Opinie o Żabka Bytom w Bytom Kazimierza Pułaskiego 26

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka Bytom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Bytom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Bytom w Bytom Kazimierza Pułaskiego 26

Małgorzata Nowy wpis

Piszecie, bardzo negatywnie o zakupach i personelu. Nie wiem na ile ta opinia jest prawdziwa, bo wypowiada się klient, ale może ktoś się wypowie jeszcze? W sumie minęły dwa lata od tamtego wpisu.

Michal Nowy wpis
@Małgorzata

Witam . Od pół roku jest nowy właściciel oraz całkowicie nowy personel który stara się odbudować opinie po poprzednim właściciel

Krystyna Nowy wpis
@Michal

O no widzisz. I co w sumie myślisz, że dobrze im to właściwie idzie czy również pozostawiają po sobie wiele do życzenia?

Michał Nowy wpis
@Krystyna

Moim zdaniem jest różnica i to ogromna sklep zadbany i widać ze ekipa stara się jak najlepiej o klientów jak i o sama atmosferę podczas zakupów . Sporo sklepów sie odwiedza w ciągu dnia , czy taż tygodnia i widać ze pracownicy żabki na Pułaskiego nie siedzą tam za przysłowiową " kare " lecz pozytywnie z uśmiechem podchodzą do swojej pracy

Stały kijent

Kierowniczka tego sklepu okłamuje z pensjami chce żeby pracownice płacili za nie wszystkie produkty kture są przeterminowane nawet nie dostają najniższej krajowej a jest ich czterech traktuje ich jak woły robocze nawet w niedziele nie moga być z rodziną tylko muszą pracować po 12 godz za 12 godzin proszę kierowniczkę o ogarnięcie się bo to się nadaje to pipu pozdrawiam

ortografia
@Stały kijent

kture pisze się tak - które

Sandra

Są jakieś prowizje dla sprzedawców?

Nicolas

Miła choć zmeczona Pani ze szczegółami wytłumaczyła iż dezynfekcja i rękawiczki to podstawa jej obsługi za co wielki szacunek, bo w wielu sklepach tego jeszcze nie ma. Na pewno będę wracal. Pozdrawiam Panią w okularkach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żabka Bytom, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
ZZEEETTT

A ja powiem tak,jeżeli jesteś klientem to skąd wiesz ile zarabiają pracownice i za co płacą? Płaca jest z góry narzucana przez państwo,więc,tyle ile godzin jest przepracowanych tyle jest wypłacane,kolejna sprawa,to czas nie wydawać na bzdury w żabce i oceniać błędnie szefowej której niektórzy zazdroszczą za dobre serce i normalne traktowanie ,a czas zainwestować w słownik,który nie kosztuje wiele,ale wiele może wnieść w poprawne słownictwo i pisownie.

Rita

Zakupy tam to tragedia, personel wolny, niekompetenty i nie szanujacy klienta a kierowniczka nie widzi problemu!

karolina lazar

Zapłaciłam rachunki 25.08.16 na kwotę 167,45. Do dnia dzisiejszego wpłata nie została zaksięgowana. Było to w żabce Z1911 na ul.Pułaskiego w Bytomiu.Często tam opłacam rachunki ale teraz chyba zrezygnuje.Nie odpisano mi jeszcze na wiadomość.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Bytom - Bytom

Żabka Bytom