INTERTOLL POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o INTERTOLL POLSKA SP. Z O.O.

kudlaty 2014-10-30 12:29:26
co tu dużo pisać -Korporacja! Stanowiska wyższe absolutnie nie liczą się ze zdaniem podrzędnego pracownika, całodniowa praca jak na taśmie - rutyna, wynagrodzenie 1500-1750zł netto (pierwsza kwota okres próbny) brak normalnego dojazdu do pracy (lasem lub autostrada za którą płacisz!) 3y zmiany i w zasadzie na zawołanie przełożonego MUSISZ zostać dłużej, wykorzystywanie pracowników do pracy poza obowiązkami, układy, układziki i wielkie lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
blondynka 2015-04-13 09:51:44
Zgadzam się z przedmówcą, stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zwłaszcza z kierownikiem tegoż obszaru. Brak systemu motywacyjnego. Brak jakiegokolwiek zrozumienia ze strony przełożonych na trud włożonej pracy. Ponadto jeżeli ktoś lubi włażenie w d..ę to może mieć śmiało sporo wolnego oraz wolne święta, reszta pracuje jak woły. Nie wspominając o jakichkolwiek podwyżkach... Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałam.
adam 2015-11-23 18:47:33
podziękowanie dla pracownika firmy INTERTOLL Pana DAWIDA ( usunięte przez administratora ) obwodu odcinka Grabowiec autostrady A1 za znalezienie telefonu i szybką reakcję w kontakcie. Serdecznie dziękuje za znalezienie i zwrot.

Pozdrawiam
Adam Kaleta
250 2016-05-04 21:35:42
@Damianek jezeli nadal jestes zainteresowany to poszukuja mlodszego inkasenta opłat w miejscowosci Rusocin musi to byc osoba ktora lubi samodzielną pracę posiada ważne prawo jazdy kat. B (jesteś mobilny) potrafi się uśmiechać i przejawiac pozytywny stosunek do ludzi
Zostaw swoją opinię o INTERTOLL POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERTOLL POLSKA SP. Z O.O.