„Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.

Wrocław

Opinie o „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.

dyzio 2014-04-29 21:45
w Adecco we Wrocławiu na psim polu pracują tumany i dzieći zwolnic ich jak tak można robić miałem być przyjęty na odpowiednie stanowisko a jak wruciłem to powiedziała że nie ma tej pracy ,(usunięte przez administratora)
nikita789 2015-04-10 20:51
Pracuję drugi dzień, złe stanowisko mi przydzielili za szybkie tempo pracy. Zauważyłam że przy liniach produkcyjnych stoją same kobiety, mężczyźni na spokojnie coś tam pakują na wózki, coś gdzieś przyklejają, stoją rozglądają dookoła.. 15.22 zł brutto na godzinę plus premia kwartalna 200-300 zł brak zwolnień chorobowych powyżej 3 dni. Jest ciągła rotacja, przychodzą odchodzą. Umowy o pracę tymczasową, urlop 2 dni na miesiąc... to tyle z plusów.. "Masz" zostać po godzinach po 1 i 2 zmianie w tygodniu, często pracujące też "mam" zostać ale już setki płacone... Umowy podpisywane co tydzień czyli tygodniowe!
NOWY 2016-05-07 23:43
Rzeczywiście tempo pracy dość wysokie,ale można się przyzwyczaić.Atmosfera dość dobra,w porównaniu do innych firm produkcyjnych,a zarobki jak wszędzie.
nowy 2016-05-19 20:23
To typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liderzy ze wsi,chodzą,nic nie robią,tylko czepiają się ile się da.Nie polecam,chyba że ludziom ze wsi.
Ania ze wsi 2016-08-31 23:23
Ja ludzie ze wsi to jacyś gorsi od tych z miasta czy co ?
ona 2016-10-28 15:34
Wy tu opiniujecie Adecco czy Whirlpool? bo to duża różnica..
Olek 12345 2017-04-14 12:21
Operator wózka stanowczo odradzam pracy w tej firmie chyba że nie masz szacunku do samego siebie umowy co tydzień lub dwa i w każdej chwili możesz usłyszeć już tu nie pracujesz jeszcze w żadnej firmie nie zasuwałem jak za dziesięciu w Whirlpoolu tak jest do tego podejście jak do śmieci ciągle tylko biegam w jedną i drugą z ciężarami już się zwalnia sam po tygodniu mam dość w każdej firmie są lepsze warunki niż tu .
Anty 2017-04-21 17:13
To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dlatego ludzie odchodzą niska płaca i duże tempo pracy do tego co tydzień umowa praca max do końca września potem każdy do zwolnienia stanowczo odradzam dużo firm we Wrocławiu proponuje lepsze stawki oraz stabilniejszą lub stałą prace do tego mniejsze tempo pracy jeśli masz rozum to lepiej idź do innej firmy teraz wszędzie zaczynają się przyjęcia i podnoszą stawki by ludzie nie odchodzili w Whirlpool nie masz co na to liczyć jeśli chcesz tracić czas i nery sprawdź sam
Zostaw swoją opinię o „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.