszek

@Świt bi

Praca jakis magazyn xpo a miejsce noclegowe veenendaal

Ile godzin jest teraz w Xpo Eindhoven?

@.

Mnostwo ile chcesz kiedy przyjezdzasz?

Angela
@.

70 mialam wczoraj na solaris

Nieprawda

Ciebie usuneli ! Tutaj wszystko jest czarno na bialym super portal

?????????

Czy to prawda , że Rolnika zwolnili ???????

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Budel

Jakies opinie o klasztorze w Budel Dorplein?

Apple
@Budel

Dołączam się do pytania : są tam w Budel pokoje jednoosobowe na klasztorze?

Adi1984

Gdzie tu do ha opinie brednie se na mesendzerach wypisujcie lub forum na fb zróbcie wa mać

Taktak
@Adi1984

Tu sa tylko rzetelne i jasne prawdziwsze opinie zadowolonych pracownikow. Wszystko jest git i wporzo kiedy przyjezdzasz :)?

XPO

Czy mógłby ktoś napisać opinie o XPO Eindhoven? Ile teraz jest godzin? Jakie są warunki w Budel?

KC99

Pracował ktoś na produkcji sałatek w Helmond Hessing i jest w stanie coś powiedzieć. Jaka płaca, jak z pracą, ile godzin itd

Pammmmmela

A czort z tym Rolnikiem. Ma się bardzo dobrze . Pracuje , piecze kurczaki w piekarniku , gotuje zupy na kuchence, smaży i w lodówce to wszystko trzyma. Jak zwolnić to Huismaistrów że nie sprawdzają co kto ma w pokoju . Do pracy po piwie jeździ MPT-kiem nie umie jeździć . Jak zwolnić to Koordynatorów , że z alkomatem nie sprawdzają pijaków i pozwalają takim MPT-kiem jeździć . Rolnik ma się dobrze i zaprasza do pokoju dziewczyny i pozwala z piekarnika korzystać . A jego baba myśli , że on jest wierny i w Polszy siedzi he he he he . A Norman to wspaniały człowiek , super kolega i przyjaciel.

ana

Czy moglby ktos napisac opinie o pracy w expo Eindhoven? Czy sa zapewnione godziny, ciezka praca oraz jak wyglada lokacja?

Świt bi

Siema szukasz kolegi na wspólny wyjazd i pokoj? Pozdrawiam Januszek :-)

Czy ktoś pracował w Xpo Eindhoven i powie jak tam jest? Jak z godzinami, zakwaterowaniem?

Bol

Pracował ktoś w Hessing/Helmond przy produkcji i pakowaniu sałatek owocowo-warzywnych w miejscowości Helmond.? Jakieś opinie? Gwarancja 38h jest pewna? Jak i gdzie zakwaterowanie?

Bbw

Siema, jakieś opinie o hotelach pracowniczych wokół XPO Lelystad?

Dominik

Szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. E-mail: dominikdominikusd@gmail.com

@Dominik

Ile masz lat i skąd jesteś? Pozdrawiam Januszek

Jeja

Powie ktoś gdzie umieszczają na hotel jak praca jest w XPO Lelystad? Jakieś opinie o tym XPO będę wdzięczna ?

Norman

Już nie pracujesz Rolnik. Koniec z tobą

Śweet

Witam rolnik wylecial z lokejszyn? Pozdrawiam Ja nu sz ek

Mania

Szukamy pracy 20/21 lat 3 dziewczyny 1 chlopaka ktos cos poleci ?

Sagan
@Mania

Dla 3 dziewczyn tak, możecie jechać a my chętnie was wydupcymy ale nie jesteśmy homo więc chlopak niech nie jedzie

Mania
@Sagan

Okej suuuper!!! Jakis kontakt zostaw do sb :3

@Sagan

Co ci nie pasuje w chłopakach ? Pozdro Janusz

Legia

To prawda Rolnik gotuje w pokoju, ma też piekarnik i na prądzie przycina. A ja wcale przed pracą nie palę. Palę jak mam wolne. I na lokacji nie palę a rolnik w kiblu papierosy pali. Rolnika powinni zwolnić, Norman dobrze napisał. Norman jesteś spoko. Ja Cię lubię a Rolnika trzeba zwolnić.

TadekRedzyk
@Legia

Plusem na Vendelier jest pralnia przynajmniej można sobie wyprać wszystko co się chce za darmo w cenie opłaty tygodniowej , ja piorę swoje slipy , skarpety codziennie a inne rzeczy co 2 dni , nawet buty raz w miesiącu , z Polski też przywiozłem 2 płaszcze mojej małżonki do wyprania pojadę na urlop za miesiąc to przywiozę z powrotem a w Polsce to woda je droga i takie nastawianie pralki w doma to kosztuje a tak to jest duży plus i do tego wszystkiego są też suszarki do prania za domu suszarki to ja np. nie mam

Wiesniak
@TadekRedzyk

Ja juz skonczylem prace przez eena ale do hotelu przyjezdzam by przeprac ciuchy w darmowej pralce. Az z brabancji jade z autem napakowanym po dach moimi dresami i czapkami lodziarza slipami itp. Za darmo i nie musze miec pralki w domu. Mowie po polsku i wygladam jak typowy seba to drzwi przeciez tam sa nie kluczone HE HE he glowka pracuje a przy okazji sobie jakies swieze poleczki nowe w nl poobracam lub jakis ziomus mnie przenocuje ha ha he i sie napije! Za DARMO. Piwko z boni najlepsze najtansze i ten moj zardzewialy fordzik na pl blachach bez podatku mniam

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A