logo T.H.U. Drip s.c.

T.H.U. Drip s.c.

Opinie o T.H.U. Drip s.c.

spółka cywilna 2013-06-05 10:50:58
Zamiast pracy oferują szkolenia za 700 złotych w Hotelu na odludziu. Mówią o marketingu MLM i piramidzie finansowej , zakładaniu własnej spółki cywilnej i samodzielne szukanie klientów. Być może mają tam pracę w biurze ale bez zakładania spółki się raczej nie obejdzie. Trochę dziwnie to wygląda. Tylko tyle mogę powiedzieć. Czy wiecie coś więcej ?
bo obiecują spore pieniądze
dripirek 2013-08-20 19:36:37
spółka cywilna - 2013-06-05 10:50:58

bo obiecują spore pieniądze
Witam,
1.Szkolenie dwudniowe wraz z pełnym wyżywieniem ( wysoki standard) + materiały szkoleniowe.Pokoje dwu- i jednoosobowe. Trzygwiazdkowy Hotel Wityng (usunięte przez administratora) położony 15 km od Konina jest najbardziej obleganym ośrodkiem konferencyjnym w Polsce. Sprzedajemy energię elektryczną oraz projektujemy i wykonujemy systemy Fotowoltaiczne w systemie MLM.Spółki cywilne ,które proponujemy to prostsze rozwiązanie bez przenoszenia firmy do Anglii,Słowacji czy Łotwy.
Pieniądze są rzeczywiście duże ale tylko dla osób ,które naprawdę chcą pracować.Nie trzeba mieć Firmu by z nami współpracować
dripirek 2013-08-20 19:38:59
wiesław - 2013-07-11 11:27:56

To znaczy że co trzeba zakładać własną działalność żeby wogóle była możliwość współpracowania z T.H.U. Drip?
Nie trzeba zakładać własnej działalności.
fiki 2016-04-21 09:29:57
Wydje mi się, ze na penwo te szkolenia u nich są naparwde na plus, ale zastnawiam się jeszcze jak wygląda u nich ogólnie zatrudnienie, bo nie widze ofert.
Zostaw swoją opinię o T.H.U. Drip s.c. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.H.U. Drip s.c.