Opinie o CTR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTR Partner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTR Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTR Partner w Warszawa

A co się dzieje teraz w firmie na backendzie? :D nas tronie widziałem, że są wystawione również oferty dla programistów. Za dużo dla PHP Deva nie jest wpisane, podstawy żeby znać to wiadomo, ale to tyle? Ile doświadczenia wymagają?

Beata Nowy wpis

Straszni(usunięte przez administratora)!Kręcą na kasę (usunięte przez administratora) i lekceważą Klienta. Gość wypowiada się w programie mówiąc same bzdury. Zostałam tam potraktowana haniebnie - NIKOMU nie polecę tej firmy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w CTR Partner zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zmoka

Nie polecam, początkowo się fajnie zapowiadało, a później już było gorzej. Inny profil zatrudnienia niż to co na rozmowie. Brak umowy o pracę, płaca niska. Praca może i fajna by była, gdyby było czym handlować, niestety permanentny brak towaru to był standard. Poza tym atmosfera pracy mało przyjemna, wyścig szczurów o prowizję i kopanie pod sobą dołków. Najgorszy jednak był stres związany ze zbieraniem cięg od niezadowolonych klientów, bo przez niekompetencję przełożonych nie było towaru, albo zapomnieli zlecić usługę dla klienta.

@Zmoka

Lepiej tego nie można ująć...brawo! Jeszcze właściciel - Damian P. potrafi oszukać i dorobić się kosztem pracowników...! Zamknąć to powinni! Szkoda klientów. Praca byłaby super gdyby właściciele zaczęli nabywać wiedzy i mądrości w handlu, której niestety u nich brak... Na jakąkolwiek sensowną umowę nie można liczyć...co innego obiecują wszystkich którzy przychodzą na rozmowę o pracę...a rzeczywistość jest zupełnie inna..

Damian Piróg
@Zmoka

Jak się nazywasz ? Powiesz czy jesteś botem od konkurencji ?

@Damian Piróg

Nie napiszę jak się nazywam, ale zapewniam że nie jestem ani botem, ani z konkurencji. Jestem byłym pracownikiem firmy i nie napisałem nic co by nie było zgodne z prawdą. Pozdrawiam

Damian Piróg
@Zmoka

@Zmoka jesteś zwykłym tchórzem i kłamczuchem napisz kim jesteś i chętnie się z tobą spotkam w sądzie oszczerco. Piszesz bzdury, napisz kim jesteś!

@Damian Piróg

bosze żałuje że nie poczytałem o tej firmie przed zakupem i ta walka o dobre imię... żenada - do błędu też trzeba się umieć przyznać , a potwierdzam z tym macie problem. potwierdzam, obsługa klienta i niezadowoleni klienci TO PRAWDA - ja właśnie takim Klientem jestem bo mnie też oszukali. a do sądu chętnie pójdę mimo że to niecałe 200 zł.- nie chodzi jedynie o kasę ale o podejście do klienta i wprowadzenie mnie w błąd, narażenie na przestój a tym samym na większe koszty i konieczność zakupienia droższego towaru - tutaj wyglądało to jak próba wyłudzenia.

Twój szef
@Zmoka

nieprawda super firma! Nigdy nie zatrudnialiśmy takiej osoby jak Zmoka, Jeżeli brałeś kasę to byłeś zadowolony! napisz tchórzu jak się nazywasz bo widzę że brakuje ci odwagi, dla mnie jesteś botem od negatywnych komentarzy

@Twój szef

No brawo. Ktoś odezwał się po dwóch latach. Reakcja naprawdę szybka. Jak pisałem w swoich wcześniejszych postach. Nic co napisałem nie było kłamstwem. A odszedłem, bo mi kasy na życie nie starczało i po prostu byłem już wypalony atmosferą i stresem związanym z tłumaczeniem się przed klientami, że nie jestem wielbłądem. Tak dobrze tam zarabiałem. A tchórzem nie jestem. Mogę do was przyjść i powiedzieć wam to prosto w twarz. Tylko po co? I jeszcze jedno, ja wam źle nie życzę.

Przemysław
@Zmoka

Jak byłeś taki niezadowolony to może napisz ile konkretnie zarabiałeś. Najniższą krajową czy jednak dawali coś więcej?

@Przemysław

Zarabiałem ok 2200-2300 na miesiąc. Praca na umowę zlecenie, pieniądze do ręki, chyba że z łaską to że dwa razy przelewem na konto. O czymś takim jak urlop czy L4 zapomnij.

Iza
@Zmoka

Kurczę ale to każdy na zlecenie tu tylko może być? Na każdym ze stanowisk? :/ A ten podwójny przelew to z czego się bierze tutaj? Płynności nie mają czy jak

@Iza

Nie wiem dlaczego. Nie chcę wnikać przelew wydębiłem bo wyjeżdżałem i nie mogłem być w pracy w dniu wypłaty. Osoby, z którymi pracowałem były w większości na zleceniu, no może ze 2-3 na UoP. Jestem poza tą firmą już parę ładnych lat, i mówiąc szczerze nie interesuję się tym , co się u nich dzieje. Kontakt uciąłem całkowicie z dniem zwolnienia. Widziałem że się po dwóch niemal latach odezwali to im odpisalem.

CTR
@Zmoka

Rozumiem twoje rozgoryczenie i jest mi bardzo przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Rozumiem że byłeś pracownkiem kilka lat temu i chciałeś o tym napisać po 10 latach. Etaty w firmie zawsze były niestetu ze względu na wysokie koszty nie dla wszystkich pracowników ale dla wszystkich płatne dni wolne. W przeciwieństwie do twojej osoby w firmie pracują osoby zadowolone. Mimo wszystko dziękujemy za czas który byłeś z nami.

Zmoka Nowy wpis
@CTR

Ok. Widzę zmianę narracji. Najpierw byłem tchórzem i z konkurencji, a teraz wam przykro. No nic może przyjęliście kogoś, kto ogarnia wam PR. Nie wnikam. Jak pisałem wcześniej nic, co napisałem nie było kłamstwem. Nie pisałem po 10 latach od zakończenia pracy u was, ale znacznie mniej. Za mojej kadencji odeszło kilka osób, z którymi dało się współpracować. A bajki o płatnym wolnym to sobie na rozmowach kwalifikacyjnych opowiadajcie... No i na koniec mimo wszystko poznałem w tej firmie kilka porządnych osób, ale najważniejsze jest to, że dzięki wam nauczyłem się jednego: należy się szanować i być uczciwym wobec siebie i innych. Dzięki wam wiem żeby nie pakować się w podobne kabały. Teraz akurat pracuje w firmie, gdzie czuje satysfakcję z wykonywanej pracy, dostaję niezłe pieniądze i mam płatny urlop i L4 dzięki czemu moje zdrowie się poprawiło, a moja głowa uspokoiła. Teraz mam tak że nawet szef musi mnie na urlop wypychać, bo nigdy całego nie wybieram... Życzę wam, abyście szanowali zarówno klientów jak i pracowników, bo po wpisach tu i na innych portalach widzę, że nic się nie zmieniło. Jak pisałem wcześniej, ja wam źle nie życzę. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Karol Michalik

Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!

pierug

wszedlem sobie po latach zobaczyć co tu się pozmieniało, jak damianek wystawiał sobie pozytywne opinie, tak jego narcystyczna dusza robi to dalej. Zwróćcie proszę uwagę na identyczna składnie osób wypowiadających się tutaj + zwroty typu, ze szef jest taki oh ah ugodowy, taki wspaniały, jednocześnie wymagający. A na każdą negatywna opinie odpowiada i wyzywa ludzi od botów czy konkurencji. phi.

Andrzej Zawdzki
@pierug

@pierug rozumiem, że w życiu ci nie wyszło i jedyne co umiesz to obrażać i wysyłać negatywne komentarze.Jeżeli tu pracowałeś to "damianek" jak piszesz dawał ci kasę i cię uczył - chociażby za to powinieneś podziękować. Mam bardzo dobre wspomnienia po przepracowanych latach. Byliśmy zgraną ponad 20 osobową grupą młodych ludzi z werwą i zapałem. Nigdy nie zostałem obrażony, wyzwany, poniżony. Czasami trzeba było się tłumaczyć z braku wykonania zadania, ale konsekwencją nie były kary finansowe i wyzwiska. Pracowaliśmy jako zespół i jako zespół tworzyliśmy firmę. Zawsze mogę zadzwonić i przyjść, kiedyś firma pomogła mi zakupić w bardzo dobrej cenie serwer Dell-a. Pozdrawiam i polecam Andy

haha
@Andrzej Zawdzki

jakoś nie kojarze, żeby taki pan jak endrju zawadzki pracował tam kiedykolwiek.. nie możesz po prostu podpisywac się jako Damianek pierug? "Damianek" zatrudniał wszystkich na smieciowkach, więc dzięki za te kasę zbawco, idę modły odprawiać za ciebie poza tym nigdy nie pracowało tam 20 młodych osób ;] chyba sam nie wiesz co piszesz

Janusz Kądziela
@pierug

Tylko ja tak mogę pisać jak analfabeta ze szkołą zawodową. Za wszystko chciałbym przeprosić, jak jestem pijany czuję się bohaterem później zerem i tak całe życie. Pszepraszam

Prezes

Firma, której nie mogę polecić. Niestety ale komunikacji brak, na każdym kroku (usunięte przez administratora). Oszukiwanie klienta, że towar będzie...a towar nie został nawet zamówiony...pracownik klientowi mówi, że towar zamówiony, a mija miesiąc i nawet nie jest w „koszyku”. Pobieranie całościowej przedpłaty za towar, którego często brak, lub został wycofany....a potem klient zostaje z niczym, ani towaru ani pieniędzy (bo nie chcą oddać, zwłaszcza jeśli towar zamówiony został na fakturę przez firmę). Uciekajcie! Szukajcie innego sklepu profesjonalnego, bo tu szkoda nerwów i czasu.. Za płatność terminalem pobierana prowizja 2% od wartości całego zamówienia, o której klient dowiaduje się w momencie...płatności. A i jeszcze jedno...Janusz Bekas nie istnieje! To fikcyjna osoba, która rzekomo jest..pracownikiem, dlatego nigdy nie można się z nim spotkać. ;) A o umowie o prace tez zapomnijcie..także nie polecam ani pracy ani zakupów w tym miejscu. To ‚cud’, że to jeszcze funkcjonuje... Pozdro!

Aga Romaniak
@Prezes

Ja jakoś mam super komunikację : dzwonię odbierają, piszę odpowiadają, zamawiam wysyłają.Mam nawet termin płatności. 5 + do usłyszenia jutro.

Maciej
@Prezes

jak się nazywasz i o czym mówisz?

@Prezes

potwierdzam, sytuacja z przed dwóch miesięcy - dzwoniłem, potwierdzałem dostępność i cenę i od razu zamówiłem i opłaciłem towar, zero kontaktu, po miesiącu informacja że jak chce towar to musze dopłacić 100% - (mam to na emailach uprzedzam troli). Zero liczenia się z klientem, zero odpowiedzialności - po prostu łapanie klientów na najlepszą cenę, potwierdzanie czegoś czego nie ma a potem zero skruchy, siedzenie cicho i trzymanie kasy na koncie - serio niecałe 200 zł ?? to was ratuje?) (usunięte przez administratora)

Bartek
@Aga Romaniak

Mam takie same doświadczenie z CTR, odbierają i odpisują

Czy rozmowa rekrutacyjna w CTR Partner odbywa się również w języku angielskim?

CTR

Rozmowy rekrutacyjne ze względu na obszar działalności prowadzone są w języku polskim

Czy urlop w CTR Partner jest płatny 100%?

Daniel

Urlopy są płacone w 100%

były

Pracowałem tam przez 3 miesiące - przyszedłem jak byłem totalnie zielony a po kilku tygodniach bylem już jednym z najdłużej pracujących monterów xD rotacja MEGA. Totalny chaos. Brak umowy o prace (mimo wcześniejszych deklaracji). Brak narzedzi, materiałów, sprawnych samochodów, problem z uzyskaniem pieniedzy na zakup paliwa do samochodów - dramat. A piróg mnie zwolnił bo jak przyszedł nowy i pytał jak jest firmie, jak zarobki itd to mu powiedziałem szczerze - na to on mnie podkablował do bartusia a bartuś do pieroga xD ale jak się okazało zrobił mi tym ogromną przysługę - trafiłem do firm w których poznałem fantastycznych ludzi i zdobyłem fajny zawód - za to mu jestem autentycznie dozgonnie wdzięczny - pozdrawiam pana panie piróg :*

Bartek
@były

Bardzo dziękujemy za współpracę i zaangażowanie. Cieszymy się , że dzięki firmie zdobył pan w tak krótkim czasie wiedzę i odnalazł Pan świetny zawód montera. Rozumiem,że do tego się przysłużyłem. Życzę sukcesów

Michł
@były

w trzy miesiące taki sukces? gratuluję. Mam pytanie za co zostałeś zwolniony ? alkochol, kradzieże, brak kultury ?

Czy CTR Partner ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, praca jest od 9-17 od pon.-pt.

Agnieszka

A często zdarza się wam mieć jakieś nadgodziny?

Tak 9-17

Michł
@Agnieszka

Nadgodziny są wyjątkami

Mati

W CTR pracowałem w trakcie studiowania przez prawie 3 lata. Dobre warunki płacowe, zawsze na czas wypłaty a nawet kiedyś otrzymałem pożyczkę na poczet wypłat. Duże zaufanie bez inwiligacji. Traktowany byłem zawsze jak partner. Pozdrawiam cały zespół

@Mati

Mam takie same doświadczenia, atmosfera, wyzwania, projekty i kasa o czasie

ODRADZAMT! NIE INFORMUJE O BRAKU TOWARY/ NIE ZWRACAJĄ PIENIĘDZY! Tydzień temu zakupiłam uchwyt pod tv w sklepie internetowym (był dostępny/wysyłka 24h) idealnie bo potrzebowałam na Już!. Na drugi dzień zadzwoniłam by się upewnić o wysyłce, gdyż miałam zamówionych wykonawców. Okazało się, że uchwyt będzie dostępny za 2 tyg chociaż na stronie było info o dostępność od ręki!! Gdyby nie mój telefon to był miała niespodziankę - musiałam szybko zamówić uchwyt na Allegro a SKLEP NIE CHCE MI ZWRÓCIĆ OD RĘKI PIENIĘDZY ZAZZA TOWAR W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM W BŁĄD!

Haha

Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z tą firmą. Brak realizacji zamówienia i brak zwrotu pieniędzy. Powinni się nimi zainteresować UOKiK oraz Inspekcja Handlowa. Zanim ktoś złoży u nich zamówienie - polecam sprawdzić ile długów tej firmy jest do kupienia w internecie.

były klient

Miałą to samo ale ani towaru ani uchwytów a zamówiłam 4

Klient

W dzisiejszych czasach każdy jest roszczeniowy i nie rozumiem pretensji typu na stronie jest tak napisane. Tylko gdzie tam jest tak napisane? Gdzie jest ta informacja, że zakupiony/oferowany towar jest/był w sklepie fizycznie? Bo to że realizacja zamówienia jest w przeciągu 24H, to każdy może tak napisać. Ale niekoniecznie świadczy to o tym, że towar jest lub go nie ma. Sam wiele razy naciąłem się na Allegro, że czegoś potrzebowałem na szybko, ktoś oferował potrzebną mi rzeczy, którą miał w zawrotnej ilości, a okazało się, że musi je zamawiać, bo fizycznie ich niema. Dlatego polecam czytać ze zrozumieniem.

gość

i to się nadal dzieje lipiec 2021 - wystawiają towar którego nie mają i w zaniżonych cenach a potem żądają dopłaty bo to nie ich wina... NIE POLECAM

BOK CTR

Bardzo przepraszamy za nieporozumienie. Większość uchwytów posiadamy na stanach magazynowych lub stanach magazynowych producentów. Dokładamy starań aby zamówiony produkt dotarł w jak najkrótszym czasie. W związku na szeroką ofertą nikt nie jest w stanie wszystkich produktów . Zapomniała pani dopisać o otrzymanym zwrocie wpłaconej należności. Przepraszamy i zapraszamy ponownie

Kupujący

Masakra. Nie chcąc wchodzić w e wszystkie detale, chociaż zapewne zgłaszając sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta będę musiał to zrobić. Złożyłem zamówienie, zapłaciłem tyle ile trzeba (ponad 500 zł), po czym następnego dnia otrzymałem informację, że zakup może mieć miejsce ale jakieś 20% drożej. Grzecznie poprosiłem o zwrot pieniędzy. Przysłali mi kartkę w MS Wordzie, że odstępuję od zakupu. Na kartce napisałem, że to nie ja odstępuję tylko sklep, bo ja za zaproponowaną przez nich cenę to chętnie kupię. Dwa ni później dzwonię to sklepu kiedy będzie zwrot pieniędzy bo kwota niemała. Bardzo nieprzyjemna pani z obsługi mi powiedziała, że na zwrot pieniędzy czeka się 2 tygodnie, nawet jeżeli to nie ja odstąpiłem od umowy, a tak generalnie to mam spadać bo jej gitarę zawracam, zapłaciłem to mój problem, oddadzą jak przyjdzie na to czas, powinienem czytać regulamin sklepu. Przeczytałem ich regulamin sklepu a tam napisane: "...procedura zwrotu nadpłaty jest taka sama...". Proszę przeczytać punkt 12: https://www.ctr.pl/m_regulamin-sklepu.htm, jakiś wybitny prawnik to pisał. Pieniądze pewnie oddadzą, ale zdecydowanie odradzam, trzeba eliminować takich z rynku.

Reklamacje CTR Partner
@Kupujący

Szanowna Panie Kupujacy w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy informacji czego dotyczy sprawa. Śmiem domniemywać, że jest to wpis który nie dotyczy firmy. Proszę o kontakt email lub tel 504500007

Grzegorz59

Prowadzę placówkę medyczną od 5 lat od 2 lat korzystam z usług CTR Partner. Nie mogę narzekać. Zawsze trafiam w dobre ręce. Fakt profesjonalne systemy monitoringu nie są za tanie ale jeżeli kogoś stać i nie chce szukać na oślep to czemu nie skorzystać? Oczywiście z początkiem wahałem się strasznie bo w dzisiejszych czasach przez telefon można mówić wszystko. Dlatego nim podjąłem decyzję o zakupie pierwszego systemu monitoringu sprawdziłem firmę w odpowiedni sposób. Z czystym sumieniem polecam!

Paweł Olech

Nigdy do niczego nie mogłem się przyczepić. Kasę płacili na czas. Zgodnie z tym co miałem w umowie. Atmosfera w pracy też dobra bo nie było spin czy jakichś niedomówień.

Dariusz Grzeszczuk

Dla mnie bardzo fajne firma, mili ludzie, fajne warunki - polecam

Dariusz Grzeszczuk

Pan ze sklepu doradził mi zestaw kamer o dziwo sporo tańszy niż pierwotnie zamierzałem kupić - Zgodnie z zapewnieniami system sprawuje się wyśmienicie i w 100% spełnia pokładane w nim oczekiwania. Gorąco Polecam, być może niewiele jest już sklepów gdzie nie tylko zysk się dla sprzedawcy Liczy.

Norbert

NIE POLECAM !!! Sklep kompletnie nie reaguje na prośby związane z realizacją zamówienia, dodam że po opłaceniu fv proformy nie mogłem doprosić się wystawienia dokumentu, a finalnie nie byli zainteresowani realizacja zamówienia. Tragiczny kontakt i podejście do klienta na poziomie nierozgarniętym. Trzymajcie się z dala od tej firmy. Ciekawe czy zwrócą wpłaconą kwotę - mam wątpliwości... Dodam że zamówienie złożyłem we wrześniu 2021 roku a piszę ta opinię 21/03/2022r.

Dominik
@Norbert

Norbert kto w tych czasach nie ma problemu z pieniędzmi, mamy za rogiem Wojnę, a ty wypisujesz swoje żale w internecie, bo ci się nudzi? Jak masz problem to idź na policję albo złóż pozew do prokuratury #rudy. A tak na marginesie następnym razem pisz te swoje wypociny na FB, bo ten portal nie jest do tego. Nie pozdrawiam

@Norbert

Szkoda na ciebie czasu i na takie wpisy. Ciekawe dlaczego wszyscy piszą takie rzeczy że: o ta firma jest zła omijajcie ją, nie oddają pieniędzy itp. A może jest tak, że po prostu facet zamówił towar i go po prostu nie odebrał i teraz wypisuje głupoty, że to z tą firmą jest coś nie tak. Może warto byłoby zobaczyć co ma do powiedzenia firma CTR PARTNER w tej, czy innej sprawie. Łatwo jest kogoś oskarżać w tłumie bo nie poniesie się odpowiedzialności za swoje słowa.

Były Pracownik
@Norbert

Ten człowiek nie ma racji, często bywa tak że klienci, którzy zakupili sprzęt zamawiali towar, który nie podlegał zwrotowi, a chcieli go zwrócić. Tu ten Pan twierdzi, że go nie dostał jeszcze, może jest to wina obecnej sytuacji na Ukrainie? Pan sobie nie zadał trudu żeby dopytać, tylko stwierdza od razu, że sprzedawca jest wszystkiemu winien. Szkoda patrzeć na takie nic niewarte komentarze, bo to nic nie mówi o samej firmie, a jedynie stawia ją w złym świetle. Pozdrawiam p. Anię, która musi się mierzyć z takimi "ludźmi".

Reklamacje Grupy CTR PARTNER
@Norbert

Panie Norbercie, ze względu na wzmożone zainteresowanie Pańskim wpisem, po raz kolejny prosimy Pana o kontakt w sprawie zamówienia. By wyjaśnić nieporozumienie. Prosimy napisać na adres krzysztof.konieczny@ctr.pl. Pozdrawiam Dział Reklamacji

@Tomek

Tak się skalda, ze jestem w tej samej sytuacji i ta opinia mi pomaga w zrozumieniu, ze nie jestem jedyną osobą, która przez to przechodzi.

@Reklamacje Grupy CTR PARTNER

Wysłałam Panu maila z prośbą o zajęcie się moją sprawą- czekam na zwrot środków za zakup kamery, której Państwo nie mieli. Za 6 dni sprawa trafi do sądu.

@Tomek

Mi też nie chcą oddać pieniędzy.

@Norbert

Jestem w tej samej sytuacji.

Arno Dorian
@Dominik

A jeżeli opłacił pro formę, a firma była niezainteresowana realizacja zamówienia to co, ma sobie pieniądze zostawić? Nie ma mu je w zębach oddać i za kłopot przeprosić. Tanie wymówki, że wojna, że Covid, że perseidy z nieba spadają to żadne wymówki. Jak jest kasa to ma być zrealizowane zamówienie, jak nie chcą go zrealizować to pieniążki do rączki oddać i grzecznie przeprosić.

Klient

Naciągacze i (usunięte przez administratora) W rozmowie telefonicznej potwierdzili dostępność szukanego switcha, a po przyjeździe do sklepu okazało się, że jednak go nie mają. Wykorzystując gardłową sytuację i niewiedzę Klienta wcisnęli znacznie droższy sprzęt, który miał być oczywiście znacznie lepszy "premium". Po dokładnym sprawdzeniu już w firmie okazało się, że urządzenie ma znacznie gorsze parametry i nie spełnia wymogów aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie sieci. Nie ma co liczyć na możliwość zwrotu czy wymiany zakupionego sprzętu w tym sklepie. Sam jesteś sobie winien, że za "doradztwem specjalisty" kupiłeś coś co nie jest ci potrzebne. Można tylko usłyszeć, że przy biurku jest przecież karteczka, że zwrotów nie przyjmują. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o CTR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w CTR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy CTR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTR Partner?

Kandydaci do pracy w CTR Partner napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTR Partner