irving

Stefanowo

Opinie o irving

rozczarowany 2011-02-13 22:41:39
Firma fatalna. Plany nie do zrealizowania, a jeśli się zapowiada na realizację to podnoszą plan (styczeń 2011 -ok 12 dnia mca podniesiono plan o ok 40%). Chaos i brak kompetencji. Dostawy nie dojeżdżają na czas albo są bardzo okrojone. Brak przepływu informacji i współpracy między działami. Jeśli znajdą się fachowcy, którzy umieją i chcą coś zrobić ( w tym menadżerowie), to zwalniają się po trzech miesiącach z powodu żenujących standardów w firmie. Szkoda bo produkt jest naprawdę dobry i miałby szansę zostać liderem na rynku. Jednak najlepiej w IRVINGU rotują pracownicy.
Zniechecony 2011-02-22 15:17:08
coz dodac do oponii wyrazonych na tym portalu o Irvingu?Kapa dno ..w gorszej firmie nigdy nie pracowałem..towar z zerowa rotacja na polce..jakis gieniusz z warszawki..chyba ten nowy(usunięte przez moderatora) czy jak mu tam pomyslal sobie ..irving sie nie sprzedaje..wiec co zrobic?..a dzwigne plan handlowcowi z 15 tysiecy na 26 tysiecy!!i tak mu pomoge..zenada..mam nadzieje ze cwaniaku predzej czy pozniej wylecisz z tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmy..Zero szacunku dla pracownika..zero narzedzi pracy..tel z ktorego nie mozna dzwonic!!!!!buhha(usunięte przez moderatora)
zniechencony 2011-02-22 15:18:29
MAJA ZNAK FAIRTRADE??AHA..A SWOICH PRACOWNIKOW TRAKTUJA JAK [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
gość 2011-12-20 15:23:09
przyglądając się tej dyskusji,nasuwa mi się pytanie co ma piernik do wiatraka-studia do pierdzenia w stołek-"człowieku po tych zacnych studiach" weź się do prawdziwej roboty na tym swoim stanowisku a nie pierdź w stołek:) o to chodziło ale widać studia ci nie pomogły w czytaniu ze zrozumieniem....ale zaraz takie zajęcia to były w 3 ej klasie szk.podst.-rozumiem że je opuściłeś:)))
selva 2012-09-23 18:54:40
o matko.....dobrze ze mnie tu ojciec google nakierował bo juz mialam tam aplikować.....dziękuje za opinie omijam takie zapadziste bagna szerokim łukiem. Firmę tworzą ludzie...
Ku przestrodze 2015-01-20 23:04:07
Jeżeli ktoś ma zamiar wysyłać CV to zdecydowanie odradzam, szkoda czasu , ta firma to wegetecja, zero poszanowania dla pracownika, zero podpisanych umów z kluczowymi klientami, brak dystrybutorów ( rynek wielkopolski, dolnośląski i pomorski). A przed wszystkim brak rotacji produktu!!!
34--- 2016-05-19 09:39:07
ty się tym masz nie przejmować @smok tylko pracować, bo ta marka herbaty daje ci ogromne możliwości zawodowe
Zostaw swoją opinię o irving - Stefanowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie irving