FANINA Fabryka aparatury Elektromechanicznej

Przemyśl

Opinie o FANINA Fabryka aparatury Elektromechanicznej

anonim 2009-06-01 12:28
nikomu nie życzę pracować w tym zakładzie
debilstwo i marnotrawstwo od samej góry do samego dołu, od prezesa po produkcję
NIE POLECAM
anonim2 2014-05-21 13:46
Możesz coś więcej nakreślić w swojej wypowiedzi ?? Bardziej konkretniej, dlaczego, co itd.. Ci się nie podobało ?
byly pracownik 2014-11-04 20:42
mobing praca czy to w biurze czy na produkcji za 1680zl ,co jakis czas urlopy bezplatne(straty) nie polecam wszedzie kamery
Nick 2016-08-23 13:26
Tak już jest, że na forach portalach o tematyce rekrutacyjnej częściej można się natknąć na negatywne opinie (zwłaszcza byłych pracowników), a pozytywnych opinii brak. W końcu - kto zadowolony z pracy odwiedza portale rekrutacyjne i wystawia pozytywne opinie swojemu pracodawcy? Przecież wyglądałoby to trochę dziwnie. Czas płynie, a sytuacja się może wszędzie zmieniać. Jeśli ktoś szuka pracy i miałby rezygnować z ubiegania się o zatrudnienie w jakiejś firmie na podstawie negatywnej opinii umieszczonej sieci (zwłaszcza jakiś czas temu), to chyba niepotrzebnie sam zawęziłby sobie możliwość wyboru. Najlepiej po prostu wysyłać CV.
Zostaw swoją opinię o FANINA Fabryka aparatury Elektromechanicznej - Przemyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FANINA Fabryka aparatury Elektromechanicznej