Locus Security

Szczecin

Opinie o Locus Security

anonim 2016-01-16 22:58
Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności-pamiętajcie...
nagid_9 2016-01-18 22:14
Locus ma w majtach galerete ,że cię tu podesłał?
były pracownik 2016-02-02 23:12
nie polecam tej firmy , szkoda czasu , płacą śmieszne pieniądze ,
były pracownik 2016-02-02 23:12
nie polecam tej firmy , szkoda czasu , płacą śmieszne pieniądze ,
nick 2016-02-12 11:31
Pracowałem tam kilka miechów na zmianę z takim jednym...Fałszywy koleś i kłamał na swoją korzyść,taki pupilek koordynatora.Wyleciałem bo nie złapałem kogoś na kradzieży.Praca sama w sobie nie jest zła.Najbardziej wkurzały sprzedawczynie sklepów.Taka jedna z C&A zjadła wszystkie rozumy i za nic miała innych, panna dewotka...Ogólnie to niebezpiecznie czasem było.Biegać za kryminalistami za 7,5zł na godzinę,to przesada :)
sprawiedliwy 2016-02-23 13:41
ok, mogę odpowiadać z upublicznienie opinii na temat tej firmy na jakimkolwiek portalu, ale później macie sprawę z cywilnego i leżycie, bo żadne kłamstwa nie były publikowane tylko sama prawda, samo zatrudnianie na dwie umowy już skłania do refleksji, a jak wejdzie PIP i sprawdzi godziny faktyczne na umowę o pracę i na zlecenie to macie pozamiatane....chcecie spróbować? podaj swoje dane a ja podam swoje swoje
men 2016-02-23 13:45
to zapewne pisze śmieszny koordynator, bo maja tak mózgi zrypane że sami wierzą w to co mówia
mama 2016-02-23 13:52
Locus nie dba o swoich pracowników, naprawdę dobrzy odchodzą, bo zabrano im umowę o pracę, przyjmujemy jakiegoś innego człowieka i jest dym, ta firma zatrzymała się w rozwoju jakieś 12 lat temu, szkoda słów , nie poleca pracy w tej firmie
Miot 2016-03-16 18:34
Pracowałem w tej firmie w Pyskowicach i chwaliłem sobie tą pracę :)
Szef ochrony Pan Daniel na tyle w porządku ze nawet na święta nam zrobił paczki, nigdzie indziej nie spotkałem się by w ochronie były takie rzeczy.
Uważam ze wszystko zależy od zarządu a stawki nie są najgorsze, spotkałem się z mniejszymi stawkami i gorszymi warunkami pracy :)
nowy 2016-03-20 12:40
od dwoch tygodni pracuje w firmie locus ale poniewaz znalazłem lepiej płatną prace jak wygląda sprawa zwolnienia za porozumieniem stron bo na umowie zleceniu mam napisane ze okres wypowiedzenia to 3 tygodnie to troche dziwne poniewaz pracując na umowe o prace okres ten to 2 tygodnie czy trzeba odpracowywac ten okres trzech tygodni
? 2016-03-20 13:28
skoro podpisałeś umowę zlecenie z 3 tygodniowym okresem wypowiedzenia to co cię dziwi ? Jakbyś miał tygodniowy okres wypowiedzenia to musiałbyś pracować tydzień na wypowiedzeniu.
Wszystko jest jasne. 2 tygodniowy okres wypowiedzenia jest na umowie o pracę.
Dalinsc 2016-04-05 18:06
W Łodzi zapomnij ze ktoś cię pochwali a co dopiero takie rzeczy.
Chętnie bym się do was przeniósł do tych Pyskowic.
mama 2016-04-28 13:48
Locus zabiera umowy o pracę i daje zlecenie, obniża stawkę godzinową z 9.70 na 8,00, obcina godziny pracy.....ma Cię gdzieś.....dla nich liczy się tylko sztuka obiektu, a nie pracownik, dzisiaj jesteś, jutro sorry, ale "góra" nie dała...i takie tam....nie polecam tej firmy bo to wyzysk w biały dzień
mama 2016-05-04 12:45
Locus-security.....to jak TITANIC.....idzie/spada na dno....NIE POLECAM TEJ FIRMY, BO TO TYLKO PASOŻYT NA ZLECAJĄCYM USŁUGĘ, OLEWAJCIE TĄ FIRME, jesli potrzebujesz konkretów to daj znać, wszystko udowodnię
mama 2016-05-10 11:57
niestety, ale Locus potrafi zabrać umowy o pracę, nawet jeśli ją dostaniesz, to po 2 lub 3 miesiącach Ci zabiorą twierdząc, że za mało dostają od zleceniodawcy i nie są w stanie utrzymać umowy o pracę...nie polecam tej firmy, bo traktują człowieka jak zło konieczne....najpierw obiecują Ci złote góry czyli umowę o pracę, podwyżki, premie itp a rzeczywistość okazuje się inna....obniżają stawkę, likwidują stanowiska pracy, zabierają umowy o pracę w zamian za zlecenie, potrącają za mundur, zero premii, nagród, dodatków, rozliczają Twoją prace na dwie umowy, aby nie płacić za nadgodziny, za urlop liczą od najniższej krajowej, a nie z astatnich trzech miesiący
mama 2016-06-19 13:50
sprawa jest w sądzie, bo rozwiązano mi umowę za wypowiedzeniem locusa, ale nie wypłacono żadnej rekompensaty za zerwanie umowy z winy pracodawcy, a ja mam prawo nie przyjąć gorszych warunków pracy i płacy, a to, że firma nie potrafi dogadać się ze zleceniodawcą to nie moja wina tylko osób z ramienia locusa, którzy zatrzymali się jeszcze jakieś 8-10 lat temu i myślą, że to wszystko bedzie cacy....nie potrafią negocjować, a jeśli muszą ściąć godziny i posterunki to wszystko odbija się na dole, na pracownikach....na dzień dzisiejszy to wielka improwizacja ochrony, bynajmniej w locusie, to porazka
hduosa 2016-07-01 09:25
Pracuję jeszcze w tej firmie przez 3 tygodnie i nie polecam tej firmy ponieważ kordynator Marcin Wołomski ze Szczecinia nie potrafi sobie poradzić z brakiem ludzi zabierał mnie z mojego miejsca pracy na inny obiekt zeby szukać zastępstwa za mnie na mój obiekt bo nie miał człowieka na obiekcie na ktory mnie przeniósł na tydzień. Marcin Wołomski nie powinnien pracować w tej firmie. Poza tym jak byłem na rozmowie o prace to powiedział że umowa o prace dostane już po 2 miesiącach pracy później mówił ze po 3 a kilka dni temu powiedział ze dostaje sie umowe o prace po 6 miesiącach . Marcin Wołomski nie jest słowny coś obieca i się nie wywiąże z tego słowa.
Każdy kto będzie chciał pracować w tej firmie w Szczecinie niech się zastanowi czy warto pracować dla ludzi którzy patrzą tylko jak by tu wycisnąć więcej kasy z pracownika.
Jeszcze dodam ze Marcin Wołomski jest kordynatorem od niedawna i moim zdaniem władza jebneła mu do głowy.
prawnik 2016-07-01 20:21
Prosze spodziewac sie konsekwencji prawnych pomawiajac firme i uzywajac konkretnego nazwiska w srodkach masowego przekazu. Pozdrawiam bystrego internaute.
mama 2016-07-03 12:28
właśnie przeczytałem ogłoszenie Locusa, że szukają dowódcy ochrony w MM Głogów i jak pięknie opisane.....możliwość przejścia na umowę o prace....a ilu obecnych pracowników ma umowę o pracę?..żaden, wszyscy pracują na zleceniu( i to na dwóch umowach zlecenia) dodatki funkcyjne? nigdy takich nie było w tej firmie( dawniej był dodatek za licencję) ale jak brzmi? premie....tylko za ujęcia i tylko dowódca jak nie ma ujęć to nie ma premii, dla szeregowych pracowników premia 50zł na miesiąc i tylko dla jednego....normalnie gruba kasa....jedyna prawda to to, ze wypłaty są na czas...ale jakie małe....do przepracowania tylko 140/160 godzin w miesiącu za 8 zł/h netto, nawet jak zrobisz 200h to zarobisz 1600 zł, ale jakim kosztem, stój 10/12 godzin z przerwą 2*15min....podziwiam tego młodego stażem koordynatora, jego tupet i arogancje w stosunku do przyszłych pracowników....wie że ich oszukuje i robi to swiadomie i perfidnie....ale tacy ludzie niestety jeszcze są, może ta firma mu życie uratowała?
Amstaf 2016-07-14 18:56
Ja pracuje juz rok i jestem zadowolony bo robota nie wymaga ode mnie cudów, kasa zawsze 10tego, można się dogadać co do wolnego, nie ma kokosów ale to taka praca.
nagid 2016-07-23 12:38
Prawnik chyba wiesz że wypłaca się pracownikom pieniadze za wypracowane godziny więc ooddajcie złodzieje pieniadze moje za grudzień!
mama 2016-07-24 01:07
9 zł w Warszawie to jest dużo? oferują wypłaty na czas? -to jest argument? nie rozśmieszaj mnie....pracowałem w tej firmie za większą stawkę, ale atmosfera pracy i szacunek, jaki do Ciebie mają zakrawa na ......właśnie dlatego zrezygnowałem....oni potrafią napisać wszystko, ale rzeczywistość okazuje się bardziej brutalna niż myślisz...popracuj i potem napisz jakie wrażenia....
kordian 2016-08-03 23:05
Szczerość to ważna sprawa..przynajmniej od początku wiadomo co i jak..
uczciwy 2016-08-05 00:55
Taka jest niestety prawda . Ja tej firmy nie polecam i radze omijać szerokim lukiem . Szkoda czasu i nerwów
nagid_9 2016-08-27 04:45
Wciąż nie zapłacili mi kasy z Saturna w Lublinie. W poniedziałek podam ich sprawę do mediów ogólnopolskich aż prezesikowi ośmiorniczki staną.
Rrrrrr 2016-09-05 22:56
Christopher wygrywa i tak wszystko. Nie wierzcie w elastyczne grafiki. Jak ktos chce wolne bo masz bardzo wazna sprawe do zalatwienia to zapomnij. A jak ktos chce wolne to masz go zmienic i nie masz zdania na ten temat czy chcesz czy nie. Pamietajcie ze mozecie nie przyjsc do pracy informujac wczesniej o tym podajac powazny powod
Łukasz 2016-09-06 11:39
pojawiły się premie....po prostu przynęta na początek....oni potrafili dać umowę o pracę a po trzech lub czterech miesiącach zabierali i dawali umowę zlecenie i jeszcze stawkę potrafili obniżyć nawet o dwa złote...oni zrobią wszystko aby utrzymać obiekt, naobiecują a potem robią Cię w bambuko...w tej firmie nikt już nie chce pracować, ciągle szukają pracowników a rotacja większa niż w kosmosie....nie polecam pracy w tej firmie, ściema goni zakłamanie, obiecanki gonią wyzysk, a pracownik zawsze, ale to zawsze wychodzi na tym najgorzej.......cyt. z locusa" ...exel musi się zgadzać, a góra nic nie dała..."to mówi samo za siebie....pozdrawiam wszystkich byłych pracowników tej firmy, a tym którzy tam chcą iść do pracy szczerze odradzam
Rrrrrr 2016-09-12 16:51
Przestań w bajki wierzyć
bob 2016-09-22 15:30
Pracuje 2,5 lat i jest dobrze kasa na czas max do 10 stawka 10zł/h umowa oprace Jedna z najlepiej płatnych firm na rynku w tej branży
smok 2016-09-25 21:44
noooooo, fajna firma ten locus.....właśnie tracą już kolejny obiekt, bo dyrekcja nie jest z ich pracy zadowolona, ale tak to jest jak się zatrudnia pracowników z łapanki......
kami 2016-10-05 08:47
faktycznie, locus wyleciał z hukiem z jednego z marketów....no cóż, jak się zatrzymało w rozwoju jakieś 10 lat temu to nie dziwota..."M" pisze, ze pensje na poziomie, ale chyba dla koordynatorów i wzwyż, bo pracownicy mają standardowo 8zł/h, a o premii zapomnij, a jeśli chodzi o podwyżki to piszesz bzdury, dają tylko to do czego zmusza ich ustawa czyli najniższą krajową...ogólnie firma dba tylko o własną kieszeń i o sztukę obiektu, pracowników mają za nic, zwalniają się naprawdę dobrzy pracownicy , a locus zatrudnia ludzi z łapanki ( bo są najtańsi ) i potem ma problemy z zachowaniem jakości usług co po jakimś czasie doprowadza do utraty obiektu....zresztą patrząc na ogłoszenia o pracy to locus ciągle szuka nowych pracowników i nie może znaleźć, ciągle wielka rotacja w zatrudnieniu i ciągły brak pracowników bo już się ludzie przekonali, że do tej firmy nie ma poco się zatrudniać....
locus 2016-10-08 13:08
Tylko umiecie krytykować. A czemu przychodzą pracownicy napici. Co. Po grzyba chleje a potem mówi o jak mało płacą.
smok 2016-10-12 14:42
przychodzą napici....ale jacy to pracownicy? z łapanki, jaka płaca taka praca itp....locus zbiera ludzi z łapanki byle tylko mieć ustawione posterunki a potem płacz bo Ci nowi pracownicy są nic nie warci
i to jasno pokazuje jak pracuje locus, jak najtańszy pracownik a zyski są dla "góry", ale patrząc tak do przodu to nie wróże locusowi długiej przyszłości na rynku, pewnie ich kupi jakaś bardziej poważna firma i będzie zatrudniała ludzi z ambicjami, będzie od nich wymagać, ale też da zarobić i to na umowie o pracę a to wszystko pod swoim szyldem a nie locusa......wspomnicie moje słowa....
jh 2016-10-12 17:40
no to w sumie trochę jednak dziwne że takie właśnie sytuacje mają miejsce nie uważacie? tak nie powinno być
xmen 2016-10-25 13:20
firma tonie i zwalnia pracowników, aby się jakoś tam utrzymać, zero perspektyw
kivi 2016-10-25 13:29
znam lepsze......
Janusz 2016-11-22 13:56
Wita. Ja pracuje w rejonie Gdańskim około 10 lat na zlecenie. Jest super pod każdym względem. Nie wiem na kogo wy tam trafiliście że tak narzekacie, ale wydaje mi się że przesadzacie, jak byście byli tacy super to było by oki. Wiem że są firmy które oszukują . Wydaje mi się że macie za wysokie wyobrażenie o Sobie - widziałem nie jedno, wielu to porażka w ochronie, myślą że jak skończyli kurs ochrony to już będą dobrymi ochroniarzami - Ja bym niektórym nawet 5 zł nie dał. Najpierw trzeba spojrzeć na Siebie a potem wymagać. Na razie ochroniarze :)
kris 2016-12-03 16:09
To rzeczywiście super 10 lat pracujesz i zlecenie boba :)
Stefan 2016-12-12 11:06
buaaaha 10 lat na zleceniu.....właśnie takich pracowników potrzebuje Locus, mają pracować i nic nie gadać, mają się cieszyć tymi ochłapami, które dostają od firmy...właśnie pokazałeś tą opinią jak Locus dba i szanuje pracownika ....10 lat na zleceniu to wstyd dla firmy i dla Ciebie....pewnie jesteś osobą bez przyszłości, albo z przejściami, nie mającą żadnego celu w życiu, nie mającą własnego zdania, takim robocikiem, a co najgorsze...nie posiadasz własnej godności.....pozdrawiam " ochroniarza"
Paweł 2016-12-30 00:18
Powinniśmy raz na zawsze się określić – albo jesteśmy częścią bezpieczństwa i nienaganny stan zdrowia nas obowiązuje – albo nie oszukujemy siebie i klientów i zajmujmy się zwykłym cieciowaniem. Temat PFRON od zawsze budził emocje. To oznacza, że zasady dofinansowania z tego funduszu nie były przejrzyste.

Ty będziesz oceniał kto się gdzie nadaje?? Patrzcie ludzie na siebie...
bullbullbull 2017-01-09 12:57
ups, locus wyleciał z kolejnego marketu , tym razem w Kaliszu, chyba ta firma nieciekawie pracuje skoro traci obiekty......
Monia 2017-01-15 22:01
jesli to firma przychodzi do ciebie to w kubel sam zimnej wody dostaniesz niestety - praca sama nie nadejdzie ale jesli czlowiek idzie z firma to inna sprawa czasy komuny czy sie stoi czy sie lezy , cale zycie w jednym zakladzie i rozdawanie wszystkich uprawnien ochroniarza z automatu bo nie bylo ŻADNEGO(!!!!!) OCHRONIARZA odeszly w niepamiec , podejrzewam ze sam pracujesz ponizej kwalifikacji, studenciaki i uczniowie wiencej jiz ty maja ....... siedz dalej i kolesiuj wald poogrania
bullbullbull 2017-01-29 10:29
napisz coś bardziej składnie, bo z tego bełkotu nic nie wynika....pewnie pracujesz w locusie..?
Monia 2017-02-01 16:51
taak,pracuje znam to srodowisko dobre kilka lat a Ty niezasz?nieciekawie pracuje?jak te wszystkie pajace z ochrony.od czlowieka firma i zlecenia zaleza,jak lantrusy przyjmuja do roboty to obiekty traca.....
bullbullbull 2017-02-17 09:19
no tak, pracujesz w locusie, chaos wypowiedzi jak w locusie...oni właśnie stracili kolejny obiekt w Koninie, a to już daje do myślenia....zapewne masz ukończone wszelkie możliwe kursy i szkolenia pracownika ochrony, może nawet ukończyłaś technikum ochrony fizycznej ( może nawet w systemie dziennym) i co?
jak firma locus to docenia? jesteś traktowana tak samo jak ten pracownik ochrony bez żadnych kursów i szkoleń, tylko przeszkolony na obiekcie.....taka jest prawda, że locus patrzy tylko na "sztukę" człowieka i "sztukę" obiektu i tylko o zarobek chodzi, mają gdzieś ludzi, którzy na nich pracują.....a to zaczyna się mścić i zapewne potracą jeszcze inne obiekty.....P.S jeśli możesz, to nie wierz we wszystko co Ci koordynator mówi lub jakiś inny człowiek z locusa, zacznij myśleć samodzielnie...powodzenia
nagid_9 2017-02-27 12:19
Locus to istne dno. W Saturnie w Złotych Tarasach cały czas mają braki kadrowe. Co się z resztą dziwić wypłaty nie dają na czas straszą konsekwencjami za byle co. Piotruś Żołna dowódca z Saturna w Lublinie i Fabianek koordynatorek wiedzą dobrze o tym. Jedyne co im to okradanie i zastraszanie.
z wrocławia 2017-03-01 00:25
Jako były już pracownik tej firmy mogę co nieco napisać . Postaram się ująć to w bardzo krótkim opisie ponieważ jakbym się rozpisał to pewnie połowę by wy-moderowano :). Jak dla mnie - Szkoda czasu tam pracować , szkoda nerwów , Ogólnie to nie polecam tej firmy . Osobiście cieszę się ze już tam nie pracuje.-kropka
Zbig 2017-03-30 15:27
byłem ostatnio na rozmowie z koordynatorem locua w sprawie pracy, a on tak nawijał, tak pięknie gadał, że najpierw umowa zlecenie a potem umowa o prace i oczywiscie podwyżka.....że mu prawie uwierzyłem.....zadałem mu tylko jedno pytanie ...kiedy ta obiecana umowa o prace i kiedy obiecana podwyżka? a on odpowiedział, ze wszystko zależy od "góry".....czyli standart o jakim pisali wcześniej byli pracownicy, czyli zwykłe naciągactwo i oszustwo, aby tylko złapać pracownika.....a jak się zwolnisz np. po dwóch miesiącach to potrącają ci z wypłaty za umundurowanie.....no i jeszcze jakąś lojalkę miałem podpisać, że niby do innej firmy z ochrony nie przejdę, a jak się zwolnię to przez rok nie mogę pracować jako pracownik ochrony.....no normalnie tym mnie tak rozbroił, ze mu powiedziałem sam sobie tą lojalkę podpisuj, a on powiedział, że też musiał podpisać żeby pracować.......ja nie muszę pracować w firmie, która z pracownika robi sobie niewolnika, są inne lepsze i bardziej transparentne firmy i tam jestem już umówiony na rozmowę....omijajcie locusa z daleka, bo to firma wyzysk, tak przynajmiej wynikało z rozmowy z koordynatorem
Adam 2017-03-30 15:49
Zbigniew a jaka firmę w takim razie polecasz ?
Zbig 2017-04-18 16:05
Już pracuję w jednej z firm ochrony. Nie będę podawał nazwy, aby to nie była reklama, ale gdy byłem na rozmowie to dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem. Wiem ile godzin mam do przepracowania w miesiącu( oczywiście mogą być zmiany) wiem za jaką stawkę pracuję, a co najważniejsze już na starcie dostałem umowę o pracę, wiem za co co mam premie i ile, mundur dostałem nowy i cały komplet od razu jeszcze przed podjęciem pracy a po podpisaniu umowy. Mój koordynator to taki normalny człowiek, mówi jak jest i co ważne, mówi prawdę i wszystko się sprawdza. Chłopaki co już tam jakiś czas pracują to tylko chwalą tą firmę i są zadowoleni i mówią, że jak coś to mam od razu meldować koordynatorowi a on wszystkie problemy rozwiązuje natychmiast.
Zostaw swoją opinię o Locus Security - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security