DOM WINA Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DOM WINA Sp. z o.o.

była pracownica 2011-10-30 09:56:25
Mieszane uczucia. Z jednej strony niby wszystko OK, bo wypłata była w terminie i szeregowa kadra to ludzie którzy są OK ale na tym koniec plusów. Obecnie 3/4 pracowników szuka nowej pracy. Płacą niewiele ale wiele wymagają. Podwyżek ani premii nie ma żadnych! Bonusów typu multisport czy opieka zdrowotna albo choćby jakieś wyjścia do kina - zero! Masz tylko pracować i nic więcej się nie liczy.
abs 2012-10-08 10:45:47
witam byłych i obecnych

proszę o odp. na:

zarobki - podstawa i wysokość premii może być w %
narzędzia
plany - na jakim poziomie wynosi ich realizacja

pozdrawiam
as_kier 2014-01-05 12:30:16
szkoda ze karnetów multisport nie ma, były to miły dodatek
noway 2014-02-08 17:27:07
Najśmieszniejsze jest to, że nie chcą płacić nadgodzin. Co więcej, są zdziwieni, gdy ktoś się upomni, że chce je sobie odebrać. (usunięte przez administratora)Za swój atut uważają to, że w ogóle płacą. O jakichkolwiek dodatkach nie ma mowy. Ta firma może być jedynie trampoliną do czegoś lepszego.
ooo 2014-06-26 13:49:41
W pełni zgadzam się z moim poprzednikiem, nie płacą ani za nadgodziny ani za pracujące soboty. Ilość pracy jest absolutnie nie adekwatna do wynagrodzenia, często nawet nie ma czasu na skonsumowanie posiłku.Żadnych premii ani podwyżek.
zniesmaczona 2014-06-29 12:15:44
Zero perspektyw na przyszłość, jest to raczej praca przejściowa tuż po szkole. Brak szans na własne utrzymanie z oferowanej pensji (minimalnej). Nadgodziny jako forma non-profit, nie wspominając o charytatywnych sobotach. Nie polecam.
Obiektywnie 2014-12-28 13:01:25
Rodzaj pracy: umowa o pracę

Plusy
- brak stresu (na moim stanowisku)
- elastyczne godziny pracy

Minusy
- brak szkolenia BHP, które jest obowiązkowe. Nie ma go być może dlatego, by pracownik nie był świadomy zbyt wielu swoich praw?
- nadgodziny nie są płatne. Z kolei żeby je sobie odebrać, należy machać przed nosem przełożonego Kodeksem Pracy, który twierdzi "że wszędzie jest tak samo i nigdzie nie płaci się nadgodzin i ich się nie odbiera". Brak poszanowania pracownika?
- brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego i motywacyjnego
- brak wody do picia (nie licząc kranówki...)
- brak kawy, herbaty, cukru, mleka (każdy musi mieć swoje)
- brak innowacyjności, nastawienie na utarte schematy pracy.
- nieprzyjazne otoczenie pracy - brak okien w niektórych pomieszczeniach
NNKNKN 2015-08-13 14:09:46
Jaka jest pensja kierownika sklepu ?
ToNieMaSensu 2016-03-18 19:37:19
@Oleki Szkolenia owszem, ale tylko z wina. Płacą niewiele. Dla asystenta pensja wyniesie około 1600 zł netto i to raczej na umowę o zlecenie. Później będą oferować o pracę, ale chwilę będą przeciągać zanim ją dadzą. Benefitów nie ma żadnych, ani premii, ani Multisporta, nie wspominając np. o opiece medycznej.
200 2016-05-08 18:56:10
@kodzik nie ma juz tej pferty..jest inna na stanowisko asystentki prezesa zarzadu w Krakowie wymagane jest wyższe wykształcenie, mile widziane studia z zakresu administracji bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Zostaw swoją opinię o DOM WINA Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM WINA Sp. z o.o.