Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Chciałem zapytać skąd tak dużo przyjęć na różne stanowiska ?

Stażysta
@Kandydat

Kandydat kto pyta nie błądzi... Ale spróbuję odpowiedzieć Tobie na pytanie. Myślę że jest zapotrzebowanie na dane stanowisko !!! z stąd te ogłoszenia.

@Stażysta

Rozumiem jak ogólnie się pracuje na produkcji i jakie można liczyć wynagrodzenie na początek ?

boss
@Kandydat

Firma się mocno rozwija

Wojtek

Witam. Mam pytanie do obecnych pracowników. Jakie są oferowane stawki godzinowe, warunki pracy,czy są nadgodziny,weekendy robocze? Jakie propozycje otrzyma nowy pracownik.Bardzo proszę o rzeczowe informacje.Pozdrawiam.

Grzesiek G

A ja jestem zadowolony 2800 to miałem na początku 3 lata temu stawki rosną można pracować w nadgodzinach. Ale zawszę będzie ktoś narzekał. Pozdrawiam chłopaków z Apeny.

Piotr Bielsko

Witam mam pytanie przyjmują do Prosperplast osoby na grupach niepełnosprawności? chodzi mi Bielsko Biała?,Rybarzowice?

Prac.
@Piotr Bielsko

Dlaczego o takie rzeczy pytasz na forum zadzwoń do kadr

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

Mario

Witam, jak wygląda praca na magazynie w Wilkowicach/Rybarzowicach, jakie zarobki, atmosfera?

@Mario

A to szukaja teraz kogoś nowego?

@Wiktoria

Jak na razie to nie bo dzwoniłem i nie ma przyjęć

Urwis
@Mario

Chłopie,to zależy czy chcesz się urobić i zarobić czy raczej odpocząć ale zarobić mniej,ja tam osobiście polecam prace w prosperplascie

@Urwis

O to akurat brzmi obiecująco na inne aspekty pracy też ma się tutaj wpływ? Z reguły ludzie lecą po więcej czy raczej odpoczywają?

Mati
@Urwis

Możesz rozwinąć bardziej szczegółowo swoją wypowiedz ? Dlaczego polecasz prace w tej firmie ? Jak zarobki itp ?

Bandyta

Prosperplast super firma dla mechaników żeby zdobyć doświadczenie i dużo się nauczyć a poźniej spuerniczaç na lepiej płatny etat .Naprawdę polecam

Maniek

Ciekawe gdzie Py.a będzie kopcił papierosy na nowym magazynie w Mesznej 2 ??? no to już nie P1. Czas najwyższy rzucić nałóg.

Prac.
@Maniek

(usunięte przez administratora) zawsze będzie palił i nie ma znaczenia na której hali jest. Wszędzie się da, uwierz mi na nowej hali tez

Maria

Jak wyglada praca, system zmianowy, zarobki i atmosfera w Wilkowicach?

Dominik

Omijajć z daleka tą firmę nie polecam stawki są za małe zero socialu żadnej premii żadnej przyszłości ...

mati urwis91

wszyscy tutaj narzekacie-a to na prace,a to na zarobki,a to kierownik źle spojrzał,a to coś tam bla bla bla...LUDZIE !! OGARNIJCIE SIĘ !! jak wam coś nie pasuje są inne firmy obok-bulten,lenko itp. nikt was tu nie trzyma na siłe !!!

@mati urwis91

A masz jakieś porównanie odnośnie tej firmy i tych obok? Moze tam nikt nie idzie bo jest gorzej?

Derka

Witam. Jak wygląda praca w Rybarzowicach lub Wilkowicach dla kobiety? Możecie podać zarobki mniej więcej, jaka umowa itp Dzieki

@Derka

Witam,praca w wilkowocach nie należy do najcięższych wynagrodzenie na poziomie 2.800zl na miesiąc

Honorata
@Anonim

2800 netto, tak? I na jakim stanowisku? To jest na początek kasa, a potem rośnie, jak ktoś ma doświadczenie, to nadal chce za te kasę robić? Dasz szczegóły poza tym że nie jest najcięższa?

@Obojętny
@Anonim

Ciekawe kto tyle zarabia zapomniałeś dodać że to stawka za21 dni roboczych bo inaczej w życiu tyle nie zarobisz jeszcze odejmij sobie miesiące w których wpadają święta.A w wilkiwicach praca jest najcięższa tyko tam robią exporty i palety powyżej 2m.

Czesław

Omijajcie firmę. Do dziś od stycznia nikt nie dostał podwyżki W większości każdy tam wegetuje a po cichu szuka pracy i nagle odchodzi.

Ździch

Chyba chciales napisac od stycznia 2021r

shark
@Czesław

A podwyżki są obowiązkowe ? Firma łamie jakieś prawo ? Jest wolny rynek - można zmienić pracę a nie siedzieć tu lata i tylko narzekać. Na prawie 2000 pracowników zawsze znajdzie się jakaś GARSTKA maruderów... Po co tu siedzicie ? W Biedronce i Lidlu czekają na Was z otwartymi rękami.

XxX
@Czesław

Jak już omijać to zakład z Żywcu stan umysłu zarządzających lvl 0.

Koko

Masakra

@Koko

Powiesz coś konkretniej? Czemu tak uwazasz?

Vasyl

Jaka agencja aktualnie obsługuje Prosperplast? Jest nas 4 osoby

Byly pracownik

Witam pracowałem tam w w 2020 roku w listopadzie w Bielsku Białej i zostałem zwolniony po miesiącu bo za wolno robiłem tak mi tłumaczono dlaczego tak traktuja osoby niepełnosprawne które mają 2 grupę i chcą pracować??.

Kuga
@Byly pracownik

Co to za głupoty wypisujesz ... z takiego powodu nie zostałeś napewno zwolniony ponieważ tu nie poganiają z robota a poza tym tu nie ma narzuconych z góry norm ile trzeba zrobić. Gdyby zwalniali z takiego powodu jaki napisałeś to ilość ludzi by malała a nie wzrastała. Obecnie jest juz tutaj ok 50 osób i ciągle ktos nowy dochodzi a nikogo nie zwalniają! Pieprzycie glupoty

michał
@Byly pracownik

na prawdę współczuję mam nadzieję ze znajdziesz prace

Były Pracownik

Witam zmieniło się coś na magazynie w Bielsku Białej?? Dużo pracuje Ukraińców? proszę o odpowiedź.

Vajdo

Nienawidzę dwulicowych ludzi... Przy nich trudno mi się zdecydować, w który pysk walnąć jako pierwszy...

@Vajdo

Myślę, że lepsza byłaby np rozmowa. Jeśli uważasz ze ktoś jest fałszywy to czemu by z nim o tym nie pogadać?

Mario

Widzę że kobietom niektórym nie pasuje praca w prosperplascie to przecież Polska w większości firmach w Polsce tak jest ja pracuję dwa lata w firmie i nie mam żadnego znajomego oni nikogo z rodziny poproszę robię swoje a nie zajmuje się plotkami

@Mario

Poprawnie zdania napisać nie umiesz. Firma życie ci uratowała, że takich ludzi przyjmuje.

Zrozumienie

Brygadziści niby tacy pomocni, a jak są potrzebni to stoją z boku i najlepiej się nie odzywają. Ale doskonale wiedza co jest mówione o innych. Plotki w tej firmie, na temat niektórych osób są okropne. Naprawdę, jestem pod wrażeniem chamstwa niektórych ludzi. Brygadziści traktują niektóre osoby lepiej a niektórych gorzej.Nie ma równej miary.Niektórzy pracownicy pozwalają sobie naprawdę za dużo. Ale brygadzista się nie odezwie, bo ta osoba co sobie za dużo pozwala to z rodziny, sąsiad, sąsiadka, bliski przyjaciel.Zanim zaczniesz się z kogoś śmiać popatrz najpierw na siebie. Bo wiedz, że w tej firmie na 100% o tobie tez było coś mówione za twoimi plecami. Brygadzisto jeśli to czytasz to przypomnij sobie ostatnią sytuacje, gdzie traktowali kogoś źle a znając tą firmę, to sobie szybko przypomnisz !wiele! sytuacji i ZADAJ SOBIE PYTANIE: Czy pomogłeś tej osobie i w jaki sposób to zrobiłeś? A potem popatrz w lustro Pozdrawiam!

Miro
@Zrozumienie

Tak jest

@Miro

Ale pojechana sprawa tak szczerze. :o Twój brygadzista też tak robi czy znasz to z plotek i dlatego potwierdzasz?

Hola
@Zrozumienie

Gdzie tacy źli przełożeni?

Lucyna

Cześć wszystkim chciałam zapytać jakie są zarobki w tym zakładzie ? I jaka jest atmosfera ?

Normalny pracownik
@Lucyna

Jeżeli chodzi o oddzial w Bielsku to robota spoko, trzeba tylko uważać na ludzi bo niby są wszyscy mili a za plecami strasznie (usunięte przez administratora) obrabiają. Jeżeli ktoś nie lubi fałszywych ludzi to tutaj będzie miał ciężko ????

Lola
@Lucyna

Straszna atmosfera..ja się nabawiłam nerwicy .. a zarobki śmieszne.

Koko
@Lola

@Lola miałam podobnie, ludzie zamiast zająć się robota. To zajmują się (usunięte przez administratora)

@Koko

Zajmują się czym? Ujmiesz to jakoś bardziej elegancko? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 39 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA