Czakram

Tarnów

Opinie o Czakram

Tom 2010-07-27 17:33
Nie polecam, słabe warunki pracy i płacy. Firma nastawiona na(usunięte przez moderatora),.
marcin 2011-09-05 18:31
(usunięte przez moderatora), Pracuje w tej firmie i uważam że jest to robota na poziomie.
Jak ci nie pasuje, to proponuje zatrudnić się w jakiejś fabryce, tam jak dostaniesz w (usunięte przez moderatora), to wspomnisz jak dobrze było w Czakramie
tombas2006 2012-03-09 20:10
Klasyczne ,bezpodstawne bzdury wyssane z palca ......
Miło by było przeczytać prawdziwe informacje zamiast steku bzdur pisanych przez osobę podpisująca się akronimem anonim.....
tombas2006 2012-03-09 20:16
Zdecydowanie polecam firmę Czakram .Firma inwestuje w pracowników różnego rodzaju szkoleniami ,zarobki są uważam bardzo dobre dla osób które naprawdę chcą pracować.Pracodawcę uważam za osobe uczciwą ,mądra i dobra dla swoich pracowników.
Franek 2014-06-05 12:02
naprawialem auto w czakramie naliczyli mnie 1500 zl chcialem tylko wymienic olej oni powieidzieli ze jeszcze tarcze ktore okazaly sie proste pozniej tylko ja nie mialem zielonego pojecia!!! (usunięte przez administratora)
nemo 2016-05-10 23:37
kumpel pracuje i sobie chwali
waldi 2016-05-22 08:45
firma Czakram poszukuje pracownika na stanowisko magazynier - kierowca @les może napiszesz coś o warunkach zatrudnienia bo w ofercie nie ma o tym nic
justyna 2017-07-05 14:51
nie wiem jak z pracą ale obsługa na stacji Lpg to po prostu porażka . jeden z pracujących tam panów ma wieczny problem chyba oto że żyje .... tragedia wiecznie jest niemiły naburmuszony i opryskliwy .
Julita 2017-07-31 11:32
@justyna warto problemy z obsługą zgłaszać do kierownictwa. Często pracodawca nie jest w stanie kontrolować wszystkiego, wiec na pewno wszelkie sugestie przyjmie z otwartymi rękami.
Zostaw swoją opinię o Czakram - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czakram