24/7B.V.

Zoetermeer

Opinie o 24/7B.V.

japs12345 2011-02-14 14:02:08
Agencja pracy miesci sie w Wernhout za Breda na park petersven.W biurze nigdy nic nie wiadomo,informacji konkretnych brak,panie [usunięte przez moderatora] nie bardzo mile ,problemy z kolejnymi tygodniowkami-pieniadze przelewane z 2-3 tygodniowym opoznieniem,o wakacyjnym nie wspominajac.Ogolnie rzecz biorac wielki syf-odradzam
tomasz12 2012-01-17 22:09:36
to najwiekszy burdel w jakim pracowalem.[usunięte przez moderatora] nie wiedzom poco siedzom w tym biurze.jak sie postawisz to za kare posiedzisz kilka dni w domu.a za dom i ubezpieczenie trza placic mimo ze nie pracujesz.a najgorsze te problemy z platnosciami.jestem w polsce juz 6 miesiecy a oni jeszcze mi nie wyplacili wszystkiego a o wakacyjnym nie wspomne
lolitka 2012-10-12 13:10:17
ja mam pytanko a akazdy z tego biura exotic green trafia na ten parc patersven?
kamil 2016-04-29 09:57:49
Raczej są godni zaufania, bo od lat działają na rynku, wiec nie ma tu problemu z płatnościami i innymi tego typu rzeczami na pewno, wiec sami widzicie.
Zostaw swoją opinię o 24/7B.V. - Zoetermeer
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 24/7B.V.