Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Black

Siemka. Przez tą agencje właśnie pracuje w Hoogeveen, dobrze płacą i wypłaty są co tydzień. Miesięcznie wychodzi fajna suma. Nie za bardzo mam orientacje w organizacji wyjazdów, dlatego doceniam ze w E&A wszystkim się zajęli łącznie z dojazdem do Holandii.

Kamil
@Black

Co to znaczy dobrze płacą? Konkrety. Bo jak zarabiasz 300 tygodniowo to serio nie wiem po co tam jechać jak tyle na luzie w Polsce zarabiasz.

Blabla
@Kamil

Gdzie w Polsce zarobisz prawie 1500 zł na tydzień bez specjalnych umiejętności? Myśl co piszesz bo ludzie w Polsce zarabiają po 2500 n miesiąc,w większym mieście może więcej ale i tak wszystko muszą oddać na życie.

@Blabla

Nie Prawda, zarabia się w większym mieście na magazynie od 3000 do 4000 PLN Hrywien na miesiąc na rękę , nawet pracownicy z UA zarabiają.4000 minimum gdyż na zlecenie pracują po 10/12h poprzez UA agencje

Blabla
@Marek

No ale w większym mieście wynajem mieszkania kosztuje 3 tysiące więc szkoda dyskutować,pozdro

Nooo
@Marek

Hehe dobry jest 4000 tyś ja mieszkałem w większym mieście i 4000 nie miałem ledwo co 3100 było z premią

Zaproponowali mi ofertę z GXO Nieuwegein. Jak tam jest?

pablo

dwa razy nimi pojechałem i jestem zadowolony, warunki jak najbardziej ok

Sandra

Hej!czy ktoś wie jak jest opisany na Solaris dodatek za normę.Gdzie tego szukać

Vanessa Mariola
@Sandra

Mniej jaraj lub wciągaj w nosa w kiblu w Nieuwegein a na pewno znajdziesz. Na solarisie jak (usunięte przez administratora) jest napisane Premia. Ale to trzeba znać angielski i skończyć coś więcej niż podstawówkę, gimnazjum czy zawodówkę. Ale tetaz najechało do Holandii kobiet, mężczyzn, par...... bez wykształcenia. Takich młodych 20 lat co nawet matury nie mają i po angielsku ani be, ani me ani kukuryku. Przyjechali z wiosek, bez zębów, bez znajomości języków obcych, bez matury..... takie chłopki roztropki i młode baby. Nic sobą nie reprezentują, nic nie umieją a chcieliby nie wiadomo ile zarabiać. Przyjechali Busikiem z tobołami i majdanem bo nawet własnego auta nie mają bo nieudacznicy bez szkoły. Co zarobią to wydadzą na zioło, wódkę, piwo i papierosy. Wypłaty co piątek po 400 euro już na czysto a oni już w następny czwartek kasę porzyczaja bo rozwalili 400 euro a jak w parze to 800 euro. (usunięte przez administratora) Tylko te zioło palą w koło.

Hubert
@Vanessa Mariola

(usunięte przez administratora) Pacanie!jak nie masz nic sensownego do napisania to nie zajmuj miejsca!!!!!!Czy ktoś kto jest normalny mógłby normalnie odpisać tej Pani na pytanie gdzie jest dodatek za normę?

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pracownicy E&A z pełnym profesjonalizmem podchodzą do swojej pracy. Przestawiają korzystne warunki pracy z granicą. Czy żałuje wyboru tej firmy? Nie żałuje, bardzo przyjemni rekruterzy, objaśniają i przestawiają całą ofertę. Przed wyjazdem dostałem dokumenty do wypełniania, ale nie miałem z żadnym kłopotu. Było to pod nadzorem Pani z która miałem rekrutacje. Szczerze pomagają zainteresowanym osobom. Przedstawili mi dostępne oferty pracy i warunki mieszkaniowe. Zdjęcia co ważne były aktualne. Na miejscu zastałem lokalcję zgodnie z ustaleniami. Polecam podjąć współpracę

Konrad
@Michał

Zgadza się. Pracuję w Hoogeveen, pakuje do kartonów różnego rodzaju mrożonki. Co może niektórych zainteresować to, że nie jest wymagana znajomość języka. Zadania podstawowe instrukcje udzielane są w języku polskim. Także polecam, to jak dla mnie duże ułatwienie. Co więcej można fajnie zarobić. Mi wychodzi od poniedziałku do soboty około 670 euro.

MarcinL
@Konrad

@Konrad Hej.Właśnie natrafiłem na Twoją opinię odnośnie miejsca gdzie chciałbym podjąć pracę,tzn.mroźnia w Hoogeveen.Czy można dowiedzieć się czegoś więcej,np.o zakwaterowaniu,godzin wypracowanych ?pozdrawiam

Konrad
@MarcinL

Wbrew temu jak niektórzy się wypowiadają o zakwaterowaniu uważam, że jest spoko. Te negatywne komentarze mijają się z prawdą. Warunki się normalne! Nic nie jest rozwalone lub zaniedbane. Panuje porządek, u siebie nie mam żadnych skarg. Przyjechałem tu do pracy z dziewczyną i mieszka nam się dobrze. Pozostałe osoby to podobnie jak my z agencji E&A. Nie mamy tu żadnych szalonych ani zwariowanych sąsiadów, możemy się w spokoju wyspać :)

Zwyrol
@Konrad

To że trafiłeś na jedną normalną lokację i zarzucasz innym kłamstwo bo jedna lokacje widziałeś świadczy tylko o tobie . Byłem na lokacji E&A 100km od zakładu pracy bylo ładnie , czyste materace i ok . Sklep 4km dalej najbliższy rowerem jesli akurat był wolny , było kilka na kilkadziesiąt osob albo z buta. A trafiłem też na lokacje 30km od magazynu sklep blisko a na lokacji mrówki wszędzie , zapadnięte łózko , (usunięte przez administratora) drąca się za ścianą , okno w suficie albo brak okna , brudno , obsikany materac i brak szafy bo ktos sobie zabrał do swojego pokoju żeby mieć 2. Najczęściej lokacje w E&A są stare i niemoga konkurować z innymi agencjami taka prawda. Więc siedz tam gdzie siedzisz i nie pisz fejkowych komentarzy.

Darek Martynowicz
@MarcinL

Nie polecam obiecują wiele nijak ma się to do tego co jest na miejscu. O wakacyjne ciężko się doprosić

Natt
@Darek Martynowicz

Każdy wypowiada się za siebie, tak więc u mnie to jak mi powiedzieli sprawdziło się. Od początku temat był o pracy na mroźni w Hoogeveen. Nie było zbędnego zamieszania z pracą czy formalnościami. Miejscówkę też jest w przyjaznej okolicy. Do sklepu ok 2 km ale są wolne rowery także trzeba sobie radzić ;)

g
@Konrad

Czy pary mają pokój sami? czy w większa ilość osób?

Magdalena
@g

Zazwyczaj pokoje 4 osobowe. Dwie pary w jednym pokoju. Ale pokoje są duże i łóżka piętrowe więc jest dużo miejsca.

Kinii
@Michał

Fajnie się zapowiada, a jak wyglada dojazd do pracy? W pracy wyrabiacie określoną normę godzin? Planuje się zdecydować na wyjdę ale wziąć potrzebuje pewności

@Kinii

Dojeżdżamy grupą osób z jednej lokacji autem. Jazda około 20 min. Na pewno z kimś się dogadasz co do dojazdów, zawsze to taniej wychodzi. Norma pracy w moim przypadku to 8 godzin od pon do piątku. O co chciałbyś/abyś jeszcze zapytać?

Niedoszły pracownik

Bardzo problematyczni, trzeba być na daną godzinę poranną (gdzie bez własnego środku transportu jest to niemożliwe). Nie polecam tej firmy, są inne agencje pracy do której można dojechać bez problemów godzinowych oraz oddają koszty za dojazd.

Konrad_pracownik
@Niedoszły pracownik

Hej słuchaj… nie wiem co w tym jest dziwnego, że masz do pracy na daną godzinę poranną. Cała istota pracy polega na tym, że o konkretnej godzinie zaczynasz i o konkretnej kończysz (chyba, że chcesz nałapać nadgodzin:-) ) I co więcej to NIE, według mnie nie są problematyczni. Wszystko co mówili i załatwili jest naprawdę zrozumiałe. Masz z czymś problem? W takim razie okey możesz im to zgłosić. Zobacz co zrobią i wtedy z pewnością ktoś się tym zainteresuje. Ja mam z tą agencją dobre doświadczenie. Pozdrawiam

Dariusz
@Konrad_pracownik

Wydaje mi się że w tym wpisie nie chodziło o dojazd do pracy, a dojazd z Polski do oddziału E&A w Holandii.

Marlena

Profesjonalna agencja, odbyłam rozmowę rekrutacyjną w formie zdalnej (przez Messenger) pojawiły się pytania o umiejętności, znajomość języka. Moja znajomość języka jest na podstawowym poziomie, ale to w zupełności wystarcza a z czasem jest łatwiej. Pani rekruterka szybko mnie przekonała o słuszności dezycję wybrania tej agencji. Pracuje teraz w fajnych warunkach za przyzwoitą pensje. Firma pomaga na każdym etapie współpracy od złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów po pomoc w razie jakichkolwiek problemów na miejscu. Także polecam

Damian
@Marlena

Od końca czerwca pracuje na stanowisku order picker. Warunki pracy są dobre, blisko do pracy, lokacja zgodna z wcześniejszymi ustaleniami (ku mojemu zadowoleniu państwo posiadali aktualne zdjęcia lokum). Tygodniowy przedział to tak około 13 euro za godzinę, ale można nałapać sporo nadgodzin. Co do przygotowań do wyjazdu szybko agencja pomogła mi się z tym uwinąć. Każdy szczegół mają dopięty na ostatni guzik z tego co udało mi się wywnioskować panuje tam porządek i zorganizowanie. Od siebie polecam ;)

Niko
@Damian

A jak z rozmową kwalifikacyjną? Były jakieś trudności ciężko się dostać? Przymierzam się żeby zdobyć prace dzięki agencji, ale nie wiem czy słusznie. Mogę prosić o pare wskazówek?

Damian
@Niko

No ja uważam, że warto. Rozumiem, że ciężko jest się przełamać tym bardziej jeśli ktoś nigdy za granicą nie był do tej pory w celach zarobkowych. Ale tutaj nie ma co się martwić. Od samego początku prowadzi cię agencja. Od samego wyboru pracy do samego wyjazdu. Później to wiadomo zostają z tobą w kontakcie.

Jak teraz?
@Damian

Jak jest teraz? Nadal jesteś zadowolony/ czy wgl w dalszym ciągu jesteś tam zatrudniony?

85agatka
@Niko

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła szybko, padły oczywiste pytania o wykształcenie, doświadczenie itp. Zasadniczo to była formalność bo później szybko dostałam wiadomość zwrotną, że zostałam przyjęta. Naprawdę się cieszę, że zdecydowałam się zatrudnić właśnie przez tą agencje. Z przeprowadzanych rozmów wiele razy słyszałam dobre opinie i teraz tez się dołączam. Profesjonalizm i miła atmosfera. Pracownicy są super sympatyczni dla zainteresowanych. Potrafią wyczekująco odpowiedz na pytania i wyjaśnić niezbędne kwestie

klient56

za duzo osob opiekuje sie lokacja w nistelrode a najgorsza jest ta stara czarna co jezdzi czarnym duzym autem w nistelrode ciagle wrzeszczy na osoby mieszkajace na lokacji w nistelrode przekracza swoje kompetencje jak cos nawali to nikogo z nich do pomocy a po to tam sa totalna porazka pozwalniac ich tak ich tam duzo najgorsza ta stara na czarno farbowana

Wie ktoś coś na temat lokacji w Riel ?

123…

Muszę szczerze polecić zatrudnienie przez agencje e&a. Teraz uważam ze szukanie czegoś na własną rękę to strata czasu. Tutaj wszystkim zajmuje się firma. Przez rekrutacje, zorganizowanie podróży po znalezieniu miejsca noclegowego. Ze strony pracowników widać profesjonalizm. Przede wszystkim doceniam na prawdę miłe podejście do potencjalnych pracowników.

Rafał

Witam czy ktoś pracuje w magazynie gxo w nieuwegein i ma ktoś informacje na temat lokacji i pracy? I wgl jak wszystko wygląda wyjazd mam w ten piątek

Kuba
@Rafał

Mówiąc z własnego doświadczenia to warunki mieszkaniowe są standardowe i jak dla mnie wystarczające. Wszystkie meble są utrzymywane w dobrym stanie i jest zachowany porządek. Dosyć blisko jest sklep spożywczy. Do pracy No dojazd samochodem, ale nie są to jakieś kosmiczne odległości.

Rafał
@Kuba

Dzięki bardzo za odp :) A ty nadal pracujesz?

Kuba
@Rafał

Tak tak, nadal pracuje. Ma jeszcze dojechać do mnie przy kumpli, jak się dowiedzieli jak tam mi się w pracy podoba to sami się namyślili i skontaktowali się z biurem E&A.

Jakub76
@Kuba

Hej hej, nadal pracujesz? Jak z zarobkami? Planuję z dziewczyną za jakiś czas wyjechać do pracy, i chciałbym się dowiedzieć paru informacji :pp

gosc6

W tej firmie nie ma w ogole godzin pracy. Siedzisz tylko na lokacji i tyle.

Gosia
@gosc6

To żależy gdzie pracujesz ;) u mnie wyrabiamy średnio normę 9-10 h dziennie. Zawsze możesz się z firmą dogadać i zmienić miejscówkę. Na pewno nie będą zrobić problemów, wszystko ogarniają od ręki, spróbuj. Ja się cieszę bo przez E&A znalazłam na jakiś czas fajne źródło dochodu.

domi

witam ile można zarobić na magazynie gxo Eindhoven? Po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia?

Ameliaaaa

Cześć, potrzebuje informacji na temat: 1. GXO Tilburg II 2. Lokacji w miejscowości Riel Jest tu ktoś kto mógłby się wypowiedzieć ? Jakieś rady ? Na co się nastawiać ? Jestem ciekawa co mnie czeka.

gosc9

Praca w Arvato wyglada tak, ze masz 2 lub 3 dni pracy, a pozniej godzin brak lub wolne itp I siedzenie na lokacji.

Nowy pracownik

Witam dostałem ofertę pracy przez e&a na xpo frozen w tilburgu ,mam pytanie jak wygląda samą praca ,średnie wynagrodzenie netto i lokacje wiem ze gdzieś blisko pracy się znajdują możecie się wypowiedzieć

Aśka
@Nowy pracownik

Hej, ja ci mogę coś poopowiadać. Racja mieszkamy dość blisko pracy. Warunki są dla mnie w dobrym standardzie, czysto, spokojna okolica. Większość z nas jest z agencji E&A. Uważam, że dobrze ze znajomymi wybraliśmy. Co do samej pracy nie możemy narzekać. Nie ma wygórowanych wymagań, polecenia są jasne i pracujesz w normalnym tempie. Fajnie że wypłata co tydzień na koncie. Serio to duży atut

Alechandro
@Nowy pracownik

Zarobki też nie najgorsze jak pracujesz 5 dni w tygodniu to spoko wyciągniesz 230 euro już na czysto po wszystkich odliczeniach. Jak pracujesz 6 dni w tygodniu to 290 wychodzi. Tak czy inaczej około 1000 euro miesięcznie zarobisz. Na jedzenie 300 euro wydaję. Więc miesięcznie mam 700 euro na zioło, wódkę, piwo, wino i papierosy. Niczego mi nie brakuję kupuję wszystko czego dusza zapragnie. Stać mnie na wszystko Zioło palę codziennie, wódkę papierosy i piwo też codziennie. Tak że dawaj do nas. Kasa jest i jest super. A dziewczyny dają po du - pcyć.

Piter

Nie polecam pracy w Holandii w obecnym czasie ani z tej agencji zarobki nie są takie jak przedstawiają dużo odliczają za zakwaterowanie warunki mieszkaniowe porażka klitki po 4 osoby w pokoju. Ogólnie wróciłem jeszcze z długiem a nie z zarobkiem

Opinia.1

Brak jakichkowiek problemów z zatrudnieniem. Kurczę żeby wszędzie wszystko ogarniali przejrzyście i na czas jak w tej firmie. Co mogę powiedzieć. Z pracy jestem zadowolona, początkowo chyba jak każdy miałam jakieś wątpliwości mimo zapewnień pracowników z e&a. Jezyk to nie była nigdy mija mocna strona, kojarzyłam co nie co jakieś podstawy, ale musze powiedzieć że na początek to wystarczyło. Także myśle, ze bez obaw każdy sobie da radę. Szczerze polecam

przyszly pracownik

Czy lokacje w Beverwijk oraz Zwaagdijk sa znosne? Jakas opinia o pracy w Action czy Rutges Cargo?

Mogę się wypowiedzieć na temat zatrudnienia w Tillburg. Ogólnie praca nie jest jakaś skompilowana i nie wymaga żadnego doświadczenia. Zajmuje się etykietowaniem, metkowanie ubrań z H&M i obsługa linii. Z możliwością robienia dodatkowo płatnych nadgodzin i pracy w weekendy można fajnie zarobić. W moim przypadku w grę wchodzą nadgodziny i wyrabiam około 550€ brutto. Polecam

Wiki

A jak długo tam pracujesz? Jakieś specjalne wymagania podczas rekrutacji? I jeszcze jak wygląda kwestia znajomosci języka?

@Wiki

Pracuje już od 4 msc. Nie wymagają jakiś specjalnie ukończonych kursów, specjalizacji. Do wszystkiego cię przyuczą poza tym nie jest to jakieś skompilowane. Co do języka to tak jak już wspominałam, praca nie jest wymagająca i polecenia/zadania są raczej zrozumiałe. Wiadomo, ze trzeba cokolwiek ogarniać, chociażby zacząć a później to jest już tylko łatwiej. Złapiesz wprawę i będzie dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A