Czakram

Tarnów

Opinie o Czakram

Tom 2010-07-27 17:33:33
Nie polecam, słabe warunki pracy i płacy. Firma nastawiona na(usunięte przez moderatora),.
marcin 2011-09-05 18:31:43
(usunięte przez moderatora), Pracuje w tej firmie i uważam że jest to robota na poziomie.
Jak ci nie pasuje, to proponuje zatrudnić się w jakiejś fabryce, tam jak dostaniesz w (usunięte przez moderatora), to wspomnisz jak dobrze było w Czakramie
tombas2006 2012-03-09 20:10:46
Klasyczne ,bezpodstawne bzdury wyssane z palca ......
Miło by było przeczytać prawdziwe informacje zamiast steku bzdur pisanych przez osobę podpisująca się akronimem anonim.....
tombas2006 2012-03-09 20:16:10
Zdecydowanie polecam firmę Czakram .Firma inwestuje w pracowników różnego rodzaju szkoleniami ,zarobki są uważam bardzo dobre dla osób które naprawdę chcą pracować.Pracodawcę uważam za osobe uczciwą ,mądra i dobra dla swoich pracowników.
Franek 2014-06-05 12:02:29
naprawialem auto w czakramie naliczyli mnie 1500 zl chcialem tylko wymienic olej oni powieidzieli ze jeszcze tarcze ktore okazaly sie proste pozniej tylko ja nie mialem zielonego pojecia!!! (usunięte przez administratora)
nemo 2016-05-10 23:37:30
kumpel pracuje i sobie chwali
waldi 2016-05-22 08:45:19
firma Czakram poszukuje pracownika na stanowisko magazynier - kierowca @les może napiszesz coś o warunkach zatrudnienia bo w ofercie nie ma o tym nic
Zostaw swoją opinię o Czakram - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czakram