Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Hej. Widziałam ofertę na pakowanie ciastek. Jakieś opinie

Lusesita@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@Ania

Dobra lekka i przyjemna robota. Bardzo dobrze płatna . Tygodniówki 170-210 euro. Już na czysto po wszystkich odliczeniach . Warunki mieszkalne w pokojach hotelowych bardzo dobre. Pokoje bardzo duże 4 osobowe . Łóżka są piętrowe więc jest dużo miejsca. Polecam.

Super
@Ania

A umiesz szybko pakować i wskakiwać do wyrka?? ;) to będą euraski

Jadzia

Nie chwal się tak bo boss fabryki przeczyta i będziesz za maszynami pakowana…

Pola
@Ania

Też chcę jechać na pakowanie ciastek, ale co rzeczy ludzie tu odpisują? Niepoważni jesteście czy co

Jadzia
@Pola

Takie życie !!! Masz plus na starcie jak jesteś atrakcyjna czy to Polska czy zagranica

Polla

Pakowanie ciastek? Ktoś był?

Hubert

Siemka grupowicze polecicie jakaś agencje do Holandii? Z godzinami i normalną płacą?

@Hubert

polecam e&a tygodniowki od 180 do 1000 euro zalezy czy z godzinami czy bez czy jestes normalny czy tez nie czy wstajesz po weekendzie do sluzbowego upa polo czy co tam teraz jezdzi dla tryhardow polecam niektorzy klienci daja mozlwosc pracy 7 dni w tygodniu po 14 godzin

@nohej

Gdzie i kto ma tygodniówkę 1000 euro?

@Liberty Poland

Są firmy które nie maja dość pracowników teraz podczas sezonu i ludzie zostają na drugie zmiany. A zrobisz 98 godzin w tygodniu? Nie? To po co pytasz. Matematyka się kłania. Lalusie stękają jak maja zrobić 40 godzin i na lokacje pojechać bo palić pić i spac się chce a później narzekają ze im mało kasy.

@nohej

Po cholerę robić powyżej 40 godzin jak wtedy łupią w Holandii większy podatek a i od tego roku PiS wyciąga chciwe i brudne łapy po haracz od Polaków pracujących w Holandii? Trzeba mieć nierówno pod głowa żeby pracować na wyższe podatki wiec 40 godzin mi wystarczy...

@Liberty Poland

To wal po 40 godzin i się schowaj pod swój kamień. Nie interesuj się wyższymi kwotami niż zarabiasz skoro ci na nich nie zależy.

HUBERT
@nohej

Orientujesz sie może czy jest możliwość dostania auta służbowego?

@nohej

Jesteś taki głupi ze nie rozumiesz ze powyżej 40 godz tygodniowo pracujesz żeby płacić większe podatki? Dam ci przykład chłopie : jak pracowałem kiedyś 6 dni w tygodniu to ten 6 dzień wyszedł jak bym pracował na podatek bo dostałem za niego tylko kilka euro po ściągnięciu większego podatku wiec jaki w tym interes?

Patrzę na ręce biurowym
@HUBERT

Jak będziesz biurowym lizaczkiem i sciemaczem to często bywa tak jak w Albercie : przychodzisz jako swiezak podlizujesz się do biura chwile posciemniasz potem idziesz na loading/ladowanie towaru potem jest ci tam za ciężko to wazelinka do biura i robią z ciebie oplaidera szkolącego takich samych swiezakow jak ty - next level więcej wazeliny wobec całego biura i zostajesz koordynatorem który już może mieć te firmowe auto...Jest w AH Tilburg taka jedna lizuska Kaśka która 20 lat buja się od przetargu do przetargu i w 3 agencji jest już koordynatorka chyba do końca świata i o jeden dzień dłużej będzie tam robiła bo żyć nie umierać ponad 500 euro tygodniowo za to ze łazi po zimnej hali ściemnia ile wlezie i gada z wiatrakami oraz wazeliniarzami oplaiderami...Nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

@nohej

nie oplaca sie robić więcej jak 42 godziny bo potem przechodzisz na inny próg podatkowy że wychodzi ci jak byś z tych np 80 godzin przerobił 32g za pół darmo więc nie pisz bzdur jak się nie znasz na prawie pracy w nl

@Liberty Poland

Ty nie rozumiesz systemu podatkowego który obowiązuje w kraju w którym niby pracujesz jesteś szara masa z dochodem brutto do 68k którego nigdy w swoim marnym życiu nie przekroczysz. Żyj dalej w swoim zaścianku. Pozdrawiam

Hubert

Prywatne mam i dlatego pytam bo może nie byłoby potrzeby jechac swoim ;)

Janusz Swit
@nohej

Pracowal jo w eena w albercik heijn w Tilburg 10 lot i co ty kundel sciemniosz? Jak mie blagali zybym robil ponad 40 godzinek no tydzien to jo miol 6 i 7 dzin w tygodniu robione za darmo ale cego to sie nie robi jak piekna farbowana czarnula kaska bazarek z zimnej hali blaga wiec ja leca do jej opalonych na solarium stop niczym jej bialy kundel z ktorym jest we w zwiazku od kilku lot ktory jej zastepuje chopow ktorych tak nienawidzi ze sie wydziarala jak wnuczka millera ktora mo problem z psychikom...

Andrzej 49 lat

Wyjeżdżam po raz pierwszy za granicę. Mam 49 lat. Moja praca to Xpo Nieuwegein. A lokacja to hotel Veenendaal. Mam pytanie czy w tej pracy można pić piwo i wódkę? Czy można do pracy pijanym przychodzić? Czy sprawdzają pracowników alkomatem? Co zrobi kierownictwo jak złapią pijanego pracownika w pracy? W Polsce Pracowałem na budowie i codziennie piliśmy w pracy wódkę i piwo. Piliśmy nawet z szefem. Piliśmy na umór w pracy, że nie raz przeeracalismy się. Nie raz pijani zasypialiśmy w pracy na posadzce. Czy w Xpo Nieuwegein też będzie można tak pić i nikt nie będzie sprawdzał? Proszę o odpowiedź?

@Andrzej 49 lat

Bądź dobrej myśli kolego - 10 lat pracowałem w Albercie w Tilburgu - latało się z czerwona gęba gadało do siebie a nawet szczekało między regałami i nikt z koordynatorów mi uwagi nie zwrócił bo się podlizywalem a to podstawa tam trzeba mydlić oczy polaczkom kordynatorom i git nie masz problemów.Pozdro

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
William

Cześć, orientuje się ktoś, na jakich ofertach mają pokoje jedynki? Pozdro

@William

nie ma w xpo pokojów 1 osobowych wogole w Noord holland w żadnych agencjach nie mają takich pokoi. możesz sobie pomarzyć. jak chcesz pokój 1 osobowy to region friesland wybierz

@William

Zawsze miałem pokoj jednoosobowy w e&a - wystarczyło się uśmiechnąć do hausmajstrow

Wiola134

Witam pracował ktoś przez tą agencję w Lelystad w zarze,jak wyglądają zarobki na godzinę i jak warunki mieszkaniowe?

Pracownica
@Wiola134

Zarobki bardzo dobre w granicach 180-240 euro. Już na czysto po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia . Jeden tydzień zarobisz 180 euro a drugi może być bardzo dobry więc wyciągnąć można super kasę nawet 240 euro. Więc chyba zarobki bardzo dobre. Atmosfera w pracy też ok więc chyba warto .

O horendel...
@Pracownica

To są bardzo słabe zarobki. Ja pracowałem w Syncreon i praca pon-pt po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia zawsze przynosiła mi ponad 300 euro netto. By zarabiać te 180-240 euro to chyba trzeba być na stawce wiekowej lub wyrabiać mało godzin.

Kaszek
@O horendel...

ja zarabialem 600 na tydzien albo i wiecej , co ty po 20 godzin robiles w tygodniu?? Syncreon to ja sprzet apple i tam sie zarabialo duuzio polecam kwatera tez spoko moja kobieta zarabiala 500 na tydzien i odkladalismy razem 1100 i fajnie bylo przytulnie w pokoju wieczorami

2021
@Kaszek

Hej w jakim miescie ta firma w ktorej pracowaliscie? Mieliscie lokacje w Tilburgu? Pozdrawiam

Do Las Vegas
@Kaszek

Eeeeeeeee......... mało. Ja w E&a na sałatkach Hessing wyciągałem 800 euro tygodniowo już na czysto po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia. Na pieniądzach śpimy z dziewczyną. Nie mamy co z pieniędzmi robić. Mamy już tyle tych pieniędzy że już w naszym polskim banku nie chcą przyjmować. Odkładamy teraz na szwajcarskie konto. Na święta na urlop lecimy na Karaiby i Hawaje a na wakacje do Las Vegas pograć trochę w kasynie i pieniędzy trochę przepuścić.

Kaszek
@2021

Hej Tak no w tilburfu ale to już kilka miesięcy temu było. Mamy obaj fasty teraz i dostaliśmy z mojom dom z ogrodem z socjalu za 500 miesięcznie euro i spodziewamy się dzidziusia. Śmieje się jak widzę tych dorobkiewiczów zabijających się o mieszkania za ponad 1000 haha albo biorących kredyty. A i mamy oboje po 22 lata. A w tilburfu duzio roboty na lewo po godzinach układam np kafelki (tegelzetter) i nikt nie wie już teraz ile mam kasy w skarpecie pochowane w szafkach :) podatku za auto nie płace i tobie tez polecam przyjechać autem z polskim a nie busem się gnieść jak szukasz marki to koniecznie audi w TDI w kombi wchodzą mi 2 palety płytek i klej z narzedziami

@Pracownica

następny przecież te stawki które piszesz są, śmieszne ???????????????? ja w xpo mam około 350-470nax na rękę brutto wychodzi 550-780eu

aga

Hej. Pracuje ktoś na HPO Venray magazyn zabawki i akcesoria. Jak jest ile dni sie. pracuje i ogólne opinie. Ktoś coś

Milena @@@@@@@@@@
@aga

Praca bardzo dobra .Pracuję się 3-4 dni w tygodniu. Tygodniówki w granicach 120-200 euro. Już na czysto po odliczeniu hotelu , ubezpieczenia i transportu do pracy. Koordynatorzy bardzo pomocni . W pracy bardzo miła atmosfera więc warto przyjechać. Zakwaterowanie też OK pokoje 4 osobowe ale bardzo duże a łóżka są piętrowe więc jest dużo miejsca. Łazienka i ubikacja na korytarzu . Kuchnia trochę mała ale da się przeżyć . Do pracy z lokacji jest ok 70 km więc dojeżdżamy autami . Pozdrawiam Milena

Maks
@Milena @@@@@@@@@@

To powazne pieniadze co z nimi robisz ?

git
@Milena @@@@@@@@@@

Milenko a czy ty przypadkiem we lwowie albo na jakiejs wiosce nieopodal nie mieszkalas ostatnie 18 lat? Super zarobki jak widze i warunki

Klaudia
@Milena @@@@@@@@@@

I według Ciebie to dobre zarobki? To jest śmiech na sali 120 euro?? W Polsce przez tydzień tyle zarobisz to nie są normalne zarobki. 400 euro rozumiem a nie 120 nieźle w (usunięte przez administratora) was robią.

Mirosław ze wsi
@Klaudia

Oj nie krzycz tyle . Ja też wyciągam w granicach 200-290 euro za tydzień pracy , zależy od zmiany . Uważacie że to jest mało ? Byłem w biurze w e&a i koordynatorzy mi powiedzieli że większość pracowników tyle zarabia w e&a. Powiedzieli że mało gdzie przekracza się stawkę 300 euro tygodniowo. Na koniec pani koordynator powiedziała mi że jak jestem nieukiem bez szkoły i nie znam języka angielskiego i języka niderlandzkiego to nie zarobię więcej . Powiedziała , że wszystkie nieuki z Polski nie znające języków obcych zarabiają poniżej 300 euro tygodniowo. Na koniec dodała , że było się uczyć a jak się nie podoba to powiedziała abym do Polski (usunięte przez administratora)

Mieszczuch
@Mirosław ze wsi

To jedz zostaw ten kraj w spokoju jak ci nie odpowiada i nie wiesz ile tu się zarabia i jakie są koszty życia. Wielkiej uciekinierce na tobie nie zależy, ja bardziej interesuje wskakiwanie w łóżko obcokrajowcom, ewentualnie kupno domku za pol miliona(z jego kasy hehe) lub ploteczki o takich jak ty brudnych Polakach z psiapsiolami

Michał Nabożny
@Mirosław ze wsi

U nas to nieuki z Ukrainy się cieszą jak robią za 450 euro na miesiąc bo „niznaju jezyku,ruki bolu” itd

@Milena @@@@@@@@@@

przeciez to śmieszne pieniądze są tyle x2 zarobisz, w h&m też przez eena do tego chwalić łóżka piętrowe bo osób jest 4 to czysta patologia do tego dojazd autem więc wam za to potrącają

@Mirosław ze wsi

to fajnie ci powiedziała ja też byłem nieuk ale angielski jakiś tam znam dogaduje się i w xpo zarabiam 330 do 450eu na rękę więc zmień pracę na lepszą bo 300 eu na tydzień to i tak za mało. a koordynator sam, zaczynal tak samo więc niech nie cwaniakuja

Witam. Pracuje ktoś przy segregacji cebulek w Venhuizen? Jak z godzinami pracy i warunkami zakwaterowania?

Janusz Świt

To ja nic nie pisze ,tylko ktoś sie podszywa pod moje imie i nazwisko i pisze jakieś głupoty .To wszystko co napisał to jest nieprawda .Czy mozna sprawdzic kto to pisze w moim imieniu

Pobozny
@Janusz Świt

Chlopie wszyscy cie pamietamy z zimnej hali z Alberta - jak sie glupio zachowywales...Nie wiem co z toba jest nie tak ale to nie jest normalne zeby chlop 50 letni latal z czerwona geba miedzy regalami,sam do siebie gadal i szczekal... Idz moze do jakiegos lekarza z tym? Zrezygnowales z pracy jak agencja sie zmienila az normalnosc bez ciebie na zimna hale wrocila.

Zainteresowana

Hej! jest jakaś chętna koleżanka by razem pojechać? Mam 24 lata :) daj znać ----> mailpracowniczy2021@gmail.com

Janusz

To ja nic nie pisze ,tylko ktoś sie podszywa pod moje nazwisko i pisze głupoty .Wszystko to jest nieprawda co napisał

Xyz

Witam. Ja mam tylko takie pytanie do firmy E&A. Dlaczego dekralujecie się załatwić busa Gtv przy zjeżdżaniu na urlop a następnie nie wywiązujecie się z umowy ustnej jak i pisemnej?

Zyx
@Xyz

A Sam sobie zaltw lub kup samochod i jedz nawet na Ukraine do domu

Bartas12

Nie polecam miałem wyjechać wraz z 3 znajomymi do helmond na pakowanie sałatek agencja w dzień wyjazdu stwierdziła że jednak po przeliczeniu łóżek nie ma dla nas zakwaterowania. Nie polecam

Janek
@Bartas12

To i tak spoko, bo o tym, że nie ma dla mnie miejsca dowiedziałem się po pojawieniu się w Holandii...

Praca w e&a
@Janek

To jeszcze nic. Ja przyjechalem i dostałem tygodniowy plan pracy. Poniedzialek- 2 godziny Wtorek- wolne Środa - wolne Czwartek-wolne Piątek - 7godzin Sobota - wolne Niedziela - wolne Można zarobić?????????

@Praca w e&a

Gdzie taki plan? Xpo? Domyślam się ze tak bo ekipa biurw z ah przeszła gdzie indziej i często takie planningi paskuda mała Delma z krótkimi nogami Patrycja J często robiła po złości...

Były
@Świt bi

To pewnie xpo nieuwegein. Tam podobne plany kiedyś miałem jak koordynatorzy odwoływali z pracy. Solarisy po 200 euro miałem.

@Były

jak ty miales tyle ha ha ha to ja zarabialem 400-500+ i bylo super a wy siedzicie na tym hotelu i czekacie na prace ha ha ha a elyta pracuje i zarabia kase na nowe bmw ha ha ha trzeba umiec rozmawiac i robic norme a nie udawac ze sie cos robi

@Zenek

Podlizywales się do tej małej korpulentnej Delmy Patrycji J z krótkimi krzywymi kopytkami ze tyle kasy miałeś? W Albercie w Tilburgu gdy to było planistka to baby jej pazury robiły żeby mieć więcej pracy a ona sama dobrze robiła menadżerowi polaczkowi z Katowic żeby awansować...

@Świt bi

Nie ukrywam moja dziewcyzna sie z nia przyjaznila. Godzinki sa, a o misia musi dbac

@Zenek

Nie macie honoru i podlizujecie się do tej małej korpulentnej Delmy? Wiecie ze ona się śmieje z takich jak wy?

Zenek XXLsize
@Janusz Świt

Nie wiem czy sie smieje czy nie, mnie obchodzi robota i kasa a Ty jednego i drugiego nie miales ha ha

Zenek

10 lat?! to jeszcze koordynatorem nie zostales?? Ja sie z tego kibla zwinalem i teraz zarabiam dopiero a nie jakies grosze.

@Zenek

Lubialem pracować na zimnej hali i już nie robię tam odkąd nie ma e&a bo pod otto nie chcem robić.Ni(usunięte przez administratora).Praca koordynatora to dobra robota dla ludzi bez kręgosłupa moralnego...

Hala

Dawaj w noska i lecisz kolejne 10

Albertowy

Witam mam pytanie do osób pracujących obecnie przez e&a jak to jest z tymi kosztami ekstraterytorialnymi : nigdy się tym nie interesowałem i podpisywałem papiery jak mi dawali a nigdy nie dostałem zwrotu tych kosztów - załatwiają wam zwrot kasy za lokacje? Ja tego nie pilnowałem pracując przez nich a teraz gdy biorę się za rozliczenie starych jarographow za 2017,2018 i 2019 rok to mi w A+Z mówią ze nie ma zwrotu bo trzeba było to załatwiać będąc w Holandii w tamtych latach a nikt z e&a nic na ten temat nie mówił dając dokumenty do podpisu...Uważajcie na to i załatwiające sprawy na bierząco a będziecie mieli dodatkowy zwrot kasy.Pozdrawiam

Kasa
@Albertowy

Rolnik dostał zwrot za czas co mieszkał na hotelu i fazę b a później go zwolnili bo nawalony przejeżdżał pikerow. Co poobracal na hotelu za friko za gotowanie to jego

Saska
@Albertowy

Nie ma zwrotu. Nie wiem dlaczego

Misiek
@Albertowy

Podwójne koszty eksterytorialne to rodzaj ulgi dla obcokrajowców dzięki której mogą np. koszt zakwaterowanie odliczyć od kwoty brutto, dzięki czemu realnie płacisz mniej za chałupę i masz też niższy podatek. Żadnego zwrotu nie dostaniesz.

@Misiek

Widzę cenzura....Napisałem jak jest : nic mniej nie płacisz a nawet więcej bo mieszkając ze swoją łaska na małym pokoju na klasztorze dajecie miesięcznie 800 euro razem wiec gdzie te mniejsze koszty? Za taka kasę to możecie wynająć w centrum Tilburga studio czyli kawalerkę ze wszystkimi wygodami a nie pokoik na klasztorze gdzie mieszka 120 osobę,jedna jest kuchnia (były kiedyś 3),wc i prysznice wspólne a na pokojach czasami nie ma nawet umywalki...Ps cenzorzy z eena pisze jak jest bo wiele wiele lat mieszkalem na klasztorze wiec proszę bez cenzury zreszta każdy kto będzie miał okazje mieszkać na klasztorze zobaczy jak jest - obiekt fajny ale remont by się przydał...

taa
@Albertowy

To wez wynajmij, myslisz ze to takie latwe. Czekaja mieszkania dla polakow bez stalej umowy czy chociazby kontraktu nie badz smieszny. Na twoje miejsce maja 10 holendrow i casting. Kazdy normalny makler wpadnie pod biurko ze smiechu gdy zobaczy faze A. Gdyby tak latwo bylo to ludzie robiacy przez ta agencje nie siedzieli 7 lat bez meldunku na lokacji (potwierdzony przypadek) Poza tym polaki nie umieja gadac, domagac sie swojego. Nie znaja jezyka i sa nieproszonymi goscmi ktorzy maja wypelnic luki a gdzie sie podzieja to juz nikogo nie obchodzi bo to prosci ludzie, wykonujacy najprostsze zajecia. Obchodzi to jedynie tych ktorzy na nich zarabiaja.

@taa

Nieproszonymi gośćmi to są ukraincy w Polsce...W Polsce jakoś banderowcy wynajmują mieszkania a w Holandii Polak który jest u siebie czyli w unii nie może? Co za bajki...Popatrz ile jest na wynajem pokoi/studio w Tilburgu i za jaka kasę...Myślisz ze kaucji nie pobierają? Sam miałem propozycje wynajmu pokoju za 400 euro w zeszłym roku - trzeba było tylko wpłacić kaucje 1200 euro ale niestety nie zgrało mi się to z powrotem do pracy i ktoś inny wynajął ten pokoj.W Holandii czyli w UE jesteśmy u siebie i nie zachowuj się jak człowiek drugiej kategorii skoro tacy ukraincy czuja się w naszym kraju jak u siebie!!!

Misiek
@Albertowy

To sobie zerknij na Salarisa zanim zaczniesz brednie wypisywać. Proponuję również sprawdzić ceny i dostępność pokoi w Tilburgu, bo możesz się zdziwić.

Ada

Witam, chce jechać do pracy do Holandii na 2 miesiace sierpień i wrzesień. Czy jest ktoś kto też się też wybiera, bo nie chce jechać sama? najlepiej dziewczyna

Jadę
@Ada

Ja jadę w ten weekend

NiePatusy
@Ada

Siemka jadę z kolegą mamy po 21 lat znamy dobrze język i nie jesteśmy patolą żeby nie podawać swoich danych tutaj to może po prostu napisz na snapie "bieniachlop"

Julka19
@Jadę

Tez jade gdzie startujecie

NiePatusy
@Julka19

Dodaj na snapie bieniachlop

Chłopy z Katowic

Jedziemy z kolegą do XPO Nieuwegein do pracy . Za tydzień mamy w sobotę się stawić na kwaterę Veenedaal. Mam kilka pytań odnośnie pracy i lokacji . 1. Czy na lokacji Veenendaal można parkować auta na polskich tablicach , zaznaczam że nie mam zamiaru płacić podatku drogowego . 2.Czy na lokacji i w pracy są jakieś fajne laski , które dają bo z chęcią byśmy sobie po-dupcyli .Ja mam 39 lat a kolega 41. Jesteśmy żonaci ale żony w Polsce zostały a po- dupcyć się chce . 3. Czytałem że jakiś Rolnik ma dużo własnych sprzętów AGD na lokacji Veenendaal więc pytam się czy można bo byśmy mikrofalę sobie przywieźli i małą zamrażarkę . 4. Czy na lokacji można pić wódkę i handlować wódką bo byśmy przywieźli ze 30 butelek ,trochę byśmy wypili a resztę byśmy sprzedawali to by się za paliwo zwróciło . 5. Jak jest z paleniem papierosów i zioła czy można palić w pokojach przy otwartym oknie . 6. W Holandii jest legalna prostytucja więc pytam się czy jest w Veenendaal jakiś (usunięte przez administratora) bo byśmy jakieś murzynki po-dupcyli bo nigdy murzynki nie du-pcyłem .

Suweren
@Chłopy z Katowic

Sam mnie zaskoczyles na wszystkie twoje pytania odpowiedz brzmi TAK. Wszystko co opisales jest w zasiegu typowego polacka po przyjezdzie na super lokacje

Nabożny Pobozny
@Chłopy z Katowic

Bój się Boga jeden z drugim...Jedziecie do pracy czy do (usunięte przez administratora) Ile wy macie lat? Chłopy w takim wieku winny być dobrze ułożone i myślące tylko o pracy,normie i śnie a nie o grzechach i podłych wystepkach przeciwko moralności...Jutro niedziela wiec idźcie do kościoła i proscie Boga najwyższego wszechmogącego o wytrącenie tych grzesznych myśli z mózgów i o życie w dozgonnej wierności swoim oddanym i wiernym żonom.Pamiętajcie ze Bóg widzi wszystko i nie rychliwy ale sprawiedliwy...Bóg z Wami

Oddzwierny
@Nabożny Pobozny

Buk z tobom bracie pobozny i twojom jagienkom ukrainskom jutro na sumie rzuc na tace 10 euro przeciw tym grzesznikom

Nabozny Pobozny
@Oddzwierny

Szczesc Boze bracie w wierze :-) Pozdrawiam cie serdecznie ja i moja ukochana Lena z ktora planujemy zalozyc Polsko-Ukrainska rodzine ponad podzialami bo co bylo to bylo i NIC TO a trza zyc dalej i robic intelygentne dzieci Obydwu Narodow Przyszlosci czyli UkroPolu.Bog z Toba - Michal

Od Tylca
@Chłopy z Katowic

Dupcenie czy bzykanie wszystko jest na lokacji. Jest wiele kobiet chętnych na dupcenie czy bzykanie. W różnym wieku dupcą się i bzykają i stare i młode. Każdy znajdzie coś dla siebie na dupcenie i bzykanie.

Rysiu
@Od Tylca

No i git na korytarzach tylko oh i ah slychac w nocy. Gumek pod dostatkiem w automacie na dole. Pozniej na te materace kwateruja normalnych ludzi. Uwazac na czym spicie!

Niuniek
@Chłopy z Katowic

Jest sprzątaczka która daje na lewo i prawo kierowcom autokarów i małolatom to jest śmiech po przyjeździe na venendaal gdy czekałem na przyjęcie mnie zobaczyłem to cos bo tak to można nazwaz Cos wyglądała jak tania (usunięte przez administratora) nie wiedziałem wtedy ze to sprzątaczka stara brzydka i pomarszczona teraz mieszkając na tej lokacji to jakiś koszmar nie wiem ze firma trzyma taka osobę nie sprzata kuchni tylko wszystko na (usunięte przez administratora) robi korytarze brudne (usunięte przez administratora) na piętrach takie prochno to już 2 metry pod ziemią powinno leżeć a w dodatku (usunięte przez administratora) podpierdalacz i konfident (usunięte przez administratora) z niej kłamliwa (usunięte przez administratora) jest lubi wychlac nie raz (usunięte przez administratora) chodzi teraz jej kolezaneczka od kielicha mieszka w ede to dwie patologię i pomarszczone w (usunięte przez administratora) żadne operacje im juz nie pomogą a firma powinna lepiej wybierać pracowników sprzątających czy też hausmajstrow bo to co teraz jest to jakaś porazka

@Niuniek

Ta sprzątaczka to nie nazywa się czasem Maja M ? Była taka paskuda na klasztorze e&a w Tilburgu.Sprzątać to coś nawet nie potrafiło dobrze - łaskę robiło to coś z daniem mnie chłopu 50 l pokoju jednoosobowego a szczylom młodym dawała.Blond pustak farbowany który w końcu uciekł z klasztoru bo za ciężko było dla niej myć kible i prysznice...

Niuniek
@Świt bi

Nie ona nazywa się kaska S

Maaaia

Hejo wiecie może co zrobić jak dają tylko 3 dni pracujące w tygodniu? Xpo lelystad Nikt nie odbiera jak się dzwoni do koordynatorów i biura ????

kog
@Maaaia

do planera na firmie pojsc i sobie samej i jemu pomoc :)

Hans

Praca w Firmie Fardem Ktoś coś wie?

Lucy

Praca w Fardem przez E&A ktoś coś? Jak z godzinami? Lokacje i wynagrodzenie

(usunięte przez administratora) Rolnika z lokacji i z pracy ? Cep nawet w łazience papierosy palił bo nie chciało mu się na dół schodzić na miejsce wyznaczone do palenia .

pobozniak

takk juz go nie ma alleluja!

Chlapciasty Ochlaptus
@pobozniak

Agencja go wyrzuciła czy sam zrezygnował ? Jak Rolnika wyrzuciła Agencja to za co ? Ale dobrze jednego wariata mniej na Veenendaal i w pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A