Opinie o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe w Tychy

EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe poszukuje pracownika na stanowisko Staż. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

@Iwona

Powiedzieli, że szukają osoby, która ma kierunkowe wykształcenie albo kursy w tym kierunku, jak skończyłam technikum zegowskie i żałuję, że poszłam pracować na magazyn bo teraz nikt mnie nie chce zatrudnić do biura

Asystentka administracyjna biura to jest w ogóle stanowisko z możliwością awansu? Jestem świeżo po studiach, chciałabym zacząć od pracy asystenckiej, a potem fajnie byłoby iść wyżej. Zwłaszcza że ten dyplom mam. Patrzyłam w taką ofertę z marca, ale tam nie było rozpisanej ściezki zawodowej specjalnie.

Widzę, że poszukiwali tutaj kogoś na staż. A zdarza się, że szukają praktykantów? Bo potrzebuję zrealizować swoje praktyki na stanowisku księgowej. Powiedzcie mi proszę, czy w tym miejscu będą one płatne? Jeśli tak, to ile? :)

Margolcia Nowy wpis

Takkk, zdarza się i to często. Praktyki będą bezpłatne a potem ewentualną umowa zlecenie i dostaniesz najmniej jak trzeba. Ponadto otrzymasz w gratisie brak szacunku i wywyższanie się szefowej.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe dla pracy jako Opiekunka Osób Starszych są dla was satysfakcjonujące?

Nicka Nowy wpis

Całe szczęście ze zdecydowali się w końcu zatrudnić opiekunów osób starszych. Do tej pory my starzyści musimy opiekować się starymi pracownikami, podcierać im tyłki i podawać sztuczne szczęki jak chcą zjeść lunch. Wiadomo, że nie ma chętnych na tego typu usługi szczególnie jeżeli płacą minimalnie.

Pracowałam na magazynie i miałam chęći zmienić coś w swoim życiu. Byłam na rozmowie w ich pięnym biurze. Pyszną kawe wypiłam ale nie mam umiejętnści księgowych to mnie nie przyjęli.

Iwona
@Ewa

A jakie podali wtedy warunki odnośnie możliwości odbycia takiego stażu? chodzi mi o to czy nie trzeba było chociaż podstaw znać, żeby w ogóle na rozmowę się zakwalifikować?

Elunia

Standardowa metoda. Szukają na staż,l a potem najnizsza krajowa.

Nadia
@Elunia

Ale na stażu jest najniższa krajowa? W sumie to by mnie jakoś nie dziwiło, w końcu to staż, a oferują później normalne zatrudnienie po stażu i zwiększają zarobki?

@Iwona

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac w firmie EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Ewka

Pracują tu same lgebety, każą oszczędzać papier i zakazują używania plastikowych talerzy i kubków. Nie wiem co sobie wyobrażają, ze będę myć po sobie gary???? Jak wyrzucę jeden plastikowy kubeczek to przecież nic takiego się nie stanie a na płyn mam uczulenie. Ale tylko maja w poważaniu środowisko a nie wygodę pracownika.

Biedronka

Liczy się zysk właścicielek. I ich stajnia. Bo przecież koniki są fajne, trzeba o nie dbać. Koniki muszą mieć dobrze i fajnie mieć takiego konika, a po pracy, dla relaksu można sobie na nim jeździć. Ale pracowników to wciskajmy na staż i na najniższą krajową. Bo przecież stajnie trzeba utrzymać, a ludzi szanować nie.

O tak wszystkie zmiany były bardzo niedawno, a wiadomo, że na wpis do KRS dla podmiotów zagranicznych trzeba czekać dłużej. Z tego co mi wiadomo, to już kilka osób dostało takie wynagrodzenia i od razu kupili sobie nowe samochody i mieszkania (hi, hi)

Tylko mieszkania ? Nie domy ? W Polsce, czy w Kostaryce ? No to może warto to dopisać do ogłoszeń o pracę ?

Z tego co mi wiadome Firma została przejęta przez spółki powiązane kapitałowo z Anglii i z Kostaryki. Płace są bardzo wysokie, wymagania też wysokie jak płace. Płaca w każdej walucie jaką zażyczy sobie pracownik.

O to chyba musiało się stać bardzo niedawno bo w KRS nie ma nic na ten temat. Czy wiadomo aby te niebotyczne zarobki już ktoś dostał ? A dotyczy to też obecnych pracowników ?

Poszukiwano osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś był w firmie EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 21500 ?

FBI

Tak, można zarobić 21,5k, a nawet więcej na pełnym etacie.

Iwona
@FBI

to ja aż muszę dopytać jak rozmowa na takie stanowisko wygląda i czego wymagają... Jest spore obłożenie jeśli o kandydatów chodzi i czy można liczyć na feedback?

Hanna

mowisz ze to nie jest taka duza firma by tyle wlasnie płacila ksiegowej, nawet z doswiadczeniem ?

Tomasz

Szanowni przyszli kandydaci,(usunięte przez administratora) Praca non stop po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia,(usunięte przez administratora) potrafią najszybsi weekend zepsuć dzwoniąc z jakąś pierdołą że się coś żle wprowadziło po czym w poniedziałek okazuje się że jest wszystko ok, nie wspominając o urlopie telefon dzwoni średni 3 razy na dzień o różnych porach. (usunięte przez administratora)ODRADZAM wszystkim.

Honorata
@Tomasz

Słabe wynagrodzenie to ile miesięcznie? Nadgodziny skoro nie płatne to można w jakiś sposób odebrać?

Alicja

Pisał ktoś że pracownik nie jest tu traktowany jako kapitał i można go wymienić w każdej chwili, to w takim razie jeśli nie stawia się na doświadczone osoby które znają firmę od środka, to jak te nowe osoby są wprowadzane do firmy, przyuczane i jak jakościowo zastępują byłych pracowników?

robotnik
@Alicja

przychodzisz, siadasz, dostajesz komputer, segregator i robisz :) nie dajesz rady, wylatujesz lub sama odchodzisz czasem szybciej, czasem później

Jak długo trwa proces awansu w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe?

Mariola

To nie jest firma w której masz możliwość rozwoju i awansu. Edis prowadzony jest przez dwie wspólniczki plus kilka księgowych ( wszystkie zostały po stażu). Nikt tu nie awansuje. To mała firma, która nie dba o pracowników. Liczą się tylko zyski właścicielek.

Tomasz

Hejo. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Tych. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Tomasz

negatyw

praca w tej firmie to ostateczność, wynagrodzenia niższe niż w marketach a wymagania duże. Pracownik nie jest tu traktowany jako kapitał, bardziej jak przedmiot czy artykuł biurowy, który można wymienić w każdej chwili co potwierdza zwłaszcza oddział w (usunięte przez administratora)- fluktuacja (usunięte przez administratora)olbrzymia. Podejście do pracownika przez pracodawcę bardzo słabe, aż nadto da się odczuć (usunięte przez administratora) Nie jest to firma rozwojowa i dla osób ambitnych ceniących sobie swobodę i wpływ na wykonywane obowiązki. Atmosfera na pewno nie przyjazna dla osób, które nie lubią sztywnego i autorytarnego podejścia pracodawcy.

Magi
@negatyw

Niestety, zgadzam się. Wynagrodzenie najniższe, wymagania ogromne. Oczekiwania aby osoba na stanowisku referenta, samodzielnie prowadziła klientów. Nadgodziny niepłatne, ze względu na braki kadrowe, nie ma możliwości ich wybierania. Bardzo duża rotacja. Odradzam.

kadry
@negatyw

warto dodać jeszcze, że w kadrach przemiał olbrzymi, non stop pracownicy się zmieniają

@kadry

Oj to prawda, podobno są kolejne bardzo duże zmiany. Z kadr odeszli wszyscy po raz kolejny. Prawda jest taka, że jeśli pracownicy sami tak masowo odchodzą to nie świadczy to dobrze o takim miejscu.

To przykre
@negatyw

Czyli nic się nie zmieniło na przestrzeni lat.

Pracuś

Pani Iza ostatnie lata nieobecna w firmie a jak już była to siedziała w swojej kanciapie zamknięta na 4 spusty i załatwiała prywatne biznesy. Teraz zaczyna się zle dziać to się miota i zamieszanie tylko wprowadza. My pracownicy stety czy niestety ale wszystko widzimy i słyszymy i nie jesteśmy tacy głupcy jak się pani wydaje

Arek

@słabo wynagrodzenie słabe, czyli jakie? Napisz coś wiecej :)

Arku
@Arek

mizerne

Baśka

Atmosferę to tworzą sami pracownicy więc może coś się słabo staramy?

Kostka

Biuro rachunkowe w Katowicach nie polecam.Atmosfera sztywna,ludzie ze sobą nie rozmawiają. Biuro nadzoruje Pani Kasia,która wprowadza chorą atmosferę,nic nie można mówić bo wszystko podlega negacji.Oczywiście na forum przy wszystkich pracownikach.Nawet w programie trzeba klikać wg.jej ustalonego schematu gdyż jest on najbardziej wydajny. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest dobra atmosfera to tego tutaj nie znajdziesz.Nie polecam

Brian
@Kostka

Kostka: to imię, czy nazwisko?

Grażyna

To jest forum dla pracowników a ci są zadowoleni z pracy w firmie. Jeszcze nie słyszałam żeby wszystkim dogodzić!

Olek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś podpowie czy potrzebują pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe - Tychy

• Jak się pracuje w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe?

EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe