Opinie o Efect Doradztwo Finansowe w Warszawa

Planowanie finansów osobistych klientów indywidualnych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efect Doradztwo Finansowe w Warszawa

Magda Nowy wpis

Czy okres próbny trwa dwa miesiące ?

studentow

To tak sie zastanawialem czy w takich firmach doraddztwa finansowego zatrudniaja na prawde kazdego kto jest w miare ogarniety? szczerze przyznam ze jestem jeszcze studentem i szukam pracy ktora da mi pieniadze i troszke satysfkacji ze moge komus pomoc. a to chyba jest takie miejsce, prawda? z gory dziekuje za pomoc.

reader
@studentow

czy ja wiem , czy akurat pracując tutaj odczujesz to , że komuś pomagasz. Może poniekąd tak być, ale raczej dlatego , że przepiorą Ci ostro głowę , żebyś tak właśnie myślał ;) tak naprawdę idąc tu do pracy musisz być już nakierowany na to , że chcesz w przyszłości wiązać sięz finansami i doradztwem bo inaczej długo nie wytrzymasz

blondas
@reader

hej, ja pracowałem u nich w Warszawie. Nie wiem czy przetrwali do tej pory , bo ostatnio gdy o nich słyszałem to byli raczej na wykończeniu, ponieważ firm takich jak ta w owym czasie powstało bardzo wiele. Wiem , że najlepsi pracownicy byli podrkadani z jednej firmy do drugiej, a wraz z nimi to co najważniejsze czyli klienci

gor Nowy wpis
@blondas

szukam Pawła M z tej firmy , proszę o kontakt gorew@interia.pl (priv)

Maurycy Nowy wpis

Mam zamiar aplikować i sądziłam, że na forum dowiem się kilku informacji o pracy w firmie. Czy jest wam tu dobrze i z tego powodu nie piszecie od dawna?

okro Nowy wpis

Tutaj już konkretnie tego określić nie można @all, ponieważ jest to zależne od Twoich wyników, no ale myślę, że spokojnie ponad 3000 netto. Przy czym musisz mieć doświadczenie oraz wykształcenie wyższe.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Efect Doradztwo Finansowe spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
donkiszot

@skubi faktycznie jest to interesujący temat, z drogą awansu pewnie i kaska jest lepsza.. a to zawsze chyba najbardziej motywuje. Jak to wygląda?

opinie prosze

@skubi weź to rozwin, bo brzmi to niezle, ze w efekcie szybko awans mozna. a tesz jestem kumaty gosc :)

skubi

pracowałem tu kiedyś. Biorą i próbują rekrutować w sumie każdego w miarę kumatego gościa. Po kilku szkoleniach staje się doradcą

pytalski

Był dzisiaj u mnie doradzca ktory naciskal na spotkanie ze chce zrobic analize finansową... zrobił podpisałem się na wykorzystanie danych... do ludzi, ktorzy tam pracowali czy podpsianie tej analizy do czegos mnie zobowiazuje? czy w cos sie wpakowalem przez to? Bo teraz czytam opinie i sie przestraszylem...

a czy nie mozna zostac dobrym doradca w firmir efect? przeciez nie wszyscy musza byc tacy sami..., spotykaliscie sie pewnie tylko z jakims jednym ktory po prostu byl tepy, ja np ostatnio mialem spotkanie z takim panem z efectu i jestem zadowolony. bynajmniej jak narazie:P

Próbowałem się rekrutować do Efectu poprzez jeden z portali pracy, już na początku moją uwagę zwróciła oferta pracy, tzn. ogłoszenie w którym napisano, że poszukują tylko i wyłącznie ludzi chcących pracować w sposób etyczny itd. Było to napisane bardziej patetycznie, a im bardziej patetycznie tym większy w takim postępowaniu czuć szwindel :P Dzwoniono do mnie dwa razy, nikt też nie pytał czemu nie odbieram ani nic, ale chyba im zależy, z reguły potencjalni pracodawcy dzwonią tylko raz. Głos w telefonie też nie był - jak to zawsze bywa - ekspresyjny, tryskający energią, tylko jakby przytłoczonego pracownika. Wspomnieli o przyjściu w garniaku, czyli już stwarzają pozory prestiżu, nie z takimi firmami miałem styczność i nie narzucali tego na pierwszym spotkaniu ;) A i jeszcze jedno, oddzwaniałem, nie odebrali, za chwilę zadzwonili, to pewnie też jeden z trików. Wydaje mi się, że tam nie zajrzę, myślę że faktycznie szkoda nerwów i siły, wolę pouczyć się w domu w wakacje i może lepiej na tym wyjdę, choć praktyka przydałaby się. Gdyby nie to, że trzeba \"nabierać\" ludzi, to pewnie bym się skusił, traktując to po prostu jako wyzwanie, lubię ambitne wyzwania. PS. Jak dzwonili to wyświetlił mi się jakiś numer z orange, jak dzwonią pracodawcy to albo wyświetla się stacjonarny albo numer zastrzeżony (najczęściej), mam nadzieję, że jakiś bidny student nie traci kasy na te telefony :P

Radek

Witam Pracowałem w Efect ponad pół roku i myślę, że jestem w stanie wyrazić swą obiektywną opinię o tej firmie. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że Efect to praca dla ludzi przedsiębiorczych. Jeżeli nie potrafisz zainwestować swego czasu i drobnych pieniędzy na rzecz większych korzyści w przyszłości to naprawdę nie próbuj siły w Efect bo uznasz ten czas za stracony. Nie będę tutaj przekonywał, że praca w tej firmie jest łatwa, sympatyczna i cukierkowa. Bycie doradcą w firmie Efect to naprawdę ciężki kawałek chleba. Trzeba się natyrać żeby zarobić pieniądze. Wielu ludzi wymięka po 2-3 miesiącach. Ale przyznam, że CI co zostali tam dłużej niż ten okres nie żałują i zarabiają ciekawe jak na dzisiejsze realia pieniądze. Firma w swej działalności popełniła wiele błędów i jeszcze wiele zapewne popełni. Podobno jej właściciel wyciągnął wnioski na przyszłość i zamierza udoskonalac proces obsługi klienta (życzę powodzenia) Ogólnie polecam każdemu żeby spróbował swoich sił. Ja nie żałuję. Faktem niezaprzeczalnym jest, że można się tam bardzo dużo nauczyć. Biorąc pod uwagę, że branża finansowa jest bardzo perspektywiczna na rynku polskim, polecam Efect. Prawda jest taka, że jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jeśli chodzi o praktyki to uważam to za dobry pomysł. pozdrawiam

Naiwniak2011

A co myslicie o tym jezeli chce tam zrobić praktyki.... potrzebuje ich i to nie takie krotkie bo łacznie mam ich do wyrobienia 40 tygodni. Pomyslalem ze zrobie praktyki a oprocz tego mam szanse cos tam zarobić..... prosze o odpowiedz....

byly pracownik

To prawda, zgadzam się z Tobą w 100%, pracowałem w tej firmie rok i dorobiłem się 20 000zł długu, natomiast mój kolega który otworzył kolejne biuro w Poznaniu ma 50 000zł długu, i żeby go spłacić podbiera klientów swoim własnym ludziom ze struktury, a raczej podbierał bo z 27 osób ma w tej chwili 5 i dalej pogrąża się w długach, ale dalej utrzymuje że zarabia 18 000 zł miesięcznie co jest totalną bzdurą przy takiej ilości osób. Odradzam tą firmę

były pracownik efectu

hehe zal pewnie jestes kierownikiem i próbujesz nadrobić złą opinie o firmie Zdecydowanie odradzam tą firmę. Wepchną all byle by sprzedac mimo iz umowa na 300zł miesięcznie wystarcza i nic wiecej nie trzeba brać bo mozna nadpłacać składki jak cie stać np. po 700zł ale nie masz obowiązku jak by ci się noga powinęła i stracisz prace (10 lat to długi okres) a oni ci wcisną maxa co możesz byle mieć dużo większa prowizje zal!! a jak ja niechciałem nieetycznie pracowac to mi podziękowali! uważajcie na nich !! [usunięte przez administratora] i tyle na giełde wejda i ich ackcje straca na wartości momentalnie

Jacek

Ja miałem tam pracować, jednak gdy dowiedziałem się że koleś, który pracuje już tam prawie dwa miesiące jeszcze nic nie zarobił, to powiedziałem tyle ze mnie. Zrobiłem tylko dwie analizy, osóby u których byłem uznały to za zwykłą akwizycję. Niestety mi nie odpowiada bycie akwizytorem. Jednak jeśli ktoś jest uparty i wystarczająco dobrze zmotywowany, to pewnie coś tam zarobi, może nawet sporo. Ja w coś takiego nie wchodzę. A jeśli w jakiejkolwiek przyszłej pracy usłyszę słowo JUICE (Join Us In Creative Enthusiasm), to od razu wyjdę. Poprzednio słowo JUICE usłyszałem pracując przez chwilę jako przedstawiciel handlowy, czyt. akwizytor, zrezygnowałem z tych samych powodów, a była to firma DS Group, czy jakoś tak.

lol

Tez pracowalem w tej firmie ale zrezygnowalem z innych powodow. Widze ze sporo osob sie tu wypowiada. Jak dla mnie to glupota tracic czas na takie komentarze bo kazdy z was jest madry jak jest ANONIMOWY - zaden z was nie ma odwagi podpisac sie pod Swoimi słowami... ? Widocznie nie macie nic lepszego do roboty jak nędzne siedzenie w domu. pozdrawiam

zlote_gory

Witam, Czy ktos z was widzial te zlote gory co obiecuje efect? Te wspaniale samochody, domy itd.

witam, czy udało sie tobie zebrac jakies opinie na temat tego stanowiska ?? czy może juz tam pracujesz?? będe wdzięczna za odpowiedź ja przyjełam ofertę pracy w cenrtali firmy na stanowisku specjalista ds. kontraktów dziękuję

specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego

Witam, Wszystkie te wypowiedzi dotyczą tylko stanowiska doradców finansowych??? Interesuje mnie czy coś wiecie na temat stanowiska np. specjalisty ds. obsługi klienta wewnętrznego ??? Wiem, że takie stanowiska ta firma proponuje, zastanawiam się czy warto zaprzątać sobie w ogóle tym głowę . Za wszelkie informacje, wskazówki wielkie dzięki :-)

kochanie... daj spokój... ludzie to czytają...

Zostaw merytoryczną opinię o Efect Doradztwo Finansowe - Warszawa

Efect Doradztwo Finansowe