Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Venendaal

Firma jest ok

Normatywny

Super praca bo rolnik już wyleciał jest super i nikt teraz już nie jeździ mptkiem nawalony i nie przejeżdża pikerow. Lokacja tez ok ale bardziej bym wolał w oto mieszkać w kontenerze itp na tych ich lokacjach a teraz budują w tilburgu to może tam pozapinam jakies samotne po 30 a jakaś 18 tez nie pogardze trza się ogarnąć stabilizejszyn jakies bo w pokoju tak mieszkać dalej z chłopem nie chce a jak wezmę jakaś dziewczynę ogarnę to i tak na boku na innej lokacji będę miał drugie i trzecie itp trzeba się rozwijać rozumiesz eena stawia na rozwój pracownika

Damian

Ktoś pracuje w nieuwkuijk przy produkcji ciastek? Jak praca i zakwaterowanie w pobliżu?

Nieuwkuijk
@Damian

Pracuję tam już pół roku . Praca ogólnie spoko po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Jedna zmiana 6-15. Zarobki też nie najgorsze w granicach 210-310 euro netto za tydzień już po odtrąceniu mieszkania i jedzenia. Przeciętnie tak 240 euro wychodzi tygodniówki na solarisie. Pokoje duże 4 osobowe i 6 osobowe . Łóżka są piętrowe tak że w pokoju jest sporo miejsca . Ogólnie polecam.

@Nieuwkuijk

Serio, aż tyle osób w pokojach? To ile łącznie jest na lokacji?

Ciacho
@Nieuwkuijk

To niezle dla kogoś kto chce popracować a nie przyjechał zarobić.

Siebiastian
@Marek

Serio jestes zainteresowany lokacja ludzi ktorzy maja dwie stowki na tydzien? Desperat czy jak?

Czy ktoś pracuje lub pracował w firmie Hollander - Introductiefilm Pools przez E&A?J ak tak to podzielcie się uwagami/opiną .Pozdrawiam

Heh
@Piotr

Jest super klepiemy z kolega holendrem poleczki po tyleczkach ;) w czasie pracy

ana
@Heh

poleczki to na was nawet uwagi nie zwroca.

Heh
@ana

Nie musza, z zaskoczenia najlepiej a potem śmiechy chichy tak to wyglada na takich firemkach :) a dziewczyny sie nie spinają o takie klapsy

Nabozny Pobozny
@ana

a na kogo zwracasz uwage ? na ciapatych? taki ci bekartow narobi i pogoni cie jeszcze do roboty bo on "nie moze" bo mu wiara zabrania pracy...Ps ja osobiscie wole ukrainki i tez je polecam kazdemu kumplowi i kazdemu Polakowi ktory chce miec pracowita zone oraz piekne dzieci...

Nabozny Pobozny

Nawroc sie grzeszniku i wez za zone Ukrainke akuratna i sprawiedliwa.Bog z Toba

Iza
@Nabozny Pobozny

Czy ktoś z Was pracował przez firmę E&A jako order picker w Zwolle? Czy wymagają tam komunikatywnej znajomości jakiegoś języka obecego?

SIAM
@Iza

a jestes ladna chociaz ladniejsza niz ukraineczka ? Bo jak nie to po co tu jedziesz

@Piotr

Czemu minusujecie i zgłaszacie komentarz barany jak człowiek chce się dowiedzieć jak tam jest a jest to strona o OPINIACH!!!

Baran
@Świt bi

Opinia jest dobra a teraz siema, robisz lub przemykasz

Swit Bi
@Baran

Dobra opinia to nie hejt jak ktos pyta jak jest a ty siedzisz w shicie po szyje i chcesz zeby innym tez bylo zle wiec nie piszesz jak jest i wolisz minusowac oraz zglaszac niz pisac jak jest...

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Opole

Jakieś opinie o Albert Heijn Oosterhout i lokacjach w parku pracowniczych w Nistelrode? Norma,ile godzin jakie zarobki? Mam ofertę pracy z tego miejsca z wyjazdem na piątek.

Jaka lokacje ma e&a około 20 km od Tilburga ?

EL WARIATO

P[EWNIE OOSTERHUT CZY COS TAKIEGO NAWET OK

tarushiba

Tak, kręcę sobie beczkę z ciebie poleczko. Masz racje inteligenszyn poziom mirabelka

BOWY

Ktoś opinie o kwaterunku w Budel?

Hes

Witam, wybieramy się w grupie Do AH eindhoven, kwaterunek w Budel, jakieś opinie na temat zakwaterowania? Czy coś tam się poprawiło w warunkach? Dalej jest pleść, grzyb i (usunięte przez administratora)

KarolinaBi

Czesc szukam kolezanki do wspolnego wyjazdu i pokoju jestem baj. Teraz sa super oferty bilet za darmo itp. We 2 zawsze taniej razniej i cieplej.

Swit Bi
@KarolinaBi

A moze byc kolega Bi?

Spocony Zbigniew50
@Swit Bi

Pytaj o zbysia na lokacji jak jedziesz w okolice utrechtu xpo. Zagadam z hausami ze kuzyn/ siostrzeniec przyjeżdża. Mam znów wolne miejsce i nowa pościel :)

@Spocony Zbigniew50

Ok chętnie wbije do ciebie.Pozdrawiam Janusz ????

Gosia
@KarolinaBi

Już wyjechałaś?

@Gosia

Tez jestem ciekawy bo bym chętnie dołączył do młodej brzoskwinki.Pozdrawiam Januszek

Ola
@Gosia

Hej, ja tez szukam koleżanki. Możesz napisac so mnie e-mail? Brotherlyloveus@gmail.com

@Ola

Chętnie do was dołączę słodkie maleństwa :-*:-~

Lilo

Jak wyglada zakwaterowanie dla osob pracujących na magazynie Zara Lelystad . Z tego co mi wiadome umiejscowione w swifterbant ,nunspeet oraz veenedaal . Jak ro wyglada ? (usunięte przez administratora) i rozpierdol ? Są to hotele czy jakieś bungale? Pokoje z aneksem kuchennym czy kuchnia ogólni dostępna na hotelu dla 200 osoba xD

@Lilo

Kuchnia na 200 osoba. Przyjezdzaj

Lori

A pokoje jak wyglądają?

@Lori

Jest git jedziesz ? A ładna chociaż jesteś ?

aa
@Tak

a czy to forum matrymonialne?

Oczywiscie
@aa

Jak najbardziej

aa

pracował ktoś jako komisjoner odziezy? Praca jest ciezka czy raczej spoko? Mozliwe sa nadgodziny?

Siema czy wypłaty na Revolut dochodzą w piątki ?

@Nowy

Masz tam konto? Jak to wyglada? Pracodawca bez problemu przyjął Ci te konto? Słyszałem ze niektórzy robią problemy ze względu na litewski iban ?

@Tom

Ja mam ruski Iban i przychodzi w biurze

Zdzisław
@Nowy

Regolut no to odważni jesteście , jak to wirtualny bank z siedzibą firmy zarejestrowaną na Litwie a do tego objęty ukraińsko-litewskim funduszem gwarancyjnym na wypadek upadłości firmy czyli "żadnym funduszem ... xD "

Gosia
@Zdzisław

To już polecam bardziej założyć bunq niż Revolut xd

Wiqa

Witam, wybieram się w lipcu ze znajomymi do pracy na magazyn Zary do Lelystad. Jak wyglada zakwaterowanie agencyjne z tego co mi wiadome są do dyspozycji hotele umiejscowione w swifterbant, nunspeet i w Veenedaal. Jak standardy da się tam mieszkać ? Czy straszny (usunięte przez administratora) Byłam już przez kilka agencji ale udawało mi się trafic do bardzo dobrych warunków a czytając opinie zakwaterowania przez EA troszke jestem przerażona XD

Gelgel

XPO OSS Witajcie, Zaczynam pracę w XPO Oss, mam obawy czy sobie poradzę. Pytanie; czy kobieta da sobie radę? Orderpicker, małe AGD i karma dla zwierząt.

Taki mały

szefowe eena-blokuja na innych biurach,zloslwie ludzi venlo I nie tylko zyje sie na Powietrze ciupy-1,5-

@Taki mały

i co i masz bloka haha! i dobrze

True blue
@Taki mały

Blokuja tez jak nie wyrabiasz (usunięte przez administratora)normy w pracy - przymuszaja zeby lojalki podpisywac ze bedziesz norme robic a jak nie robisz to zwalniaja i blokokuja...

Przestan palic
@True blue

To pracuj szybciutko i juz gon za euro a jak sie nie podoba to wracaj na swoja wies bez pracy ha ha ha. Powinniscie dziekowac i dawac z siebie 200% za takie wynagrodzenia o ktorych pomarzyc mozecie. Norm nie ma, sa za to leniwe polaki chytre na kase. Jest praca z celem ktory trzeba wykonac, w okreslonym czasie kazdy ogarnie ktore chce pracowac. Wspolczuje agencji ze musza przyjmowac takich nierobow. Nieporadni zyciowo szukajacy kwatery i lewej leniwej pracy tutaj nie zagrzeja miejsca jak najbardziej blokowac!

Chłopy z Katowic
@Przestan palic

My z kolegą nie przyjechaliśmy do E&a aby tyrać jak woły i wyrabiać jakąś durną normę. Niech inni sobie tą normę wyrabiają. My przyjechali do E&a i na Veenendaal aby Dupcyć baby i palić zioło. A normę niech sobie nawiedzeni wyrabiają. My Dupcymy i palimy zioło.

Nabożny Pobożny
@Przestan palic

Niewolniku jesteśmy w Unii Europejskiej i nawet Ukraińcy nie chcą do Holandii przez nielegalna normę a wola jechać do Polski...Za kilka euro dałbyś się wydymac? Masz ty czlowieczku jakaś godność czy za kilka euro można ci napluć w pysk?

@Przestan palic

za jaką niby stawkę? kiedy wy się nauczycie że nie mnoży się tego x 4. 5 jeśli się dalej mieszka w nl za taką stawkę można poudawać że się coś robi. nl nie przyjdzie nawet lezec za taką kasę. i strona jest poto żeby dawać opinie a nie wypociny kolejnego (usunięte przez administratora)

@obserwowator_nibylandii

Jakis dzieciak sie podemnie podszywa i przeklina. Ja pracowalem juz za 10 euro na godzine na haemie i nawalalem godzinek w huhu. Jedyna opcja to robic wiecej niz norma szybko szybko szybciej. Jak jedyne co umiem to przebieranie raczkami i praca na magazynie wiec musze mieszkac na lokacji z studentami i segregowanie ubran raz dwa raz dwa lewo prawo order pik skaner i jazda

Azteki

Czy na wyjazd trzeba coś zabierać bo słyszałem że ludzie biorą garnki tależe śpiwory czy warto jest brać te rzeczy ?

@Azteki

Dla Twojego świętego spokoju lepiej wziąć wszystko. E&A wysyła listę potrzebnych rzeczy i lepiej się w nie zaopatrzyć

GUMOWCE
@Azteki

najkonieczniej prosze zabrac gumowce przydadza sie na 100% gumowce pamietaj albo kalosze albo gumofilce czy jak tam to nazywasz wiesz but z guma jak kozak do lydki bedziesz brodzic po kolana w ..

Jim

Ktoś moze powiedzieć coś na temat pracy Oosterhout jak order picker . Zarobki i lokalizacja

??????

Rolnika wyrzucili za palenie w ubikacji i za niedozwolone sprzęty na lokacji czy za to że pijany do pracy chodził?

Bur

Ktoś coś powie o XPO Lelystad?

Ok
@Bur

Super super przyjezdzac jak najwiecej najlepiej calymi rodzinami

@Ok

Albo autobusami potrzeba ludzi na juz ! Super stawka dawac do nas szybciutko

@Tak

Przy tej pracy macie gdzieś blisko lokacje czy dowożą was busami?

@Tom

Tak dokladnie jak piszesz!!! Polecam Na kiedy masz wyjazd???

Nik
@Tom

Tak, 90 km od lokacji znajduje się zakład i pracownicy jeżdżą codziennie około godziny w jedną jak i powrotną strone

Jacek

Tak busy tak blisko ! Wpadasz?! Super stawka i warunki

@Tak

Jeszcze mysle nad wyborem oferty a lokacje jak wygladaja? Jakies domki czy hotel?

Taktak
@Tom

Tak wszystko jest! Ty sie juz o nic nie martw pakuj manatki i przyjezdzaj!

@Jacek

że też ludzie łykają takie teksty... najpierw musi być zgłoszona kandydatura przeczytanie wszystkich za i przeciw. poczytanie chociażby tutaj o klasztorze lub ogólnie o firmie która zatrudnia, jak. pisałem wyżej praca jest ale nie dla każdego. dla ludzi którzy się szanują mają w sobie jakieś wartości mają rodzinę dom przyjaciół i dobre w miarę na poziomie życie w Polsce radze omijać szerokim łukiem. ktos kto ma życie średnie nie zbyt dobrze się układa z problemy z prawem itp może przemyśleć pracę na xpo bo na sałatki itp to jak z kurczakami to najgorsza robota więc ktoś pożądny na jakimś poziomie nie pójdzie do takiej roboty bo zwyczajnie się będzie marnował.

Zbura
@obserwowator_nibylandii

Witam to na kiedy ma pan wyjazd ? Dziewczyna zona czy ciocia tez jedzie? Moze i cala rodzina fajnie bedzie. Super bilety dla wszystkich hurraaa polecam dobre warunki kasa na czas i co najwazniejsze praca jest!

Balboa
@obserwowator_nibylandii

Ile zarabiasz w tej swojej PISowskiej Polsce ze robota na sałatkach ci nie pasi? 500 euro tygodniowo to przyzwoita kasa na sałatkach tygodniowo która ty pewnie wyciągasz w Polszy na miesiąc...

@Balboa

nom super super kiedys to bylo na tych salatkach chruum a teraz to nima tera czeba do polski jeno albo studentem byc i lazanie za 2 euro jesc hyhy

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A