Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Opinie o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Bożena Gawryluk

Szanowni Państwo, chciałabym podzielić się moją historią ze współpracą z mecenasem Komorowskim z Acta Vera. To kancelaria w 100% godna polecenia. Pan mecenas świetnie i cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości prawne, odbiera telefon, ma doskonaly kontakt z innymi. To, co jednak najwazniejsze - doskonale dogaduje się z osobami starszymi. To było dla mnie ważne, bo współpraca dotyczyła mojej mamy.

K.Chmiel

To złoty człowiek, nie tylko jako adwokat, ale przede wszystkim jako człowiek. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za całą okazaną mi pomoc. Sama w życiu nie poradziłabym sobie. Faktem jest, że usługi pana mecenasa do najtańszych nie należą, ale są one warte tych pieniędzy. Przede wszystkim dużo zaoszczędza się na nerwach, których tak bardzo się już nie traci. U mnie zdecydowanie to był strzał w 10. Dziękuję za całą pomoc. Katarzyna Chmiel

Violetta
@K.Chmiel

Popieram w milionie procent! To najlepszy adwokat, na ktorego mogłam natrafić! :)

Alan Sułecki

Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność.Wysoki poziom wiedzy prawnej oraz umiejętność łączenia przepisów prawa ze specyfiką prowadzenia biznesu w Polsce. Pan Komorowski chętnie odpowiadał mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Praca Pana Komorowskiego cechuje się niezwykłym zaangażowaniem! POLECAM !

Anka Białkowska

Poznałam pana mecenasa przy okazji mojej sprawy związanej z prawem rodzinnym. To była dość skomplikowana sytuacja, która wymagała mocnego zagłębienia się w rodzinne problemy i to... nawet kilku pokoleń. Ale na całe szczęście, pan Mecenas w ogóle nie zląkł się sprawy, podjał się jej bez żadnych problemów! Bardzo dziękuję, za całą okazaną nam pomoc.

Natalia Nowy wpis

Gorąco polecam skorzystanie z usług. Konkrety, zero lania wody, specjalista w tym co robi.

Koronkiewicz Nowy wpis

100% Profesjonalizm oraz wyjątkowe zaangażowanie. Polecam z całego serca.

CH Nowy wpis

Pytano już tutaj o możliwość praktyk. Ja ponowię to pytanie. Jednak chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy po ich zakończeniu można liczyć na dalszą współpracę? Poza tym, czy praktyki te są płatne?

Wanda Nowy wpis

Kancelaria z dużym doświadczeniem przy rozwodach

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stażysta w kancelarii.
VZ

Witam serdecznie :) Widzę, że wcześniej pojawiały się tutaj pytania o pracę, ale niestety pozostały bez odpowiedzi. Może jednak ktoś z pracowników zechciałby podzielić się swoją opinią o pracy tutaj? Tak na szybko nakreślę swoją sytuację — skończyłam prawo, ale aplikacji nie mam. Praca stricte w zawodzie okazała się nie być dla mnie, jednak szukam czegoś związanego z prawem, np. stanowiska w administracji czy jako asystentka :) Nie widzę nic w sieci na temat zatrudnień, kancelaria woli zatrudniać pracowników z polecenia czy po prostu nie ma rotacji?

magda

Adwokat który nie czaruje że wszystko jest do wygrania. Nie obiecuje więcej niż może zapewnić

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Grzegorz

Bardzo konkretny i uczciwy, znający się na swoim fachu adwokat. Wystarczy stosować się do zaleceń i nie trzeba się niczym martwić

RN

Cześć, aktualnie można tam odbyć praktyki jakieś? Nie widzę informacji niestety konkretnych, ale liczę, że tu się dowiem czegoś, skoro jest to forum. Jak coś to odpowiada na każde zgłoszenie? Mam nadzieję, że się uda.

Wacław

Jak najbardziej polecam tą kancelarie

AE

Cytat ze strony kancelarii: "Zatrudniamy wybitnych adwokatów i wyróżniających się wiedzą prawniczą aplikantów." Czyli pan mecenas bywa patronem dla prawniczej młodzieży, a skoro ogłoszeń w tym duchu brak w internecie, to proponuję pytającym zastosować metodę "stopa w drzwiach". Wiecie, dobre kancelarie nie ogłaszają się z naborami, bo nie muszą ;)

moje wrażenia

Fachowcy. Bez dwóch zdań

Ryszard

WSZYSTKO OK - rzetelna obsługa

Baśka

Czy Pan mecenas chętnie przyjmuje do siebie aplikantów ? Widzę dużo zadowolonych klientów ze współpracy z tym panem, wiec pomyślałam ze mogłaby się wiele nauczyć

ZOJA ANGELIKA

Super ludzie którzy pomagają w potrzebie. Pomogli mi w bardzo skomplikowanej sprawie. Jestem wdzięczna za okazana wyrozumiałość i pomoc

Asia

Współpracę z Panem Mecenasem oceniam jako wzorową. W efekcie rozstrzygnięcie sprawy zakończyło się według moich oczekiwań.

klient

Polecam serdecznie, bardzo miło się współpracowało i bardzo dobry radca, widać że zna się na rzeczy i wie co robić.

YL
@klient

Dzień dobry :) Zachęcona pozytywnymi opiniami, chciałam się zorientować, czy Pan Mecenas prowadzi kancelarię sam? Czy przy pańskiej sprawie współpracowało więcej osób (mam na myśli pracowników)?

KY

Czy do biura trzeba mieć wykształcenie prawnicze czy może być administracja ? Na jaką pensję można się dogadać, można wyjść 4 tyś na rękę? Jaki strój obowiązuje na co dzień w kancelarii? Jest tu w ogóle praca?

Hanna

polecam kancelarie w 100% sprawa wygrana dziekuje

Szyszko

Zdecydowanie polecam kancelarię. Działa konkretnie, potrafi uspokoić w trudnych chwilach, wszystko jasno tłumaczy. W razie wątpliwości jest w stałym kontakcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka