McLane Polska Sp. z o.o.

Błonie

Opinie o McLane Polska Sp. z o.o.

RoleX 2009-03-01 19:59:14
Słowa kojarzące się z McLane Polska Sp. z o.o.zero organizacji, totalny bałagan
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako swoje możliwości oceniam na duże ale w firmie McLane są zerowe .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządku.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?negocjować raczej nie można
Najbardziej podobało mi się w McLane Polska Sp. z o.o.: chyba nic nie ma pozytywnego w tej pracy, może to że nie pracują tam w weekendy
Najbardziej nie podoba mi się w McLane Polska Sp. z o.o.: godzina na którą muszę tam jeżdzić
anonim 2011-10-03 12:29:56
Pracowałam tam AŻ 5 miesięcy i dziwię się, ze tyle wytrzymałam. Jest to firma, w której człowiek się nie liczy, jak w chińskiej fabryce. Nie ma szkoleń, żadnych socjali, niskie wynagrodzenie i obowiązkowe nadgodziny, co prawda płatne, ale nie daj Boże, że człowiek jakiegoś dnia nie może zostać to już grożą mu zwolnieniem z pracy. To była najgorsza firma w której pracowałam! Nie polecam!!!!! AAAA i jeszcze jedno, bezwzględu na rodzaj zajmowanego stanowiska i stan zdrowia obowiązkowo trzeba było być na nocnej inwentaryzacji mazazynu. Koszmar!!!!
Zostaw swoją opinię o McLane Polska Sp. z o.o. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McLane Polska Sp. z o.o.