HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O.

Lublin

Opinie o HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O.

majka 2014-09-01 21:48
lekceważą ludzi nie płacą w terminie nigdy! zatrzymują kaucje gwarancyjne potącają na fikcyjne remonty!
poprostu ja 2016-04-13 21:06
problemy z płatnościami. Przeciągają ile się da.Reagują dopiero na pisma z kancelarii prawnej.Trzeba uważać, dokładnie czytać umowy. Można popłynąć. Już nigdy nic dla nich nie będę robił.
D.A.V.E 2017-07-06 15:08
Niestety potwierdzam -z tą firmą są same problemy.Daliśmy im pracowników i nie możemy doprosić się zapłąty.Firmę należy omijać z daleka. Chetnie sprzedam dług tej firmy jeśli ktoś jest zainteresowany .Zadłużenie na kilkadziesiąt tysięcy,wiecej na priv: pawelmaz74@wp.pl .Dług udokumentowany,szkoda mi czasu na chodzenie po sądach.
Michał 2017-08-08 10:26
Potwierdzam opinie o firmie radzę omijać ją szerokim łukiem.
POLMN 2017-08-18 13:09
Proszę o informacje ile jest tego długu (nie mogę wysłać zapytania na twój nr e-mail: pawelmaz74@wp.pl ) Może bedę zainteresowany. Mój e-mail prywatny polmn@onet.pl.
Zostaw swoją opinię o HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O.