Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Dominik

Warunki pracy bardzo dobre. Praca mi tutaj pasuje. Jak masz możliwość to startuj.

Michu

Cześć, Czy jest tutaj ktoś kto pracował przez agencję E&A w pracy przy serach (koncern FrieslandCampina) w mieście Wolvega oraz mógłby podzielić się opinią na temat zakwaterowania, ogólnej atmosfery panującej w miejscu zatrudnienia, czy też samej pracy - jak wygląda praca? jakie są obowiązki? czy jest to praca ciężka itd. ? Pozdrawiam

Pizzi

Jest ok, wyjazd opłacalny. Jak dla mnie jedna z lepszych opcji na wyjazd za granicę.

Witam

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w firmie XPO Nieuwegei jako orderpicker? Jak zarobk, jak z godzinami i zakwaterowaniem? Czy koordynatorzy sa przychylni co do tego , aby pary mogły mieć ta sama zmianę? Pozdrawiam

Koordynator
@Witam

Jedziesz pracować a nie na wakacje więc po co Ci praca w parach na jednej zmianie. Ciesz się że będziecie razem skoszarowani. A pracować będziecie oddzielnie, na innych zmianach i o innych godzinach. Wolne też będziecie mieli w inne dni. To nie wczasy czy przedszkole aby niańczyć takich jak was.

Brygadier
@Koordynator

Bardzo dobrze napisane. Jeszcze pracy nie zaczęli a już pytają czy razem będą. Jak się chce być razem to niech nie wyjeżdżają i siedzą w domu wtedy będą razem 24 godziny na dobę. Myślą że na piknik jadą i każdy będzie tańczył wokół nich. Jak się nie podoba że będą pracować oddzielnie to niech nie przyjeżdżają wcale. Na ich miejsce przyjadą inny, którzy będą pracować a nie już na początku wybrzydzać i stawiać warunki.

Ola
@Koordynator

Co Ty to gadasz? W xpo w Nieuwagen zawsze pracuje się w parach, nawet pytają o to czy chce się być razem planowanym przy podpisywaniu umowy. Jak nie wiesz to się zamknij.

Mariusz koordynator
@Ola

Nie słuchajcie Olki. Jestem tu koordynatorem czyli tzw. zielonym i nie ma możliwości pracy w parach bo to nie koncert życzeń. Ona tak pisze bo jest już na wylocie za niewyrabianie normy i chce innym popsuć wyjazd tylko dlatego, że jej nie wyszedł bo się nie nadaje i wszystkie wypłaty wydawała na alkohol i marichuane.

Pilnujcie Kobiet
@Ola

To Ty się zamknij. Ja na przykład nie pracuje ze swoją żona razem. Ufam jej i nie muszę jej pilnować i prosić aby dali mi pracę razem z żoną. Ale jak się wzięło byle co i się nie ufa swojej żonie i dziewczynie to trzeba jak najbardziej pilnować i pracować razem na zmianie bo pójdzie żona czy dziewczyna na lewo i przyprawi rogi. Tak że dobrze że pracujecie razem z żoną czy dziewczyną i pilnujecie je. Pilnujcie bo inaczej zostaniecie ROGACZAMI......... Ha ha ha ha ha ha Ja nie muszę. A te pary co pracują razem to się boją że jedna strona doprawi drugiej rogi i zostaną ROGACZAMI........ Ha ha ha ha. Albo już kiedyś jedna strona drugiej doprawiła rogi i dlatego..... TERAZ PRACUJĄ RAZEM BO SIĘ BOJA ŻE ZNOWU IM DOPRAWIAJĄ ROGI........ Ha ha ha ha ha. Ci co się nie boją i nie mają nic na sumieniu nie muszą pracować w parach i nie muszą obserwować 24 godziny na dobę swoją żonę czy dziewczynę............ ROGACZE - - - - - - - - jednak się boją i proszą o pracę w parach.

Ola
@Mariusz koordynator

Znam dwóch Mariuszów koordynatorów z Nieuwagen i nie jesteś żadnym z nich a za podszywanie się mogą spotkać Cię konsekwencje więc lepiej uważaj co i gdzie piszesz. W Nieuwagen pracuje się parami od zawsze i na zawsze, amen!

Rogacz Jeleń

Chłopaki mają rację. Ja też pracuję z żoną na jednej zmianie. Dodam jeszcze że razem mieszkamy w pokoju, razem dojeżdżamy do pracy, razem pracujemy i nawet razem chodzimy na przerwy w pracy. Kiedyś nie pilnowałem żony i nie pracowałem razem z nią na zmianie. Poznała jakiegoś wysokiego przystojnego Polaka, zdradzała mnie w pracy z nim i po pracy. Teraz ją pilnuję na każdym kroku, nie ma chwili wolnego. Razem z żoną mieszkam w pokoju, razem robimy sobie jeść, razem wychodzimy do sklepu po zakupy, razem do pracy jeździmy, razem pracujemy i nawet na przerwę razem schodzimy. Pilnuję jej bo znowu pójdzie po bandzie i będzie mnie zdradzać na lewo i prawo. Dobrze robicie że pracujecie na jednej zmianie że swoimi kobietami. Dobrze że je pilnujecie na każdym kroku, dobrze że nie dajecie im chwili być same, dobrze że razem mieszkacie. Ja wam jeszcze radzę abyście razem do pracy jeździli i razem na przerwy schodzili. Pilnujcie Kobiet bo już nie jedna zdradziła. Nie dziwię się że mieszkacie razem ze swoimi kobietami, że pilnujecie je wszędzie, że trzymacie krótko na smyczy, że razem na zmianie pracujecie, że razem dojeżdżacie do pracy. Nie dziwię się że nawet na przerwy co niektórzy razem ze swoimi kobietami schodzą. Je też tak robię. W pracy jest dużo wolnych i przystojnych mężczyzn więc chodźcie za zwoimi kobietami krok w krok. Ja tak robię bo już raz mnie zdradziła.

Matyllllda
@Ola

Olu masz chyba coś z głową nie tak. Trzeba mieć coś z głową nie tak aby pracować razem na jednej zmianie. Nie to że na lokacji jest się razem to jeszcze mam pracować ze swoim chłopakiem razem? I co jeszcze??? Może mamy razem w parach do pracy dojeżdżać i jak tu ktoś napisał może mamy razem na przerwy chodzić? Co za ludzie, zero prywatności i swobody. Jak boicie się zdrady i przyprawienia rogów to pracujcie razem, spijcie razem i dojeżdżacie razem. Ja ufam swojemu chłopakowi a on mi ufa bo się kochamy i nie musimy wszędzie razem chodzić i razem pracować. Ale widzę co niektórzy się boją i w parach pracują na jednej zmianie.

Bjkagfr55fg
@Ola

Olu ty ze wsi jesteś czy z psychiatryka uciekłaś? Nawet psycholog ci powie ze nie dobrze jest za dużo czasu spędzać razem jak się jest w związku. A szczytem głupoty jest już razem pracować. Ale widać Olu jesteś pewnie brzydka lub masz nadwagę dlatego pilnujesz swojego faceta i pracujesz razem z nim. Znam wiele osób, par co właśnie nie chcą razem pracować na zmianie i są szczęśliwe. Ale ty się boisz ze facet ci ucieknie dlatego się ośmieszasz i pracujesz razem.

Miśka
@Rogacz Jeleń

Ja chodziłam do biura prosić koordynatorów aby planowali nas razem do pracy. Razem też dojezdzamy do pracy. Nie zostawiam swojego chłopa na minutę samego. Widziałam jak się ślini do innych kobiet widziałam też jak kobiety w Xpo specjalnie kręcą tyłkami przed facetami. Macie rację kobitki że pilnujecie swoich facetów i razem z nimi pracujecie. W pracy jest dużo wolnych i samotnych kobiet które patrzą tylko aby wyrwać faceta. Ja za swoim nawet do ubikacji bym chodziła jakbym mogła.

@Witam

Jeszcze w parach na sedes siadajcie. Boją się że jedno zdradzi drugie. A bójcie się bo przystojnych wolnych mężczyzn w Xpo sporo pracuje. Kobiet wolnych i chętnych też nie brakuje - :)

Daniła
@Miśka

To jest jest jednak "stan umysłu".

Właśnie skończyłam pracę
@Witam

Po pierwsze to ODRADZAM mało godzin, jestem na wiekówce za to mój partner nie a oboje wypłaty mieliśmy na poziomie 200-300e... porażka, mając 3 z przodu to było święto. Norma do wyrobienia z czego jak jej nie wyrabiasz to Cię zaraz wyrzucą, bo taki pracownik im nie potrzebny, a Pani koordynator A jak się na nią trafi to już w ogóle porażka, jedno złe przewinienie, np brak normy albo jakoś dziwnie naliczony nieaktywny czas i Cię wyrzuca.. Odradzam z całego serca!!

nikodem
@Miśka

Ja chodziłem, dzwoniłem do koordynatorów by pracowali za mnie, ale się nie zgodzili. Niestety później mnie zwolniono...

Cccc
@Witam

Jak jedziesz jako para to zawsze pracujecie tak samo. Nie ma czegoś takiego że on pójdzie na rankę a ona na dniówke chyba że masz chorobowe to wtedy ta druga osoba idzie normalnie do pracy Ale nie polecam tego magazynu tam cie nikt nie traktuje poważnie na palcach jednej ręki policzyszfajnych koordynatorów tam jesteś numerkiem a nie człowiekiem Mogą cie wywalić z dniowki za złanorme i siedzisz za free do końca dnia Moga ci ucinać godziny za zle wybijanie się za zegar Moga tez dać wypowiedzenie jak się postawisz i nie zgodzisz się na to traktowanie jak bydl9 Ja zrezygnowałem po miesiącu bo obiecywali gwarancję godzin a cały czas było 30 i wyplata 200eur9 Jak za taka prace to podziekowalem

Adi112266
@Koordynator

To wsadz sobie te robotę w (usunięte przez administratora) bo po to są te pojedyncze osoby którym jest obojętne jak pracują żeby można było pójść na rękę dla par. Mieszkając na tym samym pokoju odradzam budzenie się nawzajem i mieć zarwane noce to jest debilizm i te śmieszne stawki 250 euro, to my wybieramy gdzie pracujemy takich jak wy jest tysiące dzbanie

Adi112266
@Brygadier

Będą pracować bo tak nauczyli lub nie mają wyboru a agencje ich (usunięte przez administratora) na kasę jak się da dziś są czasy że to pracownik wymaga i jest bardzo wiele agencji co nie mają nic przeciw żeby było jeszcze za co a tu tygodniówki jak w 2011 hahah omijać to ten co się jakoś dowartościowuje

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Moni

Pakowacz, etykieciarz w Broek op Langedijk. Czy ktos z Was tam pracował i wie jak zakwaterowanie?

Witam

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w firmie DSV Roosendaal jako komisjoner? Jak wygląda sprawa z godzinami i zakwaterowaniem? Polecacie czy raczej odradzacie? Pozdrawiam

NataliaS

Witam! Czy ktoś pracowal w Venhuizen przy selekcji cebulek kwiatowych? Jak wygalda zakwaterowanie w tym mieście? I oczywiście sama praca! Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Mr. Bean

Cześć, czy jest tutaj ktoś kto może podzielić się swoją opinią na temat pracy w magazynie DSV w mieście Roosendaal? Głównie interesuje mnie kwestia godzin pracy w tygodniu... czy trzeba się martwić tym że suma przepracowanych godzin w tygodniu może być mniejsza niż 40 h, czy można robić nadgodziny? Być może spotkaliście się z czymś innym, co może zniechęcać do podjęcia pracy w we wspomnianym magazynie. Będę wdzięczny za wszystkie udzielone opinie :)

Wzorowy Pracownik

Zaczynam współpracę z E&a . Proszę napiszcie jakie są lokację i czy można na lokacjach pić alkohol ? Proszę też o informację czy w pracy można pić alkohol ? Preferuję wódkę w drinkach . W innej agencji wlewałem sobie pół litra wódki do Pepsi i taki napój jako Pepsi wnosiłem bez problemu na zakład . Przez 8 godzin wypijałem to i nawet nie byłem pijany . Czy w E&A też da się w ten sposób alkohol wnieść do pracy i pić ? Czy są jakieś alkomaty i czy sprawdzają pracowników ?

Jak ktos chce chxe pracowac to praca tu bedzie i godziny tak samo. Gorzej ze polacy w holandii maja przerozne cele i nie zawsze zwiazane z praca, a jak ktos do pracy nie chodzi to, siedzi na ziku to i godzin nie bedzie mial. A potem zdzuwieni ze wyplata 100 euro.... Ja nigdy nie narzekalem a od lat wracam do eena

Ada

A jak teraz z godzinami na xpo w tilburgu? Warto jechac bo robie kolejne podejscie, do tej pory zawsze slyszalam mieszane opinie

Ari

Broek op Langedijk Pakowanie ciastek. Ktoś chętny żeby razem raźniej? Może ktoś był i podzieli się opinią?

Mm
@Ari

kwasbit@gmail.com Odezwij się do mnie jestem zainteresowana

Człowieku pokaz swoje prawdziwe nazwisko, a nie podszywasz się pod Bogu ducha winnych. Mieszkałem na klasztorze bardzo długo i z doświadczenia wiem, ze Ci którzy zasługują na pokoje jednoosobowe to je dostają. Gdyby hausmajstrzy mieli taką możliwość, to każdy miałby pokoje jednoosobowe, a tam jest ich mniej wiec o co się spinasz? Trzeba było iść na prywatne jak tak ci było zle, a nie czepiasz się ludzi. Dorośnij i sam o siebie zadbaj a nie liczysz aż ktoś zadba o Ciebie

Oferowali to co zastałem więc za to szacuneczek. Pewni i sprawdzeni.

Żmijewsky

Polecam e&a w GXO nieuwegein ponieważ zarabiają co tydzień więcej o około 100€ niż my tj. Adecco... Żałosne to jest. Jak tu żyć i pracować z myślą, że za tą samą pracę biorą 100€ więcej i się śmieją w twarz ludziom z adecco

To ja i tylko ja

Rolnik to przeszłość a wy dalej o nim piszecie ta firma to jakaś farsa może nie firma sorry ale koordynatorzy e&a to jakiś śmiech co jeden to lepszy ta stara Alka to beszczelna sucz odzywa się do ludzi jak do (usunięte przez administratora) nic kultury nie ma poniża ludzi wydaje jej się że na nią nie ma mocnych ale są instytucje które też są nad nią bo w biurze to jedno wiedzą idziesz ze skarga to mają to głęboko w du...ie to jest naprawdę zal patrzeć na takich (usunięte przez administratora) jak ona i śmiech druga młodość przechodzi paraduje się z najgorszym żulem venendalu ochlaptus obleśny a ona taka zachwycona nim jest hehhehe wszyscy mają taki polew z nich w pracy a na kantynie to tylko jeden na drugiego spogląda i zaraz się nabijają dla mnie to tacy koordynatorzy nie powinni tam.pracowac są perfedni i zakłamani o nic nie możesz się do nich zwrócić bo zaraz cie zjada po całości nie kompetencja taka jak nigdzie indziej nigdy nie polecę ludziom tej firmy bo jak mają trafić na takich chamow którzy się zwia koordynatorzy to lepiej nie do tej firmy xpo nie przyjezdzaja

Bogobojny

Januszku, ty nie wiesz jak sobie (usunięte przez administratora), udam sie do pani (usunięte przez administratora)i pokaże co na nią wygadałeś na forum, mam screeny więc nie musisz usuwać opinii!! z takimi ona sie (usunięte przez administratora)

Pola

Jedzie ktoś w piątek do Veenendaal i będzie pracował w xpo Laystad ? Albo ktoś pracował i jest w stanie się jakoś racjonalnie wypowiedzieć czy serio jest tak zle jak wszyscy piszą ?

vvvvvvvvvvv
@Pola

Praca jak praca może być ale lokacja Veenendaal jest chyba najgorszą na jaką można trafić . Pokoje jednoosobowe ale zakwaterowane są 2 osoby . Pokój gdzieś tak 2,5 metra na 3,5 . Ciasno i śpi się prawie obok siebie . Cele w więzieniu są większe . Ściany bardzo ciękie , że słychać jak ktoś chrapie za ścianą.

@vvvvvvvvvvv

A jak z dojazdami ? Skoro to godzine drogi od Lalystad i zabierają za dojazd pieniądze ?

Pilot
@Pola

Helikopterem z Lokacji do pracy się lata. Więc dosyć szybko na miejsce dotrzesz .

@Pilot

To każdy ma swoj prywatny tak ? Bo twój chyba musi być bardzo wytrzymały ze unosi twoje worki inteligencji tak daleko.

@Pola

Daj znać jak się pracuje przez tą agencje pozdrawiam

Janusz S

Pracowałem przez ta agencje wiele lat w Albercie i masz racje - przyjdziesz do biura to gwiazdy czuja się jak byś je napadł bo jakim prawem przeszkadzasz im w piciu pysznej kawki? Oni już zapomnieli ze tak jak my latali ze skanerem po Albercie i pikowali a potem troszkę wazelinki w biurze i taka (usunięte przez administratora) zostali hausmajtrami na klasztorze po czym więcej wazelinki do (usunięte przez administratora)i przygarnął ich pod swoje skrzydełka do biura...Dziś (usunięte przez administratora) nie są już tymi samymi ludźmi co w Albercie i na klasztorze bo 3000 euro miesięcznie na głowę ich zmieniło tak samo jak i większość biurowej pseudo elity...

Bez języka

witam,czy ktoś zaopiekuje się 20 letnim chłystkiem bez języka na Veenendaal? Zaczynam pracę 10 pazdziernika i boję się że wyląduje z 40letnim chlorem w pokoju który się nie myje. Chciałbym jeszcze wiedzieć czy można przychodzić do pracy pod wpływem grzybków lub po jednej lufce rozpalonej w autokarze, dziękuje za pomoc.

Don
@Bez języka

a gdzie bedziesz pracował?

Busikiem 20 latek
@Bez języka

To Ty pewnie z tych młodych 20 latków dziadów bez kasy co to przyjeżdżają busikiem, tłuką się w 9 osób bo nawet swojego auta nie mają. Ty to może z tych młodych 20 latków nieuków bez szkoły i studiów co języka nie znają i ani be ani me po niderlandzku. Zapewne też ze wsi. Mam 29 lat ale wolę mieszkać z 40 letnim chlorem niż jakimś 20 letnim gów-niarzem. Ćpunem który napali się zioła lub na wciąga innego gów-na i będzie śmiał się jak imbe-cyl lub pierd.... głupoty. Z doświadczenia wiem że właśnie takie młode Ćpunki się nie myją bo za jaraniem nie mają czasu.

Veenendaal Wita :-)
@Bez języka

Witamy Młodego z Polski :) Już my cię powitamy na Veenedaal wiesz mi :) Dobrze , żeś się przyznał kiedy przyjeżdżasz i ile masz lat . Teraz łatwo się cię zlokalizuje chłopczyku 20 letni. Już się pogada z Huismaistrem i dostaniesz pokoik z 51 letnim " Spoconym Zbigniewem " he he he he he . Już on Cię nauczy rozumu i nie tylko :) . Będziesz po tygodniu chodził jak w zegarku . Poza tym co 2 dni będziesz miał rewizję w pokoju i za zioło czy nawet sprzęty do palenia zioła wylecisz z wilczym biletem z lokacji Veenendaal jak i z pracy w E&A. Wrócisz goły i wesoły do Polszy z miłymi wspomnieniami z kwaterunku ze " Spoconym Zbigniewem " Już nie możemy się ciebie młody ćpunku doczekać :) :) :) :)

Bez Języka
@Busikiem 20 latek

A będziesz miał jakieś euro pożyczyć? Wiesz do pierwszego salarisa

Bez Języka
@Veenendaal Wita :-)

Podaj mi swój numer telefonu

Młodzik

Ale nabijesz mi potem lufkę? Lub dasz chociaż opalić?

Spocony Zbigniew
@Młodzik

Dam.

Barbara
@Veenendaal Wita :-)

Mam nadzieję, że to tylko takie słabe żarty? :O Co Wy macie do tych nowych pracowników?

BOGOBOJNY
@Barbara

widzisz sama jak traktująmlodych, chłopm chce tylko popalić trochęmarihuany lub grzybków przed pracą a oni od ćpunów wyzywajo, znęcają się na nowych okuratnie

cpun
@Busikiem 20 latek

Rację nibymasz ,ale patrząc w jaki sposób to napisałaś,to lekcje pisowni polskiej ,by ci sie przydały,ale Ty juz penie Holenderka sprzedajna poleczko....

Kamil

ktoś coś o warunkach i zarobkach w Tillburgu?

Tilburg
@Kamil

Było dobrze w e&a jak mieli Alberta - mieszkało się blisko na klasztorze lub jeszcze bliżej na Nemostraat a teraz zostało im z większych pracodawców Xpo w Tilburgu.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A