AKS-BUD WROCŁAW STEFANOWICZ JACEK

Wrocław

Opinie o AKS-BUD WROCŁAW STEFANOWICZ JACEK

JA 2011-02-14 19:29:25
NIERADZE NIKOMU WSPÓŁPRACOWAĆ Z TA FIRMA TO [usunięte przez moderatora] OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-03-07 08:34:41
Ostrzegam brukarzy i firmy przed nieudciwą firmą o nazwie aks-bud usługi ogólnobudowlane [usunięte przez moderatora] z wrocławia firma ogłasza się ruwniesz [usunięte przez moderatora] roboty ziemne są to [usunięte przez moderatora] wielu ludzi oszukali mianowicie niewypłacając im wynagrodzenia za wykonanom prace to dotyczy przedewszystkim brukarzy ale firme jedna tez oszukał podwykonawczom ktura pracowała dla niego tez im nie zapłacił stefanowicz jacek w obecnej chwili się ukrywa przed ludzmi kturych oszukał nik niezna jego prawdziwego adresu zamieszkania ogłasza się w internecie ale pod podanymi adresami nie mieszka sprawa była zgłoszona do inspektora pracy we wrocławiu ale tez niemug go znalesc jeśli ktos z panstwa zna faktyczny adres tego oszusta to proszę o podanie na maila [usunięte przez moderatora]
dugf 2016-05-04 08:23:27
Firma w krs-ie cały czas jest, wspominał mi też o niej znajomy. Wszedłem tutaj żeby dowiedzieć się czegoś więcej ale widzę, że tutaj też nie ma za wiele przydatnych informacji. Martwią mnie te komentarze z 2011..ale może ktoś ma bardziej aktualne?
Zostaw swoją opinię o AKS-BUD WROCŁAW STEFANOWICZ JACEK - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKS-BUD WROCŁAW STEFANOWICZ JACEK