DePTOR Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o DePTOR Sp. z o.o.

współpracownik 2011-02-14 17:53:01
Firma o nieoszkalowanej opinii. Firma rzetelna, konkretna i wywiązująca się z wszelkich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i pracowników. Profesjonalny zespół młodych ludzi, którzy wiedzą do czego zostali powołani i wykonują swoja pracę z pasją i poświęceniem. Polecam wszystkim zarówno jako kontrahenta jak i "chlebodawcę".
Praca i współpraca z firmą DePTOR z Łodzi to czysta przyjemność i poczucie bezpieczeństwa. Domena firmy "Twoje pieniądze na czas" jest jak najbardziej adekwatna i zgodna z prawdą.
coś tu nie gra 2011-03-28 20:49:01
zdaje się ze pracownicy sami sobie napisali opinię :) tak to brzmi przynajmniej.
Obecna 2011-07-29 13:46:39
Miałam okazje pracować w tej firmie.
Szybko dodam iż nie byly to miłe wspomnienia.

( usunięte przez administratora ) Atmosfera w firmie tragiczna. Kazdy sie boi ze wyleci, ze mu nie zapłacą. Ta firma to jedna wielka pomyłka.

NIE POLECAM !!

najgorsza firma w jakiej pracowalam.
pracownica 2011-09-01 23:05:42
Ej ... mówisz o firmie DePTOR Sp. z o.o. - z Łodzi - windykacja ....
nie wiem kiedy tam pracowałaś bo ja pracuje od początku jej istnienia i nikt nie został tam zwolniony ... ekipa od samego początku jest taka sama a atmosfera super ...... chyba wam się firmy pomieszały :)
oszukana 2011-09-21 18:04:11
także nie polecam !
pracownik 2012-03-14 12:02:19
a ha prowadzi firme pani z firmy Ecta i Esim
windykator 2012-04-21 17:13:14
w deptorze pracuja ludzie z ecty z pania dyrektor na czele
julek 2016-05-17 22:39:06
Jako windykacja chyba dobrze sobie radza i prosferują? Zstanwiam sie czy nie psozukuja windykatorow bo pewnie maja wieleu dluznikow i tocza sie miedzy nimi postepowania wiec jak cos dajcie z nac z checia zloze cv
Zostaw swoją opinię o DePTOR Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DePTOR Sp. z o.o.