Erbud Zarządzanie Nieruchomościami

Legnica

Opinie o Erbud Zarządzanie Nieruchomościami

anonim 2009-05-13 20:33:53
Niekompetencja i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w każdym calu. Nie wiem jak taka firma wogóle funkcjonuje jeszcze na rynku. ERBUD nie organizuje latami spotkań ze wspólnotami, nie reaguje na zgłoszenia mieszkańców, nawet w prostych sprawach jak np. wymiana zamka, nie realizuje zaplanowanych przedsięwzięć, ma dziesiątki założonych i trwających spraw sądowych... Jako wspólnota podjęliśmy już działania mające na celu pozbawienie tego "jegomościa" licencji na prowadzednie takiej działalności. Jeśli się uda dziesiątki wspólnot odetchną z ulgą. Takie firmy jak ERBUD nie mogą działać na rynku bezkarnie i nie będą! Jako zarząd wspólnoty odradzamy wszystkim potencjalnym klientom tej firmy jakiekolwiek nawiązywanie współpracy, chyba, że lubicie kłopoty. My nadal musimy się z nimi borykać i zapowiada się niestety dłuższa batalia. Sprawy w sądzie trwają.
anonim 2009-05-26 23:08:01
No, wreszcie ktoś o tym napisał, my juz kilka lat staraliśmy sie wierzyć, że jest dobrze, ale brak kompetencji,( włascicieli) przerodziło sie w sprawę pewnie dla innych władz%
anonim 2009-05-26 23:08:01
No, wreszcie ktoś o tym napisał, my juz kilka lat staraliśmy sie wierzyć, że jest dobrze, ale brak kompetencji,( włascicieli) przerodziło sie w sprawę pewnie dla innych władz, nasz fundusz remontowy "wyparował", a własciciel firmy twierdzi, że nie jest to uchwytne, aby podać nam jego stan, gdy wreszcie , o kilka lat za późno zdecydowliśmy się wreszcie na zmianę zarządcy, okazało sie , że pieniędzy na koncie tez nie ma..... Własciciele strzeżcie się, nie popełnijcie tego samego błedu co my. Zrozpaczony zarząd wspólnoty
anonim 2009-05-28 12:02:20
BEZ KOMENTARZA... TO TRAGEDIA , BRAK KOMPETENCJI, A KLIENT TO UPIERDLIWIEC......WŁASCICIELE JEŻELI CHCECIE KŁOPOTÓW I SPRAW W SĄDZIE TO Z PEWNOŚCIĄ ERBUD, JEŻELI CHCECIE MIESZKA I ŻYC SPOKOJNIE TO SA INNI.....W LEGNICY TEZ ROBIĄ TO PROFESJONALNIE, BO ZARZĄD NIERUCHOMOŚCIĄ PROFESJONALNY NIE JEST PROSTA SPRAWĄ.....
pracownik 2009-10-28 09:34:17
Nie polecam z uwagi ze ludzie tam zatrudnieni to typowe orczyki ze wsi zamiast pracowac to jezdza po złomach.Rysio wporzadku.
natalia 2013-06-02 21:04:15
dołączam się do pytania.
Pracownik 2013-06-09 16:23:36
Nic się nie zmieniło. Na potwierdzenie wystarczy zobaczyć, jak często dodawane są ogłoszenia o pracę w erbudzie. Możliwości awansu - praktycznie żadne. Nadgodziny (z wielkimi pretensjami) są płacone, ale w normalnej wysokości to tylko dla osób, którym uda się dostać umowę o pracę. A zatrudniają głównie na umowę zlecenie.
Miki 2013-07-21 20:51:10
Masz rację,ogłoszenia dodawane są bardzo często i też się zastanawiałem o czym to świadczy.
beata 2014-01-09 09:52:27
anonim z 30.06 - papierosa to sobie raczej tam nie zapalisz bo NIEPALĄCY to warunek do przyjęcia w tej firmie.
anonim 2014-03-12 18:56:51
Praca ciężka, klienci różni od miłych i uprzejmych po niekulturalnych do agresywnych. Do tego brak systemów motywacyjnych, wynagrodzenia słabe.
znany 2015-01-31 23:12:03
widze ze dobrze trafilem z tematem - niestety mam dosyc takich wielkich miast jak gdansk czy warszawa gdzie probowalem zyc i sie zastanwiam nad powrotem do legnicy. ale powiedzcie mi cos iwecej na temat pracy w erbudzie czy jest jeszcze tam sens wracac do legnicy czy lepiej poszukac sobie nowego miasta?
damian 2015-10-06 13:09:41
pozdrowienia z Rzeszowa. Nieruchomości www.iangroup.net
tomasz 2015-11-12 18:01:06
Problemy z tą firmą to odwieczne utrapienie. Nie słuchają opinii klientów robiąc z nas popularnych niedowładów. Przykładem jest obecna wymiana domofonów z lepszych na gorsze na ulicy Heweliusza. Pracownicy firmy montującej dobijają się do mieszkań bez wcześniejszego powiadomienia lokatorów. Najmniejszym kosztem za duże pieniądze realizują zlecenie nie tylko w tym obszarze bez jakiegokolwiek nadzoru ze strony Erbudu. Przykładem sztukancka instalacja elektryczna w piwnicach. Na najbliższym zebranie złoże wniosek o rezygnację z ich usług. Tomasz
Łuki 2016-04-19 08:54:11
Dla mnie utrapieniem jest oczekiwanie aż prezes tej firmy zorganizuje spotkanie wspólnoty. Czekam już od 4 miesięcy. Minął pierwszy kwartał roku, już dawno powinno być spotkanie rozliczeniowe. Pierwszy mail w tej sprawie napisałem 15 stycznia,w sumie 4 maile i każdy trafił w czarną dziurę. Kilka dni temu przyjechałem osobiście, ale prezes nie miał czasu. Jeśli rzeczywiści jest tak jak ktoś wyżej napisał, że fundusz remontowy potrafi się ulotnić, to być może warto napisać w tej sprawie do Komisji Odpowiedzialności Zawodowej. W takim przypadku mogą zawiesić lub nawet odebrać licencję. Coraz bardziej zastawiam się czy nie lepszym wyjściem dla naszej wspólnoty będzie zmiana zarządcy np. na Domenę. Jeżeli w taki sposób traktuje się klientów, to chyba ktoś tu pomylił pojęcia kto dla kogo.
Wojtek 2016-05-07 11:03:35
Możecie mi powiedzieć, na jakie stanowiska Erbud Zarządzanie Nieruchomościami prowadzi najczęściej rekrutacje?
wściekła lokatorka 2016-11-27 12:04:14
Erbud jest zarządcą naszej wspólnoty, liczącej 120 lokali, od 10 lat, więc to kawał czasu i z tego co się zorientowałam to raczej dobrym pracodawcą nie jest, ponieważ nieustannie poszukuje pracowników na każde stanowisko. Niestety dla obsługiwanych przez nich lokatorów jest to niekorzystne, ponieważ nic nie można załatwić, bo ciągle nowe twarze i nikt nic nie wie. Generalnie chcę napisać o niekompetencji Pana Kawałko i jego pracowników, obawiam się, że to będzie opowieść w odcinkach, ponieważ jeden post byłby za długi a przez 10 lat trochę się nazbierało.
Zacznę od najbardziej prozaicznej sprawy jak sprzątanie terenów zielonych. Firma która współpracuje z Erbudem i w którą nas zręcznie wrobiono (zaproponowała najniższą cenę a rok później zażądała podwyżki prawie 600 zł), terenów zielonych w zasadzie nie sprząta. Dbanie o trawnik ogranicza się do koszenia trawy raz w miesiącu, tylko na dużych prostych powierzchniach natomiast przy żywopłotach rośnie sobie bujnie , wokół lamp podobnie a krawężniki przez okres 10 lat czyszczone były tylko raz. Pan dbający o zieleń lubi natomiast spryskiwać przy krawężnikach trawę jakimś środkiem który ma osłabić rośliny niestety robi to późną wiosną kiedy wszystko pięknie wyrośnie do wysokości kolan . Oczywiście takie wysuszone na żółto chabazie sterczą do kolejnej wiosny i zaczynamy zabawę od nowa, to chyba raczej specyficzna ozdoba trawnika. Wokół budynku od strony balkonów teren raczej nigdy nie był sprzątany, wyschnięta trawa, liście, nieskoszona trawa (ponieważ traktor bądź duża kosiarka nie wjechała ) sterczą i zalegają latami , otwory przy okienkach piwnicznych były posprzątane raz z okazji wymiany okien i od tamtego czasu nikt tam nie zagląda. Nie można doprosić się o zgrabienie liści . Tydzień temu po interwencji lokatorskiej zgarnięto w końcu liście z jednego trawnika na którym rosną drzewa liściaste, ale trawników pod klatką, które są także własnością wspólnoty nie ruszono. Nigdy dobrze nie są wybrane liście spomiędzy żywopłotu, mogę śmiało stwierdzić , że raczej wiatr je rozwiewa niż jest to celowe działanie firmy sprzątającej, ponieważ te liście zawsze tam są . Nie możemy się doprosić , aby Pan ścinał żywopłoty na jedną wysokość , wszystkie są cudaczne w jakieś nieokreślone fale i wysokości, już nie wspomnę, że są po prostu za wysokie. Osoby sprzątające w ogóle nie sprzątają śmieci, które dzieciaki wtykają w żywopłot teraz kiedy liście opadły to piękny widok. W zimie sprawa wygląda jeszcze gorzej. Rzadko kiedy firma pojawia się , aby odśnieżyć chodniki a jeśli się już pojawi to po kilku dniach( tzn. w poniedziałki i piątki , bo wtedy jest sprzątanie klatek a i tak nie zawsze ). Więc ludzie sami wychodzą i udepczą sobie ścieżki i zrobią przy okazji ślizgawki. Kilka lat temu Pan przywiózł dwie paskudne beczki wypełnione piaskiem z solą , bidulek ani razu z nich nie skorzystał, zamiast je z wiosną usunąć oczywiście zostawił i oczywiście znalazł się ktoś kto je poprzewracał. pomimo tego, że właściciel firmy osobiście kosił trawniki i widział te rozwalone beczki nic nie zrobił. I taki stan trwał kolejną zimę , w końcu po interwencji beczki zostały usunięte a piasek nie zebrany tylko rozrzucony szufelką po trawniku , żeby sól mogła zniszczyć trawnik. Ogólnie jeśli chodzi o teren zielony nic się nie zmieniło i jest jak za czasów komuny. Jeśli się stanie w jakimkolwiek miejscu to ogólne wrażenie jest takie, że jest po prostu brudno. Walczę od trzech tygodni z zarządcą o to, aby wpłynął na firmę sprzątającą i ta zabrała się do roboty, ale póki co efekt żaden . Za kilka dni umieszczę kolejny post, jest tak dużo spraw nie załatwionych , przepadło nam tak dużo terminów odwołań, aby ktoś poprawił fuszerkę , że nie wiem od czego zacząć. Uchwały nie są roznoszone po lokatorach, nikt nie może zaskarżyć takiej uchwały. Od trzech lat Pan Kawałko nie może złożyć wniosku o kredyt, aby się nie tłumaczyć potrafi nie zorganizować zebrania. Nie ściąga zaległości lokatorskich. Nie składa pozwów do sądu wobec firm, które nie wywiązały się z umowy, itp. Nikomu nie polecam tej firmy , będę dążyć do tego, aby zmienić zarządcę.
Zostaw swoją opinię o Erbud Zarządzanie Nieruchomościami - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erbud Zarządzanie Nieruchomościami